Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 29, 2024, 01:22:16 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2150852 krát)
Mikes
Mob
*
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
Odpověď #5415 kdy: Červen 02, 2012, 07:40:07 am

No já bych taky souhlasil,nechat vše to jak je ale ty knihy aby DM vykupoval jako doposud.Současné nastavené se mi líbí.Výbava v domku souhlasím s tím,že řemeslnické dílny ne.Na to je opravdu shromaždiště.
Zaznamenáno

Bardka a Boží bojovnice Misha
************************
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5416 kdy: Červen 02, 2012, 08:07:22 am

Mam otazku
Dalo by sa dat do dilny sukromny trezor tak ze by dokazal kazdy ho otvorit?( lebo co viem tak sa truhlicky v cechch nedaju otvorit)tym padom by mal kazdy vlastny odkladaci priestor
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5417 kdy: Červen 02, 2012, 09:28:57 am

mam jen hloupou otazku Úsměv
proc PC nekupuji knihy? neni to tim, ze je malo PC co to chce koupit a navic ze jsou ceny strasne vysoky (vzhledem k poptavce)?

nezvednul by se zajem, kdyz by cena byla o moooc nizsi (dotaz na prodavajici)?
kdyz by to nepomohlo, jeste je moznost snizit pravdepodobnost nalezeni takovych knih? bude jich pak o moc mene, cena veci, ale kdyz to nekdo bude chtit, tak si musi pockat...
poladeni cen a pravdepodobnosti mi prijde snadnejsi, nez vymyslet sileny mechanismus se zapojenim DM
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5418 kdy: Červen 02, 2012, 11:23:44 am

Už to zavání zase "stížením"... Smích

Proč? Příběhové knihy /musíte mít serii tz. 3 odevzdat knihomolovi na ostrovní penosti/...dá Vám kolem 3,5 měšce a xp.
Řemesla......můj návrh snížit ceny knih na 3 měšce.
Epic. kouzla si ponechat a měnit mezi PC, když se někomu nehodí, tak to za 3-5 měšců prodat.

Jen probůh zase nic neomezujte v četnosti a nastavení možnosti nalezení.....teď v novinkách se poklady posilovali a zase změna. Jinak nevidím problém.../těch řemesl.knih a epic.kouzel. zase není tolik/, že neudělat třeba u knihomola na ostrovní pevnosti další "odrážku" na jejich odkoupení, třeba za 5 mešců. Anebo 3 měšce + xp. Tak jako příběhové.

Uvolníme tím ruce Dm na lokace a Q - jinak nám velekněžka zkolabuje.  Škleb

PS: jo a prosím kouknite se na mistra v elfí....nějak ho nemůžu najít....jinak klobók dolu PC jak se zabydlují.....
Poslední změna: Červen 02, 2012, 11:30:50 am od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5419 kdy: Červen 02, 2012, 11:34:21 am

Mně vykupovaní knih nevadí, je to jen chvilka ..

Soukromý trezor v dílnách by nešel asi otvírat každým, protože by musel být vlastník uzemí. To je stejný myslím jako s domkem.
 Cizí neotevře normálně truhlu někoho jiného.
A co se týče mistra v elfí tak jsem hledala v paletě ale nemůžu nikde najít. Neusku můžeš ho tam nějak nastavit/hodit?
 Kandahár je teď IC natvrdo zavřený a jediný mistr je ve Chmelínkově
Zaznamenáno

1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5420 kdy: Červen 02, 2012, 11:36:10 am

K těm knihám jen podotknu že tu je opravdu málo hráčů a jestliže nehrají za kouzlící postavy tak knihy nevyužijí a ostatní je už třeba mají takže pak leží ve vitríně nebo u někoho v truhle protože neví co sní  Úsměv
Když tu bude 30 lidí tak určitě polovina bude mít nějakou kouzlící postavu takže zájem o knihy bude, ted je to opačně moc knih a málo kupujících  Mrknutí
Ty příběhový jsou vyřešený  jak se psalo takže dořešit ten zbytek bude potřeba.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5421 kdy: Červen 02, 2012, 12:00:38 pm

s tema pravdepodobnostma to byl jen navrh
kdyz by se to hodilo, tak by proste bylo vic pribehovych knih a mene kouzelnickych

... treba by se mohli i nejake pribehove i pridat, kdyz by nekdo napsal neco o lokacich K2 ve trech dilech
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5422 kdy: Červen 02, 2012, 01:10:15 pm

s tema pravdepodobnostma to byl jen navrh
kdyz by se to hodilo, tak by proste bylo vic pribehovych knih a mene kouzelnickych
K těm knihám jen podotknu že tu je opravdu málo hráčů a jestliže nehrají za kouzlící postavy tak knihy nevyužijí a ostatní je už třeba mají takže pak leží ve vitríně nebo u někoho v truhle protože neví co sní  Úsměv
Když tu bude 30 lidí tak určitě polovina bude mít nějakou kouzlící postavu takže zájem o knihy bude, ted je to opačně moc knih a málo kupujících  Mrknutí
Míň kouzelnických? Probůh nestrašte, už takhle vidím kouzelnou knihu průměrně jednou za čtvrt roku.. A že není kdo by je vykupoval? Pokud to kouzlo neumím (zatím neumím ani půlku), tak určitě jsem vážnej zájemce. Úsměv Dřív jsem kupoval všechny bez rozdílu, ale na to teď nemám dost peněz a ani knihovnu jako dřív.

S příběhovými knihami je problém sehnat tři do sady a nemít plnej inventář knih, ale souhlasím, že se po zlevnění lodní dopravy dají prodávat i systémovou cestou. Mrknutí

mam jen hloupou otazku Úsměv
proc PC nekupuji knihy? neni to tim, ze je malo PC co to chce koupit a navic ze jsou ceny strasne vysoky (vzhledem k poptavce)?

nezvednul by se zajem, kdyz by cena byla o moooc nizsi (dotaz na prodavajici)?
kdyz by to nepomohlo, jeste je moznost snizit pravdepodobnost nalezeni takovych knih? bude jich pak o moc mene, cena veci, ale kdyz to nekdo bude chtit, tak si musi pockat...
poladeni cen a pravdepodobnosti mi prijde snadnejsi, nez vymyslet sileny mechanismus se zapojenim DM

Ano, je to tím, proto jsem říkal, že změna cen by nebyla špatná věc (na pravděpodobnost kouzelných knih určitě nesahat! Škleb), ale nestaví to do slepý uličky ty knihy, co už ve vitrínách jsou?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5423 kdy: Červen 02, 2012, 02:28:12 pm

... treba by se mohli i nejake pribehove i pridat, kdyz by nekdo napsal neco o lokacich K2 ve trech dilech


 Smích zase mám brouka v hlavě ,začnu navštěvovat knihovnu,předčítat a psát ....něco bude
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5424 kdy: Červen 02, 2012, 03:02:51 pm

tak jak je videt, zajemci (alespon 1) o kouzelnicke knizky jsou, ale cena je moc velika, takze kdyz by prodavajici dali lepsi cenu, tak to nekdo koupi i bez DM
chce to jen vyvazit nabidku s poptavkou

jo a pribehove knihy se nemusi vozit na ostrov...
staci lib. knihovna, kteba v Kandaharu (jestli knihovnici uz nesezrala nejaka potvora Úsměv )
Zaznamenáno
Mikes
Mob
*
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
Odpověď #5425 kdy: Červen 03, 2012, 08:17:26 am

tak jak je videt, zajemci (alespon 1) o kouzelnicke knizky jsou, ale cena je moc velika, takze kdyz by prodavajici dali lepsi cenu, tak to nekdo koupi i bez DM
chce to jen vyvazit nabidku s poptavkou



jako vyvažovat nabídku s poptávkou u 6 lidí na serveru jo?   Úsměv Mrknutí
Zaznamenáno

Bardka a Boží bojovnice Misha
************************
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5426 kdy: Červen 03, 2012, 09:44:18 am

vyvažovat nabídku a poptávku jde už se dvěma subjekty, šest je málem zbytečný luxus Smích
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5427 kdy: Červen 03, 2012, 05:28:39 pm

hehe  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5428 kdy: Červen 05, 2012, 12:59:55 pm

Nějak jsem zapomněla jak je to s tím RDD, ty staty co dostával se mu vzali nebo to zůstalo?
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5429 kdy: Červen 05, 2012, 01:52:51 pm

Nějak jsem zapomněla jak je to s tím RDD, ty staty co dostával se mu vzali nebo to zůstalo?
ty se mu urcite vzaly, bylo to strasne moc proti ostatni povolanim
a navic to delalo komplikace, postavy se stavaly neplatnymi jestli se dobre pamatuji a dalo to moooc prace je dat dohromady
RDD dostal misto toho neco jineho, bude to v popisu zmen a povolani
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS