Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 03:40:04 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Dotaz k trestu.  (Přečteno 23843 krát)
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Listopad 30, 2009, 09:54:17 pm

Ukazuje se to všem
Sry za technickej dotaz .
Ten trest 20 % postih ,či odmena se ukáže pouze na výpisu ,či jej oznamujete ještě jinak .Ptám se  pokud budu v partě ( třeba boj ) těžko zaregistruji ...
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Listopad 30, 2009, 09:55:53 pm

Ano, ukazalo se mi to. Cervenym pismem napsane. A hrac to pozna, kdyz vidi, ze misto standartnich casovych xp na ktere byl zvykly, dostava jine.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Listopad 30, 2009, 10:00:17 pm

Tak to doufam nefunguje.
Ukázalo se ti nějak ve hře že jsi dostal daný trest? že jsi dostal ten postih?

Ukazuje se to všem
Mohl bys být přesnější.
To se mi zobrazí jedna hláška v logu nebo se mi to zobrazuje vždy když lognu do hry nebo nějak pravidelně?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Listopad 30, 2009, 10:00:27 pm

Ukazuje se to všem
Sry za technickej dotaz .
Ten trest 20 % postih ,či odmena se ukáže pouze na výpisu ,či jej oznamujete ještě jinak .Ptám se  pokud budu v partě ( třeba boj ) těžko zaregistruji ...

Výpis + forum nebo přímo upozornění hráči, nemusíš se bát, že by si to dostal a nevěděl o tom...
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Listopad 30, 2009, 10:01:34 pm

ok ,dík
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Listopad 30, 2009, 10:01:58 pm

Napravo v logu se ti zobrazi hlaska. Jedna veticka. Od te doby jsem nelogoval, tak nevim, zda se ti to zobrazi kdyz relognes. Ale poznas to na te ztrate. Misto 100xp dostavas 80xp atd. Stalo se mi to poprve, takze se to asi nedeje prilis casto-nevim.
Zaznamenáno
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Listopad 30, 2009, 10:03:12 pm

rame zkus se zeptat nekoho z okoli kdo rozumi pravu tak ti rad vysvetli co je a jak vznika precedens to je presne vas pripad nasli jste diru v systemu represivni slozka na to prisla a rozdala flastry v souladu s danymi pravomocemi
to co jste delali nebylo koser stahni ocas a delej vse pro to aby se vse vratilo do puvodniho stavu kazdy hrisnik ma pravo na druhou sanci
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Listopad 30, 2009, 10:05:20 pm

Ukazuje se to všem
Sry za technickej dotaz .
Ten trest 20 % postih ,či odmena se ukáže pouze na výpisu ,či jej oznamujete ještě jinak .Ptám se  pokud budu v partě ( třeba boj ) těžko zaregistruji ...

Výpis + forum nebo přímo upozornění hráči, nemusíš se bát, že by si to dostal a nevěděl o tom...
Takže tam není nějaké pravidelné?
Jde mi přesně o to co píše formi.

DM rupne v bedně dá pěti lidem postih a udělá to tak chytře že jim to dá v boji a ti si toho ani nevšimnou. DM záměrně hráči ani nedá vědět a na forum to tuplem nedá.

Prostě tohle je hodně děravé - měla by tam být hláška při logu do hry. která zobrazuje jestli máš postih nebo odměnu, za co, a na jak dlouho.

Protože druhá věc jestli je to chápu dobře tak ty když to někomu dáš tak je to perma a až když mu to zhodíš tak to přestane, co když se teda na něco zapomene....
Jsme přece lidi ..
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Listopad 30, 2009, 10:22:52 pm

No proste stejne jako DM dava bonusy za dobrou hru muze dat DM "bonus" za spatnou hru. Kdyz je v poradku to prvni tak proc ne to druhe? Neni to nastroj na represy, navic trvani toho je casove omezene a nevydrzi to dlouho....

A DM preci nerupa v hlave Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Listopad 30, 2009, 10:55:58 pm

A DM preci nerupa v hlave Mrknutí
Na jakém serveru hraješ když né na K2?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Listopad 30, 2009, 11:57:19 pm

Shrnuti
Nejsem asi dobry a slusny hrac, takovy Mirek Dusin Kandelabrie2. Priznavam se-bez ironie. Ani bych jim byt nechtel. Tento cin,  byl mou neduhou, kterou jsem si s radosti pestoval (aniz bych tim popiral, cokoliv jsem predtim napsal) a kdo vi-mozna az se nekdo nekdy nebude divat...
To jsou moje opravu posledni slova k tomuto tematu. Dekuji vam za odpovedi-prispevky.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #26 kdy: Prosinec 01, 2009, 12:05:54 am

Mám k tomu jen jeden dotaz.
Pokud bude skupina říkat jednu věc, případně dělat jeden úkol (*podrbe se na hlavě*) je to tedy špatně.
Ale na druhou stranu, pokud jejich projevem budou různorodá slova, či případně různorodé činosti (*odkašle si* *čte knihu* *otočí list* *nevěřícně zakroutí hlavou*), je to v pořádku?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Orbi
Host
Odpověď #27 kdy: Prosinec 01, 2009, 12:25:42 am

Kazdy RP hrac by mal mat takzvane "RP citenie" a vediet co sa hodi a co nie. Ak taketo citenie nema, tak nepatri na RP server.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #28 kdy: Prosinec 01, 2009, 12:54:37 am

Kazdy RP hrac by mal mat takzvane "RP citenie" a vediet co sa hodi a co nie. Ak taketo citenie nema, tak nepatri na RP server.
Promiň, ale po těch anti-RP postizích, se kterými souhlasí většina je toto pro mě neadekvátní odpověď.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Orbi
Host
Odpověď #29 kdy: Prosinec 01, 2009, 01:01:55 am

Admin musi zavadzat systemove opatrenia, aby usmernil hracov, ktorym to RP citenie chyba alebo aby hru na serveri nasmeroval urcitym smerom.

Mozno tie tresty vnimate prilis negativne. Okrem trvaleho banu su to len "vychovne" pomocky. Dostal som -20 percent za nieco? Nevadi, nabuduce sa budem toho vyvarovat.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS