Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 18, 2024, 06:04:03 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Stráže  (Přečteno 19775 krát)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #45 kdy: Leden 12, 2009, 08:09:13 am

Jednoduché, na populárnějším serveru máš větší šanci narazit na někoho kdo by, jak píše ATM, vybíjel stráže. Co se tak dívím tak moc nových hráčů tu není, ve výpisu jsou pořád ty samá jména. Ale vy máte jistě lepší řešení jak věčně se opakující téma superstráží vyřešit. Rád si to poslechnu Úsměv

Ano, je tu mensi sance, ze to nekdo muze delat, ale je tu...a ver mi, neni ma nejoblibenejsi cinnost sedet na klientu ve tri rano a hlidat kdo vybiji straze aby to nebylo poznat...

Odpovedel jsem ti vcelku jasne, ze tve reseni vlastne reseni neni, tak si to uz uvedom...pokud navrhnes neco co ma hlavu a patu a nenarusi to hru normalnich hracu a zaroven fungovani systemu, tak si to taky radi posleechneme... Škleb
Co tak přestat být paranoidní? Úsměv To cos napsal je jen co kdyby, možná.. prostě domněnky.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Leden 12, 2009, 08:24:24 am

K paranoi mam hodne daleko Škleb

Ale pokud oznamis, ze je tu novy system, ktery ma sice chyby, ale preci by je nikdo nezneuzival, to se nedela, tak ti garantuji, ze minimalne 3 z 10 hracu je zneuziji...

Jak rikam, navrhni system, ktery bude vyvazeny, neda zbytecne moc prace (nebude nutne prekopavat dalsich x veci kvuli tomu..), snadno pochopitelny pro hrace, zachova hratelnost a NEBUDE v nem zadna moznost zneuziti (ooc msta) a radi si ho poslechneme....
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #47 kdy: Leden 12, 2009, 08:29:00 am

Citace: Ludekk
Stráže vidí za vrata, což je podle mě pěkná hovadina. Běžel jsem v podobě pavouka do Chmelníkova (od Kandaháru) a před vratama jsem se proměnil zpátky. během dokončování proměny se ale zpoza vrat ozvaly výkřiky, brána se otvřela a začal mě pronásledovat strážce. A pak si myslím, že ja taky hovadina to, že jsem tu někde četl o střídání stráží po 15 minutách. Protože když jsem oběhnul Chmelníkov přes cestu s bandity a dostal se tam z druhé strany a provedl své nákupy, chtěl jsem se vrátit normální cestou, ale ten nasraný strážce tam ještě byl a zabil mě.

Pokud je někde v mém uvažovaání chyba, tak mě opravte.



Straze te nevidel ale jak uz bolo spominane tak ta poculi. Zrejme je ze straze dokazu rozoznat vsetky zvuky cize podla listen zstili ze je to zvuk pavuku, na ktory je nastaveny automaticky utok. Tym padom ked si sa premenil (predpoklad ze si bol jedeny hrac pred dverami chmelnikova) usudili, ze si to bol ty prememeneni za pavuka tak sli po tebe.
Straze maju malu paletu rozhovoru coz chapem lebo je s tym dost prace urobit na kazdu moznu situaciu rozhovor.
Toz logicke vysvetlenie preco na padli.
A zhruba 80% prispevkov je uz iba na okraji temy cize zbytocnych.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Arash
Host
Odpověď #48 kdy: Leden 12, 2009, 10:47:40 am

Jednoduché, na populárnějším serveru máš větší šanci narazit na někoho kdo by, jak píše ATM, vybíjel stráže. Co se tak dívím tak moc nových hráčů tu není, ve výpisu jsou pořád ty samá jména. Ale vy máte jistě lepší řešení jak věčně se opakující téma superstráží vyřešit. Rád si to poslechnu Úsměv

Ano, je tu mensi sance, ze to nekdo muze delat, ale je tu...a ver mi, neni ma nejoblibenejsi cinnost sedet na klientu ve tri rano a hlidat kdo vybiji straze aby to nebylo poznat...

Odpovedel jsem ti vcelku jasne, ze tve reseni vlastne reseni neni, tak si to uz uvedom...pokud navrhnes neco co ma hlavu a patu a nenarusi to hru normalnich hracu a zaroven fungovani systemu, tak si to taky radi posleechneme... Škleb
Co tak přestat být paranoidní? Úsměv To cos napsal je jen co kdyby, možná.. prostě domněnky.
Asi neznáš hráče, asi neznáš sebe, asi neznáš mě? ? ? ?
Poslední změna: Leden 12, 2009, 11:08:35 am od Arash Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS