Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 07:52:46 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2056679 krát)
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6480 kdy: Listopad 26, 2014, 08:15:11 am

Nesouhlasim :-D jde o to ze to cele misto bylo vytvoreno pro JEHO oltar. Myslim ze neni problem kdyz je chram zavreny dat oltar od auril nekam na namesti...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6481 kdy: Listopad 26, 2014, 08:58:26 am

nereste to na foru Úsměv

jak to vypada, tak mate namet na hru
nekdo si postavil oltar, dlouho se o nej nestaral, prisel cizi knez a zacal ho pouzivat pro sveho boha, puvodni majitel se ted vratil a ...
kdo vi co z toho bude Úsměv
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6482 kdy: Prosinec 03, 2014, 03:14:38 pm

Jak funguje přesně vyrážení zámku ? Pokud jsem to správně pochopil nejde o to jen překonat TO zámku ale pokud mu uberu všechny HP zničí se.

Včera večer jsem zkoušel jeden vyrážet. Po půl hodině bušení jsem ho asi zničil a pak šli dveře normálně otevřít. Je to možné ?


nektere dvere jdou znicit... to se nezmenilo

ale vyrazeni zamku opravdu jen prekona TO zamku a "odemkne" ho hrubou silou
jak se to pocita je na webu

No proc se tedy zamku ubiraji hp? Schvalne to jeste testnu a dam vedet.

Tak se neubiraji hp, ale pokud napise neuspech = muzu zkouset dal dokud se nepovede, pokud napise uspech nemozny = nejde vyrazit.
Pocita se do toho i kouzlo pravý úder ?
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6483 kdy: Prosinec 03, 2014, 06:12:36 pm

Pravy úder s tim nebude mit asi nic spolecneho kdyz se vychazi ze sily postavy .

Jeste , jedna vec vyvolany pritelicek utoci v baraku na veci , u henchmenu to bylo odstraneno ,ale u pritelícku asi ne.
Poslední změna: Prosinec 03, 2014, 06:21:20 pm od Isidur Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #6484 kdy: Prosinec 15, 2014, 11:20:48 am

V Chmelínkove v mlýnu a v Timpánii v bance chybí bankéř a nákupčí, nvm jestli je to záměr, nebo chyba. Trezory tam jsou, ale jsou zamčené, tak se tam nedá nic uložit.

V Chmelínkově v hospodě, jsem si koupil spaní za 100 kulatých a nebylo se kde vyspat. Jediná cimra na spaní má postel jen na sezení.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6485 kdy: Prosinec 15, 2014, 03:32:37 pm

V Chmelínkove v mlýnu a v Timpánii v bance chybí bankéř a nákupčí, nvm jestli je to záměr, nebo chyba. Trezory tam jsou, ale jsou zamčené, tak se tam nedá nic uložit.

V Chmelínkově v hospodě, jsem si koupil spaní za 100 kulatých a nebylo se kde vyspat. Jediná cimra na spaní má postel jen na sezení.

V tímpánii jsem byl s drowem a ti dva které zmiňuješ uprchli, ve chmelínkově jsem byl taky, ale tam jsem ani já nikoho nepotkal
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6486 kdy: Prosinec 29, 2014, 08:31:24 am

V Chmelínkove v mlýnu a v Timpánii v bance chybí bankéř a nákupčí, nvm jestli je to záměr, nebo chyba. Trezory tam jsou, ale jsou zamčené, tak se tam nedá nic uložit.

V Chmelínkově v hospodě, jsem si koupil spaní za 100 kulatých a nebylo se kde vyspat. Jediná cimra na spaní má postel jen na sezení.

Na posteli se da jak sedet tak i spát. Chce to jen kliknout na spravne tlačítko.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6487 kdy: Prosinec 29, 2014, 08:33:52 am

Prosím jak funguje momentálně zakládání spolku?

1, na koho se obrátit ?
2, jakou formou o to zažádat?
3, co je k tomu vše potřeba?

Díky.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #6488 kdy: Prosinec 29, 2014, 10:00:46 am

Pokud si dobře vzpomínám a nemýlím se, spolek lze založit u matrikáře.
Je třeba IC odehrát konkrétní žádost a DM posléze nastaví vlastnictví a spolek bude založen.
Bohužel, ale z hlavy už nevím, jestli nebylo třeba ještě něčeho k tomu, jako např. u založení církve, které je podmíněno i jistým LVL, či něco podobného. Ale určitě se toho lze někde dočíst přesně Mrknutí
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6489 kdy: Prosinec 29, 2014, 11:47:24 am

spolek se da zalozit u matrikare
je k tomu potreba "povoleni na spolcovani" od DM
DM by to povoleni mel vydat po odehrani nejake primerene IC akce a jen tlupe lidicek, kteri predvedou, ze jsou a budou prinosem pro svet a maji nejaky jasny program... a neexistuje skupina se stejnym a nebo podobnym zamerenim (napr. aby se nezakladal 2. zlodejsky cech)
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6490 kdy: Prosinec 29, 2014, 12:06:13 pm

spolek se da zalozit u matrikare
je k tomu potreba "povoleni na spolcovani" od DM
DM by to povoleni mel vydat po odehrani nejake primerene IC akce a jen tlupe lidicek, kteri predvedou, ze jsou a budou prinosem pro svet a maji nejaky jasny program... a neexistuje skupina se stejnym a nebo podobnym zamerenim (napr. aby se nezakladal 2. zlodejsky cech)


Ok díky.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
dira_v_bubnu
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #6491 kdy: Leden 20, 2015, 09:55:46 pm

Zdravim, ona proběhla nějaká úprava pokladů? Jde mi hlavně o zíkávání XP z pokladů, pochopil jsem to správně, že teď místo přímo získaných XP najdu knížku?
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6492 kdy: Leden 20, 2015, 11:10:42 pm

Zdravim, ona proběhla nějaká úprava pokladů? Jde mi hlavně o zíkávání XP z pokladů, pochopil jsem to správně, že teď místo přímo získaných XP najdu knížku?

Poklady jsou různé, některé dávají xp a některé ne. Dá se najít obojí. Osobní zkušenost.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6493 kdy: Leden 21, 2015, 12:18:59 am

Přesně tak poklad může dát XP a ktomu i knihu, která ti je dá také pokud máš štěstí  Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6494 kdy: Leden 21, 2015, 05:19:46 am

Pokud se nepletu  Mrknutí tak se bere i cas straveny ve hre od doby navstiveni pokladu ....
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS