Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Září 29, 2024, 12:31:33 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2201083 krát)
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5460 kdy: Září 21, 2012, 02:50:41 pm

Citace z webu K2 :
Proměny

V proměně je zamaskována identita postavy (není vidět její jméno). NPC (i PC) se k proměněné postavě chovají stejně jako k příšeře jejíž podobu má. V proměně postava využívá jen vybavení, které je nová podoba svým tvarem a velikostí logicky schopná používat. Například plně vybavená postava v róbě s velkým mečem v proměnách využívá:
- proměna zvířete - žádné vybavení
- proměna dridera - všechno vybavení kromě bot (drider má pavoučí nohy), postava je dál vybavená stejným velkým mečem
- proměna kobolda - všechno vybavení kromě velkého meče (kobold je malý na používání velké zbraně)

Poznámka: Některé proměny nemají všechny modely, takže nemohou používat některé zbraně. Minotauři nemohou používat střelné zbraně, elementálové zvládnou jen neozbrojený boj. Proměny seslané z kouzel nevyužívají žádné vybavení.


To nastavení odporu se týká pouze měňavce nebo i proměn pomocí kouzla ? Příklad : proměním se pomocí kouzla na trolla - podle tohoto popisu by asi na mě příšerky ( trollové, zloobři ) útočit něměla ? Je to tak ?
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5461 kdy: Září 21, 2012, 03:05:15 pm

plati to na vsechny promeny, jen promeny z kouzel nevyuzivaji vybaveni
na promenu trolla utoci NPC i PC (kdyz se jim bude chtit)
a myslim, ze na nej zautoci i trollove... je to cizi troll, ale radeji bych to vyzkousel
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5462 kdy: Září 21, 2012, 09:14:18 pm

copak obsahuje novy hak ? Šok
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5463 kdy: Září 26, 2012, 09:41:13 am

Proč jsou v lokaci u elfí hřbitova Kostlivci piráti ?

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5464 kdy: Září 26, 2012, 09:49:54 am

copak obsahuje novy hak ? Šok

No nový HAK jsem asi spůsobil já Škleb
Není to nic zásadního jen upravuje potřebný level pro některé vlastnosti věcí  Kroutím očima

Více ví tvůrce Neus Valím oči! Super!

Ale každopádně díky moc za opravu ! Už mohu zase v klidu hrát.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5465 kdy: Září 26, 2012, 09:56:34 am

Jde nějak změnit vzdálenost NPC pomocníka, jak daleko se má držet ode mě ?
Vím že to nějak šlo přes rozhovor. Ale teď si nejsem jist jestli to nebylo u singlu  Co???

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5466 kdy: Září 26, 2012, 11:22:08 am

Jde nějak změnit vzdálenost NPC pomocníka, jak daleko se má držet ode mě ?
Vím že to nějak šlo přes rozhovor. Ale teď si nejsem jist jestli to nebylo u singlu  Co???



V singlu to bylo ale tady leda tak dát příkaz stát a potom následovat, prostě si to určovat sám přes příkaz..
Zaznamenáno

Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5467 kdy: Září 26, 2012, 02:57:41 pm

Jde nějak změnit vzdálenost NPC pomocníka, jak daleko se má držet ode mě ?
Vím že to nějak šlo přes rozhovor. Ale teď si nejsem jist jestli to nebylo u singlu  Co???



V singlu to bylo ale tady leda tak dát příkaz stát a potom následovat, prostě si to určovat sám přes příkaz..

Jojo to je mi jasné. Škoda že nejde nějak určit vzdálenost jak se má do Tebe držet a typ útoku. Vím že trpaslíkovi když dám kuš do inventáře tak najednou začne běsile střílet i když má sekeru. A lučišnici bych zase uvítal kdyby se dalo nějak nastavit aby nechodila k Tobě nějak na blízko. Když mam totiž k tomu ještě vyvolanýho summona tak rychlé příkazy přes klávesnice platí pro oba. Vím že poladit to by byl asi problém.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5468 kdy: Září 26, 2012, 04:42:03 pm

Proč jsou v lokaci u elfí hřbitova Kostlivci piráti ?

No, mají tam ztroskotanou loď, přece.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5469 kdy: Září 26, 2012, 04:53:36 pm

No budu tedy předpokládat že loď plula z moře, korytem řeky, pak překonala bažiny a doplula až do jezera. Dejme tomu Kroutím očima
Ještě že jsi tak pěkně znovu oživila tu mapu v novinkách Škleb
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5470 kdy: Září 26, 2012, 05:16:23 pm

ee, ty to vidíš jako by plula ze západu, ale ona kdysi dávno připlula z východu Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5471 kdy: Září 27, 2012, 08:56:34 am

Jde nějak změnit vzdálenost NPC pomocníka, jak daleko se má držet ode mě ?
Vím že to nějak šlo přes rozhovor. Ale teď si nejsem jist jestli to nebylo u singlu  Co???



V singlu to bylo ale tady leda tak dát příkaz stát a potom následovat, prostě si to určovat sám přes příkaz..


Jojo to je mi jasné. Škoda že nejde nějak určit vzdálenost jak se má do Tebe držet a typ útoku. Vím že trpaslíkovi když dám kuš do inventáře tak najednou začne běsile střílet i když má sekeru. A lučišnici bych zase uvítal kdyby se dalo nějak nastavit aby nechodila k Tobě nějak na blízko. Když mam totiž k tomu ještě vyvolanýho summona tak rychlé příkazy přes klávesnice platí pro oba. Vím že poladit to by byl asi problém.

No šlo by to nascriptovat, ale je to makačka. Ikdyž se to dá stáhnout z vaultu.. přesto by to podle mne zbytečně zatěžovalo server. už teď je na tom chudák kondičně nic moc Smích
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5472 kdy: Září 27, 2012, 11:28:53 am

lukostrelec ma naskriptovanou snahu o drzeni odstupu od cile s kterym bojuje (kdyz je to mozny)
zamontovat do toho jeste soucasne drzeni odstupu od panicka.... no
nejak teoreticky by to slo, ale bude to masakr a navic to muze rozhodit neco jinyho

"inteligentni" chovani NPC je fuska, zrovna nedavno jsem doladoval hodne chovani pomocniku a summonu, aby se v boji chovali trochu rozumneji, vybirali pokud mozno vhodny cil pri boji v vice neprateli, aby kouzlili jen ve vhodnych situacich, vyuzivali rozumneji svoje dovednosti, jako srazeni, drtivy utoky, atd. je toho moooooc...
zajimavy na tom je, ze kdyz je to udelany dobre, tak si toho nikdo nevsimne, protoze NPC se chova tak nejak normalne

nic z valutu v tomhle pripade nepomuze, protoze K2 ma vlastni ovladani potvor a NPC
ono se to nezda, ale uz ted v tom je spousta "chytrosti" co nejsou snadny
jako napr.: dyn. pocitany vztahy mezi PC-NPC a NPC-NPC, obcasne utoceni "selem", straze napadaji jen konretni zvire, ktere napadlo spratelenou PC nebo NPC, leceni sama sebe a panicka a jeho druziny, vyvolavani poplachu, zatykani, vlaceni zatknutych, atd...
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5473 kdy: Září 27, 2012, 11:57:50 am

Jojo nějak se s tím poperu. Raději do toho tedy nešťourat Mrknutí

Jen otázka :

Když jsem ve městě a kliknu na něco co je zamčené tak trpoš se hned rozběhne a začne do toho mlátit. Nešlo by to nějak vypnout ?
Už jsem si takhle díky tomu pokazil pověst postavy a musel jsem přesvědčovat tovaryše aby mi něco prodal.

Když se to vypne, tak rozbití se pak udělá tak že na tu věc PC zautočí a tím pádem by zautočilo i NPC ( henschmen ). Říkám to správně ne ?
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5474 kdy: Září 29, 2012, 08:57:24 am

Mám 3 věci.......

- prokleté předměty........navrhuji vytvořit truhlu "záměny", kde by se předmět výměny, nebo nákupu vložil a  ACC /má třeba víc postav/ ze stejným klíčem mohl takhle nakoupit               
                                    za pevně danou sumu, třeba 5 mešců, nebo klidně 5x víc /bez rozdílu okruhů/. Je logické, že se postavy se stejným ACC nepotkají...leda by někdo hral doma 
                                    třeba ze 2 počítačů.....a na jednom "nepřiznal" IP. Potkal sem se s tím, na několika zahraničních serverech NWN, jen ta truhla byla bez poplatku. Ten
                                    navrhuji já, aby to PC neměl tak "jednoduché".
  Mrknutí    
                                    Stávající system, prodeje věcí "vlastním" postavám přes vitríny je NEFUNKČNÍ už rok.....od poslední debaty v listopadu 2011. Žádné čekaní...doba
                                    prodeje....nákupní síla NPC, nebo četnost nákupu přes danou vitrínu, jak bylo řečeno v odpovědi, to neovlivňuje.....

- druidce nefungují epické kouzla jak mají....jeden problém je, že se poměrně často "ztrácejí" z nastavení v slotech a nový problém je, že při "normální postavě se ztratí 
                                                                                úplně a "fungují" naopak, jen při proměně ve zvíře...což je špatně...NEBO...nastavit system tak, aby všechny kouzla i 
                                                                                normální....fungovali u druida jen v proměně. Zkráceně, druid kouzlí normální kouzla  neproměněn a epic. jen v proměně.

- Kam jdou daně z prodeje?..............................Co bude se spolkem Kand. království...nevíme jestli "hlava" spolku existuje. Daně z veškerého prodeje ve světě jdou patrně   
                                                                                do tohoto spolku, který teoreticky neexistuje,takže je to asi špatně. Vlastně Kandelábrii, jako takovou už nespravuje ani Rada 
                                                                                velmožů - strážců, ani král
....takže ty daně jdou někam, kde být nemají. Jde o to, aby se vytvořil "fond" , z kterého by se mohli
                                                                                platit třeba portály, nebo něco jiného. Dík.....  Úsměv
Poslední změna: Září 29, 2012, 09:21:36 am od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS