Server Status - ONLINE Počet Hráčů - 0 z 64
Server IP - kandelabrie.hopto.org:5121 Typ Hry - PW Příběh
Verze - 1.69/SoU/HotU
   
 

Menu

> Novinky

> Fórum

> Pravidla

> Ke Stažení

> Časté Otázky

> Statistiky

> Odkazy

> Team

Informace

> Historie

> Mapa

> Přesvědčení

> Rasy

> Panteon bohů

> Úpravy povolání

> Možnosti hry

> Spolky a církve

> Území

> Řemesla

Registrace

Registrace cd-klíče


Pro opravu údajů se přihlašte zde

Účet
Heslo

Právě Hrají

IRC

IRC - EFNet kanál #Kandelabrie

Jméno
Kanál

 

 

Odkazy

Sdružení ONLINE zábavy

Stránky jsou odvážným pokusem vytvořit na internetu malé útulné místo pro všechny tvůrce a zapálené hráče perzistentních světů. Cílem je pomáhat všem těm nadšeným tvůrcům, kteří se vrhli do tvorby virtuálních světů.

ARKHALIA

Arkhalia je opravdová nwn PW akce bez omezení pro hráče bez svazujících a zbytečných pravidel. Dobrodruzi ve světě Arkhalie se probojovávají z vesnic v jejichž okolí jsou lehká snadno zabitelná monstra do vetších a větších měst skýtající postupně nové lepší věci a silnejší monstra.

DEMONA

Ostrov Demona, svět plný dobrodružství a zázraků, místo kde se stanete svědkem boje proti démonům, kteří okupují tuto krásnou zemi po staletí. Je to svět, jenž je na pokraji temnoty, staré království se zhroutilo a zavládl úpadek a dekadence. Dávný řád a právo zmizelo v chaosu.

EQUILIBRIE

Equilibrie je perzistentní fantasy HC RP Neverwinter svět. Perzistentní - tedy s neustálým provozem. Je jedno zdali je ve světě dvacet postav nebo žádná, svět Equilibrie stále žije a běží v něm čas. Voda proudí v řekách a potocích, prší nebo svítí slunce, po lesích se prohánějí zvířata, v temných koutech číhají bestie, prostí lidé i šlechtici žijí své životy a pod povrchem proudí magie.

THALIE

Světe plný napínavých dobrodružství, zákeřných nástrah, strašlivých nestvůr, mocné magie a slavných bitev. Je jen na Tobě, jak se rozhodneš, na čí stranu se postavíš a kým se staneš. Stačí si jen vybrat.

   

Počet přístupů : 4386
Dnes :119

   

Neverwinter Nights game by Bioware.