Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 09:17:54 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2056379 krát)
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #6450 kdy: Srpen 29, 2014, 12:21:07 pm

A šamane, to mi řekni, jak sis mohl všimnout, že někdo hraje RP, když je sám na serveru? To už by tam nebyl sám, kdybys toho byl svědkem  Mrknutí
Logy serveru.
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6451 kdy: Srpen 29, 2014, 01:28:30 pm

A šamane, to mi řekni, jak sis mohl všimnout, že někdo hraje RP, když je sám na serveru? To už by tam nebyl sám, kdybys toho byl svědkem  Mrknutí
Logy serveru.
Tam se loguje i napsanej text? No když je někdo bohatej Smích
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #6452 kdy: Září 02, 2014, 05:25:47 am

Vždycky mě na nwn bavilo, jak se tam dokázali na forech lidi do krve pohádat kvuli blbosti Úsměv
N.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6453 kdy: Září 02, 2014, 03:05:30 pm

Vždycky mě na nwn bavilo, jak se tam dokázali na forech lidi do krve pohádat kvuli blbosti Úsměv
N.
Jak se rve do krve na foru? To bych někdy chtěl zkusit, mohli bysme si udělat vlastní fight club  Smích
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6454 kdy: Říjen 02, 2014, 12:36:26 pm

zkus psat velkyma pismenama, ale snaz se byt slusny bez vulgarnosti a on se nekdo chytne  Škleb
Zaznamenáno
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6455 kdy: Říjen 02, 2014, 10:28:01 pm

Čaute, ten wipe by ale možná byl na místě, no ne? Možná i s tím, že se nějaké legendární postavy přenesou (Brejden pane správce ! )

Nejl.


.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #6456 kdy: Říjen 04, 2014, 06:49:27 pm

Sám si TEČKA!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6457 kdy: Říjen 05, 2014, 01:19:42 am

Jen jsem na to chtěl upozornit, protože mi přišlo že to všichni přehlídli.
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6458 kdy: Listopad 11, 2014, 11:01:22 am

Proč v Ostrovní pevnosti je účtována nesmyslná částka za výběr peněz, uložení peněz a použití trezoru ?
Proč ve Větrově a v Timpanii nelze použít trezor ?

To to raději zrušte. Pokud je někdo nepozorný a nezjistí si kolik to je přijde na buben (Ostrovní pevnost). Kort když tam jede s xp knížkama a pak tam nemůže ani uložit peníze které dostane za odměnu.

Jelikož je na serveru mrtvo. Je to pěkný opruz pořád cestovat s větším obnosem do Elfí a zpět, i když jsou už teleporty (sny).
Nešlo by s tím něco udělat ?



Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6459 kdy: Listopad 11, 2014, 11:03:35 am

Jak funguje přesně vyrážení zámku ? Pokud jsem to správně pochopil nejde o to jen překonat TO zámku ale pokud mu uberu všechny HP zničí se.

Včera večer jsem zkoušel jeden vyrážet. Po půl hodině bušení jsem ho asi zničil a pak šli dveře normálně otevřít. Je to možné ?


Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6460 kdy: Listopad 11, 2014, 02:45:14 pm

Jak funguje přesně vyrážení zámku ? Pokud jsem to správně pochopil nejde o to jen překonat TO zámku ale pokud mu uberu všechny HP zničí se.

Včera večer jsem zkoušel jeden vyrážet. Po půl hodině bušení jsem ho asi zničil a pak šli dveře normálně otevřít. Je to možné ?


nektere dvere jdou znicit... to se nezmenilo

ale vyrazeni zamku opravdu jen prekona TO zamku a "odemkne" ho hrubou silou
jak se to pocita je na webu
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6461 kdy: Listopad 11, 2014, 02:51:00 pm

Proč v Ostrovní pevnosti je účtována nesmyslná částka za výběr peněz, uložení peněz a použití trezoru ?
Proč ve Větrově a v Timpanii nelze použít trezor ?

To to raději zrušte. Pokud je někdo nepozorný a nezjistí si kolik to je přijde na buben (Ostrovní pevnost). Kort když tam jede s xp knížkama a pak tam nemůže ani uložit peníze které dostane za odměnu.

Jelikož je na serveru mrtvo. Je to pěkný opruz pořád cestovat s větším obnosem do Elfí a zpět, i když jsou už teleporty (sny).
Nešlo by s tím něco udělat ?


hmm, to zalezi jak si to DM(PC) nastavi
ostrovni pevnost drzi max. cenu, kterou nekdo nekde nastavil ve meste ovladanem PC... aby nekonkuroval
jestli nekdo nekde nastavil silenost, tak tam je silenost... uz jsem to mockrat vracel do "normalnich" hodnost, ale vzdycky to casem nekdo vrati...

Nejde pouzit trezor? Je v bance? Ma mesto zrizenou banku?
nevim... zalezi na aktualnim nastaveni



Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6462 kdy: Listopad 11, 2014, 07:35:30 pm

Jak funguje přesně vyrážení zámku ? Pokud jsem to správně pochopil nejde o to jen překonat TO zámku ale pokud mu uberu všechny HP zničí se.

Včera večer jsem zkoušel jeden vyrážet. Po půl hodině bušení jsem ho asi zničil a pak šli dveře normálně otevřít. Je to možné ?


nektere dvere jdou znicit... to se nezmenilo

ale vyrazeni zamku opravdu jen prekona TO zamku a "odemkne" ho hrubou silou
jak se to pocita je na webu


No proc se tedy zamku ubiraji hp? Schvalne to jeste testnu a dam vedet.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6463 kdy: Listopad 11, 2014, 07:39:58 pm

Proč v Ostrovní pevnosti je účtována nesmyslná částka za výběr peněz, uložení peněz a použití trezoru ?
Proč ve Větrově a v Timpanii nelze použít trezor ?

To to raději zrušte. Pokud je někdo nepozorný a nezjistí si kolik to je přijde na buben (Ostrovní pevnost). Kort když tam jede s xp knížkama a pak tam nemůže ani uložit peníze které dostane za odměnu.

Jelikož je na serveru mrtvo. Je to pěkný opruz pořád cestovat s větším obnosem do Elfí a zpět, i když jsou už teleporty (sny).
Nešlo by s tím něco udělat ?


hmm, to zalezi jak si to DM(PC) nastavi
ostrovni pevnost drzi max. cenu, kterou nekdo nekde nastavil ve meste ovladanem PC... aby nekonkuroval
jestli nekdo nekde nastavil silenost, tak tam je silenost... uz jsem to mockrat vracel do "normalnich" hodnost, ale vzdycky to casem nekdo vrati...

Nejde pouzit trezor? Je v bance? Ma mesto zrizenou banku?
nevim... zalezi na aktualnim nastaven

No trezor v bance je. Banker taky, ale nefunguje to. Ted konretne ve Vetrove. Jsou tam dva druhy trezoru. Jeden typ: sejfy zelezny s otacecim kolem naskladane na sebe. Druhy typ klasivke trezory co vypadaji jako truhly. Ty kovove nejde otevrit a ty klasivke jsou po otevreni prazdne.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6464 kdy: Listopad 11, 2014, 09:32:16 pm

ty seify jsou jen na paradu
ty bankovni trezory u vchodu jsou normalni bankovni trezoty a funguji, ted jsem to zkousel

dane a poplatky jsou prosel pres cely server a nastavil tam (zase) neco rozumneho... jen doufam ze jsem zadne mesto nevynechal
ostrovni pevnost by se mela srovnat po restartu
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS