Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Září 29, 2024, 12:16:39 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2201007 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5475 kdy: Září 29, 2012, 11:56:31 am

Jojo nějak se s tím poperu. Raději do toho tedy nešťourat Mrknutí

Jen otázka :

Když jsem ve městě a kliknu na něco co je zamčené tak trpoš se hned rozběhne a začne do toho mlátit. Nešlo by to nějak vypnout ?
Už jsem si takhle díky tomu pokazil pověst postavy a musel jsem přesvědčovat tovaryše aby mi něco prodal.

Když se to vypne, tak rozbití se pak udělá tak že na tu věc PC zautočí a tím pádem by zautočilo i NPC ( henschmen ). Říkám to správně ne ?

no to vypnuti nevim nevim
protoze NPC se snazi pomoci panickovi otevrit dvere... kdyz by to byl zlodej, zkusil by to odemknout, kdyz je to trpos tak to otevira po svym Úsměv
na tuhle vec je mozny i opacny pohled, jsem v neviditelnosti a chci pomocnika poslat na dvere, takze jen na ne kliknu a on vystartuje, nemusim pri tom zacit bojovat a objevit se

mozna by to vystartovani NPC slo spustit az na druhy kliknuti na dvere, ale neni to uz moc slozity ovladani? taky bude nezvykle ovladani oproti normalu nwn a novy hrac na to nikdy neprijde
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5476 kdy: Září 29, 2012, 12:17:35 pm

Mám 3 věci.......
proklete veci:
jina postava stejneho hrace uz muze dost dlouho nakupovat i "sve" veci
jestlize vsak vlozi vec do vitriny a "hned" ji koupi jinou postavou tak se prokleje... vecinou to je pokus o podvudek
ovsem, kdyz da do vitriny vic veci za normalni ceny a necha je tam par dni lezet k volnemu nakupu a veci obcas prohlednou a maji sanci koupit i cizi postavy, tak se tyto veci uz neprokleji...
nove jsem myslim pridal i to, ze prodavac vec, ktera by se nakupem proklela ani prodat nechce (z nejakeho pochybneho duvodu, protoze IC nema sanci zjisit ze je neco spatne)

druid a kouzla:
ty epic kouzla jsou divny, me to fungovalo dobre, kdyz jsem byval jeste druid Úsměv
nespravi to ani restart? mozna bych si daval pozor v jakem stavu se odlogovavam (s i bez restartu), treba to muze souvyset s odlogovanim v promene...
nevim musel bych to videt a osahat si to, tahle cast je hoooodne opravdu hodne predelany std. chovani nwn
pustit norm. kouzla i v promenach neni tech. mozny, nwn to proste neumi a prekecat se neda

dane:
technicky jdou asi do kralovstvi
ale at jdou kam jdou, tak nekdo z nich musi platit chod vesnice, vezi a kdovi ceho jeste
myslim si, ze je na hracich si nejak urcit "statni zrizeni" ve kterem se elfi vesnice nachazi, spis bych rekl, ze tam moc postav, ktery maji mocenske vlohy a nebo chute neni (alespon verejne)
takze bych asi rekl, ze elfi vesnice, se ted IC jeste nachazi ve zmatkach a "bezvladi" po rozlozeni se kralovske vlady a co bude dal... nooo to se uvidi


Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5477 kdy: Září 29, 2012, 01:45:12 pm

Mám 3 věci.......
proklete veci:
jina postava stejneho hrace uz muze dost dlouho nakupovat i "sve" veci
jestlize vsak vlozi vec do vitriny a "hned" ji koupi jinou postavou tak se prokleje... vecinou to je pokus o podvudek
ovsem, kdyz da do vitriny vic veci za normalni ceny a necha je tam par dni lezet k volnemu nakupu a veci obcas prohlednou a maji sanci koupit i cizi postavy, tak se tyto veci uz neprokleji...
nove jsem myslim pridal i to, ze prodavac vec, ktera by se nakupem proklela ani prodat nechce (z nejakeho pochybneho duvodu, protoze IC nema sanci zjisit ze je neco spatne)

dane:
technicky jdou asi do kralovstvi
ale at jdou kam jdou, tak nekdo z nich musi platit chod vesnice, vezi a kdovi ceho jeste
myslim si, ze je na hracich si nejak urcit "statni zrizeni" ve kterem se elfi vesnice nachazi, spis bych rekl, ze tam moc postav, ktery maji mocenske vlohy a nebo chute neni (alespon verejne) takze bych asi rekl, ze elfi vesnice, se ted IC jeste nachazi ve zmatkach a "bezvladi" po rozlozeni se kralovske vlady a co bude dal... nooo to se uvidi

ahoj, to co píšeš u prokletí nefunguje. Když dám do vitríny něco jako Dm, leží to tam "delší dobu" (Chybí definice) tak co si koupím je prokleté, stejně u ostatních. Aby toho nebylo málo, prokleté věci se stávají i u těch, které jsou ve startovních vitrínách (Nulté prokleté meče např.) Můžeš zkontrolovat, jestli to co říkáš je opravdu tak? Moc v to nevěřím.

co se týká vlastnictvím vesnice, převedu ji na Veledruidku, který IC patří.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5478 kdy: Říjen 02, 2012, 03:57:32 pm

druid a kouzla:
ty epic kouzla jsou divny, me to fungovalo dobre, kdyz jsem byval jeste druid Úsměv
nespravi to ani restart? mozna bych si daval pozor v jakem stavu se odlogovavam (s i bez restartu), treba to muze souvyset s odlogovanim v promene...
nevim musel bych to videt a osahat si to, tahle cast je hoooodne opravdu hodne predelany std. chovani nwn
pustit norm. kouzla i v promenach neni tech. mozny, nwn to proste neumi a prekecat se neda
Taky si pamatuju, že mi to fungovalo bez problémů. Úsměv A jen tak mimochodem kouzla v přeměnách bych nepouštěl ani kdyby to šlo, rád bych viděl třeba medvěda, jak vyslovuje zaklínadlo a dělá u toho správné pohyby.. A v NWN beztak prakticky nejde seslat kouzlo bez zvukové a pohybové složky zároveň.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5479 kdy: Říjen 03, 2012, 07:19:26 am

Mám 3 věci.......
proklete veci:
ahoj, to co píšeš u prokletí nefunguje. Když dám do vitríny něco jako Dm, leží to tam "delší dobu" (Chybí definice) tak co si koupím je prokleté, stejně u ostatních. Aby toho nebylo málo, prokleté věci se stávají i u těch, které jsou ve startovních vitrínách (Nulté prokleté meče např.) Můžeš zkontrolovat, jestli to co říkáš je opravdu tak? Moc v to nevěřím.
muzeme to nekdy vyzkouset, abych rekl pravdu, tak uz nevim kdy presne se delali ktere doladeni, blokovani nakupu potencionalne proklete veci je celkem novinka
- bud to nefunguje jak si myslim, to je mozny pri ty ohromny slozitosti
- nebo to jsou stare zkusenosti
- nebo to tam nelezelo dlouho myslim, ze dlouho jsou 3 real dny
- nebo to bylo za tak male navstevnosti, ze se po vyprseni casu do vitriny nekouknul nikdo cizi
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5480 kdy: Říjen 03, 2012, 10:18:20 am

Myslím si že jakékoliv prodávání věcí přes vitríny druhým postavám jednoho hráče smrdí supportem.

Pokud si dobře pamatuji tak na každé věci se ukládá CDkey toho kdo to vyrobil a kdo to všechno vlastnil. DM mají na to "superlupu" přes kterou to lze snadno zjistit. CDkey nelze vymazat ani přes poničení značky. Jestli nebude zakopanej pes v tomto.

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5481 kdy: Říjen 03, 2012, 11:22:37 am

No jo no, tak se dáme do debaty....doufám jen, že k něčemu bude...od listopadu min. roku uplynul bezmála rok beze změny ,ohledem prokletých věcí. Nu což..takže

- ty 3 dny na 238% nefungují, nefunguje ani měsíc nebo dva

- "malá" návštěvnost je realita, která mi v celku nevadí, tak by se svět měl podle toho "upravit" ....to se děje vlastně už pár měsíců....změny k "lepšímu"...hooodně vstřícný       
    svět k nováčkům....a problém prokletí sem spadá a dá se snadno vyřešit. Nezapomínejme, že při  "lognutí" více PC není  problém se domluvit, ale kde je vemu. Navíc postavy,
    které mi vyrobí zdobené věci 4-5 kruhu. To bych tady čekal 5 let kolem kolem Úsměv
 
- Tady a suport?  Smích . Proč by si nemohl Kinkin ušít zdobenou věc 5 kruhu pro druidku....když si jí ona poctivě koupí. Navíc, ze všech nákupů se platí daně a díky posledním     
  "mega" změnám, se dají zlaťáky poměrně snadno sehnat, táákže není důvod prodávat věci postavami se stejným CD klíčem za zlatku a pod. Dá se předci nastavit "speciální" vitrína  nebo truhla, jak sem už psal, na pevnou hodnotu nákupu třeba 5-10-20 měšců. PC je málo a nemají se čas hledat, nebo vzkazovat přes fórko. Předci je jen rok 2012 a ne 2007.
 
- v podstatě sem chtěl napsat ...lidi proberte se.../ono vlastně víte co jde/...můžu dělat, vymýšlet cokoli ve světě , v IC .... počet nových PC to razatně nezvedne....jde spíš o to,aby si Kandošku2 zkusili.  NWN se řeší na všech forkach českých světů....je to stará hra a hrají ji skalní + sem tam někdo nový. Včera se četl x...článků mezi r. 2008 a 2012 proč K2 jo a proč ne....docela sem se pobavil, kdyby zkusili K2 teď ....asi by tohle nenapsali. Tak jako já sem tady, další jsou jinde a měnit svět "jen tak"¨nebudou Úsměv
Poslední změna: Říjen 03, 2012, 11:37:58 am od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5482 kdy: Říjen 03, 2012, 12:28:40 pm

No já jen píšu jak to tady je  Mrknutí

Ale tím že prodej je přes vitríny a cenu si určuje prodejce ( PC ) a NPC si na to přidává jen " marži" a kupuje to zase jen PC.
Tak to opravdu smrdí supportem.

To co ty navrhuješ by muselo být udělané tak že NPC to od tebe vykoupí za nějakou cenu ( stejně jako vetešník ) a pak to prodá jako nově generovanou věc se stejnýma vlastnostma za cenu podle nějakého výpočtu.

Ale to by asi musel být úplně jiný systém prodeje věcí.

K tomu se ti musí vyjádřit team.

Každopádně support stejně tady je přes nábytky na veřejných místech a formou materiálu "zadarmo".
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #5483 kdy: Říjen 03, 2012, 01:55:32 pm

Bohužel - prošel jsem přez očistec a objevil se opět v Kandaharu - staré předměstí . Už jsem ale věděl co bude a tak jsem jim zdrhl . Do Chmelínkova k půlčíkům to nešlo tam byla výstraha a miliony červených mravenců . Říkám si zajdeš teda do svatyně přírody (jsem hranka) , ale ouha ani tama jsem neprošel a bylo by to o život. Tak má postava stojí na poli jak vůl .   Mám otázku necítíte se tak někteří , když jsem viděl statistiky za září - Thalie nejvíce hráčů a kandoška nejméně tak mi to bylo jasné byli doby kdy měla Kandoška největší návštěvnost.  Bohužel ty doby jsou dávno pryč a udělat se serverem takovou prasárnu že se lidi nemají kde nalogovat a kam ani jít - to už je snad vrchol  - Neusi dokázal jsi to - opravdu jsi to těm hráčům spočítal. 
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5484 kdy: Říjen 03, 2012, 09:52:32 pm


Každopádně support stejně tady je přes nábytky na veřejných místech a formou materiálu "zadarmo".

ee...hraje nás teď tak 5 a půl....přebytky necháváme už od blahých časů pana Palivce /schválně Úsměv, hádejte kde asi Palivec je/ v policích ne postavy /stejného klíče/ mezi sebou, ale spíš hráči, protože každý dělá něco jiného Misha a Mino kováři, Romi zlatnice, Grag truhlář, Kinkin krejčí, Nani alchymistka....to je zhruba jádro craftu v elfí. Poslední měsíc začali "logovat" asi 2-3 nový hráči, takže jsou asi překvapeni materiálem v policích.


Bohužel - prošel jsem přez očistec a objevil se opět v Kandaharu - staré předměstí . Už jsem ale věděl co bude a tak jsem jim zdrhl . Do Chmelínkova k půlčíkům to nešlo tam byla výstraha a miliony červených mravenců . Říkám si zajdeš teda do svatyně přírody (jsem hranka) , ale ouha ani tama jsem neprošel a bylo by to o život. Tak má postava stojí na poli jak vůl .   Mám otázku necítíte se tak někteří , když jsem viděl statistiky za září - Thalie nejvíce hráčů a kandoška nejméně tak mi to bylo jasné byli doby kdy měla Kandoška největší návštěvnost.  Bohužel ty doby jsou dávno pryč a udělat se serverem takovou prasárnu že se lidi nemají kde nalogovat a kam ani jít - to už je snad vrchol  - Neusi dokázal jsi to - opravdu jsi to těm hráčům spočítal. 

tak tomuto Jachyme nerozumím....statistiky nehraju....hraju K2.....věc jednoduchá...na předmestí tě háže  proto, že si si nevybral spawn oltář. jen nevím, lesli loguješ novou postavou, nebo s tou ,co jsme hrávali spolu. Jestli s novou, tak si si nevybral lokaci doporučenou pro nováčky, což je teď / díky příběhu/ elfí vesnice. IC budou novinky...ono acron se pomalu, ale jistě hroutí, legie Chmelínkov narychlo opustili a do vesnice se nastěhovala všeliká havěď......
Jestli loguješ s původním "charem", tak nevidím problém proběhnout přes hvozd a tábor a temný les do elfí vesnice......od tábora, přes hvozd elfů až Starou bránu díky Dannan a druidce hlídají stezky elfí stráže.
Když ti jde o oltář na uložení spawnu...tak probehneš kandaharsky hvozd...opatrně teď ve předu řádí medvídci grizly....no a v zadní časti běhá kolem oltaře Dannan jen jezevec.
Poslední variantou je projít se  s nekterým PC v družině....stačí napsat Úsměv
Poslední změna: Říjen 03, 2012, 10:19:21 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5485 kdy: Říjen 04, 2012, 04:29:35 am

Případně jako DM tu jsem (nebo můžu být) každý večer - kdyby se ti něchtělo běžet, nebo kdyby jsi zapoměl, kde je elfí, můžu pomoct Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5486 kdy: Říjen 05, 2012, 09:16:02 am

Bohužel - prošel jsem přez očistec a objevil se opět v Kandaharu - staré předměstí . Už jsem ale věděl co bude a tak jsem jim zdrhl . Do Chmelínkova k půlčíkům to nešlo tam byla výstraha a miliony červených mravenců . Říkám si zajdeš teda do svatyně přírody (jsem hranka) , ale ouha ani tama jsem neprošel a bylo by to o život. Tak má postava stojí na poli jak vůl .   Mám otázku necítíte se tak někteří , když jsem viděl statistiky za září - Thalie nejvíce hráčů a kandoška nejméně tak mi to bylo jasné byli doby kdy měla Kandoška největší návštěvnost.  Bohužel ty doby jsou dávno pryč a udělat se serverem takovou prasárnu že se lidi nemají kde nalogovat a kam ani jít - to už je snad vrchol  - Neusi dokázal jsi to - opravdu jsi to těm hráčům spočítal. 
já jsem už teda mrtě dlouho nelognul, ale nešlo by to třeba z pole do hvozdu a přes bažiny vylézt u wyvern? nebo kolem lupičů jak se jde z kandahárů do timpánie, tak pak podél řeky okolo chmelínkova a tam dál někudy?
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5487 kdy: Říjen 05, 2012, 10:26:10 am

Bohužel - prošel jsem přez očistec a objevil se opět v Kandaharu - staré předměstí . Už jsem ale věděl co bude a tak jsem jim zdrhl . Do Chmelínkova k půlčíkům to nešlo tam byla výstraha a miliony červených mravenců . Říkám si zajdeš teda do svatyně přírody (jsem hranka) , ale ouha ani tama jsem neprošel a bylo by to o život. Tak má postava stojí na poli jak vůl .   Mám otázku necítíte se tak někteří , když jsem viděl statistiky za září - Thalie nejvíce hráčů a kandoška nejméně tak mi to bylo jasné byli doby kdy měla Kandoška největší návštěvnost.  Bohužel ty doby jsou dávno pryč a udělat se serverem takovou prasárnu že se lidi nemají kde nalogovat a kam ani jít - to už je snad vrchol  - Neusi dokázal jsi to - opravdu jsi to těm hráčům spočítal. 
já jsem už teda mrtě dlouho nelognul, ale nešlo by to třeba z pole do hvozdu a přes bažiny vylézt u wyvern? nebo kolem lupičů jak se jde z kandahárů do timpánie, tak pak podél řeky okolo chmelínkova a tam dál někudy?

To je moc namáhavý a co kdyby potkal nějaký nepřátelský npc  Mrknutí To se radši naštve a už nelogne  Smích
Zaznamenáno

alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5488 kdy: Říjen 06, 2012, 04:16:14 pm

Tak jsem po čase zase lognul a zaprvý jsem se úplně bezproblémů dostal z kandaháru do elfí (nekouzlící postavě hodně pomohl očistec, ostatním stačila neviditelnost) a zadruhý mohl byste mi někdo, prosím, helfnout z baráku v kandaháru? Smích
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5489 kdy: Říjen 06, 2012, 04:28:12 pm

dneska v sedm, určitě Úsměv budu online
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS