Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 09:12:17 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 20
  Tisk  
Autor Téma: Buildy  (Přečteno 115867 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Září 30, 2009, 07:49:06 pm

Docela bych si něco takového zahrál, když nad tím tak přemýšlím.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Září 30, 2009, 07:50:27 pm

já mám spíše dotaz co je to samuraj? nějak si to neumím představit.
Já jsem si vždycky myslel že ninža a samuraj je to samé.
Ani ne Ninja to je prostě assasin  samá akrobacie utoky ze zálohy používání kuší hvězdic otrávených šipek katan malých mečů a obdobně. Samurai to byli válečníci  boj muž proti muži používali luk nebo katanu někdo říká že občas katany 2  bud měli robu nebo střední zbroj.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Září 30, 2009, 07:55:49 pm

já mám spíše dotaz co je to samuraj? nějak si to neumím představit.
Já jsem si vždycky myslel že ninža a samuraj je to samé.
Ani ne Ninja to je prostě assasin  samá akrobacie utoky ze zálohy používání kuší hvězdic otrávených šipek katan malých mečů a obdobně. Samurai to byli válečníci  boj muž proti muži používali luk nebo katanu někdo říká že občas katany 2  bud měli robu nebo střední zbroj.
Zkus 1 katanu.
Zvolil bych hraničář 28 / 5 Bojovník / 7 mnich.
Opět půlčík nebo gnom na sílu.
AC taky vytáhneš s trochou štěstí na nějakých 60. Ale zase to bude silné s tou katanou.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Září 30, 2009, 07:57:47 pm

Když jedete samuraje tak jedině nějakej WM, pze samurajové jsou páni své zbraně...zárověn to jsou čestný muži...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Září 30, 2009, 07:58:08 pm

Ja chtel puvodne taky hrat japoncika samuraje , no nenasel jsem nikde vhodnou japonskou tvaricku
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Září 30, 2009, 08:06:46 pm

Ja chtel puvodne taky hrat japoncika samuraje , no nenasel jsem nikde vhodnou japonskou tvaricku
Ta by se měla sehnat relativně snadno horší je vytvořit build který by byl jakž takž silný inač buildy s WM jsme už zkoušel několikrát  vždycky tomu  toho dost chybělo.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Září 30, 2009, 08:26:55 pm

já mám spíše dotaz co je to samuraj? nějak si to neumím představit.
Já jsem si vždycky myslel že ninža a samuraj je to samé.
Ani ne Ninja to je prostě assasin  samá akrobacie utoky ze zálohy používání kuší hvězdic otrávených šipek katan malých mečů a obdobně. Samurai to byli válečníci  boj muž proti muži používali luk nebo katanu někdo říká že občas katany 2  bud měli robu nebo střední zbroj.
Zkus 1 katanu.
Zvolil bych hraničář 28 / 5 Bojovník / 7 mnich.
Opět půlčík nebo gnom na sílu.
AC taky vytáhneš s trochou štěstí na nějakých 60. Ale zase to bude silné s tou katanou.
Inak tenhle build myslíš jak? Hrancek 28 chápu zhouba nepřátel dobré ab atd,5 bojovník kvuli specce, ale k čemu tam je ten monk? S ním to znamená využívat  robu pokud jedu na sílu není lepší pouužívat tu střední zbroj? Nebo tam do začátku mám dávat sílu a moudrost?+ Obratnost?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Září 30, 2009, 08:34:05 pm

já mám spíše dotaz co je to samuraj? nějak si to neumím představit.
Já jsem si vždycky myslel že ninža a samuraj je to samé.
Ani ne Ninja to je prostě assasin  samá akrobacie utoky ze zálohy používání kuší hvězdic otrávených šipek katan malých mečů a obdobně. Samurai to byli válečníci  boj muž proti muži používali luk nebo katanu někdo říká že občas katany 2  bud měli robu nebo střední zbroj.
Zkus 1 katanu.
Zvolil bych hraničář 28 / 5 Bojovník / 7 mnich.
Opět půlčík nebo gnom na sílu.
AC taky vytáhneš s trochou štěstí na nějakých 60. Ale zase to bude silné s tou katanou.
Inak tenhle build myslíš jak? Hrancek 28 chápu zhouba nepřátel dobré ab atd,5 bojovník kvuli specce, ale k čemu tam je ten monk? S ním to znamená využívat  robu pokud jedu na sílu není lepší pouužívat tu střední zbroj? Nebo tam do začátku mám dávat sílu a moudrost?+ Obratnost?
Můžeš čistě na maximální dmg, zaměřit se čistě na něj a nic ostatního nebrat jako napsal bhaall, tzn. 28 ranger / 5 ranger / 7 WM. Což je ale hodně jednostranné.
A nebo to s tím mnichem - jeden normálně na střední zbroj - mnich je tam proto že ti dá v 6 lvlech akrobačku, únik a vylepšené srážení.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Září 30, 2009, 09:21:19 pm

Ja chtel puvodne taky hrat japoncika samuraje , no nenasel jsem nikde vhodnou japonskou tvaricku
existuje ten s rýžovým kloboukem a šikmýma očima
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Září 30, 2009, 10:35:36 pm

Ja chtel puvodne taky hrat japoncika samuraje , no nenasel jsem nikde vhodnou japonskou tvaricku
existuje ten s rýžovým kloboukem a šikmýma očima

Myslíš Lorda Raydena?  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Září 30, 2009, 10:51:56 pm

ano  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Říjen 01, 2009, 05:19:20 am

Když jedete samuraje tak jedině nějakej WM, pze samurajové jsou páni své zbraně...zárověn to jsou čestný muži...

Ne všcihni Samurajové jsou čestní. Ano, existuje kodex bushido, ale v době edo s ním mělo dost samurajů osobní problém. Zvláště, když jejich pán dělal něco s čím nesouhlasili.
Samuraj  je obzvláště nadutý bojovník, sebejistý, pyšný. Ta čest je spíše jen "zvyk".

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Říjen 01, 2009, 07:33:01 am

Prave ze pysny...
kdyz po nem pan chtel neco co ho urazelo nebo se mu nelibilo, tak to mlcky zkousnul a byl sticha nebo se zabil.
A to i ti "necestni", aby se o nich nemyslelo ze jsou backory a byli ostatnim pro srandu.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Říjen 01, 2009, 07:49:02 am

Ne všcihni Samurajové jsou čestní. Ano, existuje kodex bushido, ale v době edo s ním mělo dost samurajů osobní problém. Zvláště, když jejich pán dělal něco s čím nesouhlasili.
Samuraj  je obzvláště nadutý bojovník, sebejistý, pyšný. Ta čest je spíše jen "zvyk".
Všichni samurajové dodržují kodex bushido. Nedodržuje, není samuraj. Problém nebyl v bushido, ale EDO. Sjednocené Japonsko, bez válek a hlavně v té době bylo zrušeno, že samuraj mohl přejít k jinému pánovi. A pro všechny samuraje byla čest a loajalita na 1 místě.
A dodám, jako správný sluha nedebatuje o rozhodnutí svého pána.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
theureg
Mob
*
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Říjen 01, 2009, 12:18:05 pm

já mám spíše dotaz co je to samuraj? nějak si to neumím představit.
Já jsem si vždycky myslel že ninža a samuraj je to samé.

Jak podotkl bhaal samurajové jsou spíš WM zatimco ninja je spíš SD.
To k nwn přirovnání.
Samuraj je bojovník na cestě cti, dodržujíc striktně pravidla kodexu atp, zatimco samuraj je čistě jen zabiják, vycvičený na to se oběvit, zabít a zmizet:)
Zaznamenáno

Theureg z rodu Darwolf: Poslední z rodu, zmítaný osudem.
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 20
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS