Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 25, 2024, 08:07:57 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Dotaz k trestu.  (Přečteno 24016 krát)
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
kdy: Listopad 30, 2009, 09:21:20 pm

Mam dotaz k trestu, ktery byl dnes udelen ElkBuketem. Postih do xp -20 procent, za to ze sedime a obcas reknem ,,hm,, abysme dostali timeexpy.
To je nejake poruseni pravidel? To postavy museji byt nejaci prehnani AKTIVOVE? Sehravat epicke sceny, pro pobaveni pokukujiciho DM?
Spis bych rekl, ze se jedna o cisi subjektivni nazor a cisi subjektivni trest. Navic trest bez vystrahy. Misto aby mi dotycny DM vymyslel nejaky ukol, tak me bude za tohle p..r..t?
Nesouhlasim z trestem. Jasne, muzu jit hrat jinam.
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Listopad 30, 2009, 09:23:32 pm

Mam dotaz k trestu, ktery byl dnes udelen ElkBuketem. Postih do xp -20 procent, za to ze sedime a obcas reknem ,,hm,, abysme dostali timeexpy.
To je nejake poruseni pravidel? To postavy museji byt nejaci prehnani AKTIVOVE? Sehravat epicke sceny, pro pobaveni pokukujiciho DM?
Spis bych rekl, ze se jedna o cisi subjektivni nazor a cisi subjektivni trest. Navic trest bez vystrahy. Misto aby mi dotycny DM vymyslel nejaky ukol, tak me bude za tohle p..r..t?
Nesouhlasim z trestem. Jasne, muzu jit hrat jinam.

Jako promin, ale doufal jsem, že tohle nějaký dm udělá. Jestli několik (skutečných) hodin sedíte a jednou za 5 min řeknete hmm a druhý dodá tečku, tak se na mě nezlob ale co to je? Jdu kolem vás.. všichni afk... během několika hodin se vratím opakovaně a pořád všichni afk jen s tím "hmm a tečka"
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Orbi
Host
Odpověď #2 kdy: Listopad 30, 2009, 09:24:10 pm

Ram, si rozumny, a musis uznaz, ze nieco take by hraci robit nemali.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Listopad 30, 2009, 09:25:17 pm

Bohuzel.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Listopad 30, 2009, 09:30:54 pm

Co na to říct bylo tam často hmm ale nevidim jedine pravidlo ktere by to zakazovalo. No nic uvidí se.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Listopad 30, 2009, 09:31:58 pm

Jako napriklad, kdyz se hraje soud. A postavy, co tam sedi na zidlich (z rad verejnosti) nekolik hodin realneho casu v soudni sini a projevuji se takto?
*odkasle si*
*zivne*
.
hm
*povytahne oboci*
*protahne se*
*podiva se na XY*
*uprdne si* (eventuelne)
*zasne*
etc.
samozrejme je to prokladano, prilezitostnym nazorem nebo mirnou diskuzi v sepotu (u nekoho casteji a unekoho mene)
Zaznamenáno
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6 kdy: Listopad 30, 2009, 09:35:04 pm

"otoci stranku" sem taky zazil
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Listopad 30, 2009, 09:35:42 pm

Co na to říct bylo tam často hmm ale nevidim jedine pravidlo ktere by to zakazovalo. No nic uvidí se.

Podívej se na Anglii... Ústava nemá písemnou podobu a přesto funguje. Nemusí být vždy vše napsané v pravidlech, aby bylo jasné, že se to nemá dělat. Takovéhle získávání časovek bych si dovolil klasifikovat jako obyčejný podvod. Když se tohle dělá v rámci mezí, tak to dělá - to si přiznejme - každý. Ale opavdu sedět několik hodin a lovit časovky tímto způsobem...

Ad Ram... jenže to není to samé, jako sedět několik hodin u ohniště a jednou za 5 minut napsat hmm a tečku. Víš to moc dobře.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Listopad 30, 2009, 09:37:06 pm

Jako napriklad, kdyz se hraje soud. A postavy, co tam sedi na zidlich (z rad verejnosti) nekolik hodin realneho casu v soudni sini a projevuji se takto?
*odkasle si*
*zivne*
.
hm
*povytahne oboci*
*protahne se*
*podiva se na XY*
*uprdne si* (eventuelne)
*zasne*
etc.
samozrejme je to prokladano, prilezitostnym nazorem nebo mirnou diskuzi v sepotu (u nekoho casteji a unekoho mene)

Vsak toto by bylo v pořádku, ale neustále se opakující jedno slovo je něco trochu jiného. A abych ještě odpověděl na ten první příspěvek, tak nemá to nic společného s pravidly, tento bonus, případně postih slouží právě k subjektivnímu ohodnocení hry... Jak jsem řekl hráči PiAn0, až Vás já nebo někdo z týmu uvidí při nějaký akci, určitě nebude problém s tím to dát zpátky, je to pouze dočasné.
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Listopad 30, 2009, 09:39:53 pm

Nerikam, ze je to, co jsem udelal, kdovijak dobre a RP-uznavam. Ale byl jsem nejakym zpusobem stale pritomen ve hre, obetoval jsem tomu svuj cas a take se pri tom casto modlil u oltare (nescetnekrat) a kdyz jsem zrovna neprohanel zrudy nebo nedelal neco jineho - ocekaval bych trochu vice tolerance. Ale jestli je politkou tohoto serveru vychovovavat dokonale hrace, tak to neni misto pro me.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Listopad 30, 2009, 09:42:08 pm

To je tak asi vse, co bych k tomu chtel rict.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Listopad 30, 2009, 09:44:55 pm

Vsak toto by bylo v pořádku, ale neustále se opakující jedno slovo je něco trochu jiného. A abych ještě odpověděl na ten první příspěvek, tak nemá to nic společného s pravidly, tento bonus, případně postih slouží právě k subjektivnímu ohodnocení hry... Jak jsem řekl hráči PiAn0, až Vás já nebo někdo z týmu uvidí při nějaký akci, určitě nebude problém s tím to dát zpátky, je to pouze dočasné.
DM může někomu sebrat xp a nepotřebuje mít na to oporu v pravidlech:

Hmmm špatně jsem se vyspal lognu za DM...., hej ty se mi nelíbíš tu máš 20% dolů, ty taky ne. A hele můj kámoš tady máš 20% navíc....


Zajímalo by mě jestli hráč vůbec pozná jestli dostal nějakej trest?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Listopad 30, 2009, 09:46:37 pm

Tak to doufam nefunguje.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Listopad 30, 2009, 09:47:52 pm

Tak to doufam nefunguje.
Ukázalo se ti nějak ve hře že jsi dostal daný trest? že jsi dostal ten postih?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Listopad 30, 2009, 09:50:17 pm

Tak to doufam nefunguje.
Ukázalo se ti nějak ve hře že jsi dostal daný trest? že jsi dostal ten postih?

Ukazuje se to všem
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS