Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 12:35:12 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2056617 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6435 kdy: Červenec 22, 2014, 09:00:38 am

Zeptám se jinak, jaký jsi lvl a byl bys pro to vyzkoušet ve dvou? Nebo se Neus může podívat na celkový objem peněz ve hře a budeme taky v obraze, ale já bych spíš řekl, že jsi měl prostě smůlu na výběr pokladů než že by bylo málo peněz v oběhu.
celkovy objem penez ve hre 1 postavu neovlivni
kdyz si nekdo soukrome a nebo do spolku moooc nasysli, tak ovlivni jen sebe

penez pro "chude" je spousta, jen se musi vyrazit za dobrodruzstvim a ne na bezny poklad za 1. rohem

zatim co hrajeme nove postavy, tak to jde az moc hladce, zalozi se postavy, prozkouma se "cele" okoli Elfi, to zabere par dnu hrani,
okoli Elfi od te doby ignorujeme, protoze uz ho "zname" a vsechno co jsme nasli uz jsme stejne odnesli a tak se odvazime trochu dal a prosmejdime okoli Chmelinkova, to zase zabere par dni
potom okoli Timpanie, Vetrova, atd.
zatim jsme nikde asi nebyli 2x, je to i zabava a penez i xp mame vic nez dost

nemam naladu a cas hledat v logach kudy nejaka konkretni postava chodila, kolik casu byla ve hre a jaky poklad zkusila vybrat, atd.
ale jen tak od oka si dovolim tipnout, ze ty co nic nemuzou najit, tak vubec nezkusi hrat a nebo hraji tim zpusobem,
ze se prihlasi, vybehnou za Elfi vesnici na nejaky bezny "lepsi" poklad, nic nenajdou a odhlasi se
za nejaky cas se zase prihlasi a zkusi uplne to same, ... zase nic a odhlasi se
to je uplne to nejhorsi co muze nekdo udelat, protoze vybiraji jen 1 bezny poklad, tim je ten poklad horsi a horsi a cim ma postava vetsi lvl, tim bude poklad pro ni prazdnejsi a prazdnejsi
a taky diky rychlemu odhlaseni a nehrani, je takovy poklad pro postavu stale cerstve vybrany, protoze mezi 2 navstevama uteklo strasne malo casu ve hre
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6436 kdy: Červenec 22, 2014, 02:57:10 pm

celkovy objem penez ve hre 1 postavu neovlivni
kdyz si nekdo soukrome a nebo do spolku moooc nasysli, tak ovlivni jen sebe

tohle jsem netušil a to je paráda, palec nahoru Úsměv

ten zbytek znám a souhlasím s tím, víceméně podle toho jsem měl v plánu to ozkoušet, určitě je ale fajn to pro přehled sepsat
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6437 kdy: Červenec 24, 2014, 12:46:20 pm

ta novinka s tema zamkama znamena ze i valecnik muze otevrit zamcenou truhlu od pokladu pres hrubou silu? nebo to plati jen na dvere?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6438 kdy: Červenec 24, 2014, 01:31:45 pm

ta novinka s tema zamkama znamena ze i valecnik muze otevrit zamcenou truhlu od pokladu pres hrubou silu? nebo to plati jen na dvere?
plati (melo by) to na uplne vsechny zamky ve hre, ktere jdou otevrit pres otvirani zamku
doufam, ze jsem nekde neco nevynechal a nebo nejak nepokazil, moc dni jsem prochazel cely svet a opravoval vsechny nabytky, dvere, poklady, ...
takze kdyz nekde nekdo objevi nejakou podivnost, tak to radeji nahlaste
pozor na pouzivani schopnosti ve mestech... vyrazeni zamku neni zrovna idealni a nenapadny zpusob vklouznuti do domu Úsměv urcite na takove "zlodeje" napochoduji straze
pro ciste bojovniky se silou lokomotivy a nejakou velkou zbrani muze byt tahle schopnost temer srovnatelna s otviranim zamku (az na ten hluk pri tom)
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6439 kdy: Srpen 27, 2014, 04:31:32 pm

Stalo se někomu, že mu zmizeli epická kouzla? Včera jsem lognul po čtvrt roce, normálně jsme je všechny měl, dokonce jsem i zakouzlil dračí sílu, ale dneska jsem lognul a nikde nic...
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6440 kdy: Srpen 27, 2014, 05:20:10 pm

Stalo se někomu, že mu zmizeli epická kouzla? Včera jsem lognul po čtvrt roce, normálně jsme je všechny měl, dokonce jsem i zakouzlil dračí sílu, ale dneska jsem lognul a nikde nic...
Restart pomohl.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6441 kdy: Srpen 27, 2014, 09:44:48 pm

Kdy už bude z Kandošky normální server NWN , kdy už bude mít cenu tam hrát Co???  Za poslední 3  dny jsem nakopal zlato, dnes ho vytavil , pokecal s Tanyou , skočil si na poklad a tam dostal posraných 11 zl a 0 expů - tedy zase jsem byl ve hře zbytečně !!!!!!  To mne tedy nebaví !!! Vy geniální tvůrci jste zcela zlikvidovali silnou skupinu hráčů NWN v Česku a Slovensku, dnes už to díky vám hraje jen hrstka hráčů a i těm neustale ztrpčujete život a nenecháte je si v pohodě zahrát. !!! Chci expy a zlato, hlavně expy !!!
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #6442 kdy: Srpen 28, 2014, 07:18:44 am

Kdy už bude z Kandošky normální server NWN , kdy už bude mít cenu tam hrát Co???  Za poslední 3  dny jsem nakopal zlato, dnes ho vytavil , pokecal s Tanyou , skočil si na poklad a tam dostal posraných 11 zl a 0 expů - tedy zase jsem byl ve hře zbytečně !!!!!!  To mne tedy nebaví !!! Vy geniální tvůrci jste zcela zlikvidovali silnou skupinu hráčů NWN v Česku a Slovensku, dnes už to díky vám hraje jen hrstka hráčů a i těm neustale ztrpčujete život a nenecháte je si v pohodě zahrát. !!! Chci expy a zlato, hlavně expy !!!
Ty jsi zrovna člověk co vždycky příjde na server a hned si stěžuje jak je vše špatné a mělo by to být podle tebe.
Na Thalii tě velmi rychle vypráskali, a ted to děláš tady. Je to stále stejné...

Takže ho vůbec neřešte lidi....
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6443 kdy: Srpen 28, 2014, 09:11:56 am

Kdy už bude z Kandošky normální server NWN , kdy už bude mít cenu tam hrát Co???  Za poslední 3  dny jsem nakopal zlato, dnes ho vytavil , pokecal s Tanyou , skočil si na poklad a tam dostal posraných 11 zl a 0 expů - tedy zase jsem byl ve hře zbytečně !!!!!!  To mne tedy nebaví !!! Vy geniální tvůrci jste zcela zlikvidovali silnou skupinu hráčů NWN v Česku a Slovensku, dnes už to díky vám hraje jen hrstka hráčů a i těm neustale ztrpčujete život a nenecháte je si v pohodě zahrát. !!! Chci expy a zlato, hlavně expy !!!
no, kdyz se ti tak dlouhodobe nedari, tak jsem na tvuj problem venoval trochu casu a kouknul se, co se deje...
za posledniho cca 1/2 roku jsi byl na pokladech:
hadi reka
mraveniste
hnizdiste
rokle
hv.elfu - myth
vodni chram
hv.elfu - jeskyne
ettini
hv.elfu - myth (to bylo vcera)

poklady pred vic nez 1/2 rokem jsou taky porad ty same...
sice nevim kolik casu odehrajes, ale asi malo, takze kdyz se takhle tocis porad na stejnych a snadno dostupnych pokladech, tak se nediv, ze tam porad nic neni...

kouknul jsem i na to jak si tvoje postavy stoji financne...
obe naposledy pouzite postavy maji cca 50k zl, obe jsou ve spolku, ktery ma na ucte cca 500k zl
a jedna z nich je i "vlastnikem" elfi vesnice, ktery ma na ucte cca 1m zl
takze hadam, ze urcite chudobou netrpis, mozna by stalo za to i nejake penize pustit do sveta, pomuzes skutecne chudym postavam a mozna i neco vic najdes v pokladech

Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6444 kdy: Srpen 28, 2014, 10:26:41 am

No já nemam slov, jen se tu za břicho popadam  Škleb líbilo se mi to upřímný "já chci expy a prachy!!!"
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #6445 kdy: Srpen 28, 2014, 06:41:36 pm

Čaute, ten wipe by ale možná byl na místě, no ne? Možná i s tím, že se nějaké legendární postavy přenesou (Brejden pane správce ! )

Nejl.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6446 kdy: Srpen 29, 2014, 06:24:42 am

Kdy už bude z Kandošky normální server NWN , kdy už bude mít cenu tam hrát Co???  Za poslední 3  dny jsem nakopal zlato, dnes ho vytavil , pokecal s Tanyou , skočil si na poklad a tam dostal posraných 11 zl a 0 expů - tedy zase jsem byl ve hře zbytečně !!!!!!  To mne tedy nebaví !!! Vy geniální tvůrci jste zcela zlikvidovali silnou skupinu hráčů NWN v Česku a Slovensku, dnes už to díky vám hraje jen hrstka hráčů a i těm neustale ztrpčujete život a nenecháte je si v pohodě zahrát. !!! Chci expy a zlato, hlavně expy !!!
Ty jsi zrovna člověk co vždycky příjde na server a hned si stěžuje jak je vše špatné a mělo by to být podle tebe.
Na Thalii tě velmi rychle vypráskali, a ted to děláš tady. Je to stále stejné...

Takže ho vůbec neřešte lidi....

 ŠAMANE co tady práskáš za nesmysli, na Thalii normálně hraju to ty nehraješ nikde - to tebe jsem ty pako neviděl nikde hrát! Už mne frajerku sereš, zpočátku jsem to tvé navažení do mě přehlížel , takže  -  já jsem hrál na Thalii když ty jsi jezdil na kačeru a žvatlal nesmysli (Ještě na té  prastaré kterou ty nemužeš pamatovat.). To samé na Kandošce zde jsem hrál když Neus založil K-2 a hrál s náma v Elfí vsi.  Bohužel jsou všichni ze staré party i z rodiny El Ashali  pryč . Ty jsi nikde NIC nehrál v žádném epickém příběhu , jen jsi blbě kecal svý debilní moudra - takového imbecila jako jsi ty šamane jsem ještě neviděl. Bohužel když jsem tě pred asi 3 rokama poprvé oslovil spletl  jsem si Tě s jiným Šamanem se Šamanem z Demony. Od té doby ti asi normálně hrabe.  Žádám Tě přestaň se do mne  navážet. Nereaguj na mé přízpěvky - já na tebe také nereaguji - jako bych tu nebyl !!
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6447 kdy: Srpen 29, 2014, 07:17:56 am

Ahojte, odpověd normálním lidem .
1 - pred 3 roky hráli NWN asi stovky hráčů - dnes  jsou to max desítky hráčů a to odchází i velcí srdcaři např. na Kandošce Míno (Můj brácha v rodině Al Ashaly)
2 - Kandoška je krásná a byla to vždy perfektní relax zaléžitost na ní hrát. Proto mi připadá špatné že se na ní nic neděje. 2-3 hráči kteří se setkají na hodinu , žádné rp nevymyslí.
3 - Neus má pravdu teoreticky mám peněz dost , ale když si jdete zahrát chcete si po hodince říci - tak to bylo super , přibilo mi 500 expů  a pár zlatek a příjdete o volné chvilce znova - Lidi to musí bavit a ne aby si řekli - tak jsem  ztratil hodinu svého krátkého života a nic.  A peníze ? , no na pustém ostrově jsou vám na nic.
4 - Neusi Ten výčet navštívených pokladů je asi přesný - možná tam jeden dva chybí což je naprosto nepodstatné (na K2 nemá poklad funkci klasického pokladu) ale je tu normal problem (už jsem to psal) protože na Demoně jsou expy za boj a na Thalii či Eq za čas , tak tady tuto funkci plní poklady a to veskrze špatně , to tvrdím a to je i pravda.
 Kdyby se dali expy získat i jinak (mimo dokola zabíjení některých potvor) Tak je system pokladů v pořádku , ale není tomu tak.     
 - K navštíveným pokladům , já znám ty co navštěvuji a pak ještě asi 5 , pět dalších , na jednom mne malem zabili - ten prostě nedostanu, druhý vyžaduje přítomnost min ještě jednoho hráče a nějakých klíčů které nemám, Třetí je někde v bažinách a posledně mne honil strážce pokladu po třech lokacích , u dalšího pokladu nenajdu dveře atd atd.
 To by mi nevadilo , ale poklady tu skutečně mají funkci zisku expů - tak jako musíte na Thalii s postavou stát či něco říci k tomu aby jste získali časové exp, tak tady musíte oběhnout poklad - kde ale bohužel není mnohdy nic.                       
                   Pokud jste se snažili tento přízpěvek nezaujatě přečíst , tak děkuji . Co se týká mých minulích přízpěvků , uznávám že jsem byl mírně indisponován čemuž odpovídala kvalita.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #6448 kdy: Srpen 29, 2014, 11:24:07 am

Osobo, naprosto nic o mě nevíš, oháníš se zde nesmysly, které nejsou pravdivé a útočíš na mou osobu, což se mi vůbec nelíbí. Pokud chceš řešit co se stalo na Thalii tak PM, to na veřejné forum jiného shardu nepatří. Já ve vší slušnosti jen upozornil, aby tvé urážky nikdo nebral vážně.
A budu se vyjadřovat k čemu já chci, pokud mi to vedení nezakáže - tzn. nikde není napsáno že jsi nedotknutelný. Takže se vyjádřím k tvým bodům:
1) NWN na české scéně stále hrají stovky hráčů, aktivita je sice někde jinde ale kolem Thalie je cca 70 hráčů aktivních, kolem EQ cca 90, Demona si drží své pevné jádro, a velká spousta českých hráčů hraje na zahraničních serverech - Amia, EfU, Sinfar, a další.... takže bych řekl že stále je tady cca 300 hráčů.
2) Nevím co si představuješ pod pojmem RP, já si představuju roleplaying, tedy hraní své postavy jako by žila v daném světě. A k tomu nepotřebuješ žádné další hráče, RP můžeš hrát i sám a i když nikdo jiný ani DM na světě není (sám jsem toho byl několikrát na Th svědkem). Já to upřímně neumím, ale já se nepovažuju za RP hráče, a co ty?
3) Viz 2.
4) Jak můžeš jako hráč předpokládat co má jaký účel ve světě? Já si naopak myslím že poklady na K2 jsou hodně dobře nastavené, a brání velmi dobrým způsobem těm šíleným looterům aby cíleně syslili prachy a nedávali je do oběhu. To že to pak takového lootera nebaví je samozřejmé.



Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6449 kdy: Srpen 29, 2014, 12:10:39 pm

Pokladů je Jáchyme dost, spíš o nich nevíš... vydej se poznávat svět a určitě na některý natrefíš (je jich vážně tuna).

A šamane, to mi řekni, jak sis mohl všimnout, že někdo hraje RP, když je sám na serveru? To už by tam nebyl sám, kdybys toho byl svědkem  Mrknutí
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Stran: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS