Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 10:51:36 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353004 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #15 kdy: Červen 11, 2009, 03:41:00 pm

Ano nějak se do toho zamotáváme, mi nejde o to co může DM, DM toho má dost.
Ale jak můžu já jako hráč ve spolku, nebo-li když spolek vedu - určitým způsobem motivovat jiné hráče k určitému cíli?

Můžeš jim dávat výplatu ne ?
Když budete hrát dobře jako spolek odměna se dostaví sama v podobě dobré zábavy pro všechny. Myslím že když budete hrát dobře všimne si vás i DM, který může dávat expy.
Poslední změna: Červen 11, 2009, 03:43:00 pm od Snekoun Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #16 kdy: Červen 11, 2009, 03:43:35 pm

Ano nějak se do toho zamotáváme, mi nejde o to co může DM, DM toho má dost.
Ale jak můžu já jako hráč ve spolku, nebo-li když spolek vedu - určitým způsobem motivovat jiné hráče k určitému cíli?

Můžeš jim dávat výplatu ne ?
Ono se to lehce řekne. Ale v praxi to není zase tak jednoduché. Spíše je to tak že oni cpou všechny své peníze do spolku.....
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #17 kdy: Červen 11, 2009, 03:51:04 pm

Ano nějak se do toho zamotáváme, mi nejde o to co může DM, DM toho má dost.
Ale jak můžu já jako hráč ve spolku, nebo-li když spolek vedu - určitým způsobem motivovat jiné hráče k určitému cíli?

Můžeš jim dávat výplatu ne ?
Ono se to lehce řekne. Ale v praxi to není zase tak jednoduché. Spíše je to tak že oni cpou všechny své peníze do spolku.....

Když jste zakládali spolek museli jste mít nějaký společný cíl ? Pokud se Vám to teď rozpadá problém bude asi jinde. Myslím že spolek má tolik výhod, že už není potřeba ho dále zvýhodńovat. Dělej jako velitel spolku úkoly, vymysli nějaký poutavý příběh atd. Když požádáš DM určitě ti rádi pomohou.
Zaznamenáno
Twinkee
Host
Odpověď #18 kdy: Červen 11, 2009, 03:53:10 pm

Ono se to lehce řekne. Ale v praxi to není zase tak jednoduché. Spíše je to tak že oni cpou všechny své peníze do spolku.....

To tak ze zacatku byva. Jinak proc byt teda velitelem spolku kdyz nedokazu motivovat hrace ? Na co jim pak byt ?
To musis vymyslet takovehle veci ? Nic lepsiho te nenapadne ?

Podle me staci kdyz si vymyslis nejaky pribeh,pozadas DM aby ti s tim pomohlo,treba nejaky placeably nebo efekty
a mas zabavu,nezapominej ze behem ni ti naskakuji zkusenosti za cas. To myslim staci.
Podle me je pridavani XP ve spolku blbost.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #19 kdy: Červen 11, 2009, 03:59:49 pm

Ted jen můj názor:
Od začátku toho co hraju jsem se nikdy DM nic nedožadoval. Nechápu jak někdo může. Sám se řídím podle pravidla: Na co sám nemám, to mít nemůžu. A žádat o něco DM mi příjde pod mou úroveň.
Zaznamenáno
Twinkee
Host
Odpověď #20 kdy: Červen 11, 2009, 04:25:09 pm

Ted jen můj názor:
Od začátku toho co hraju jsem se nikdy DM nic nedožadoval. Nechápu jak někdo může. Sám se řídím podle pravidla: Na co sám nemám, to mít nemůžu. A žádat o něco DM mi příjde pod mou úroveň.

Obcas pomaha se snizit na takovou uroven.
Zaznamenáno
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Červen 11, 2009, 04:31:24 pm

Ted jen můj názor:
Od začátku toho co hraju jsem se nikdy DM nic nedožadoval. Nechápu jak někdo může. Sám se řídím podle pravidla: Na co sám nemám, to mít nemůžu. A žádat o něco DM mi příjde pod mou úroveň.

Co vidis zle na tom predostriet DMku nejaky napad na pribeh a poziadat ho aby ti pomohol pri realizacii? Pokial to je nieco rozumne a dopomoze to k lepsej zabave hracov, tak by som v tom nevidel problem. Ved aj to je jedna z uloh DM, pomahat hracom rozvijat pribeh postav a sveta, nie?
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Twinkee
Host
Odpověď #22 kdy: Červen 11, 2009, 04:32:27 pm

Co vidis zle na tom predostriet DMku nejaky napad na pribeh a poziadat ho aby ti pomohol pri realizacii? Pokial to je nieco rozumne a dopomoze to k lepsej zabave hracov, tak by som v tom nevidel problem. Ved aj to je jedna z uloh DM, nie?

Presne tak..  Neřeknu nic
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #23 kdy: Červen 11, 2009, 04:33:51 pm

Ted jen můj názor:
Od začátku toho co hraju jsem se nikdy DM nic nedožadoval. Nechápu jak někdo může. Sám se řídím podle pravidla: Na co sám nemám, to mít nemůžu. A žádat o něco DM mi příjde pod mou úroveň.

Problem je tedy jinde, proc menit system kvuli jedinci. Nez zacnes zase psat ze jen reju.  Precti si co jsi napsal.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #24 kdy: Červen 11, 2009, 04:38:38 pm

Má chyba. Smažte to tu celé.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Červen 11, 2009, 05:10:27 pm

Problem je tedy jinde, proc menit system kvuli jedinci.
Netřeba měnit jakýkoli systém, z mých zkušeností oligarchy můžu říct, že existuje jedna docela perfektní fičurka a to je runa oligarchy (jestli jsem to nezapomněl a po wipu existuje) a touhle oligarcha dokáže pěkně vytvářet jednoduché kvesty pro svý ovčany města a přilehlého okolí. K tomu byl taky mířený dotaz na existenci oligarchy v jiným vlákně, kde sem za blba  Škleb
A nevidím problém runu dát vedoucím spolku, když jsou oligarchové jen DM a těm je nejspíš k hovnu.
A ještě bych přidal, mě o 15 let mladší DM nemá moc co nabídnout, beru hru už prostě jinak.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amelor
Host
Odpověď #26 kdy: Červen 11, 2009, 05:16:43 pm

Problem je tedy jinde, proc menit system kvuli jedinci.
Netřeba měnit jakýkoli systém, z mých zkušeností oligarchy můžu říct, že existuje jedna docela perfektní fičurka a to je runa oligarchy (jestli jsem to nezapomněl a po wipu existuje) a touhle oligarcha dokáže pěkně vytvářet jednoduché kvesty pro svý ovčany města a přilehlého okolí. K tomu byl taky mířený dotaz na existenci oligarchy v jiným vlákně, kde sem za blba  Škleb
A nevidím problém runu dát vedoucím spolku, když jsou oligarchové jen DM a těm je nejspíš k hovnu.
A ještě bych přidal, mě o 15 let mladší DM nemá moc co nabídnout, beru hru už prostě jinak.
Ja bych takovou runu dal každemu hrači, kdo ma tu chuť a odvahu neco delat tak by tu šanci mel dostat  Mrknutí
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #27 kdy: Červen 11, 2009, 05:17:35 pm

Další zvýhodnění spolků?
Tak mi dej nějakou jinou možnost jak motivovat lidi ve spolku a odměnovat je za něco z čeho nemají zisk.
Jestli si o těch hráčích myslíš, že jediná motivace můžou být expy, tak s nimi nehraj. Já bych asi nehrál.
Já bych zase nehrál s tebou.
Nezajímají mě ted motivace pro postavu ale motivace pro hráče, navrhni něco místo napadání!!!

Není napadání. Prostě si myslím, že by hra sama o sobě měla být motivace. Ne, že hraju, abych měl expy. Apokud je hráč který hraje RP a na akce chodí jen kvůli expům, tak to je jeho chyba a než měnit systém je lepší ho ignorovat.

P.S.: A ačkoliv ty se mnou z nesmyslných důvodů válku vedeš, já s tebou ne. Prostě ti radím, co bych dělal já.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Červen 11, 2009, 05:23:33 pm

Problem je tedy jinde, proc menit system kvuli jedinci.
Netřeba měnit jakýkoli systém, z mých zkušeností oligarchy můžu říct, že existuje jedna docela perfektní fičurka a to je runa oligarchy (jestli jsem to nezapomněl a po wipu existuje) a touhle oligarcha dokáže pěkně vytvářet jednoduché kvesty pro svý ovčany města a přilehlého okolí. K tomu byl taky mířený dotaz na existenci oligarchy v jiným vlákně, kde sem za blba  Škleb
A nevidím problém runu dát vedoucím spolku, když jsou oligarchové jen DM a těm je nejspíš k hovnu.
A ještě bych přidal, mě o 15 let mladší DM nemá moc co nabídnout, beru hru už prostě jinak.

Vedoucí spolku může bejt kde kdo, to snad ještě neznamená že by měl rozdávat XP ne? Myslím že je správné rozlišovat mezi vůdcem spolku a oligarchou... a to že žádný teď není neznamená že být nemůže, mě taky trvalo několik měsíců než sem s jím stal  Mrknutí
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Amelor
Host
Odpověď #29 kdy: Červen 11, 2009, 05:39:24 pm

Problem je tedy jinde, proc menit system kvuli jedinci.
Netřeba měnit jakýkoli systém, z mých zkušeností oligarchy můžu říct, že existuje jedna docela perfektní fičurka a to je runa oligarchy (jestli jsem to nezapomněl a po wipu existuje) a touhle oligarcha dokáže pěkně vytvářet jednoduché kvesty pro svý ovčany města a přilehlého okolí. K tomu byl taky mířený dotaz na existenci oligarchy v jiným vlákně, kde sem za blba  Škleb
A nevidím problém runu dát vedoucím spolku, když jsou oligarchové jen DM a těm je nejspíš k hovnu.
A ještě bych přidal, mě o 15 let mladší DM nemá moc co nabídnout, beru hru už prostě jinak.

Vedoucí spolku může bejt kde kdo, to snad ještě neznamená že by měl rozdávat XP ne? Myslím že je správné rozlišovat mezi vůdcem spolku a oligarchou... a to že žádný teď není neznamená že být nemůže, mě taky trvalo několik měsíců než sem s jím stal  Mrknutí
Nemusi každy hrač rozdavat XP ale delat mini Questiky , nebo spiš mit na to vetši možnosti, paky, a nastroje by mohl ne?
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS