Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 11:44:54 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2063118 krát)
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6465 kdy: Listopad 12, 2014, 01:02:35 pm

ty seify jsou jen na paradu
ty bankovni trezory u vchodu jsou normalni bankovni trezoty a funguji, ted jsem to zkousel

dane a poplatky jsou prosel pres cely server a nastavil tam (zase) neco rozumneho... jen doufam ze jsem zadne mesto nevynechal
ostrovni pevnost by se mela srovnat po restartu


díkec
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
dira_v_bubnu
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #6466 kdy: Listopad 24, 2014, 08:00:27 am

Zdravim, nevim, jestli se to tu už někdy řešilo/neřešilo, ale nešlo by (z logiky věci i názvu) dát trpaslíkům v základu možnost používat trpasličí sekyru bez toho aniž by si museli brát exotic weapon feat?

Vycházím taky z tohohle:
Dwarves in D&D are allowed to treat dwarven waraxes as martial weapons due to familiarity. Hordes of the Underdark, however, did not introduce a "weapon proficiency (dwarf)" feat, so dwarves must still take exotic weapons proficiency to use these weapons.

Předem díky za odpověď.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6467 kdy: Listopad 25, 2014, 06:50:15 am

Ahoj resilo se to ale pry by se musel udelat wipe ze by to byl moc velky zasah do systemu...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
dira_v_bubnu
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #6468 kdy: Listopad 25, 2014, 07:35:41 am

Aha, to je škoda. Jsem si říkal, že by stačilo třeba přidat trpaslíkovy nějakej feat (něco jako weapon proficiency (dwarf)), kterej by dostal buď na 1. nebo nějakým dalším lvlu. Myslel jsem třeba i na nějakou věcičku do inventáře, která by šla použít jen jednou (a právě jen trpaslíkem) a přidala by právě tenhle feat (tím by se dalo obejít wipe, ne?). To by bylo řešitelný, ne? Myslim, že tím by se z ní stala víc žádaná zbraň, ne? Mrknutí
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6469 kdy: Listopad 25, 2014, 08:26:25 am

Jedu postavu na trpaslici sekeru a nejak sem proste pocital s tim ze sem si ten feat musel dat neni to tak hrozne aspon jako kovar muzu pouzivat vsechny guny :-D jinak jsem za aby to upravili dokonce bych byl i pro aby se udelal wipe lidi by pekne zacali odznova a mozna by to ozivilo server
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
dira_v_bubnu
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #6470 kdy: Listopad 25, 2014, 11:58:53 am

Wipe by mi možná trochu vadil, ale kdyby se to udělalo, bylo by to podle mě ku prospěchu věci... Úsměv

Jinak mám ještě jinej dotaz... Je tu nějaká možnost změny přesvědčení? Nějak jsem zapomněl, že na Dwarven Defendera potřebuju lawfull přesvědčení. Je tu nějaká možnost tedy s tím přesvědčením hýbnout? Nebo mám radši rozjet novou postavu? Kroutím očima
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6471 kdy: Listopad 25, 2014, 12:20:09 pm

Uprimne je rychlejsi udelat novou postavu, jasne je tady moznost domluvit se s nejakym dm a v ramci questu to presvedceni zmenit.mozna kdyz moc poprosis neuse tak ti to presvedceni zmeni i bez q :-D
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
dira_v_bubnu
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #6472 kdy: Listopad 25, 2014, 12:28:36 pm

Tak to asi fakt půjdu cestou nový postavy, páč mám zatim dost malej lvl, takže to bude 100% rychlejší. Díky za radu.
Zaznamenáno
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6473 kdy: Listopad 25, 2014, 04:35:06 pm

S wipem absolutně souhlasím.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6474 kdy: Listopad 25, 2014, 06:08:57 pm

měl bych dotaz proc JEHO oltář v elfí je zasvěcený Auril a ne JEMU? a jak ho předělám? asi nemůžu zničit ten co tam je a dát tam nový že?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6475 kdy: Listopad 25, 2014, 07:13:41 pm

měl bych dotaz proc JEHO oltář v elfí je zasvěcený Auril a ne JEMU? a jak ho předělám? asi nemůžu zničit ten co tam je a dát tam nový že?
zasveceni se provede pri 1. obradu, ktery se u oltare provede
jestli u oltare byl 1. klerik z cirkve Auril, tak ho zasvetil pro Auril....

zmenit to jde, tak ze musis mit prava na upravy lokace, zvednes oltar, polozis oltar (tim bude nezasveceny) a udelas u nej obrad s knezem z Jeho cirkve
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6476 kdy: Listopad 25, 2014, 07:21:20 pm

no vim 100% že když se tam ten oltař dával poprvé tak jsem ho zasvěcoval JEMU...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6477 kdy: Listopad 25, 2014, 10:08:34 pm

To je pravda byl zasvěcen Jemu, ale pak tam byla najednou Auril.
Jako dát tam nový můžu, ale zasvětit ne nemám kněze Jeho  Úsměv
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6478 kdy: Listopad 26, 2014, 06:14:34 am

Ja ti ho klidne zasvetim vecer budu ve hre...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6479 kdy: Listopad 26, 2014, 08:06:04 am

Rad bych aby zasveceni zustalo , popripade se jen prejmenoval , s Garasem u nej delam denne obrady Auril ...
Poslední změna: Listopad 26, 2014, 08:13:59 am od Isidur Zaznamenáno
Stran: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS