Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 04:30:09 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353111 krát)
Amelor
Host
Odpověď #75 kdy: Červen 12, 2009, 02:58:02 pm

...ale až na poslední nápad ohledně jistého útoku od tebe o ničem nevím   Úsměv
Neboj už se neco peče  Smích
Tose budeš chytat za bricho co ten blazen vymyslel...  Mrknutí

Navíc sme s tebou chtěli po epitheusově útoku ještě pokračovat v hraní a sehrát tvůj únos a jaká byla tvoje první reakce? Něco ve smyslu ne ani náhodou, mě už to nezajímá stačilo. Nejdřív si rozmysli co vlastně chceš   Mrknutí

Jsem rad že to tu nekdo napsal, a že se ted mužu omluvit  Šok
Jste me trochu dostali s tim napadem i když s odstupem času uznavam že to byl napad celkem slušny  Mrknutí
Kdyby jsem byl zbabelec tak zdrhnu pres oltar, ja však čekal že me najdou možna elfove a probudim se v lochu  Škleb
Nebo snad nekdo jiny...

V tom se však začeli všichni "odlogovavat" co me trochu zklamalo.
A pak na me nekdo vybali tohle, zcela logicke a normalni ,hezke si myslim, ale trochu me to zaskočilo a bal jsem se že tim Dannyho definitivne "položite"
Proto jsem se vam to snažil nejdriv vymluvit, pak jsem si uvedomil a uznal jaka je to blbost tak jsem nakonec chtel souhlasit a ted s odstupem nejakeho času vim že to mohlo byt hodne zajimave a fajn.

Takže uznavam svou chybu a omlouvam se že jsem vas tak odbil  Mrknutí
Poslední změna: Červen 12, 2009, 02:59:35 pm od Amelor Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #76 kdy: Červen 12, 2009, 03:07:57 pm

Tak zacni tim ze to vymyslis a zkus si sepsat co na to potrebujes. Myslim ze kdyz to pak predlozis nejakemu DM, rad ti pomuze. Mam osobni zkusenost ze Te DM jiste neodmitnou. Staci jen komunikovat a zahodit predsudky typu ''prece se nebudu doprosovat '' delato to snad vsichni pro zabavu ne ?

Snad me nejake DM podpori Kroutím očima

A kdyby se pominula minulost, take bych vam poslal, některé zajímavé příběhy vhodné pro RP, ted na to budu mít víkend abych to vyšperkoval, a jestli někdo bude mít zájem (z DM) Tak jim to pak mohu poslat...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #77 kdy: Červen 12, 2009, 03:30:07 pm

ale až na poslední nápad ohledně jistého útoku od tebe o ničem nevím   Úsměv

Abych se pochlubil tak napady byli, dva minimalne, ktere na nas ale myslim perfektne sedeli, a to jisté mýtne a "vlkodlaci"...
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #78 kdy: Červen 12, 2009, 04:28:34 pm

Sakra DM nebudou stihat realizovat vsechny napady jen tak dal  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #79 kdy: Červen 12, 2009, 04:39:42 pm

Sakra DM nebudou stihat realizovat vsechny napady jen tak dal  Škleb Škleb Škleb
Mi to je jasné že nebudou stíhat. Totiž kromě humanoida(chvála bohu za něj) všichni mají i normální postavy.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #80 kdy: Červen 12, 2009, 04:46:50 pm

Ano! Ano! ...
Ano! Ano! Některé DM jsou namyšlené! Škoda.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Xico
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #81 kdy: Červen 12, 2009, 05:55:00 pm

Zdravíčko, rád bych přimlel trochu v mlýnku týdle vysoce interesantní debaty,
a to dotazy na systém:

může DM někde něco nechat přes restart? jde to ve volné krajině? a dokáží třeba vyrábět kraftovací věci? jsou někde po krajine persistetní skrýše?

Dle mě rozsáhlejší DM aktivita na persistenci dost vázne, takhle nejde udělat nic zajímavého "do zásoby", nechat třeba v nějaké odlehlé jeskyni jakési uskupení placebu, čekající dokuď je někdo neobjeví a pak teprv by se rozjel nějaký následný děj. musí být iritující něco zběsile připravit jen na to, aby se to do restartu nestihlo a přišlo to v niveč. Nebo snad mohou DMka si připravit nějaké zběsilé makro co pak na jeden příkaz rozloží spoustu věcí?

Jinak oligarchická quest runa je zuppa-duppa (zvláště když s ní jde učinnit ty questíky součástí něčeho většího), jen nechápu (jak už sem X-krát zmiňoval), jak by někdo moh mít energii ještě po šéfování celého území k tomu, dělat pro někoho questíky a ješte na tom prodělávál - zábava dobrodruhů jako odměna je sice pěkná, ale to asi moc nefunguje, když to žádný oligarcha moc nepoužíval.

Já bych prostě rád trošku víc asynchronicity, udělalo by to hru tajemější, překvapivější a v neposlední řadě i zajímavou i když člověk hraje skoro sám ve čtyři ráno - vyplatí se mu totiž přemýšlet o povedených taškařicích k vyvedení ostatním (a i je aktivne připravovat a pak si třeba v práci užívat zabavných IC fórum postů, jak postavy na připravené "bojovky" reagovali)

Dost těhle věcí stojí a pada na skripterovy, nevim jestli někdo ze současného týmu, krom Neuse, to umí nebo na to má. Kdo všechno vůbec může upravovat modul v toolsetu a s jakým nebezpečím, že něco podělá? (tím by se dalo dosáhnout oněch "překvapení" v krajině nebo trvalých pozůstatků činností)

Novej obzor by šel nastavit nahozením f-kčnější, přístupnější wiki, tím by se mohli i ostatní vrhat do vytváření "systémů" - např. burza materiálů, agregace nástěnek z různých měst atd. Nezapomínejte, že např. pro obchodníky je v RL nejjednoduší zvýšit své zisky zlepšováním služeb - produkty jsou více-méně dané konkurencí a vývojem. A mezi to "ulov si svého dodavatele" zrovna nepatří.

Nejlépe kdyby onen wiki systém věděl, kde se právě přihlášené postavy nacházejí - v jaké lokaci - pak jde doplňovat "rich content" typu mp3, obrázků (podivné kryptické mapy) atd.  Tzn. spojený účet wiki a bioware hráče. (pár videí deki-wiki http://www.mindtouch.com/products/demo_gallery ) Něco už jsem probíral s Cagusem, ten systém dyštak podporuje import z media wiki (na tom teď běží K2 wiki)

Já moc rád nabídnu v tomto svou aktivitu. Otázka je, jestli by Neus spolupracoval vyvedením některých dalších informací z modulu (ono by šlo i dost pracovat se statistikami co už jsou, ale nabídnout je přes nějakou webovou službu jako text, zpětně to dekódovat z grafů je trošku pracné Úsměv

Výhoda wiki systému spočívá v tom, že jsou uživateli zadaným nebezpečným obsahem nepodělatelné (měli by být Úsměv a všechen bordel případně jde odstranit pár kliknutími.


Systému pro podporu RP lze vymyslet hromady (např. prověření hráči by vkládali do úst obyvatelům měst /prodavačům Úsměv/ správně skloňované věty se zvěstmi a drby a oni by je náhodně pronášeli nebooo truhly na heslo se separovaným prostorem pro každé heslo), ale to fakt dost záleži na Neusovi a on tydle věci diskutuje (většinou smysluplně a rosáhle odpovídá na PM) a jistě zvažuje. Ovšem zahlcenost je něco přes co vlak nejede a já to plně chápu. Navíc se mi líbí, že hraje postavy a zdá se, že moc ne-DMkuje.


Ale ostatní DM většinou moc nechápu, nechápu proč hrají ještě za postavy (že by testování? Úsměv a proč víc nevyužívají svých možností (nebo je nemají? Úsměv A ještě míň chápu
navážení některých do hráčů na fóru. Pokuď je běžný uživatel (mírně řečeno) neobjektivně přispívajícící je to skousnutelný, ale "vedení" by si mělo udržovat fazóonu Úsměv.

Tím bych nechtěl shazovat jejich snahu atd., ale proč si nenalít čistého vína a nepracovat s tím? Každý někdy začínal a jestli to je i případ DM, tak jen tleskám. Také bych rád třeba někdy aspiroval na tenhle post, jenže je tu pro mě poměrně nepřekonatelná bariéra v tom, být nejdřív dlouho "aktivním oligarchou", nemam nervy absolvovat nějakou zdlouhavou a umrněnou činnost (byť plnou výzev, objevů, překvapení, zvratů  a prozření) , kterou někdo takto nastavil uměle a za účelem toho, aby cesta byla cílem, když by měla být spíše jen prostředkem (pro tento způsob hraní).
Za to mám pocit, že bych měl rozhodně víc "hroší kůži" co se týče vlastní realizace děláním zábavy (děje, zpestření)  jednotlivým hráčům, chce to vědět, co člověk (opice) chce Úsměv



Díky za případně přečtení. A omlouvám se za zmatenost, psáno dost na přeskáčku Úsměv
Poslední změna: Červen 12, 2009, 05:57:57 pm od Xico Zaznamenáno

Le Cho-Cho

(Xicohtencatl, penizionovaný rituální obřadník III. stupně, bytem ve Větrově)

ACC: donarek
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #82 kdy: Červen 12, 2009, 06:20:51 pm

DM placably jsou casto przistentni a nabytek je 100% perzistentni ve vsech lokacich serveru
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Xico
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #83 kdy: Červen 12, 2009, 06:54:45 pm

DM placably jsou casto przistentni a nabytek je 100% perzistentni ve vsech lokacich serveru

Skvělý díky za info, vyzkoušim ;]
Zaznamenáno

Le Cho-Cho

(Xicohtencatl, penizionovaný rituální obřadník III. stupně, bytem ve Větrově)

ACC: donarek
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #84 kdy: Červen 12, 2009, 07:21:25 pm

samozrejme myslim DM polozeny nabytek, u majitelu uzemi plati na uzemi a 1 lokaci do okoli, pro hrace perzistentni uplne neni
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #85 kdy: Červen 14, 2009, 04:13:12 pm

Tak zacni tim ze to vymyslis a zkus si sepsat co na to potrebujes. Myslim ze kdyz to pak predlozis nejakemu DM, rad ti pomuze. Mam osobni zkusenost ze Te DM jiste neodmitnou. Staci jen komunikovat a zahodit predsudky typu ''prece se nebudu doprosovat '' delato to snad vsichni pro zabavu ne ?

Snad me nejake DM podpori Kroutím očima

A kdyby se pominula minulost, take bych vam poslal, některé zajímavé příběhy vhodné pro RP, ted na to budu mít víkend abych to vyšperkoval, a jestli někdo bude mít zájem (z DM) Tak jim to pak mohu poslat...

Tak jestli nějaké DM má zájem , tak sem přes víkend, něco sepsal, a vypadá to dobře... Tak si kdyžtak řekněte... (kdo má čas)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amy
Host
Odpověď #86 kdy: Červen 14, 2009, 04:25:34 pm

Cagus třeba. Zkus ho. Určitě to ocení  Úsměv
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #87 kdy: Červen 14, 2009, 04:44:10 pm

pokud nebude mít takový divný připomínky Úsměv jak už známe.... no uvidíme, jestli o to bude stát
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amy
Host
Odpověď #88 kdy: Červen 14, 2009, 05:03:18 pm

Shando Není Cagus. I když .. hm.. Smích
Když jsem ho včera viděla, jak koukal na tu velkou houbu v Horské, chudák, bylo mi jich líto obou  Smích Smích
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #89 kdy: Červen 14, 2009, 05:11:02 pm

a co se dělo? já tu bohužel nebyl Pláč  Pláč
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS