Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 10:30:49 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 20
  Tisk  
Autor Téma: Buildy  (Přečteno 114624 krát)
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
kdy: Září 29, 2009, 10:11:44 pm

Jen dodám že všechny buildy si počítám sám, nevyužívám žádných databází ani jiných zdrojů.

Rytíř Zloděj
Rasa Elf
Staty:
Síla: 13
Obratnost: 19     
Odolnost 10
Moudrost 8
Inteligence 14
Charisma 8

Ze statů maxovat obratnost
Povolání  ----- Featy
1) Zloděj - Útok v obraně
2) Zloděj
3) Zloděj - Finty se zbraní
4) Bojovník - Zaměření na zbraň rapír
5) Bojovník - Uhýbání
6) Bojovník - Pohyblivost
7) Bojovník - Specializace na zbran - rapír
Valím oči! Super! Zloděj
9) Zloděj - pružný útok
10) Zloděj
11) Zloděj
12) Zloděj - Vířivý útok (4 body do zastrašování)
13) Zloděj
14) Zloděj - Bonusová - vylepšený únik
15) Zloděj - Drtivý útok (hodí se pro craft pro těžbu - pokud postava těžit nebude je optimální dát místo toho větší výdrž)
16) Zloděj
17) Pán zbraně - Vyvolená zbran rapír
18) Pán zbraně - Srážení
19) pán zbraně
20) Pán zbraně
21) Pán zbraně - epické zaměření na rapír
22) Pán zbraně
23) Pán zbraně
24) Bojovník -  Epická specializace na zbraň rapír
25) Zloděj - bonusová :obranný kotoul
26) Zloděj
27) Zloděj Vylepšený kritický zásah - rapír
28) Zloděj bonusovka - Epické uhýbání - (dát akrobacii a skrývání na 30)
29) Zloděj
30) Zloděj Pancéřova kůže
31) Zloděj bonusvka - Mrzačící úder
32) Zloděj
33) Zloděj Ohromná obratnost
34)Zloděj
35) Zloděj
36)zloděj Epické zaměření na všímavost, Epická výdrž
37) zloděj
38)zloděj
39)bojovník - Epické zaměření na výcvik, Epi
40)Zloděj

Namaxované skilly:
Akrobacie
Všímavost
Výcvik
Hledání (30)
Znalosti (30)
Otevírání zámků
Odstranění pastí

Statistiky:
AB(počítáno s rapírem +5):
BAB 27 + +1 zaměření na zbran + 2 epické zaměření na zbran + 1 epická zdatnost + 10 z obratnost (obratnost 30) + 5 zbran + 1 Pán zbraně= 47
47 + 6 vymaxované obratnosti z itemů = 53 stabilní AB
K tomu lze připočitat lektvary posílení či další lektvary či schopnosti jiných povolání v partě.
AB je podle mě na bojovníky Relativně vysoké.

AC (počítáno s robou a pláštěm +5):
10 základ + 10 z obratnosti + 8 akrobacie + 2 pancéřová kůže + 5 plášt + 5 roba + 3 pavéza  + 6 předměty na vymaxovaní obratnosti = 49
49 stabilní základ + kůra 4 + haste 4 = 57
A v případě tankování lze zapnout útok v obraně 57 + 5 = 62

Poznámky k AC:
K výše jmenovanému je nutno dodat že postava má Epic dodge.
+ Pavéza postavy může mít určité pohlcení což je ještě více k dobru

Savy:
Výdrž: 24 + 6 u maxované odolnosti = 30
Reflexy: 33 + 6 z maxované obratnosti = 39
Vůle:15

Poznámka k savům: Tohle je největší problém buildu - pokud bude mít postava k dispozici zdobené věci, je nutno mít zdobeno bonusem do výdrže

Návrh výbavy:
Určitě v první řadě vymaxovat obratnost - dodá AB, AC a reflexy
Druhým v pořadí by měla být Odolnost která dá 240 životů a 6 do výdrže.
Proti mágům je výhodné mít set volnosti.
A ted největší problém - zbran - tenhle build je extrémně náročný na zbraň, musí být co nejlepší - doporučuju aby dávala co nejvíc dodatečného fyzického zranění - tzn. 3 typy zranění (komplet dozdobená), nebo ostrost.
Další stránkou DMGe je zakerný útok 13k6.  Nastává ale otázka jak dávat zakeřné útoky když  postava neútočí ze skrytu, viz dále.

Taktika:
Postava využívá nějakolika rysů hry.
1) Postava má srážení.
2) Srážená postava může dostat zakeřný útok.
a za 3) - to nejdůležitější o čemž moc lidí neví - pokud při hodu na srážení se provede kritický zásah a tak je srážení automatické -cíl si neháže na výcvik.

Takže v jednoduchosti srazím postavu což s rozsahem 13 - 20 ( u ostrosti 10 - 20) není žádný problém a pak do ni jen sypu zakeřáky.

Nějaké dotazy?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Září 30, 2009, 12:32:45 am

Kdyz uz takovato tema , tak je pekne uvest co dokaze postava na 30 lvl , ne na 40 ... k dosazeni 30 lvl potrebujes fakt hodne herniho casu , ale je to asi cas 2x kratsi nez cas mezi 30-40 lvl ...

Kdyz stavet postavi na K2 a chces jet buildarinu tak to delej na lvl 30 , protoze buildy na lvl 40 jsou jen pro lidi ktery maji fakt hodne volneho casu
Zaznamenáno
theureg
Mob
*
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Září 30, 2009, 02:57:16 am



Taktika:
Postava využívá nějakolika rysů hry.
1) Postava má srážení.
2) Srážená postava může dostat zakeřný útok.
a za 3) - to nejdůležitější o čemž moc lidí neví - pokud při hodu na srážení se provede kritický zásah a tak je srážení automatické -cíl si neháže na výcvik.

Takže v jednoduchosti srazím postavu což s rozsahem 13 - 20 ( u ostrosti 10 - 20) není žádný problém a pak do ni jen sypu zakeřáky.

Nějaké dotazy?
[/quote]

Rád bych tě informival že kritikl neni automatické sražení.
už dostkrát mi v pvp i u npc ustály srážení, vyjelo mi: Vylepšené srážení: odolal a k tomu dmg kritikalu. Poznám u své postavy rozdíl mezi běžnym dmg a kritikalem.
A neboj nejde o bytosti s imkou na srážení a podobně nebo´t jsem schopnej tu postavu někdy srazit a někdy ne...
Jen btw kritikal se počítá tvoje AB + hod na utok čili k20 tak ti vznikne TO proti kterýmu se háže výcvikem + 1k20(nejsem si jistej někdo řiká + síla, ale mám pocit že ta je započítaná v hodnotě výcviku. nejsem si 100% jistej.
to že při kritikalu většinou srazíš je proto že s kritikalem máš větší hod, čili větší TO. Já ledasco srazim i na dvojku, a ledaskdy něco nesrazim ani na 20. Viz třeba obry mraky. ustávaj mě AB 58 s kritikalem;)
Zaznamenáno

Theureg z rodu Darwolf: Poslední z rodu, zmítaný osudem.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Září 30, 2009, 08:18:17 am

To Atlant:
No pokud máš kvalitní build a netvoříš další postavy tak 40lvlu dosáhneš relativně snadno.
Však se podívej kolik je zde 40. lvlů

To theureg:
No nevím ted jistě, ale ještě na patchi 1.68 to fungovalo. Je možné že to upravili.
Ještě podmínka - ten kritik musíš dát v tom samém kole a útoku jako je srážení.
Protože vlastně srážení dáváš jednou za kolo. Tzn. v prvním útoku kola, a v tom samém útoku se ti musí povést kritik. Pokud se ti povede až v dalším tak to nemá cenu.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Září 30, 2009, 09:01:47 am

To Atlant:
No pokud máš kvalitní build a netvoříš další postavy tak 40lvlu dosáhneš relativně snadno.
Však se podívej kolik je zde 40. lvlů

To theureg:
No nevím ted jistě, ale ještě na patchi 1.68 to fungovalo. Je možné že to upravili.
Ještě podmínka - ten kritik musíš dát v tom samém kole a útoku jako je srážení.
Protože vlastně srážení dáváš jednou za kolo. Tzn. v prvním útoku kola, a v tom samém útoku se ti musí povést kritik. Pokud se ti povede až v dalším tak to nemá cenu.

To je videt ze nejsi svirfneblin :-) jinak porad neco na expeni 35 plus bo ja uz za ucendiky moc nemam a nic silnejsiho neznam

MYslim ze theureg pozna kdyz se mu na srazeni hodi kriticky a kdy ne jinak mam tez pocit ze kritikal neni automaticky ted na to cucim do pravidel
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Září 30, 2009, 09:09:04 am

V pravidlech o tom nic nenajdeš.
Je to bioware bug - neopravitelný, protože je v mechanice. Nebo to tak bylo ještě na patchi 1.68, na 1.69 jsem ještě neměl postavu která by na to jela abych to mohl otestovat.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Září 30, 2009, 09:24:02 am

Já mám dojem, že to s tím kritikem, ale funguje...proto sem si dělal battle rogua...ten nesrazil absolutně nic Úsměv ale když sem dal srážením kritik, tak padali aji Urug-Haiové Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #7 kdy: Září 30, 2009, 10:37:47 am

Kdyz uz takovato tema , tak je pekne uvest co dokaze postava na 30 lvl , ne na 40 ... k dosazeni 30 lvl potrebujes fakt hodne herniho casu , ale je to asi cas 2x kratsi nez cas mezi 30-40 lvl ...

Kdyz stavet postavi na K2 a chces jet buildarinu tak to delej na lvl 30 , protoze buildy na lvl 40 jsou jen pro lidi ktery maji fakt hodne volneho casu
Pokud chceš dělat buildařinu, tak jedině na max reálně dosažitelnej level, což tady je 40.
Pokud na hru nemáš tolik času a počítáš s tim, že to pravděpodobně nedotáhneš, tak jeĎ build, který je celou dobu silný (já například jel první postavu tady čistého mnicha a ten je silný na začátku, v middle, i v late).
Ale pokud se bavíme o teorii a buildech, tak jedině na 40.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
theureg
Mob
*
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Září 30, 2009, 01:28:15 pm

Já mám dojem, že to s tím kritikem, ale funguje...proto sem si dělal battle rogua...ten nesrazil absolutně nic Úsměv ale když sem dal srážením kritik, tak padali aji Urug-Haiové Úsměv

Když dám kritikl za 120dmg a norm dmg za 40 tak poznám co je... poznám to i co se týče výpisu atp. Věř mi že kritikl neni automatický srážení. Výcvik je tam pořád. Jde jen o to že na kritikali máš větší hod na utok tzn větší TO jak jsem řikal.
 Jesli chceš po´d do areny a zkus mě srazit;) kritikal nekritikal nelehnu:D
Zaznamenáno

Theureg z rodu Darwolf: Poslední z rodu, zmítaný osudem.
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Září 30, 2009, 01:54:12 pm

Jsi si tím jistej? Smích dej mi klerdu/wm na 30+ urovni a budeš na zemi časteji než na nohách Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Září 30, 2009, 02:25:05 pm

Já mám dojem, že to s tím kritikem, ale funguje...proto sem si dělal battle rogua...ten nesrazil absolutně nic Úsměv ale když sem dal srážením kritik, tak padali aji Urug-Haiové Úsměv

Když dám kritikl za 120dmg a norm dmg za 40 tak poznám co je... poznám to i co se týče výpisu atp. Věř mi že kritikl neni automatický srážení. Výcvik je tam pořád. Jde jen o to že na kritikali máš větší hod na utok tzn větší TO jak jsem řikal.
 Jesli chceš po´d do areny a zkus mě srazit;) kritikal nekritikal nelehnu:D

No poznáš. Zkus někdy zkoušet srážení, ale nesleduj log ale dívej se jak to chodí přímo ve hře. Podívej se v kolikatém útoku se ti vlastně srážení aplikuje. Prostě si to rozpitvej a uvidíš že v tom najdeš chybu svého tvrzení.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Září 30, 2009, 02:48:12 pm

Ten bug tam byl, ale zjevne uz neni...pri asi 20 pokusech o srazeni v kuse s threadem 12-20 padlo dost kritickych dmg, ale vzdy se napsalo knockdown resisted ale vyjel dmg z kritiku, takze tipuji ze je to oprava v poslednim patchy...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Září 30, 2009, 02:49:38 pm

Uhh tak to je zrada. No nic i tak má build relativně velké AB. Takže srážet by nemělo být problém.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Září 30, 2009, 03:00:06 pm

Uhh tak to je zrada. No nic i tak má build relativně velké AB. Takže srážet by nemělo být problém.

to zalezi kdyz trefis dexkare tak spis srazis ale tam je problem trefit
kde trefis silovyho tak spis nesrazis
a kdy trefis slabyho silovyho barda tak tam pravdepodobne nesrazis nikdy
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Září 30, 2009, 03:07:26 pm

Jsi si tím jistej? Smích dej mi klerdu/wm na 30+ urovni a budeš na zemi časteji než na nohách Úsměv
Tímhle bych si jistej nebyl i když klerik dokáže pěkně zvednout ab ve fullbufech furt  ho bojovník s max vycvykem a max silou ustojí.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: [1] 2 3 ... 20
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS