Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 08:12:36 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 18 19 [20]
  Tisk  
Autor Téma: Buildy  (Přečteno 114631 krát)
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #285 kdy: Březen 23, 2013, 07:32:21 pm

Na imploze nezapomen, takova imploze do party, to je sranda na dlouho  Smích
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #286 kdy: Březen 23, 2013, 07:38:58 pm

Co byste mi řekli na něco podobného?:
29kler/5SD/6monk (zen archer)
nebo
3-monk/X-cot (bg)/X-kler Co????

Chtěl bych postavit klerika na kouzla s velkým AC, AB (na luk) a spoustou slotů. Takový klerik léčitel pro partu. Někdo kdo dokáže zaplnit třeba 4 kruhy kouzel plných FH, obnov a tak....V boji postává za partou která se vrhá na nepřítele a zezadu je supportuje kouzly a střelbou. -je schopen vzít si rukavičky a mlátit se při PvM, atd....Zkrátka pro ty co znají mojí postavičku Elizabeth The Crusaider z demony :-) Přesně něco takovýho, jen zde.

Já měla 34clc/4ftr/1monk Zen archer, plno slotů  na kouzla + ještě sloty z věcí .. AB i AC slušný .. DC u imploze myslím 51 anebo 52, teď si nevzpomenu  Úsměv
Zaznamenáno

-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #287 kdy: Březen 23, 2013, 07:50:05 pm

Co byste mi řekli na něco podobného?:
29kler/5SD/6monk (zen archer)
nebo
3-monk/X-cot (bg)/X-kler Co????

Chtěl bych postavit klerika na kouzla s velkým AC, AB (na luk) a spoustou slotů. Takový klerik léčitel pro partu. Někdo kdo dokáže zaplnit třeba 4 kruhy kouzel plných FH, obnov a tak....V boji postává za partou která se vrhá na nepřítele a zezadu je supportuje kouzly a střelbou. -je schopen vzít si rukavičky a mlátit se při PvM, atd....Zkrátka pro ty co znají mojí postavičku Elizabeth The Crusaider z demony :-) Přesně něco takovýho, jen zde.



Já měla 34clc/4ftr/1monk Zen archer, plno slotů  na kouzla + ještě sloty z věcí .. AB i AC slušný .. DC u imploze myslím 51 anebo 52, teď si nevzpomenu  Úsměv

postav si zenko 39klerik / 1 monk Waeniss z Demony. Kdyz jsem nechtel lukem, tak jsem triskal rukavickama. Na demone sis dal sam i červené dráče.
Zaznamenáno
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #288 kdy: Březen 24, 2013, 12:13:23 am

39/1 ne-e...to je slabší co se boje lukem týče. Ve srovnání s Elizabeth bys neuspěl :-P Ale má to víc slotů a větší DC imploze no....Já bych tam dal právě COT nebo BG na savy....
Co takhle 29kler/1monk/10cot?
ono blbý je že s tím SD to nedá 4 utoky basic a ten hips taky nic moc a sežere to mraky featů.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #289 kdy: Květen 06, 2017, 03:01:19 pm

Zdravim. Chcel by som si zalozit novu postavu a tym padom by sa mi hodili rady Mrknutí chcel by som ist na dve zbrane rozmyslal som nad scimitary. Ci ma niekdo iny napad. A aky clasy k tomu?? Ale monka nechcem Smích dakujem za tipy ci rady Mrknutí
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #290 kdy: Květen 06, 2017, 09:39:57 pm

Hehehe, monka na scimitary neber, ja bych vzal neco jako Hranicar/WM + treba CoT.. muzes vzit i SD, jen nebudes maxovany, na scimitary chces silu, ne dex Úsměv

edit: abych strelil konkertnejsi navrh, tak treba 25 Rng/ 10 BB/ 5 WM.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #291 kdy: Květen 09, 2017, 04:36:51 pm

Toho jsou hromady a záleží na zaměření ...
třeba                                   Fighter 7 weapon master 7 blackguard 26     simitar nebo rapier
nebo dual                           Fighter 12 Weapon Master 7 Ranger 21          simitar x2
s monkem to taky jde     Monk32 Assassin1 Weapon Master7             simitar rapier ,ale jsou s ním lepší buildy
           

Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #292 kdy: Květen 09, 2017, 10:42:44 pm

Zdravim. Chcel by som si zalozit novu postavu a tym padom by sa mi hodili rady Mrknutí chcel by som ist na dve zbrane rozmyslal som nad scimitary. Ci ma niekdo iny napad. A aky clasy k tomu?? Ale monka nechcem Smích dakujem za tipy ci rady Mrknutí

Co Ranger ?
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Stran: 1 ... 18 19 [20]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS