Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 16, 2024, 05:35:13 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Stráže  (Přečteno 19762 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
kdy: Prosinec 19, 2008, 03:02:28 pm

Stráže vidí za vrata, což je podle mě pěkná hovadina. Běžel jsem v podobě pavouka do Chmelníkova (od Kandaháru) a před vratama jsem se proměnil zpátky. během dokončování proměny se ale zpoza vrat ozvaly výkřiky, brána se otvřela a začal mě pronásledovat strážce. A pak si myslím, že ja taky hovadina to, že jsem tu někde četl o střídání stráží po 15 minutách. Protože když jsem oběhnul Chmelníkov přes cestu s bandity a dostal se tam z druhé strany a provedl své nákupy, chtěl jsem se vrátit normální cestou, ale ten nasraný strážce tam ještě byl a zabil mě.

Pokud je někde v mém uvažovaání chyba, tak mě opravte.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #1 kdy: Prosinec 19, 2008, 03:08:28 pm

Nejde len o to, ci ta strazca vidi, ale ci ta i pocuje.  Úsměv  ... je to zalezitost nwn.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Prosinec 19, 2008, 03:10:28 pm

Nejde len o to, ci ta strazca vidi, ale ci ta i pocuje.  Úsměv  ... je to zalezitost nwn.

To bych chtěl teda vysvětlit, jak by mohl poznat podle zvuku, že se zrovna přeměňuju z pavouka na člověka. Tady asi tvůrce zrovna moc neuvažoval...
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Prosinec 19, 2008, 03:21:49 pm

Ja ti to milerad vysvetlim:

Ty si mel status vuci strazi nepritel, blizil ses k ni, ale nebyl si v LOS, ovsem stale tu mas jednou za kazde kolo automaticky provadene checky na spot, listen, search... a system(NWN) zjistil, ze ses v dosahu nejakeho z techto checku ve chvili jeho provadeni, spot a search check zadny efekt nemeli, ale pri listen checku te straz uslysela = z pohledu systemu o tobe vi a zaroven ses vuci ni nepratelsky = tzn utoci na tebe.... jednoduchy algoritmus Mrknutí

Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Prosinec 19, 2008, 03:31:01 pm

Ja ti to milerad vysvetlim:

Ty si mel status vuci strazi nepritel, blizil ses k ni, ale nebyl si v LOS, ovsem stale tu mas jednou za kazde kolo automaticky provadene checky na spot, listen, search... a system(NWN) zjistil, ze ses v dosahu nejakeho z techto checku ve chvili jeho provadeni, spot a search check zadny efekt nemeli, ale pri listen checku te straz uslysela = z pohledu systemu o tobe vi a zaroven ses vuci ni nepratelsky = tzn utoci na tebe.... jednoduchy algoritmus Mrknutí


To jsem pochopil. Ale z pohledu rozumu to nedává smysl. Stráž prostě nemůže podle sluchu rozpoznat, jestli ten kdo se blíží je přítel nebo nepřítel. I když to je pavouk. Taky to mohl být chlap s pytlem zelí nebo prodavač přívěšků. Ale co si pomůžu,  když je hra takhle udělaná.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Prosinec 19, 2008, 05:00:43 pm

ne, podle zvuku se jen bezi kouknout ven a az kdyz te uvidi, tak zautoci Valím oči! Super! nechces doufam tvrdit, ze i utocila jen podle sluchu
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Prosinec 19, 2008, 05:49:34 pm

ne, podle zvuku se jen bezi kouknout ven a az kdyz te uvidi, tak zautoci Valím oči! Super! nechces doufam tvrdit, ze i utocila jen podle sluchu

Jo, to chci tvrdit. Ozval se výkřik jako když útočí a pak se rozletěly dveře a ten maniak s mečem se už na mě hnal.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Prosinec 19, 2008, 10:01:46 pm

Asi to samy jako s tim hipsem Úsměv

stašně rad bych viděl straže buildy a jejch itemy Úsměv

Hlavně ty magy co maj na 30 lvlu staty 44 tušim Vyplazuji jazyk

Vidi do hipsu vidi do invisu a vidi i za vrata a nejen za ně Úsměv Je to vesely Vyplazuji jazyk prostě svět NPC
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Amy
Host
Odpověď #8 kdy: Prosinec 20, 2008, 10:17:34 am

ne, podle zvuku se jen bezi kouknout ven a az kdyz te uvidi, tak zautoci Valím oči! Super! nechces doufam tvrdit, ze i utocila jen podle sluchu

Jo, to chci tvrdit. Ozval se výkřik jako když útočí a pak se rozletěly dveře a ten maniak s mečem se už na mě hnal.

Tak jak to popisuješ je to docela zábavné Úsměv
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Prosinec 20, 2008, 12:14:12 pm

Asi to samy jako s tim hipsem Úsměv

stašně rad bych viděl straže buildy a jejch itemy Úsměv

Hlavně ty magy co maj na 30 lvlu staty 44 tušim Vyplazuji jazyk

Vidi do hipsu vidi do invisu a vidi i za vrata a nejen za ně Úsměv Je to vesely Vyplazuji jazyk prostě svět NPC

Jako vzdy to dost prehanis, od lvlu 30 maji see invis, jinak pravdive videni nemaji, maji jen vyssi spot, to ze mas nizky hips neznamena ze maji pravdive...

Jiank buildy jsou to realne a predmety nemaji overpowered...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Orbi
Host
Odpověď #10 kdy: Prosinec 20, 2008, 12:19:08 pm

Niesu overpovered ... 1v1 si s nimi Petit poradi, a to hlavne tomu, ze sa im dokaze ukryt. Pre PB musia byt hracka. Úsměv
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Prosinec 20, 2008, 12:20:38 pm

Niesu overpovered ... 1v1 si s nimi Petit poradi. Pre PB musia byt hracka. Úsměv ... a ako som uz pisal, da sa im ukryt
Zkus nepoužívat hips. Jako druid máš bonus +24 do skrývání který nikdo krom hraničáře už nemá. Nehledě na bonusy kobolta.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Orbi
Host
Odpověď #12 kdy: Prosinec 20, 2008, 12:22:21 pm

Moja postava je zalozena na hipse, nema inu obranu. Úsměv Ale pravdupovediac, i bez hipsu da straz 1v1 v pohode i ked musi pouzit 1 heal potion.
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #13 kdy: Prosinec 20, 2008, 01:06:22 pm

Hlavně ty magy co maj na 30 lvlu staty 44 tušim Vyplazuji jazyk

si sa trosku sekol...36 a 44 je poriadny rozdiel  Škleb
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Prosinec 20, 2008, 01:31:11 pm

Stačilo by přidat, že za každou zabitou stráž musí majtel území zaplatit nějaký poplatek, např 100*lvl... myslím že to je adekvátní odpověď na to, že je jich nekonečno Škleb Nebo udělat omezený počet a pak by si museli vytrénovat nové. Tento systém stráží co je teď jde totálně proti logice.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS