Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 24, 2024, 01:57:44 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Dotaz k trestu.  (Přečteno 24000 krát)
Orbi
Host
Odpověď #45 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:15:16 pm

Arashi, kludne nech hraju i 25 hodin denne, ale nech nezneuzivaju system.

Z hry ich nikto nevyhadzuje za to ze su afk. Tak co stale riesis? Vsetko ma svoje medze a nad vasimi nazormi mi uz prestava rozum stat. Nezabudaj, ze mat moznost neznamena moct.

Tvoj priklad so serverami je tiez odveci. Co ma zneuzivanie systemu spolocne s akcnostou servera? Alebo sa nebodaj predhanate kto viacej nabuguje a kto viac dokaze vytazit z nedostatku servera?
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:15:24 pm

To že hráč je na počítači a je ve hře, ale že se nudí mu nemůžeš zazlívat.
Pokud má postava v čudu poměr xp z expení, a nedělá craft, je AFK jedinná cesta jak si to vyrovnat.

Tohle vůbec není obcházení systému, obcházení systému by bylo kdybych si urychlil příděl xp a nedostával je každých 5 minut ale každou minutu....
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #47 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:16:35 pm

To že hráč je na počítači a je ve hře, ale že se nudí mu nemůžeš zazlívat.
Pokud má postava v čudu poměr xp z expení, a nedělá craft, je AFK jedinná cesta jak si to vyrovnat.

Ale není.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #48 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:17:27 pm

To že hráč je na počítači a je ve hře, ale že se nudí mu nemůžeš zazlívat.
Pokud má postava v čudu poměr xp z expení, a nedělá craft, je AFK jedinná cesta jak si to vyrovnat.

Tohle vůbec není obcházení systému, obcházení systému by bylo kdybych si urychlil příděl xp a nedostával je každých 5 minut ale každou minutu....

Jestli si udelas ten svuj server preju ti takovych lidi hodne. At vis zac je toho loket... potom mozna zmenis nazor.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #49 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:19:44 pm

Tvoj priklad so serverami je tiez odveci. Co ma zneuzivanie systemu spolocne s akcnostou servera? Alebo sa nebodaj predhanate kto viacej nabuguje a kto viac dokaze vytazit z nedostatku servera?
Pokud máš rozhozený poměr XP, expení AFKováním je jedinná možnost.

Nicméně uznávám že je štěstí že může dát jen -20%. Že to nemůže sčítat.
Protože pořád to vychází dobře - když jsem 5 hodin online a překlikávám okna tak to mám 5 * 12 * 80 = 4800 xp - a to ti nikdo zadarmo nedá, sice těch 6000 by bylo lepší ale hold musíme si uvědomit že hrajeme na serveru kde tomu DM a všem hráčům okolo to tak vadí že nás nemohou vystát a musí nám těch 1200 xp/5hodin ubrat.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #50 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:20:19 pm

To že hráč je na počítači a je ve hře, ale že se nudí mu nemůžeš zazlívat.
Pokud má postava v čudu poměr xp z expení, a nedělá craft, je AFK jedinná cesta jak si to vyrovnat.

Tohle vůbec není obcházení systému, obcházení systému by bylo kdybych si urychlil příděl xp a nedostával je každých 5 minut ale každou minutu....

AFK znamena, ze si mimo pocitaca. To znamena, ze postava je sice v hre, ale hrac hru nehra, a kto nehra nemoze cakat odmenu. Tie casove expy boli zavedene, aby sa viacej rozhybala RP interakcia medzi postavami.

Ak je niekto afk, tak nemoze cakat pridel expov. A AFK nieje cesta ako zbierat expy . AFK je na to, aby sa hrac mohol ist vycikat.

Ak chces dorovnat pomer expov, tak kecaj s druhymi postavami, rozpravajte si pribehy, rozpravky, zazitky, alebo ohovarajte druhe postavy, ale nikdy nezneuzivajte nedostatky systemu.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #51 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:21:54 pm

To že hráč je na počítači a je ve hře, ale že se nudí mu nemůžeš zazlívat.
Pokud má postava v čudu poměr xp z expení, a nedělá craft, je AFK jedinná cesta jak si to vyrovnat.

Tohle vůbec není obcházení systému, obcházení systému by bylo kdybych si urychlil příděl xp a nedostával je každých 5 minut ale každou minutu....

Jestli si udelas ten svuj server preju ti takovych lidi hodne. At vis zac je toho loket... potom mozna zmenis nazor.
Hraju nwn už hodně dlouho abych měl svůj názor, prošel jsem obrovské množství světů. A naučil jsem se jednu podstatnou věc - nesoudit lidi podle toho co všechno dělají špatně ale kolik toho dělají dobře.....
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #52 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:23:53 pm

Tvoj priklad so serverami je tiez odveci. Co ma zneuzivanie systemu spolocne s akcnostou servera? Alebo sa nebodaj predhanate kto viacej nabuguje a kto viac dokaze vytazit z nedostatku servera?
Pokud máš rozhozený poměr XP, expení AFKováním je jedinná možnost.

Nicméně uznávám že je štěstí že může dát jen -20%. Že to nemůže sčítat.
Protože pořád to vychází dobře - když jsem 5 hodin online a překlikávám okna tak to mám 5 * 12 * 80 = 4800 xp - a to ti nikdo zadarmo nedá, sice těch 6000 by bylo lepší ale hold musíme si uvědomit že hrajeme na serveru kde tomu DM a všem hráčům okolo to tak vadí že nás nemohou vystát a musí nám těch 1200 xp/5hodin ubrat.

Pořád nechápeš jednu věc.... Expení AFKováním není jediná možnost. Ještě můžeš chodit po světě a vybavovat se s ostatními..... Tudíž hrát. Ty pořád blekotáš o nějakých single metodách hry, ale tohle je MP server. Skvělým případem je to, žes v Kráteru nabral asi 2 (nebo víc) oligarší questy z vitríny a ani jsi neměl odvahu/žaludek/schopnosti si přijíét a říct o odměnu... Bojíš se lidí i na internetu nebo co?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #53 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:24:32 pm

To že hráč je na počítači a je ve hře, ale že se nudí mu nemůžeš zazlívat.
Pokud má postava v čudu poměr xp z expení, a nedělá craft, je AFK jedinná cesta jak si to vyrovnat.

Tohle vůbec není obcházení systému, obcházení systému by bylo kdybych si urychlil příděl xp a nedostával je každých 5 minut ale každou minutu....

AFK znamena, ze si mimo pocitaca. To znamena, ze postava je sice v hre, ale hrac hru nehra, a kto nehra nemoze cakat odmenu. Tie casove expy boli zavedene, aby sa viacej rozhybala RP interakcia medzi postavami.

Ak je niekto afk, tak nemoze cakat pridel expov. A AFK nieje cesta ako zbierat expy . AFK je na to, aby sa hrac mohol ist vycikat.

Ak chces dorovnat pomer expov, tak kecaj s druhymi postavami, rozpravajte si pribehy, rozpravky, zazitky, alebo ohovarajte druhe postavy, ale nikdy nezneuzivajte nedostatky systemu.
Ano tohle fakt nemá nic společného jak se server akční, ano fakt nemá....
At se každý baví podle svého gusta...
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #54 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:26:14 pm

To že hráč je na počítači a je ve hře, ale že se nudí mu nemůžeš zazlívat.
Pokud má postava v čudu poměr xp z expení, a nedělá craft, je AFK jedinná cesta jak si to vyrovnat.

Tohle vůbec není obcházení systému, obcházení systému by bylo kdybych si urychlil příděl xp a nedostával je každých 5 minut ale každou minutu....

Jestli si udelas ten svuj server preju ti takovych lidi hodne. At vis zac je toho loket... potom mozna zmenis nazor.
Hraju nwn už hodně dlouho abych měl svůj názor, prošel jsem obrovské množství světů. A naučil jsem se jednu podstatnou věc - nesoudit lidi podle toho co všechno dělají špatně ale kolik toho dělají dobře.....

ja som sa za svoju nwn karieru naucil jedno ... na K1/2 sa stale vratia hraci, ktori na inych serveroch dostali ban
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #55 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:27:40 pm

Pořád nechápeš jednu věc.... Expení AFKováním není jediná možnost. Ještě můžeš chodit po světě a vybavovat se s ostatními..... Tudíž hrát. Ty pořád blekotáš o nějakých single metodách hry, ale tohle je MP server. Skvělým případem je to, žes v Kráteru nabral asi 2 (nebo víc) oligarší questy z vitríny a ani jsi neměl odvahu/žaludek/schopnosti si přijíét a říct o odměnu... Bojíš se lidí i na internetu nebo co?
Možná, naučil jsem se že zakládat svou hru na ostatních není dobrá věc, proto at už hraju cokoli snažím se hrát sám, prostě jsem samotář, a doprošování se lidí aby mi dali nějakou odměnu že jsem zabil pár skřetů mi jako dobrá věc nepřipadá.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #56 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:30:50 pm

To že hráč je na počítači a je ve hře, ale že se nudí mu nemůžeš zazlívat.
Pokud má postava v čudu poměr xp z expení, a nedělá craft, je AFK jedinná cesta jak si to vyrovnat.

Tohle vůbec není obcházení systému, obcházení systému by bylo kdybych si urychlil příděl xp a nedostával je každých 5 minut ale každou minutu....

Jestli si udelas ten svuj server preju ti takovych lidi hodne. At vis zac je toho loket... potom mozna zmenis nazor.
Hraju nwn už hodně dlouho abych měl svůj názor, prošel jsem obrovské množství světů. A naučil jsem se jednu podstatnou věc - nesoudit lidi podle toho co všechno dělají špatně ale kolik toho dělají dobře.....

ja som sa za svoju nwn karieru naucil jedno ... na K1/2 sa stale vratia hraci, ktori na inych serveroch dostali ban
No jistě protože na 90% světů se režim postupně změnil na absolutní totalitní režim. K1/2 byla vždy volnomyšlenkářská.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #57 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:32:03 pm

Pořád nechápeš jednu věc.... Expení AFKováním není jediná možnost. Ještě můžeš chodit po světě a vybavovat se s ostatními..... Tudíž hrát. Ty pořád blekotáš o nějakých single metodách hry, ale tohle je MP server. Skvělým případem je to, žes v Kráteru nabral asi 2 (nebo víc) oligarší questy z vitríny a ani jsi neměl odvahu/žaludek/schopnosti si přijíét a říct o odměnu... Bojíš se lidí i na internetu nebo co?
Možná, naučil jsem se že zakládat svou hru na ostatních není dobrá věc, proto at už hraju cokoli snažím se hrát sám, prostě jsem samotář, a doprošování se lidí aby mi dali nějakou odměnu že jsem zabil pár skřetů mi jako dobrá věc nepřipadá.

Zajimavy nazory na WB vytvarejici novej svet, vytváříš ho teda jen pro sebe?  Smích
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #58 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:37:02 pm

Pořád nechápeš jednu věc.... Expení AFKováním není jediná možnost. Ještě můžeš chodit po světě a vybavovat se s ostatními..... Tudíž hrát. Ty pořád blekotáš o nějakých single metodách hry, ale tohle je MP server. Skvělým případem je to, žes v Kráteru nabral asi 2 (nebo víc) oligarší questy z vitríny a ani jsi neměl odvahu/žaludek/schopnosti si přijíét a říct o odměnu... Bojíš se lidí i na internetu nebo co?
Možná, naučil jsem se že zakládat svou hru na ostatních není dobrá věc, proto at už hraju cokoli snažím se hrát sám, prostě jsem samotář, a doprošování se lidí aby mi dali nějakou odměnu že jsem zabil pár skřetů mi jako dobrá věc nepřipadá.

Zajimavy nazory na WB vytvarejici novej svet, vytváříš ho teda jen pro sebe?  Smích
To se těžko vysvětluje, nechci se nechat zatáhnout do slepé uličky.... Úsměv
Spíše bych odpověděl takhle: dělám to protože mě to baví...
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #59 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:42:34 pm

no rekl bych, ze se tohle vyresilo a vzhledem k tomu, ze posledni dobou se zacina flamovat kvuli kazdy kravine, tak LOCK
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS