Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 09:38:38 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2056691 krát)
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
kdy: Červen 09, 2008, 12:10:17 pm

Asi bude řada dotazů, takže já to zahájím svými:

1) Mám dotaz - jak to máte řešené technicky s přetížením a lagy, když jedou dva světy na jednom stroji?

2) Jaký je DM team K2?

3) Jsou tu zavedeny nějaké restrikce na nesmyslné buildy?
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červen 09, 2008, 12:12:15 pm

Taky jeden dotaz - Jaka presne verze CEPu je potreba? 2.0 nebo 2.1?

<edit> Dekuju, Isidure </edit>
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červen 09, 2008, 12:17:34 pm

2.0
Zaznamenáno
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červen 09, 2008, 12:26:13 pm

Citace: "Darien"
2) Jaký je DM team K2?

3) Jsou tu zavedeny nějaké restrikce na nesmyslné buildy?

Budem odpovedat iba na otazky, o ktorych nieco viem, lebo som sa bavil o tom s Neusom.
2, Neus a ja budeme mat urcite DM heslo, lebo musime mat. Ziadny DM inak zatial nejsu. Testerom K2 sme nalozili na rohy zatial ine veci. Buducnost ukaze, ci budu nejaky DM, to si ostrazi Neus s mojou pomocou.
3,http://kandelabrie.pba.cz/chat/viewtopic.php?t=4771 toto su zatial vsetky upravy, Neus tam vypisal pokial viem vsetko. Ked mas nejaky tip, tak ho napis. Ovsem zmeny bez wipu budu asi tazko mozne, ale to zavisi aj na konkretnej situacii.
Zaznamenáno

Thorwulf
Mithrandir
Host
Odpověď #4 kdy: Červen 09, 2008, 12:30:54 pm

Ale k tomu bodu 3 - Darien myslel asi ako nelogicke RP buildy..nie zmeny v povolaniach

Aspon mne sa tak zda :-D
Zaznamenáno
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červen 09, 2008, 12:35:02 pm

Citace: "Arian"
Citace: "Darien"
2) Jaký je DM team K2?

3) Jsou tu zavedeny nějaké restrikce na nesmyslné buildy?

Budem odpovedat iba na otazky, o ktorych nieco viem, lebo som sa bavil o tom s Neusom.
2, Neus a ja budeme mat urcite DM heslo, lebo musime mat. Ziadny DM inak zatial nejsu. Testerom K2 sme nalozili na rohy zatial ine veci. Buducnost ukaze, ci budu nejaky DM, to si ostrazi Neus s mojou pomocou.
3,http://kandelabrie.pba.cz/chat/viewtopic.php?t=4771 toto su zatial vsetky upravy, Neus tam vypisal pokial viem vsetko. Ked mas nejaky tip, tak ho napis. Ovsem zmeny bez wipu budu asi tazko mozne, ale to zavisi aj na konkretnej situacii.



Děkuju

Úplně jsem nepochopil jak jsi to myslel - budoucnost ukáže, jestli budou nějací DM... to jakože by to byl svět bez pánů jeskyně?  Nebo máš na mysli jen dobu testovacího běhu...asi tak, že?Úsměv

ad ty buildy - já nejsem moc technicky kovaný v buildech, ale laicky řečeno - to co řadu lidí štvalo na K1 byly ty účelové spatlaniny tří kombinací, které měly jen jeden účel - mít dokonalou PVP postavu. Asi jiní hráči odsud jsou schopni vysypat z rukávu  tyhle zmetky.

Jestli jsem to správně pochopil, tak Neus šel cestou spíš omezování některých povolání co se týče vlastností.  Já mám na mysli spíše otázku zavedení takových pravidel, jako zákaz určitých kombinací nebo výrazný postih na získávání experience při nestandardních kombinacích a pod.

Jedná se o ty situace, kdy si hráč dá jeden level monka a těží z jednoho levelu classu pro celý build zásadní výhody, ačkoliv zbylá dvě povolání jsou naprosto jiná.  Jde v poddstatě o větší důraz na RP stavbu postavy.
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červen 09, 2008, 12:44:58 pm

Citace: "Darien"

Úplně jsem nepochopil jak jsi to myslel - budoucnost ukáže, jestli budou nějací DM... to jakože by to byl svět bez pánů jeskyně?  Nebo máš na mysli jen dobu testovacího běhu...asi tak, že?Úsměv
No Neus mi o tom hovoril, ze by DMovia nemuseli byt (preto pisem buducnost ukaze), lebo su pani uzemi, ktory nemaju DM moc, ale maju hrozivu IC moc.
Citace: "Darien"
ad ty buildy - já nejsem moc technicky kovaný v buildech, ale laicky řečeno - to co řadu lidí štvalo na K1 byly ty účelové spatlaniny tří kombinací, které měly jen jeden účel - mít dokonalou PVP postavu. Asi jiní hráči odsud jsou schopni vysypat z rukávu  tyhle zmetky.
Co teba stve, ineho bavi, ale singer bard/PM/Rdd sa postavit uz neda napr. Expove postihy za 3 kombinaciu tym som si neni isty, na to ti odpovie Neus.
Citace: "Darien"
Jestli jsem to správně pochopil, tak Neus šel cestou spíš omezování některých povolání co se týče vlastností.  Já mám na mysli spíše otázku zavedení takových pravidel, jako zákaz určitých kombinací nebo výrazný postih na získávání experience při nestandardních kombinacích a pod.
Neni kto by urcil, co je standartne a co nie. To, co sme si nepriali, aby vznikalo sme vylucili. Neus nie len obmedzoval. Kukni sa bozieho bojovnika, premenovanie znamenalo, ze ho moze brat kazde presvedcenie.
Zaznamenáno

Thorwulf
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červen 09, 2008, 12:48:30 pm

Citace: "Darien"
Jedná se o ty situace, kdy si hráč dá jeden level monka a těží z jednoho levelu classu pro celý build zásadní výhody, ačkoliv zbylá dvě povolání jsou naprosto jiná.  Jde v poddstatě o větší důraz na RP stavbu postavy.
Monk neni ten pravy priklad, lebo 1 lvl monka nas nezabije, ale 2 levely BG, 1 paladina su vacsi problem, lebo zvysuju velmi savy za malo muziky a to je tiez obmedzene, ale priamo v hre, su zavisli na cirvy (alebo maju problemy).
Zaznamenáno

Thorwulf
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červen 09, 2008, 01:03:20 pm

No tak uvedu aby se nepletlo, jsem DM na K1 a dotazy na K2 moc nezodpovim, ale uvedu sem dotazy co sli na me:

Bohove - jake bohy ma K2 a cim se ridi jejich presvedceni (chtelo by to sem treba hodit link(treba na bohy FR)) nebo vypis bohu co tu hraci mohou vzit i s jejich presvedcenim. A poddotaz byl kolik lvlu treba na zalozeni cirkve.

Zjevne je cely novy system pasti... uvedete nejake specifikace a nebo to bude prekvapko.(co sem z toho pochopil, tak chce vedet zda budou pasti jen na reflexy ci na vse a trosku porovnani s orig NWN)

a zbytek si sem pisnete zvedavci sami :twisted:
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červen 09, 2008, 01:10:35 pm

Citace: "ATM"
Bohove - jake bohy ma K2 a cim se ridi jejich presvedceni (chtelo by to sem treba hodit link(treba na bohy FR)) nebo vypis bohu co tu hraci mohou vzit i s jejich presvedcenim. A poddotaz byl kolik lvlu treba na zalozeni cirkve.

Zjevne je cely novy system pasti... uvedete nejake specifikace a nebo to bude prekvapko.(co sem z toho pochopil, tak chce vedet zda budou pasti jen na reflexy ci na vse a trosku porovnani s orig NWN)
Bohovia su mrtvy aspon na K2, kto si zalozi cirkev (clerik min. level15) musi napisat meno boha (ten sa mu zapise do deity a uz sa to neda menit a to iste aj ked vstupi do cirkvy). Su uz zalozene 2 cirky (druidi a podtemno) kvoli uzemiam, tym ludom sme dali 15 lvl, zalozili cirkev  a hned zobrali. Su v historii odkazy na mrtvych bohov. Cirkev sa zaklada u matrikara Ostovni Pevnost a Euollin ... Nikomu nepredpisujeme v co ma verit. Hraci maju volnu ruku.
System pasci je uplne novy z inych dovodov : daju sa vyrobit v crafte ! Na rexlexy su furt, myslim.
Zaznamenáno

Thorwulf
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Červen 09, 2008, 01:30:33 pm

Uf, snad odpovim na vsechno:
- K2 nikomu nenuti konkretni bohy... kdo zaklada cirkev si zvoli sveho boha a sila boha je pocitana z mnozstvi vericich, ktere v nej veri... (viz. navody)
- pasti - system predelany, vsechny pasti vyrobitelne, DC asi necham jako prekvapko, je mozna ze se i se zranenim jeste trochu poladi, jsou na rexlexy... taky jde zmenit
- DM na K2 myslim nebude potreba jako tvurce hry, ale jako technicka pomoc (kdyz uz to neujde jinak). Majiteli uzemi jsou takovy 1/2 DM, maji prostredky a moc zmenit temer vsechno. V zajmu majitele uzemi je nalakat si remeslniky, obyvatele, atd..., protoze zije z vybranych dani. Neco se podleme brzo zacne dit na vsech uzemich... v Elfi vesnici uz se dit pomalu zacina (jsou potreba lidi na rozhybani sveta)
- divoky buildy jsou zamezene upravou povolani a nebo hodne zneprijemne zavyslosti na cirkvich... nechtel bych aby se neco omezovalo narizenim, ktere nema podporu v chovani sveta
- lagy... K2 v klidu bez hracu (i kdyz je veci) zere asi 1/10 vykonu jako K1 bez hracu, vecina veci je predpocitana a uchovavana v pameti... takze doufam ze CPU a nebo rychylost disku nebude problem, s pameti to muze byt horsi... to ukaze cas (v nejhorsim se da pamet pridat)
Zaznamenáno
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Červen 09, 2008, 01:46:03 pm

Je nejak omezeny pridel xp za cas? Protoze jestli ne, tak tu (zejmena ze zacatku) mame problem s tim, ze nez jdu do skoly/prace/postele, zalezu s postavou do hospody nebo tak a necham ji sbirat tech 1200xp za hodinu v klidu a bez prace
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červen 09, 2008, 01:51:02 pm

Citace: "Sathiran"
Je nejak omezeny pridel xp za cas? Protoze jestli ne, tak tu (zejmena ze zacatku) mame problem s tim, ze nez jdu do skoly/prace/postele, zalezu s postavou do hospody nebo tak a necham ji sbirat tech 1200xp za hodinu v klidu a bez prace
Tak schvalne si to skus aj mna by to zaujimalo, lebo musis uznat ze takato vec musela Neusa napadnut.
Zaznamenáno

Thorwulf
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Červen 09, 2008, 01:52:57 pm

Ja bych hadal, ze az prijde ze skoly tak nebude mit XP.
A ani vybaveni... protoze ho nekdo obere a nebo zabije. Úsměv
Zaznamenáno
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Červen 09, 2008, 02:02:24 pm

Zkusim, pac mam zitra zkousku a budu se ucit, tak budu na druhem kompu stat v hospode a cekat Úsměv A zabije, zabije - kdyz to budu delat na opravdu dobre zvolenem miste nebo treba u sebe doma, tak by to slo, ne? Navic zatim to vypada, ze xp dostavam i v ocistci, takze kdyz me nekdo/neco zabije, tak se doexpim v ocistci a pak projdu a treba se mi to vyplati Úsměv
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
Stran: [1] 2 3 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS