Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 03:09:28 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Karma  (Přečteno 17779 krát)
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
kdy: Květen 07, 2009, 04:18:16 pm

Chtel bych predem pochvalit DMka za questy, nicmene musim podotknout jednu vec...uklizejte po sobe...
Proc? Protoze byl quest v Krateru, kde utocili demoni nebo co a pristupova cesta do Krateru byla blokovana dvema zatarasy. Jeden sme znicili a druhy se zacal nicit ale nedokoncili sme to pac si nekdo vsiml ze to jde projit, tak tam ten zataras sundal. No a po questu tam zustal taky. Asi po 5. pruchodu kolem zatarasu pomoci klaves sem se nasral a zacal ho nicit. 5kovy zataras docela trva tak sem se nasral po druhe a nechal ho tam:D Sel sem do hlavni budovy a po ceste po me zautocila prodavacka a pak dalsi obyvatele:) No skoncilo to tak ze mam asi karmy na rozdavani pac po me jdou treba lucistnici kandelabrijskeho krize u orku:)
Takze jeste jednou...DMka pls uklizejte po sobe ty zatarasy xD

btw proc nejsou za NPC guardy expy? Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Květen 07, 2009, 09:04:51 pm

Stává se tu pravidlem  ,něco „rozsekat“ a nechat tak ,po qwestech ,jak to prostě Dm odpadne od ruky ..??!!
Minule zmizel tovaryš ,jak zminuje simon , a nikdo na PJ nereaguje na prosby , výzvy přeplněných řemeslníků kteří bez receptů jsou jaksi v pr…. Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích
.Dnes zase odpočívadlo ve vsi pod hradem .
Je  bezva ,uděláte akci ,ale snad není tak těžký po sobě,zásahy do systému uklidit,či zůstat na pj a reagovat…

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Květen 07, 2009, 09:32:39 pm

Jinak v kráteru (krom nezničitelných) jsem všechny zátarasy zlikvidoval, takže se tam dá v poho chodit. A to místo pro spánek v temným lese opravdu chybí... (formi si myslel, že je to kůli mě tak mě vyhnal Smích)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Květen 07, 2009, 09:43:47 pm

Vy teda máte problémy: Zátarasy, odpočívadla (mimochodem, o tři lokace dál je jiné), zatuhlí krafteři...... Ještě že se v NWN nechodí na velkou. Pak by vám někdo musel utírat zadky.

Berte to jako IC události. Třeba někdo rozkopal ohniště  Škleb U nás v lesích se to stává pořád.

Spíš byste měli vymejšlet jiný věci než si stěžovat na neperzistentní detaily. Např. jak dobýt další město  Mrknutí
Poslední změna: Květen 07, 2009, 09:45:34 pm od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Květen 07, 2009, 10:02:39 pm

Jo a ještě jedna věc. Nejsem si jistej, jak je to teďka, ale před wipem se mi podařilo dostat se párkrát do boje s jedním nebo dvěma městkými strážci, případně prodavači. Vždycky mi to na chvíli zmršilo karmu, ale když jsem utekl a nikoho zbytečně nezabíjel, po čase se vrátila do normálu. Pochybuju, že Nela White (pokud jsem správně odhadl jméno postavy) to nemá jen kvůli nějakému omylu, jak tu píše. Pokud zůstala na místě a začala se tvrdě rubat se strážemi, místo toho aby se někam uklidila, než se situace zapomene, tak si za to může sama a pravděpodobně by se mělo i posoudit, jestli tím nebylo porušeno přesvědčení (pokud je dobré, o čemž ale pochybuju).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Květen 07, 2009, 10:30:50 pm

Me spis slo o to ze sem ziskal karmu tim ze sem se snazil odstranit zataras ktery tam zbyl po utoku demonu...
Ale co aspon je sranda...btw elfove meli by ste si vylepsit straze...treba zatykani jim jeste moc nejde xD
Zase pro zmenu lucistnik kandelabrijskeho krize je solidni tank...jen ty expy!:))

EDIT: Karma mi pak rostla pac henchman byl trochu agresivni a neslo ho ani zastavit...nacitavacka a on uz vrazdil xD
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Květen 07, 2009, 11:06:59 pm

Vy teda máte problémy: Zátarasy, odpočívadla (mimochodem, o tři lokace dál je jiné), zatuhlí krafteři...... Ještě že se v NWN nechodí na velkou. Pak by vám někdo musel utírat zadky.

Berte to jako IC události. Třeba někdo rozkopal ohniště  Škleb U nás v lesích se to stává pořád.

Spíš byste měli vymejšlet jiný věci než si stěžovat na neperzistentní detaily. Např. jak dobýt další město  Mrknutí

Vem Beliho a ukaž nám to, ale nech mi pls Timpanii tu sem si už rezervoval Smích (tu rezervaci berte s nadhledem Mrknutí)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Květen 07, 2009, 11:55:20 pm

Po tobě zřejmě uklízejí ještě rodiče,či máš najatého sluhu . Mrknutí
Je li někde odpočívadlo ,které je určené pro odpočinek ,ma být funkční ,pokud tam Dm nedělá nějakou akci .Není li tam akce ,nech po sobě laskavě uklidí .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Květen 08, 2009, 01:26:53 am

Po tobě zřejmě uklízejí ještě rodiče,či máš najatého sluhu . Mrknutí
Je li někde odpočívadlo ,které je určené pro odpočinek ,ma být funkční ,pokud tam Dm nedělá nějakou akci .Není li tam akce ,nech po sobě laskavě uklidí .

Ani jedno. Občas je to hrůza  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amy
Host
Odpověď #9 kdy: Květen 08, 2009, 05:45:38 am

Po tobě zřejmě uklízejí ještě rodiče,či máš najatého sluhu . Mrknutí
Je li někde odpočívadlo ,které je určené pro odpočinek ,ma být funkční ,pokud tam Dm nedělá nějakou akci .Není li tam akce ,nech po sobě laskavě uklidí .

Nazdar. Samozřejmě, že tam akce je. Souvisí to s IC příběhem ostrova a přírodou, která je velice neklidná. Jestli si vzpomínáš, obrátila se tam proti Vám a VY jste se potom necítili bezpečně.  Mrknutí
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Květen 08, 2009, 08:54:43 am

No tak jen za zataras dost karmy opravdu neziskas, ale zato zabijeni strazi a nPC a jinych hracu, to ano..
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Květen 08, 2009, 10:51:40 am

Karmu nemel az po tom co bouchal do zaterasu na nej vsichni utocili. A nejvetsi problem je to ze ty zaterasy ic byli od dablu a ne od kandlu ... tak nechapu kde na bral karmu...
Zaznamenáno
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Květen 08, 2009, 10:59:22 am

No tak jen za zataras dost karmy opravdu neziskas, ale zato zabijeni strazi a nPC a jinych hracu, to ano..
No jak rikam rubal sem zataras kterej vlastne uz patril pod Krater a kdyz sem pak sel dal co Krateru tak prodavaci zacli zdrhat:)
Pak sem nabral trochu karmy diky henchmanovi kterej nejde udrzet pri prechodu do lokace...no a pak sem sel do horske a tam se me snazili zatknout...a ja se branil no xD
Ta uvodni karma je jen diky tomu zatarasu ale kazda dalsi je uz moje prace.
Dokud nepotkam silnejsi straz nez ja tak me to moc srat nebude asi xD
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Květen 08, 2009, 11:13:50 am

Ten zataras by nestacil...ani k te uvodni aby te napadli..bylo jeste neco predtim...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Květen 08, 2009, 11:19:24 am

Ten zataras by nestacil...ani k te uvodni aby te napadli..bylo jeste neco predtim...
No par lidi sem zabil, coz me ted napada ze po nekolika bitvach o uzemi budeme mit vsichni karmy?Smích
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS