Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 29, 2024, 01:13:20 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2150850 krát)
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5490 kdy: Říjen 07, 2012, 03:22:31 pm

Proč jsou všude ve městech oltáře zasvědcený Auril? To je schválně, nebo to je chyba? Například v Elfí mi nepřijde normální aby tam byl oltář Auril, když ej zlá...
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5491 kdy: Říjen 07, 2012, 03:53:28 pm

není to chyba. hráči si vybrali dvě bohyně. Auril je možná zlá ale jako taková se zatím ničím neprojevila.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5492 kdy: Říjen 07, 2012, 08:20:45 pm

není to chyba. hráči si vybrali dvě bohyně. Auril je možná zlá ale jako taková se zatím ničím neprojevila.
Stačilo říct, že to neni chyba, ale chápu. Díky
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5493 kdy: Prosinec 01, 2012, 10:20:41 am

Vyskytují se draci na stahování kůží i někde jinde, než v Severní Kandelábrii? Případně, jestli se dají tyto kůže stáhnout i z něčeho jiného, než je drak? Odpovědi Ano/Ne budou dostačující, děkuji.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5494 kdy: Prosinec 02, 2012, 06:53:12 am

ano
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5495 kdy: Prosinec 06, 2012, 10:24:30 am

Emn... špatně položená otázka. Je jasné, že podtemno má nějaký ekvivalent, takže... stejná otázka viz výše, ale představme si, že se pohybujeme pouze po povrchu   Kroutím očima
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5496 kdy: Prosinec 28, 2012, 01:29:35 pm

Nevim, kam to postnout, tak to plesknu sem...
po půl roce snahy jsem se konečně dostal do hnízdiště bílejch draků, ale když jsem tam dorazil, tak lokace vypadá takto:
http://img203.imageshack.us/img203/7858/nwnkandldracitextury.jpg

na notebooku je v pořádku, ale na PC ne, hak složky jsou totožné, restart nepomohl, neví někdo, co s tím? po tomhle se nedá běhat...
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5497 kdy: Prosinec 28, 2012, 01:39:28 pm

tezko rict
zkusil bych stahnout znova haky
nebo kouknout do adresare override, jestli tam neni neco podezdreleho
jako posledni zoufalou akci bych zkusil i zkopirovani nwn z notase do PC (predtim schovat soucasnou verzi)
Zaznamenáno
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #5498 kdy: Prosinec 28, 2012, 09:32:24 pm

Na "trzisti" je vitrina "slevnene zbozi". Vsetky veci v nej su neidentifikovane a neukazuje im ani cenu.
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5499 kdy: Prosinec 28, 2012, 10:37:27 pm

tezko rict
zkusil bych stahnout znova haky
nebo kouknout do adresare override, jestli tam neni neco podezdreleho
jako posledni zoufalou akci bych zkusil i zkopirovani nwn z notase do PC (predtim schovat soucasnou verzi)

haky jsou totožný a stahoval jsem je a přepisoval jsem je (mimochodem v novinkách je "Soubor kand2_cn_018.hak byl nahrazen souborem kand2_cn_019.hak." ale v Ke Stažení žádnej hak 19 neni)

složku override jsem dal z notesu, tlk taky přepsal, ale furt stejný... od nový grafiky jsem v tý lokaci ještě nebyl a přecházel jsem z NVIDIA na AMD, takže mam nejvyšší podezření, že to je v tom, prootže jsem musel povypínat například Environmental Mapping, bo to prostě karta neumí nebo co, atd. atd.
jestli ještě někoho něco napadne, tak budu velmi rád

Neusi můžeš mi poslat v jakym to je tilesetu ta lokace, abych mohl aspoň googlit, nebo lozit po souborech? je to hned ta za tim Orkskym táborem, jak je tam ten velitel...
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #5500 kdy: Prosinec 28, 2012, 10:43:16 pm

este pozri ci ti sedi CEP
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5501 kdy: Prosinec 28, 2012, 11:00:09 pm

este pozri ci ti sedi CEP
taky jsem koukal, ale to je blbost, dyť já to do toho notesu cpal z kompu a to jsem to jen natvrdo překopčil, žádný instalace se nekonaly... ruku do ohně bych na to dal, že to je tou grafikou, nějaký to mapování textur nebo něco takovýho, ale nvm nvm, ikdyž jsem to zapnul, tak se nic nezměnilo... teď jsem dokopčil verzi z notesu na kompa (musel jsem kvůli tomu promazat HDD kolik už to má GB), tak uvidíme

edit: dobrý, tak jsem se zase pobavil... znáte takový to, jak prozkoušíte ty možnosti, co dávaj smysl a když nic nefunguje, tak se vrhnete na ty naprosto zoufalý jako pořadí ve kterym zapínáte a vypínáte určitý věci atd.?
Když už jsem nevěděl co dál, tak jsem snižoval kvalitu textur.  Až na tý nejhorší možný (16 MB)... tadáááá... sníh...
(jestli se někdy za moji programátorskou kariéru dostanu k těm, co dělaj kontrolní centrum k AMD, nebo vůbec ke komukoliv, co má něco společnýho s AMD, tak mě asi uvidíte ve večerních zprávách...)
Poslední změna: Prosinec 28, 2012, 11:07:33 pm od alchymista Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #5502 kdy: Leden 08, 2013, 01:03:02 pm

Skusil som sa trocha pripojit, zaspominat na stare casy ked som tu hraval. Vytvoril som si druida postupil do lvl2 a ejha, z nejakeho dovodu mi to nedovoli lvl-upovat. Nenasiel som na stranke ze by to mal na starost nejaky mistr ako to je na Thalii, takze netusim ci je to bug ci zamer.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Tropmor
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 206


Zobrazit profil
Odpověď #5503 kdy: Leden 08, 2013, 01:18:51 pm

Skusil som sa trocha pripojit, zaspominat na stare casy ked som tu hraval. Vytvoril som si druida postupil do lvl2 a ejha, z nejakeho dovodu mi to nedovoli lvl-upovat. Nenasiel som na stranke ze by to mal na starost nejaky mistr ako to je na Thalii, takze netusim ci je to bug ci zamer.
No jo, je to zmíněné asi jen v novinkách (rok 2011) - Každá postava potřebuje pro postup na další úroveň výuku u mistra, tento mistr může za úplatu postavu naučit i chybějící zkušenosti. V elfí vesnici je mistr u takového velkého stromu s vyhlídkou.
Zaznamenáno

Hayriye - "The reward for goodness is self-satisfaction, wherein also lies great danger."
Ephemere Tir´eivra - “Revenge may be wicked, but it’s natural.”
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5504 kdy: Leden 08, 2013, 05:05:02 pm

Skusil som sa trocha pripojit, zaspominat na stare casy ked som tu hraval. Vytvoril som si druida postupil do lvl2 a ejha, z nejakeho dovodu mi to nedovoli lvl-upovat. Nenasiel som na stranke ze by to mal na starost nejaky mistr ako to je na Thalii, takze netusim ci je to bug ci zamer.
No jo, je to zmíněné asi jen v novinkách (rok 2011) - Každá postava potřebuje pro postup na další úroveň výuku u mistra, tento mistr může za úplatu postavu naučit i chybějící zkušenosti. V elfí vesnici je mistr u takového velkého stromu s vyhlídkou.
a nebo mistr muze byt i PC, ale je max. 1 PC mistr na 1 povolani, muze ucit zaky do sve vlastni urovne sveho "mistrovskeho" povolani
ted ale nemam prehled o tom jestli zrovna ted na serveru existuje nejaky PC mistr pro povolani druida (vyznacne postavy jsou vypsane na webu)
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS