Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 05:15:39 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 350352 krát)
Arash
Host
kdy: Červen 11, 2009, 12:59:51 pm

Nedalo by se nějak udělat aby vůdcové spolku měli nějakou možnost přidělovat členům zkušenosti.
Proč: Lidem ve spolku chybí motivace, např. je nějaký nápad jak spestřit hru a lidem se prostě nechce dělat něco z čeho nemají viditelný zisk.

Mohlo by to být jako kdysi na K1 s menší úpravou:
Navrh:  Spolek od určité úrovně by získal možnost přidělovat zkušenosti, byla by to jako právo pro hodnost.  Spolek by měl podle velikosti určitou stropní hranici např. spolek na 5. úrovni správce 10k, a podle počtu aktivně hrajících lidí spolku by se to doplnovalo.  A odpovídající hodnost by mohla část zkušeností odsud rozdávat podle situace a potřeby.

A aby v tom byl pořádek, měl by to být na stejné úrovni jako tam kde získává forum a na to forum by se založil topic kde by ten co to rozdává psal vždycky kolik a za co.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1 kdy: Červen 11, 2009, 01:30:53 pm

Nápad to není špatný. Nemusí to být jen spolek. Tu funkci by mohl mít zkušenější hráč ( ten kdo nebude ve spolku bude znevýhodněn ). Jde o to že by to mělo být nějak monitorováno, aby si někdo nedotoval postavičky v svém spolku. Jenom to psát na fórum podle mě nestačí. Pokud by se to zřídilo, měl by být i maximální počet expů rozdaných spolkem/hráčem.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2 kdy: Červen 11, 2009, 02:18:53 pm

Další zvýhodnění spolků?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Host
Odpověď #3 kdy: Červen 11, 2009, 02:24:09 pm

Další zvýhodnění spolků?
Tak mi dej nějakou jinou možnost jak motivovat lidi ve spolku a odměnovat je za něco z čeho nemají zisk.
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Červen 11, 2009, 02:24:43 pm

Mě to nepřijde jako dobrej nápad. Vždyť ten quest toho velitele spolku, může bejt potom odměněnej prostřednictvím DM. Záleží jen na domluvě s DM.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Snekoun
Host
Odpověď #5 kdy: Červen 11, 2009, 02:30:12 pm

Další zvýhodnění spolků?
Tak mi dej nějakou jinou možnost jak motivovat lidi ve spolku a odměnovat je za něco z čeho nemají zisk.

Me stačí pochvala, zkus jim dávat výplatu a odměny Škleb
Myslím že na EQ můžeš dávat expy druhým hráčům, ale dávájí se ze svého co udělat tohle?
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #6 kdy: Červen 11, 2009, 02:32:39 pm

Další zvýhodnění spolků?
Tak mi dej nějakou jinou možnost jak motivovat lidi ve spolku a odměnovat je za něco z čeho nemají zisk.

Me stačí pochvala, zkus jim dávat výplatu a odměny Škleb
Myslím že na EQ můžeš dávat expy druhým hráčům, ale dávájí se ze svého co udělat tohle?
to už vypadá mnohem líp, hlavně pro postavy, který už dospěli k zenitu. Nicměně bych tu možnost dával stejně jen spolehlivým hráčům.
Poslední změna: Červen 11, 2009, 02:40:38 pm od Erunamo Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #7 kdy: Červen 11, 2009, 02:46:17 pm

Na druhou stranu EQ je úplně jinej systém, v kterým má xp úplně jinou hodnotu.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Snekoun
Host
Odpověď #8 kdy: Červen 11, 2009, 02:54:27 pm

Na druhou stranu EQ je úplně jinej systém, v kterým má xp úplně jinou hodnotu.

To mas pravdu. Tady ti to skace samo  Škleb
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #9 kdy: Červen 11, 2009, 03:04:31 pm

Další zvýhodnění spolků?
Tak mi dej nějakou jinou možnost jak motivovat lidi ve spolku a odměnovat je za něco z čeho nemají zisk.
Jestli si o těch hráčích myslíš, že jediná motivace můžou být expy, tak s nimi nehraj. Já bych asi nehrál.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Orbi
Host
Odpověď #10 kdy: Červen 11, 2009, 03:20:23 pm

No DM by mohlo davat expy za RP spolku a spolok by si ich potom sam prerozdeloval. Pripadne, ak by bol hrac odmeneny od DM expami, tak urcita cast expov by sa mohla previest na ucet spolku. Tym by sa i spolky snazili brat najme RP hracov alebo svojich clenov trochu tlacit k RP.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #11 kdy: Červen 11, 2009, 03:25:29 pm

Nejak se do toho zamotavame  Co??? Podle me je DMek na serveru dost aby si hlidali kdo jak hraje a motivovali hrace odmenou v podobe expu atd.
Osobne by se mi libili odmeny v podobe vyjmecnych veci ktere nelzou vyrobit. To uz jsem navrhoval i pred wipem. At uz jsou to veci pro spolky, cirkve nebo jednotlivce. Spis takova RP udelatka.

Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #12 kdy: Červen 11, 2009, 03:27:20 pm

Jinak jako prvni RP udelatko navrhuji umoznit vyrabet knihy s textem. Stejne jako dopis. Kdyz uz mame tu knihovnu  Škleb
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #13 kdy: Červen 11, 2009, 03:33:51 pm

Další zvýhodnění spolků?
Tak mi dej nějakou jinou možnost jak motivovat lidi ve spolku a odměnovat je za něco z čeho nemají zisk.
Jestli si o těch hráčích myslíš, že jediná motivace můžou být expy, tak s nimi nehraj. Já bych asi nehrál.
Já bych zase nehrál s tebou.
Nezajímají mě ted motivace pro postavu ale motivace pro hráče, navrhni něco místo napadání!!!
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #14 kdy: Červen 11, 2009, 03:36:05 pm

Nejak se do toho zamotavame  Co??? Podle me je DMek na serveru dost aby si hlidali kdo jak hraje a motivovali hrace odmenou v podobe expu atd.
Osobne by se mi libili odmeny v podobe vyjmecnych veci ktere nelzou vyrobit. To uz jsem navrhoval i pred wipem. At uz jsou to veci pro spolky, cirkve nebo jednotlivce. Spis takova RP udelatka.


Ano nějak se do toho zamotáváme, mi nejde o to co může DM, DM toho má dost.
Ale jak můžu já jako hráč ve spolku, nebo-li když spolek vedu - určitým způsobem motivovat jiné hráče k určitému cíli?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS