Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 10:58:57 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
Autor Téma: Dotaz k trestu.  (Přečteno 24044 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #30 kdy: Prosinec 01, 2009, 01:17:29 am

Admin musi zavadzat systemove opatrenia, aby usmernil hracov, ktorym to RP citenie chyba alebo aby hru na serveri nasmeroval urcitym smerom.

Mozno tie tresty vnimate prilis negativne. Okrem trvaleho banu su to len "vychovne" pomocky. Dostal som -20 percent za nieco? Nevadi, nabuduce sa budem toho vyvarovat.
Vůbec mi nejde o tresty, neřeším minulost.Právě chci vědět, čeho se mám vyvarovat.

A btw. já mam 20% za to, že hraju jisté přesvědčení u rasy, o které se někdo jen tak rozmyslel, že je nedoporučená. Tak proto by mě zajímalo, jak přesně si admin představuje, že budeme hrát. A zda jsou v tomto DM+WB zajedno?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Prosinec 01, 2009, 02:45:52 am

Tak přece jen neco jeste napisu. Tak nejak na konec.
Odmitam za soucasne situace hrat na tomto ,,totalitnim,, serveru, kde si muze kdokoliv ,,obdareny vyssi moci,, , nadelovat postihy a bonusy dle svych sympatii a antipatii a odmitam se jim (serverem a jeho politikou) a jeho nekterymi osobami  nechat vest k nejakemu RP, podle jejich predstav.

Radeji zustanu svuj, budu nadale nedokonalym RP hracem a budu se bavit po svem (nikoliv vsak na ukor druhych) a ne se stresovat v honbe za eventualnimi bonusy a bat se zvolnit, abych snad neziskal postihy.

Uplatnuji tak sve pravo vyberu. Siroka nabidka jinych serverů, my umožnuje jit hrat-bavit se nekam jinam. Zdar.

// http://www.youtube.com/watch?v=wXgtYooyvQU
Poslední změna: Prosinec 01, 2009, 02:52:51 am od ram Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Prosinec 01, 2009, 07:00:46 am

Me tento servr chytnul. Ale na ty time expy proste nadavam, jelikoz je to desne snadno napadnutelnej system, takze ano maj pravdu ale proc je rovnou trestat. Proc jim DM vzalo expi nevim(e) na jak dlouho a radsi jim to nejaky spestreni neudelilo. Napriklad neco jim tam hodit, pokecat snima apod. Tohle hned hele trest bac a dalsi trest. Je takove divne. Je fakt ze DM tady vetsinou zaobiraji postoj policajta, kterej hlida a cumi na lidi co delaj. Ale proc by DM by se nemohl vzit do role nejaky osubky. To je muj nazor.

Ja napriklad afkuju v tabore jen do doby nez se tam zacne nedo dit, to musi asi priznat kdo koliv zvas, ze tu hru proste kontroluju celkem casto a normalne komunikuju po tellu. Ano je pravda ze hodnekrat pisu *otočí list knížky*. Mno a? Ale jak mile nekdo prijde a zacne zvatlat, tak se normalne do minuty dvou chytnu a bavim se snim. Teda pokud mu nenapisu tellem sorry zrovna neco delam budu tu zachvili ci neco v tom stylu. <-coz se mi stalo teprve jednou.

Hrac proste nema naladu proste nekde porad beham a craftit/expi...Tak je ve hre o kdyby nahodou a cas od casu neco prohodi. A kdyz se zacne neco dit tak se vsadim ze tyhle tri by se taky chytli. Jen jim dat tu malou sanci aby se meli ceho chytat...
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Orbi
Host
Odpověď #33 kdy: Prosinec 01, 2009, 07:32:26 am

Neprehanajte prosim. Zacinate robit z "komara somara". Kludne nech afkuju, alebo nech sedia pri ohni cely den, to im/vam/nam nikto neberie, ale aspon majte zdravy rozum a piste nieco zmysluplne a nie len "hmmm" a ".". A ked uz dostanete za to po rukach, tak si aspon priznajte, ze sa to na server nehodi.

Ako sa ma DM citit, alebo ako ma nabrat chut tvorit nieco zaujimave pre ludi, ktori mu radsej pod nosom a takto okato zneuzivaju system? Pre ludi, ktori nemaju ani tu stipku fantazie aby si vymysleli alebo napisali i to spomenute "obratil list knihy"? Ked boli pri tych pocitacoch a mali cas napisat tie kratke slova, tak mohli rovno napisat i tie dlhsie.
Poslední změna: Prosinec 01, 2009, 07:36:31 am od Orbi Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #34 kdy: Prosinec 01, 2009, 09:56:58 am

Než dal Elk trest ptal se i na můj názor a já s trestem taky souhlasil. Jestli vám, těm skvělým "RP" hráčům přijde normální povídat jen hmmm a ..... tak si budu připadat že jsem v ústavě chorobomyslných. Ten Váš styl hry jsem už viděl několikrát ( jste ještě tak drzý že to píšete většinou i do party, kde to vidí DM ).
AFK na tomto serveru neexistuje. Ten kdo v něm je zbytečně na sebe neupozorňuje, to že si zalezete do baráku, píšete si nemysly ( nejsou to ani slova ), a říkate si jak je to bezva že vám skáčou xp. Na jiných serverech to hlídá automat. Tady to bohužel musí hlídat DM. Postih -20 % je výchovný a měli by jste si z toho vzít ponaučení.
Pokud jste tak exceletní "RP" hráči, není problém nasbírat od každého DM +20 % xp, směle do toho.

Nevim proč když se podívám do prohřešků a na naše forum a do databáze, pořád opakují stejná acc a stejné IP adresy ? On jednou pohár trpělivosti přeteče neboj ...
Už se těším na další "RP" hráče až si pokecáme Hmmm ....hmmmh .....? hnnn ! ..ehhh hmmm.... jsem zvědav jak se domluvíme ....
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #35 kdy: Prosinec 01, 2009, 11:52:20 am

Tak přece jen neco jeste napisu. Tak nejak na konec.
Odmitam za soucasne situace hrat na tomto ,,totalitnim,, serveru, kde si muze kdokoliv ,,obdareny vyssi moci,, , nadelovat postihy a bonusy dle svych sympatii a antipatii a odmitam se jim (serverem a jeho politikou) a jeho nekterymi osobami  nechat vest k nejakemu RP, podle jejich predstav.
Pokud maš nějaké důkazy o udělování bonusů podle sympatii pošli mi je prosím. Pokud ne, prosím zdrž se komentáře. Nebo to bude brán jako útok na DM a WB team.

Radeji zustanu svuj, budu nadale nedokonalym RP hracem a budu se bavit po svem (nikoliv vsak na ukor druhych) a ne se stresovat v honbe za eventualnimi bonusy a bat se zvolnit, abych snad neziskal postihy.
Ano, honba za xp je boj a překvapuje mě neustále co jsou schopni někteří pro to vymyslet. Jsem rád že nám neustále dáváš přiklad pěkné uvolněné hry, která je pak po zásluze odměněna.

Chudák Hašek, kdyby jen věděl ...

Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Prosinec 01, 2009, 11:57:12 am

jen takova technicka, když udělujete postih - 20% myslím, že to píše postich...
Zaznamenáno




Orathe
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Prosinec 01, 2009, 12:04:48 pm

Otazka pro DMs: proc se lidi co sedi AFK nesnazite treba do hry trochu zatahnout, namisto toho abyste okamzite rozdavali tresty? Stavite se tu do role policajtu a to za chvili zacne lidi pekne otravovat. Zkuste je treba natuknout necim, motivovat, inspirovat a ne hned persekuovat za v podstate prkotiny, kterymi nikoho neomuzuji ve hre a nikomu neublizuji.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Snekoun
Host
Odpověď #38 kdy: Prosinec 01, 2009, 12:16:14 pm

Otazka pro DMs: proc se lidi co sedi AFK nesnazite treba do hry trochu zatahnout, namisto toho abyste okamzite rozdavali tresty? Stavite se tu do role policajtu a to za chvili zacne lidi pekne otravovat. Zkuste je treba natuknout necim, motivovat, inspirovat a ne hned persekuovat za v podstate prkotiny, kterymi nikoho neomuzuji ve hre a nikomu neublizuji.

Několikrát se mi stalo že jsem se snažil, ale PC u počítače nebyli ... asi tak. Ono to je většinou tím že AFK znamená že není u počítače.
Pokud si hráč zaleze do domečku a dělá takové prasárny, ještě veřejně nevidím důvod proč bych ho měl ještě jít bavit. Raději si najdu čas na hráče kteří o hru opravdu mají zájem a nejsou tu z donucení a mají chuť se bavit.



Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #39 kdy: Prosinec 01, 2009, 12:19:02 pm

Otazka pro DMs: proc se lidi co sedi AFK nesnazite treba do hry trochu zatahnout, namisto toho abyste okamzite rozdavali tresty? Stavite se tu do role policajtu a to za chvili zacne lidi pekne otravovat. Zkuste je treba natuknout necim, motivovat, inspirovat a ne hned persekuovat za v podstate prkotiny, kterymi nikoho neomuzuji ve hre a nikomu neublizuji.

Nikto zo spominanych nedostal trest za afk, ale za zneuzivanie systemu. K tomu je to len mierny a docasny trest. Vsetci chcete od DM aby pre vas tvorilo peknu hru, ale tak i vy ukazte peknu hru a nezneuzivajte nedostatky na kazdom kroku. Chcete aby DM bolo mile? Budte i vy mili. Chcete aby vas DM odmenilo? Tak mu dajte k tomu nejaky zamer.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #40 kdy: Prosinec 01, 2009, 03:46:16 pm

Jeste dodatek :
Bonusy + 20 % a postihy -20 % se nescitaji jen se prodluzuje trvani.


Pokud to nekdo dostane od dvou DM zaroven.
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Prosinec 01, 2009, 03:55:09 pm

Jeste dodatek :
Bonusy + 20 % a postihy -20 % se nescitaji jen se prodluzuje trvani.


Pokud to nekdo dostane od dvou DM zaroven.
Jen technická, co postavy, co maj -20% už od systému? Těm se to sčítá, ne?
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Snekoun
Host
Odpověď #42 kdy: Prosinec 01, 2009, 03:58:19 pm

Jeste dodatek :
Bonusy + 20 % a postihy -20 % se nescitaji jen se prodluzuje trvani.


Pokud to nekdo dostane od dvou DM zaroven.
Jen technická, co postavy, co maj -20% už od systému? Těm se to sčítá, ne?

ano
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:05:15 pm

Tak přece jen neco jeste napisu. Tak nejak na konec.
Odmitam za soucasne situace hrat na tomto ,,totalitnim,, serveru, kde si muze kdokoliv ,,obdareny vyssi moci,, , nadelovat postihy a bonusy dle svych sympatii a antipatii a odmitam se jim (serverem a jeho politikou) a jeho nekterymi osobami  nechat vest k nejakemu RP, podle jejich predstav.
Pokud maš nějaké důkazy o udělování bonusů podle sympatii pošli mi je prosím. Pokud ne, prosím zdrž se komentáře. Nebo to bude brán jako útok na DM a WB team.

Radeji zustanu svuj, budu nadale nedokonalym RP hracem a budu se bavit po svem (nikoliv vsak na ukor druhych) a ne se stresovat v honbe za eventualnimi bonusy a bat se zvolnit, abych snad neziskal postihy.
Ano, honba za xp je boj a překvapuje mě neustále co jsou schopni někteří pro to vymyslet. Jsem rád že nám neustále dáváš přiklad pěkné uvolněné hry, která je pak po zásluze odměněna.

Chudák Hašek, kdyby jen věděl ...
Zabanujte nás všechny.. pak si tu můžete hrát v pěti nebo deseti lidech...

Šnekoune asi si každý pod pojmem uvolněná hra představujem něco jiného, ty do toho pořád pleteš rozsáhlé RP dialogy a hraní postavy...
Hold pokud tě to tak baví tak prosím, ale nevnucuj svou zábavu ostatním.

Víš co zkus šneku - logni se někdy do hry na 10 - 12 hodin jak to dělají ti konkrétní hráči a něco fakt celý ten čas dělej, poznáš že je to nemožné.

Kandelabrie byla vždycky svět zaměřený na široké spektrum hráčů, jenže události poslední doby neustále vyhazují hráče kteří mají rádi akčnější herní styl.
Kandelabre byla vždycky někde mezi HCRP servery jako thalie a eq a demonou, nyní to tak vypadá že se K2 snaží zaškatulkovat do těch více RP serverů.

Hold nevím proč tomu tak je....
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Snekoun
Host
Odpověď #44 kdy: Prosinec 01, 2009, 06:09:17 pm

Ale to neni duvod k tomu abych podvadel a obchazel system.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS