Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 06:25:50 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 350359 krát)
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Červen 11, 2009, 05:45:09 pm

Nemusi každy hrač rozdavat XP ale delat mini Questiky , nebo spiš mit na to vetši možnosti, paky, a nastroje by mohl ne?

Tak s tymto musim suhlasit. Nie vsetky Q sa daju spravit ako to spravili cikany pred wipe a myslim ze tedka by asi na to malokto skocil.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Červen 11, 2009, 05:45:31 pm

Vedoucí spolku může bejt kde kdo, to snad ještě neznamená že by měl rozdávat XP ne?
nepsal jsem tam nic o rozdávání XP, když už mě qokáš  Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Červen 11, 2009, 05:50:51 pm

nepsal jsem tam nic o rozdávání XP, když už mě qokáš  Mrknutí

psal si, že by si vedoucím spolků dal runu oligarchy... a tedy tím jim umožnil rozdávat XP za Q, které se tou runou vytvářejí  Mrknutí nebo už to tak nefunguje?
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Arash
Host
Odpověď #33 kdy: Červen 11, 2009, 06:08:22 pm

Ted jen můj názor:
Od začátku toho co hraju jsem se nikdy DM nic nedožadoval. Nechápu jak někdo může. Sám se řídím podle pravidla: Na co sám nemám, to mít nemůžu. A žádat o něco DM mi příjde pod mou úroveň.

Co vidis zle na tom predostriet DMku nejaky napad na pribeh a poziadat ho aby ti pomohol pri realizacii? Pokial to je nieco rozumne a dopomoze to k lepsej zabave hracov, tak by som v tom nevidel problem. Ved aj to je jedna z uloh DM, pomahat hracom rozvijat pribeh postav a sveta, nie?
O to se má starat samotné DM. Hráč se toho přece nemusí dožadovat, nebo ano?
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Červen 11, 2009, 07:09:39 pm

psal si, že by si vedoucím spolků dal runu oligarchy... a tedy tím jim umožnil rozdávat XP za Q, které se tou runou vytvářejí  Mrknutí nebo už to tak nefunguje?
Co si pamatuju tak XP si nepřiděloval runou oligarchy, asi je to změněné. Ale nevidím nejmenší problém, aby vedoucí spolku mohl přidělovat XP, asi jako modlení - oblíbenost boha. vzorec = počet členů, level spolku, aktivita spolku atd. Určitě by to hru udělalo zábavnější ve všech spolcích. Runa fungovala, že jsem označil kvest NPC, z něho vypadl loot pojmenovaný jak jsem chtěl, kdo ho donesl dostal odměnu. Zadávací dopis jsem dával do vitríny, kdo chtěl ukol, ten si ho vzal z vitríny.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #35 kdy: Červen 11, 2009, 07:15:33 pm

psal si, že by si vedoucím spolků dal runu oligarchy... a tedy tím jim umožnil rozdávat XP za Q, které se tou runou vytvářejí  Mrknutí nebo už to tak nefunguje?
Co si pamatuju tak XP si nepřiděloval runou oligarchy, asi je to změněné. Ale nevidím nejmenší problém, aby vedoucí spolku mohl přidělovat XP, asi jako modlení - oblíbenost boha. vzorec = počet členů, level spolku, aktivita spolku atd. Určitě by to hru udělalo zábavnější ve všech spolcích. Runa fungovala, že jsem označil kvest NPC, z něho vypadl loot pojmenovaný jak jsem chtěl, kdo ho donesl dostal odměnu. Zadávací dopis jsem dával do vitríny, kdo chtěl ukol, ten si ho vzal z vitríny.

Aj sa ti niektora z tych veci vratila? Mne ani jedna.   Úsměv
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Červen 11, 2009, 07:30:52 pm

áno
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amelor
Host
Odpověď #37 kdy: Červen 11, 2009, 07:33:02 pm

RUNY PRO VšECHNY !!!

Jak velky to musi byt aby mi nekdo dal rozumnou odpoved?
(stači takhle?)  Smích

Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #38 kdy: Červen 12, 2009, 09:03:33 am

Zkusíme vetší...

RUNY PRO VšECHNY !!!
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #39 kdy: Červen 12, 2009, 09:30:42 am

A co by tie runy mali vediet?
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #40 kdy: Červen 12, 2009, 09:38:39 am

Není slušné křičet na fóru.
Já za sebe jsem proti tomu aby se každé postavě dala růna oligarchy !
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #41 kdy: Červen 12, 2009, 09:46:48 am

Runa oligarchy je silny nastroj a ma i ine vyhody. Rozhodne nie pre vsetkych hracov.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Červen 12, 2009, 09:48:53 am

jj, radeji bych ho daval jen proverenym lidickam
jen bych si tim pridelal problemy a praci se sledovanim co kdo s runou vyvadi
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #43 kdy: Červen 12, 2009, 09:52:02 am

Dobra, mel jsem v rukavu ješte jedno eso (červenou barvu  Škleb)
Ale tak skusime nejak jinak:

Nikdy jsem nemel to štesti byt oligarchou takže nwm presne co všechno ta runa dokaže....ale nerikam že to musi byt prave runa oligarchy...at je to runa nebo jakykoli jiny nastroj...ktery rozširi možnosti hraču tak aby meli vetši prostor pro pobaveni sebe i ostatnich  Škleb
Zaklad by mohl vzniknout prave z omezene, orezane ruby oligarchu amožna časem by se do ni mohli pridavat dalši a dalši možnosti...

Snekoun:
Nechapu tvuj postoj...proč jsi tak zasadne proti?
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #44 kdy: Červen 12, 2009, 09:54:31 am

jj, radeji bych ho daval jen proverenym lidickam
jen bych si tim pridelal problemy a praci se sledovanim co kdo s runou vyvadi
Jo ale když ji dostane jen jedna postava...ku prikaldu Danny...tak ma zas jiste omezeni jake druhy uloh muže asi vymyslet...když ji ma každa postava...tak dostanu napad a hned mužu vytvorit jakukoliv postavu treba jen za učelem na 30 minut pobavit sebe a ješte nekoho a už tu runu ta postava ma...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS