Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 11:30:00 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2063115 krát)
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6420 kdy: Červenec 16, 2014, 03:33:56 pm

aha tak to me asi zmatlo pac sem se dival na starou zbroj.
a jeste dalsi dotaz kdyz pouziju snovy kamen tak zmizi? nebo ho muzu pouzivat donekonecna?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6421 kdy: Červenec 16, 2014, 08:42:03 pm

jak v upravach pises ze je posilena redukce zbroji.tak to se tyka jen posileni redukci na elementarni zraneni? nebo i na secne bodne tupe?
to se tyka vsech zraneni, ale jen u novych kousku, stare zbroje se nezmeni

       
A to je přesně ono , co jsem psal na foru už min 2x . Toto dělá chaoz , chaoz a znovu chaoz. Pak hráč jen čumí protože běžně narazí na nevyváženosti a podivnosti. Jedno zvíře či bestie jde zabít snadno , ale to samé někde jinde ho zabije jak nic. Takových věcí je Kandoška bohužel nyní plná. Já už hraji vyloženě jen pro lehké nenáročné pobavení, takže o tom raději ani nepřemýšlím.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6422 kdy: Červenec 17, 2014, 07:31:36 am

osobne si myslim ze nejlepsi by bylo udelat co nejvic uprav ktere neusi planujes a pak hned udelat wipe. ze dvou duvodu. 1 nebude v tom zmatek a bordel. a za 2 vsichni kteri tady chteji hrat by meli uplne stejne podminky k hrani ne jak je tomu ted.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6423 kdy: Červenec 17, 2014, 07:54:28 am

no me osobne drobna zmena zbroji nepripada jako problem, neni to zadna radikalni pecka... a myslim, ze to tem 2 a 1/2 hracum co hraji nevadi, protoze jsem stejne s vetsinou o tom mluvil predem

beru to tak, ze se vylepsili kovarske technologie a sikovni kovari jsou ted schopni ze zbroji vymacknout o chlup vic
nove modely zbroji postupne nahradi ty stare, stejne se opotrebovavaji, takze kazdy drive nebo pozdeji zajde za remeslnikem kvuli oprave a nebo vyrobe noveho kusu (alespon budou mit nudici se 40lvl postavy co delat)

v realnem svete, taky nejsme nestastni (nekdo mozna jo) ze zakerne automobilky ted skoro do kazdeho noveho auta nacpou navigaci
a chudakum majitelum starych skodovek se zadna navigace sama od sebe v aute neobjevi a to ani nemluvim o ABS, atd.
... no jak vlastne si to ty automobilky predstavuji Úsměv

Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6424 kdy: Červenec 17, 2014, 10:53:10 am

Pokud je to uprava zbrojí o chlup tak to nemá cenu řešit. Horší je že jsem dnes hrál asi jeden a půl hodiny a nedal mi ani jeden poklad . Bojoval jsem - zabíjel jsem a nic .  Na toto téma jsem se ptal už několik hráčů, třeba i Rákosníčka. Radili mi , ale ani když se chovám dle rad - nedá mi vůbec žádný poklad  ani exp ani zlatku - prostě nic.!!!  Takže jsem se ale hoodně nasral. Záladem každé takové hry je jasné předem napsané získávání 1 -expů 2. peněz !!!  Za hodinu a půl jsem získal nějakých pár expů za zabijení NPC a zlato nula.
 TOTO je NEUSI chy\ba - už to tu píšu 4-5 let a marně zatím . Takže mi tu někdo - nejlépe Neus napište co musím udělat pro to - abych měl něco v pokladu !!! Prosím žádné odhady a slova pak by jsi měl a zřejmně , možná atd atd.  Ne napište mi jasně co a jak . Zkusím to potom a když nebude fungovat tak adios. Nemam tolik volna abych se mohl ještě v něm u PC rozčilovat.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Ketty
Mob
*
Příspěvků: 88


Zobrazit profil
Odpověď #6425 kdy: Červenec 17, 2014, 01:28:35 pm

No ohledně toho zlata bych asi řekla, že by se mělo utratit něco z elfí pokladny né? Může se udělat pár vitrín a do toho ať každý řemeslník prodá své zboží a ti co mohou to vykoupí z efí pokladny... musí se točit peníze né? Asi jako ve světě....  Mrknutí
Zaznamenáno

Febriel  Amastacia
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6426 kdy: Červenec 17, 2014, 01:39:58 pm

Pokud je to uprava zbrojí o chlup tak to nemá cenu řešit. Horší je že jsem dnes hrál asi jeden a půl hodiny a nedal mi ani jeden poklad . Bojoval jsem - zabíjel jsem a nic .  Na toto téma jsem se ptal už několik hráčů, třeba i Rákosníčka. Radili mi , ale ani když se chovám dle rad - nedá mi vůbec žádný poklad  ani exp ani zlatku - prostě nic.!!!  Takže jsem se ale hoodně nasral. Záladem každé takové hry je jasné předem napsané získávání 1 -expů 2. peněz !!!  Za hodinu a půl jsem získal nějakých pár expů za zabijení NPC a zlato nula.
 TOTO je NEUSI chy\ba - už to tu píšu 4-5 let a marně zatím . Takže mi tu někdo - nejlépe Neus napište co musím udělat pro to - abych měl něco v pokladu !!! Prosím žádné odhady a slova pak by jsi měl a zřejmně , možná atd atd.  Ne napište mi jasně co a jak . Zkusím to potom a když nebude fungovat tak adios. Nemam tolik volna abych se mohl ještě v něm u PC rozčilovat.
penez je dost, ale nesmis chodit porad na stejny mista a zrusit natrenovany postupy
ale vyrazit i na malo bezny mista, napr ty co jsou dost daleko od elfi a nebo kde jsi uz roky nebyl (i treba snadny poklad) a nebo si treba nechat poradit v hospode
a nebo treba se jen tak chvilku toulat a hledat, pokladu je porad spousta i na dost pristupnych mistech (treba kousek vedle cesty zasity za sutrem)
Zaznamenáno
Ketty
Mob
*
Příspěvků: 88


Zobrazit profil
Odpověď #6427 kdy: Červenec 17, 2014, 01:55:25 pm

Pokud je to uprava zbrojí o chlup tak to nemá cenu řešit. Horší je že jsem dnes hrál asi jeden a půl hodiny a nedal mi ani jeden poklad . Bojoval jsem - zabíjel jsem a nic .  Na toto téma jsem se ptal už několik hráčů, třeba i Rákosníčka. Radili mi , ale ani když se chovám dle rad - nedá mi vůbec žádný poklad  ani exp ani zlatku - prostě nic.!!!  Takže jsem se ale hoodně nasral. Záladem každé takové hry je jasné předem napsané získávání 1 -expů 2. peněz !!!  Za hodinu a půl jsem získal nějakých pár expů za zabijení NPC a zlato nula.
 TOTO je NEUSI chy\ba - už to tu píšu 4-5 let a marně zatím . Takže mi tu někdo - nejlépe Neus napište co musím udělat pro to - abych měl něco v pokladu !!! Prosím žádné odhady a slova pak by jsi měl a zřejmně , možná atd atd.  Ne napište mi jasně co a jak . Zkusím to potom a když nebude fungovat tak adios. Nemam tolik volna abych se mohl ještě v něm u PC rozčilovat.
penez je dost, ale nesmis chodit porad na stejny mista a zrusit natrenovany postupy
ale vyrazit i na malo bezny mista, napr ty co jsou dost daleko od elfi a nebo kde jsi uz roky nebyl (i treba snadny poklad) a nebo si treba nechat poradit v hospode
a nebo treba se jen tak chvilku toulat a hledat, pokladu je porad spousta i na dost pristupnych mistech (treba kousek vedle cesty zasity za sutrem)

A nebo tak pokud chodíš pořád na ty samé  Škleb
Zaznamenáno

Febriel  Amastacia
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6428 kdy: Červenec 17, 2014, 03:50:16 pm

No ohledně toho zlata bych asi řekla, že by se mělo utratit něco z elfí pokladny né? Může se udělat pár vitrín a do toho ať každý řemeslník prodá své zboží a ti co mohou to vykoupí z efí pokladny... musí se točit peníze né? Asi jako ve světě....  Mrknutí
ted z hlavy nevim, jak jsou v elfi nastaveny dane a uz vubec ne kolik penez ma "majitel" elfi
jestli jsou dane nizke (rekneme v souctu 5 a min %) a je videt, ze majitel mesta neskudli a "neokrada" obyvatelstvo (pomer majetku majitele a vydaju mesta a atd.) a par dalsich parametru, ktere celkem slusne ukazuji, jak se majitel o sve mesto a lidi stara,
tak ve vsi "zije" vic NPC, maji vic penez (hra si pocita koupeschopnost obyvatelstva) a NPC pak sami umi kupovat veci co se povaluji ve vitrinych (zalezi na cene zbozi a mnozstvi penez mezi NPC)
projevuje se se to tak, ze proste obcas neco z vitrin zmizi a penize se pricnou na ucet prodavajiciho
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #6429 kdy: Červenec 20, 2014, 01:08:11 pm

hmm... mám dojem, že už před půlrokem jsem snížil daně v Elfí na 5 nebo míň %. Ale kouknu se. Když se zadaří, sem tam se dostanu do hry, v Elfí pořád vykupujeme  knihy. S výrobky je to horší, prtž nevím, co kdo využije při hraní,  při absenci počtu hráčů a crafterů.
Jinak ... jak podotkla Ketty, mohla by vesnice jednorázově vykoupit vitríny.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6430 kdy: Červenec 21, 2014, 11:39:30 am

Elfí je nastavená dobře, koukal jsem na to několikrát. Pokud se dá věřit statistikám, tak vydělává cca 200zl denně + náhodný příspěvky. A pokud někdo nekoriguje účet, tak se majetek elfí drží za poslední měsíc přibližně na stejné úrovni a to dost nízké.

Jak je to s penězi v pokladech nemůžu dost dobře posoudit, nemám na to ten správný lvl, ale myslím, že je to dobré, i poklady 4. úrovně se mi naplní. Horší je (pokud za to opět nemůže můj lvl), že mi byl nabídnut dynQ za pouhých 500zl. Ale pokud někdo syslí miliony na kontu, Elfí to není.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Ketty
Mob
*
Příspěvků: 88


Zobrazit profil
Odpověď #6431 kdy: Červenec 21, 2014, 03:16:46 pm

Jo jo Elfí je na tom ok... dvakrát v týdnu někdy i vícekrát se tam ukážu a podívám.... ale nevím kolik má Elfí na kontě.. to jsem nekontrolovala...  Mrknutí To dělá správce  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Febriel  Amastacia
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6432 kdy: Červenec 21, 2014, 08:08:10 pm

eLFÍ JE NA TOM DOBŘE - ale Kandoška je na tom moc špatně . To je ale marný dnes jsem tam zase byl a dlouho už asi nepujdu - otauka : Kdy se to spraví? stačí nahrát parametry z listopadu či prosince a je to. S takovou ztratíte i posledního hráče.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6433 kdy: Červenec 21, 2014, 10:31:37 pm

Zeptám se jinak, jaký jsi lvl a byl bys pro to vyzkoušet ve dvou? Nebo se Neus může podívat na celkový objem peněz ve hře a budeme taky v obraze, ale já bych spíš řekl, že jsi měl prostě smůlu na výběr pokladů než že by bylo málo peněz v oběhu.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6434 kdy: Červenec 21, 2014, 11:29:29 pm

Zkus zajít třeba k Auril a uvidíš.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS