Server Status - ONLINE Počet Hráčů - 0 z 64
Server IP - kandelabrie.hopto.org:5121 Typ Hry - PW Příběh
Verze - 1.69/SoU/HotU
   
 

Menu

> Novinky

> Fórum

> Pravidla

> Ke Stažení

> Časté Otázky

> Statistiky

> Odkazy

> Team

Informace

> Historie

> Mapa

> Přesvědčení

> Rasy

> Panteon bohů

> Úpravy povolání

> Možnosti hry

> Spolky a církve

> Území

> Řemesla

Registrace

Registrace cd-klíče


Pro opravu údajů se přihlašte zde

Účet
Heslo

Právě Hrají

IRC

IRC - EFNet kanál #Kandelabrie

Jméno
Kanál

 

 

Jak se připojit do hry?

Pro úspěšné spuštění hry je třeba mít NWN verze 1.69, nainstalovány aktuální HAKy a CEP2.3. Dále je k připojení do hry nutné si zaregistrovat účet. Údaje z registrace jsou automaticky ověřovány při každém přihlášení do hry a tím slouží jako ochrana před neoprávněným používáním vašeho účtu a postav. Registrace vám také umožní mazání vašich nepoužívaných postav.
Aby se předešlo budoucím problémům je potřeba si dobře přečíst pravidla.
Nakonec se už stačí jen přihlásit do hry na adrese kandelabrie.hopto.org:5121.

Jak se bezpečně odhlásit ze hry?

Hra průběžně ukládá stav postavy i její polohu. Chcete-li mít opravdu jistotu, že je vše bezpečně uloženo, použijte před odhlášení runu uložení, kterou má každá postava ve svém inventáři.

Jak začínající postava sežene peníze?

Peníze se možné získávat zabíjením humanoidních monster, sběrem nebo těžbou materiálu a jeho následným prodejem. Pokročilejší postavy nebo družiny mohou získávat peníze z pokladů nebo plněním úkolů, které jsou hlavním zdrojem příjmů ve hře.

Kde se můžu vyspat?

Mimo města a vesnice se dá spát jen na bezpečných místech určených ke spánku (většinou ohniště), je k tomu potřeba mít přikrývku a nějaké jídlo (nemrtvý nemusí jíst). Střední a těžkou zbroj je nutné před spaním sundat, jinak není možné usnout.
Ve městech a vesnicích se spí v postelích v domech, které postava vlastní nebo je má jinak přístupné. Je možné spát i za úplatu v hostincích. Při spaní v posteli není nutná vlastní přikrývka a při spaní v hostinci není potřeba vlastní jídlo.

Kde seženu nějaké jídlo?

Jídlo lze získat lovem zvěře, sběrem hub a nebo nákupem. K získání syrového masa z ulovené zvěře se používá stahovací nůž, ke sběru hub se používá srp sběrače. Oba tyto nástroje prodávají tovaryši v dílnách nebo ostatní hráči. Maso i houby je potom nutné uvařit na ohništi nebo v kamnech, které většinou bývají v hostincích.

Kam jdou peníze z obchodů provedených ve vitrínách?

Peníze jsou připisovány nebo v případě výkupu materiálu strhávany z bankovního účtu majitele vitríny. Vyjímkou jsou vitríny fungující jako "bazar", tam jsou peníze připsány na bankovní účet postavy, která prodávanou věc do vitríny vložila.

Neztratí se po odhlášení náklad, který nese zvíře-nosič?

Ne, získané zvířata i jejich náklad jsou perzistentní, takže i po restartu serveru bude zvíře i s nákladem u vás nebo na místě kde bylo přivázané.

Jak se stát spolumajitelem domu?

Každý dům si může pronajmout postava, spolek nebo církev. Jestliže několik postav chce společně používat nějaký dům, musí si založit spolek, do kterého vstoupí a pro spolek dům najmou.

   

Počet přístupů : 4385
Dnes :118

   

Neverwinter Nights game by Bioware.