Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 25, 2024, 11:12:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 20
  Tisk  
Autor Téma: Buildy  (Přečteno 115725 krát)
theureg
Mob
*
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Září 30, 2009, 03:21:20 pm

Jsi si tím jistej? Smích dej mi klerdu/wm na 30+ urovni a budeš na zemi časteji než na nohách Úsměv

Bez itemu mám výcvik teměř 70, Pár hraček a sem na 80 minimálně... to mi řekni jak chceš aby vytáhnout tak abys mě na zemi udržel he?Smích
Zaznamenáno

Theureg z rodu Darwolf: Poslední z rodu, zmítaný osudem.
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Září 30, 2009, 03:46:21 pm

Jsi si tím jistej? Smích dej mi klerdu/wm na 30+ urovni a budeš na zemi časteji než na nohách Úsměv

Bez itemu mám výcvik teměř 70, Pár hraček a sem na 80 minimálně... to mi řekni jak chceš aby vytáhnout tak abys mě na zemi udržel he?Smích


hele budme radi ze uz lucistnik nema daze bo by se tu hraly jen AAcka a semo tamo vzacne drak nebo prskolet
Zaznamenáno
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Září 30, 2009, 04:47:48 pm

Oprava jmenovavalo se to SAP a delalo to daze koukam ze to bylo jen na zbrane na blizko nicmene i tak silne
Zaznamenáno
Armin
Mob
*
Příspěvků: 70



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Září 30, 2009, 04:55:57 pm

Já ledasco srazim i na dvojku, a ledaskdy něco nesrazim ani na 20. Viz třeba obry mraky. ustávaj mě AB 58 s kritikalem;)

U velkých NPC záleží na jejich size category. Kromě toho, že mají větší postavy bonus k hodu, ještě platí omezení na maximálně o třídu větší postavu (respektive o dvě s improved knockdown). Tedy maximálně large/huge, jelikož PC můžeš hrát nejvýše za střední postavy (půlork, člověk, elf).   // Gargantuan, Colossal  a Colossal+ tedy nesrazíš nikdy

Co se týká té síly, tak čistě se silou se počítá v papírovém D&D kde neexistuje discipline a hází se po překročení zranění tuším o 10 a více bodů síla proti síle na sražení. Jinak souhlasím s tím, že válečníka jedoucího na sílu nesrazíš, tedy krom případu kdy mu padne jednička. Sám mám AB při boostu kolem 62 a věřím že promyšlený build s cot, wm, clericem atd. by mohl krátkodobě dosáhnout na mnohem vyšší čísla, nicméně discipline jako class skill máme až 43 bodů, k tomu bonus za sílu, epic focus, bonusy z věcí (až +10 a pokud vím sčítá se z více věcí takže strop by mohl být vysoký), bonusy na koni atd. Takže hodnoty kolem 80 nejsou problém...
Poslední změna: Září 30, 2009, 04:59:44 pm od Armin Zaznamenáno

Nwn DE, 1.69 x86 linux client on Ubuntu 13.04 64bit on ASUS M2N-E, AMD X4 840 3.2GHz, 2MB L2, 8GB DDR2 800, Nvidia 8800GTS-512(G92), 320 GB + 500 GB HDD, SB X-Fi Xtreme Music, Fortron BlueStrorm II FSP500-60GLN ₊ Windows 7 32bit on Acer AOD 257, iAtom N570 1.67 GHz, 1MB L2, 2GB DDR3, 128GB SSD
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Září 30, 2009, 05:46:10 pm

Kdyz uz takovato tema , tak je pekne uvest co dokaze postava na 30 lvl , ne na 40 ... k dosazeni 30 lvl potrebujes fakt hodne herniho casu , ale je to asi cas 2x kratsi nez cas mezi 30-40 lvl ...

Kdyz stavet postavi na K2 a chces jet buildarinu tak to delej na lvl 30 , protoze buildy na lvl 40 jsou jen pro lidi ktery maji fakt hodne volneho casu
Pokud chceš dělat buildařinu, tak jedině na max reálně dosažitelnej level, což tady je 40.
Pokud na hru nemáš tolik času a počítáš s tim, že to pravděpodobně nedotáhneš, tak jeĎ build, který je celou dobu silný (já například jel první postavu tady čistého mnicha a ten je silný na začátku, v middle, i v late).
Ale pokud se bavíme o teorii a buildech, tak jedině na 40.

souhlasim s tebou cagusi , ale myslel jsem to spis v tom duchu , ze je lepsi upravit build tak aby na lvl 30 mel vetsinu sve sily (jeslti to jde) a to co do 40 jen bonus ..
Ja napriklad jel tak aby sem na 30 lvl mnel lvl i monka i palacha (+sorc) , i kdyz kdybych to stavel na lvl 40  mel bych +2 DC ke kouzlum  a +2 ke vsem savum, ale podle me tahle obet zato ze postata ma full power uz na lvl 30 a ne 40 zato stoji
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #20 kdy: Září 30, 2009, 06:01:35 pm

Oprava jmenovavalo se to SAP a delalo to daze koukam ze to bylo jen na zbrane na blizko nicmene i tak silne
V PRC existuje nějaká třída lučištníka, co opravdu knockdown má. Masakr...
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #21 kdy: Září 30, 2009, 06:02:21 pm

Kdyz uz takovato tema , tak je pekne uvest co dokaze postava na 30 lvl , ne na 40 ... k dosazeni 30 lvl potrebujes fakt hodne herniho casu , ale je to asi cas 2x kratsi nez cas mezi 30-40 lvl ...

Kdyz stavet postavi na K2 a chces jet buildarinu tak to delej na lvl 30 , protoze buildy na lvl 40 jsou jen pro lidi ktery maji fakt hodne volneho casu
Pokud chceš dělat buildařinu, tak jedině na max reálně dosažitelnej level, což tady je 40.
Pokud na hru nemáš tolik času a počítáš s tim, že to pravděpodobně nedotáhneš, tak jeĎ build, který je celou dobu silný (já například jel první postavu tady čistého mnicha a ten je silný na začátku, v middle, i v late).
Ale pokud se bavíme o teorii a buildech, tak jedině na 40.

souhlasim s tebou cagusi , ale myslel jsem to spis v tom duchu , ze je lepsi upravit build tak aby na lvl 30 mel vetsinu sve sily (jeslti to jde) a to co do 40 jen bonus ..
Ja napriklad jel tak aby sem na 30 lvl mnel lvl i monka i palacha (+sorc) , i kdyz kdybych to stavel na lvl 40  mel bych +2 DC ke kouzlum  a +2 ke vsem savum, ale podle me tahle obet zato ze postata ma full power uz na lvl 30 a ne 40 zato stoji
To už je o přístupu, pokud to na 40tym bude o 1/5 silnější, tak věřím, že to dost lidí je ochotno udělat.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Září 30, 2009, 06:16:24 pm

Build je to pěkný ale zvládl bys udělat něco na styl samuraie aspon trochu silného = zbran katana, střední zbroj nebo roba, nepoužívá štít. Ten build co jsi napsal by byl dobry ale pro toto ne duvod katana není zbran na finty se zbraní. 
Poslední změna: Září 30, 2009, 06:20:45 pm od Tadomekaari Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
theureg
Mob
*
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Září 30, 2009, 06:53:56 pm

Build je to pěkný ale zvládl bys udělat něco na styl samuraie aspon trochu silného = zbran katana, střední zbroj nebo roba, nepoužívá štít. Ten build co jsi napsal by byl dobry ale pro toto ne duvod katana není zbran na finty se zbraní. 

Na to ti dám dobrou radu. použij krátkej meč... jeden stil vzhledu je katana, sice krátka spíš wakizashi, ale i to jde;)
Zaznamenáno

Theureg z rodu Darwolf: Poslední z rodu, zmítaný osudem.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Září 30, 2009, 07:06:21 pm

Jsi si tím jistej? Smích dej mi klerdu/wm na 30+ urovni a budeš na zemi časteji než na nohách Úsměv

Bez itemu mám výcvik teměř 70, Pár hraček a sem na 80 minimálně... to mi řekni jak chceš aby vytáhnout tak abys mě na zemi udržel he?Smích

Tohle nebyl power build. Ale jestli chceš začnu zde nějaké psát.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Září 30, 2009, 07:10:53 pm

Build je to pěkný ale zvládl bys udělat něco na styl samuraie aspon trochu silného = zbran katana, střední zbroj nebo roba, nepoužívá štít. Ten build co jsi napsal by byl dobry ale pro toto ne duvod katana není zbran na finty se zbraní. 
Popřemýšlím. Ale už to nebudu takhle rozepisovat.

No katana.
Zkusil bych silového zloděj 30 / BG 4 / 6 SD.
Jel bych to jako gnoma nebo půlčíka na katanu. Bude to hodně silné. S obratností 13, sílu maxneš, int 14, a zbytek do odolnosti.
tohle by bylo celkem silné. 
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Září 30, 2009, 07:15:48 pm

samuraj uz byl Yamato
budiz mu zeme lehka Úsměv
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Září 30, 2009, 07:29:00 pm

Build je to pěkný ale zvládl bys udělat něco na styl samuraie aspon trochu silného = zbran katana, střední zbroj nebo roba, nepoužívá štít. Ten build co jsi napsal by byl dobry ale pro toto ne duvod katana není zbran na finty se zbraní. 
Popřemýšlím. Ale už to nebudu takhle rozepisovat.

No katana.
Zkusil bych silového zloděj 30 / BG 4 / 6 SD.
Jel bych to jako gnoma nebo půlčíka na katanu. Bude to hodně silné. S obratností 13, sílu maxneš, int 14, a zbytek do odolnosti.
tohle by bylo celkem silné. 
Tak to nevím nevidí v tom nějaké dobré ac a dobre hody to bych musel přihodit i char inač sd by sice šlo ale zas to není samurajské Úsměv ten build co píšeš se hodí spíš na ninju jako utočník ze zálohy. Tu je asi největší problém v té zbrani.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Září 30, 2009, 07:41:08 pm

já mám spíše dotaz co je to samuraj? nějak si to neumím představit.
Já jsem si vždycky myslel že ninža a samuraj je to samé.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Září 30, 2009, 07:46:46 pm

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ninja

a

http://cs.wikipedia.org/wiki/Samuraj

případně mé oblibené heslo


http://cs.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3nin  (Ronin)

 Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 [2] 3 4 ... 20
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS