Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 07:00:51 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353047 krát)
Amelor
Host
Odpověď #45 kdy: Červen 12, 2009, 10:14:20 am

Doplnim:

Proč se tak bojite skusit neco nove, odvažnejši?
K2 by mohla byt zas nečim jina, lepši...
Minimalne par hraču by se v tech runach myslim určite našlo, vyblblo...

Tak proč to aspon neskusit?
Když bude ta runa dobre udelana muže to byt opravdu dobra vec.
Vite ja človeka poteši když potka nekoho kdo jsi neco vymyslel a pripravil, neco netradičneho, jak to spestri na chvili hru?
Hrači by semohli vic realizovat a ukazalo by se kdo je co zač...

"Runu" by mohli nejdriv dostat na skiušku testeri, a skusit vychytat nejake mouchy.
A pak by mohl abyt pri prvnim naznaku zneužiti postave nebo celemu učtu odebrana ne?
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #46 kdy: Červen 12, 2009, 10:39:18 am

No rozhodně bych do toho nemýchal přidělování xp. Přeci XP není hlavním důvodem proč hrát NWN? To si rovnou můžu spustit nějakej testovací modul nacvakat během pár minut 40 lvl postavu a ušetřím tím spousty času  Škleb. Co se týká těch questů od oligarchů, tak jsem jeden před wipem dělal z virítny v elfí vsi. Celkem mi to přišlo i dobrý, ale mám pocit, že s tím nejdou vymyslet nějaký zázraky, spíš jen Q typu zabij a dones  Úsměv. Co se téhle možnosti týka, tak si myslím, že by to klidně správci spolků mohli mít. Stějně si ale myslím, že nejlepší cesta je domluvit se s DM.
 
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Snekoun
Host
Odpověď #47 kdy: Červen 12, 2009, 10:48:03 am

Dobra, mel jsem v rukavu ješte jedno eso (červenou barvu  Škleb)
Ale tak skusime nejak jinak:

Nikdy jsem nemel to štesti byt oligarchou takže nwm presne co všechno ta runa dokaže....ale nerikam že to musi byt prave runa oligarchy...at je to runa nebo jakykoli jiny nastroj...ktery rozširi možnosti hraču tak aby meli vetši prostor pro pobaveni sebe i ostatnich  Škleb
Zaklad by mohl vzniknout prave z omezene, orezane ruby oligarchu amožna časem by se do ni mohli pridavat dalši a dalši možnosti...

Snekoun:
Nechapu tvuj postoj...proč jsi tak zasadne proti?

Jsem jen zásadně proti dát runu oligarchů všem hráčům. Reagoval jsem na tvoje výkřiky runu pro všechny.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #48 kdy: Červen 12, 2009, 10:50:39 am

Jinak pro různá RP udělátka jsem už od začátku, jde o to co by to mělo umět a jak by jse to používalo ?
Dokud nebude konkrétní návrh, nic se asi nevyřeší.

Otázka je co každý od toho očekává ?
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #49 kdy: Červen 12, 2009, 10:54:20 am

Eru:

Xp tu tahaš zase ty  Škleb
Psal jsem že XP z toho klidne vynechte o tohle mi nejde, je to privelke riziko...
K DMs zastavam nazor že když nekdo chce tak by mel mit možnost neco delat bez toho aby s tim otravoval nekoho dalšiho, a čekal jestli se mu to zaliby nebo ne...jestli pochopil o co mu vlastne jde, a tak dal.
Prenašel zodpovednost na DM a tal dal

Psal  jsem, neznam tu runu, ale jako zaklad by nektere jeji funkce posloužit mohli.
Taky jsem ješte nevidel aby ji nejaky oligarcha takhle použil, mimo toho pripadu v Horske pred wipem, ten jsem zaznamenal i ja.

Snekoun: Komkretni navrh jsem dal ne? Orezana runa oligarchu ,jelikož je to zatim jediny nastroj ktery takove možnosti dava...
bez možnosti rozdavat XP a nevim co ješte.

PS: Co z toho bude taky nemužu vedet a rict presne, když se to neskusi tak to nezisti nik...
Poslední změna: Červen 12, 2009, 11:02:37 am od Amelor Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #50 kdy: Červen 12, 2009, 11:02:19 am

Aby runa uměla:
1) Změnit popisek jakéhokoli itemu.
2) Možnost dát item do inventáře NPC, po jehož zabití nebo okradení předmět vypadne.
3) Možnost generovat itemy - RP itemy - tzn. nějaké vědra, nějaké druhy jídla, prostě nestandartní věci které by neměli žádný účinek a dali by se použít pro RP.   + možnost takový item zase zničit.


Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #51 kdy: Červen 12, 2009, 11:16:16 am

Jde o to ze kdyz das runu oligarchu vsem, prijdou oligarchove o svou vyhodu.

Me osobne by se libila runa, ktera umi ruzne svetelne a kouzlici efekty, popr. vytvaret nejake zvuky. Vyvolat nejake zakladni NPC ( s tim ze by ji postava nemohla ovladat a zustalo by ve vztahu jako jsou bezne NPC vuci PC ).
To myslim staci na vytvoreni jednoducheho pribehu.

Runu bych dal jen vybranym hracum.

Mozna kdyby bylo vice aktivni DM ve hre tak tohle neni vubec potreba. Na serveru je nas v prumeru 20 - 30 a DMek je 5. To vychazi 1 DMko na 4-6 hracu. Coz je myslim luxus.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #52 kdy: Červen 12, 2009, 11:25:24 am

Jde o to ze kdyz das runu oligarchu vsem, prijdou oligarchove o svou vyhodu.

A proč by meli mit tuhle vyhodu jen oligarchove, když:

1. Nemyslim že je to k nečemu dobre..spiš bude k dobru když dostane možnost nekdo kdo chce a muže delat...
2. Je jich tu na tohle smešny počet...
4. Maji jine povinnosti jako využivat tuhle možnost runy...
5. Možna že o ni nejak zvlašt ani nestoji, když ji nevyuživaji... (meli by se vyjadrit)
6. To že je nekdo oligarcha ješte nemusi nutne znamenat že umi tuhle vyhodu patrične využit a že je ten nejvhodnejši...

Nwm kolik je tu oligarchu: Amy? (Myslim že radeji využije DM klient) ATM, Cagus? (to same) Simon (zatim ma BAN uvidime co vymysli  Škleb)

PS Oligarchove, prosím nekamenovat...
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #53 kdy: Červen 12, 2009, 11:34:21 am

Porad se nechapeme runu oligarchu, takovou jaka existuje, bych nikomu jinemu nedaval nez oligarchum.
To ze nejsou oligarchove videt a tuto moznost nevyuzivaji je jina vec.

RP udelatkum v jakekoliv podobe se nebranim ( muze to byt i nejaka runa je to fuk ).
Vetsi pravomoci zkusenejsim hracum se take nebranim, ale jen zkusenym.

Pletes stale hrusky s jabkama.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #54 kdy: Červen 12, 2009, 11:42:10 am

Porad se nechapeme runu oligarchu, takovou jaka existuje, bych nikomu jinemu nedaval nez oligarchum.
To ze nejsou oligarchove videt a tuto moznost nevyuzivaji je jina vec.

RP udelatkum v jakekoliv podobe se nebranim ( muze to byt i nejaka runa je to fuk ).
Vetsi pravomoci zkusenejsim hracum se take nebranim, ale jen zkusenym.

Pletes stale hrusky s jabkama.
Ty sem zase pleteš věci co znáš z EQ.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #55 kdy: Červen 12, 2009, 11:50:18 am

Porad se nechapeme runu oligarchu, takovou jaka existuje, bych nikomu jinemu nedaval nez oligarchum.
To ze nejsou oligarchove videt a tuto moznost nevyuzivaji je jina vec.

RP udelatkum v jakekoliv podobe se nebranim ( muze to byt i nejaka runa je to fuk ).
Vetsi pravomoci zkusenejsim hracum se take nebranim, ale jen zkusenym.

Pletes stale hrusky s jabkama.
Ty sem zase pleteš věci co znáš z EQ.

Jdi se bodnout s EQ. Nic z toho sem nepletu. Ale davat kazdemu smudlovi nejakou moc na tvoreni pribehu podle me neni dobre. Jak to bude potom vypadat ?
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #56 kdy: Červen 12, 2009, 11:51:07 am

Porad se nechapeme runu oligarchu, takovou jaka existuje, bych nikomu jinemu nedaval nez oligarchum.
To ze nejsou oligarchove videt a tuto moznost nevyuzivaji je jina vec.

RP udelatkum v jakekoliv podobe se nebranim ( muze to byt i nejaka runa je to fuk ).
Vetsi pravomoci zkusenejsim hracum se take nebranim, ale jen zkusenym.

Pletes stale hrusky s jabkama.
Ne ja te chapu ale  ty nechapeš  Smích
Pišu to porad dokola, že runu oligarchu podrobne neznam, a nerikam že ji ma dostat nekdo tak jak je ,jen že se z ni muže vychazet, když je to jediny nastroj ktery nekomu neco v tom duchu umožnuje.

Doufam že už chapeš a nebudeš dal vytvaret dojem že trvam na tom, a chci aby to byla prave runa oligarchu...
 Škleb
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #57 kdy: Červen 12, 2009, 12:00:45 pm

Ale davat kazdemu smudlovi nejakou moc na tvoreni pribehu podle me neni dobre. Jak to bude potom vypadat ?

Tak v tomhle se asi nezhodneme...

Tohle jsem se nekde dočetl: "- svět ovlivňují svým chováním hráči, čím víc bude hráčů a jejich postav, tím se bude svět rychleji vyvíjet"

K2 je mnohem svobodnejši svet jako ostatni  a prave proto jsem myslel že takovy navrh tu časem určite projde a bude se realizovat.
Už me to nebavi, popsal jsem vše o co mi jde a jak by to prospelo.
Už jen prosim Neuse at se naposled pro me vyjadri jestli se povedlo k nečemu presvedčit nebo je definitivne rozhodnuty a bežny hrači se takovych možnosti nedožijou, dekuju.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #58 kdy: Červen 12, 2009, 12:08:13 pm

A víte, co všechno ta runa umí?
Zdá se mi že nevíte, protože kdyby jste věděli, nechtěli byste to pro každého hráče.


Myslím, že lepším řešením by bylo přimět DM k větší příběhové aktivitě.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
Host
Odpověď #59 kdy: Červen 12, 2009, 12:15:31 pm

To jsem si myslel za ja jsem malo ve hre. Podle toho co pises jsem asi ve hre vic nez ty.
Hraju jen obcas a uz jsem videl spousty hracu kteri se neumeji chovat. Vcerejsi priklad v Horske je toho dukazem.
Kdyz se jim da to co navrhujes bude na serveru peknej bordel a DM a WB budou delat jen policajty.

Tohle je muj nazor. Ctim vetsinou RP hru a mozna jsem se ve hre uz potkali. Na nikoho neukazuji prstem, je mi jedno jak kdo hraje. Ale myslim ze za soucasneho stavu serveru to neni mozne.

At si z toho veme kazdej co chce.
Poslední změna: Červen 12, 2009, 12:17:56 pm od Snekoun Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS