Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 01, 2024, 04:22:46 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2151266 krát)
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5385 kdy: Březen 22, 2012, 09:38:05 am

jaky knihy?
knihy preci vykupuje knihovnik.. teda ty pribehovy co maji 3 dily

No v hospodě je vitrína na příběhové, na řemesla a prastaré kouzelné.....teoreticky by se mohli prodávat na černém trhu, ale nevím. V pokladech nebývají jenom příběhové, ale i jiné, které třeba "majitel" nevyužije.
No a to co "dáva"  knihovník je almužna, celkem neodpovídá "námaze" za jejich získání, protože jsou jen v pokladech - zřídka - a po 1 kuse. Knihovník vykupuje 3 najednou za 1 cenu.

Kinkin to zkoušel a "nevyplatí" se ani kvůli xp  Úsměv
Poslední změna: Březen 22, 2012, 09:45:50 am od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5386 kdy: Březen 24, 2012, 05:53:43 pm

Halooooó  pane Palivče, dovolená skončila  Smích. Šup, šup, nejsou penízky na nájmy. Škleb

PS: knížky takyyy
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5387 kdy: Březen 25, 2012, 09:01:51 am

Palivec se nemůže dostat do hry, že prý je zaveden  Mrknutí
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5388 kdy: Březen 25, 2012, 09:40:11 am

aaaaaa pomóóóóc....tak zbývají jen pokládky  Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5389 kdy: Květen 04, 2012, 09:24:22 pm

Hmm... knihy z vitríny v hospodě zmizeli a penízky na účtech nejsou....je to chyba ve hře?

Jo a k těm řemeslníkům a jejich cenám...chtělo by to nastavit vitríny u spolku na neměnnou cenu...ee protože zdobené výrobky za min 5000zl se prodali a prodávají za 500-600zl. To se mi tam nevyplatí dávat...ani  jako ukázku řemesel....  to neslouží taky protože si PC počkají a pak to za pár babek vykoupí...zdobené 4-5 okruh hh
Navíc je málo materiálu vzhledem k počtu PC....není z čeho vyrábět, nemám z čeho ty ukázky obnovovat....i kdybych pominul nízké ceny co naskočili.
Poslední změna: Květen 04, 2012, 09:30:28 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5390 kdy: Květen 04, 2012, 09:53:54 pm

zapoměla jsem, že z dm postavy se peníze neberou. pardon.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5391 kdy: Květen 04, 2012, 11:57:52 pm

Hmm... knihy z vitríny v hospodě zmizeli a penízky na účtech nejsou....je to chyba ve hře?

Jo a k těm řemeslníkům a jejich cenám...chtělo by to nastavit vitríny u spolku na neměnnou cenu...ee protože zdobené výrobky za min 5000zl se prodali a prodávají za 500-600zl. To se mi tam nevyplatí dávat...ani  jako ukázku řemesel....  to neslouží taky protože si PC počkají a pak to za pár babek vykoupí...zdobené 4-5 okruh hh
Navíc je málo materiálu vzhledem k počtu PC....není z čeho vyrábět, nemám z čeho ty ukázky obnovovat....i kdybych pominul nízké ceny co naskočili.

bazarove vitriny pomalu zlevnuji, kdyz zbozi dlouho nikdo nekoupi, prodejce se to proste snazi prodat
a nakonec to koupi PC nebo "NPC"
jestli nekdo chce mit stale ceny, mel by si udelat svuj obchod, tam cena zustava porad stejna

u nekterych druhu zbozi je ted cena hooodne nizka, ale muzou za to sami remeslnici, protoze to za ty ceny (hromadne) prodavali NPC nebo i PC a to kvuli snadnemu zisku
ale neplati to o vsech typech zbozi, daji se najit vyrobky, ktere maji cenu pekelne vysokou

bude pravda, ze protoze hraje malo lidi (neni dost ruznych tezicu) tak asi ubyva pomalu material u prekupnika,
ale nadruhou stranu se tim zveda cena materialu, takze se snad nekdo najde, kdo si zkusi prividelat...

rekl bych, ze pomalu konci era snadneho vydelani si za konecne vyrobky, ale zacina se vyplacet tezba... hadam si to sedne na nejake rozumne urovni uprostred

---

jak zvednout ceny?
neprodavat zbozi za nizke ceny... NPC to ale nebudou kupovat a nebo hodne pomalu
kazdy obchod mezi PC (pres vitriny), ktery bude za rozumnejsi ceny bude zvedat prumernou cenu
vetesnik by hracum nemel konkurovat, protoze vyrobky prodava za trojnasobek prumerne ceny
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5392 kdy: Květen 05, 2012, 05:21:50 am

Potkal sem včera vetešníka a měl prodej nastavený jak před pul rokem, nenabízel mi nic nového.
 - tz. koupil asi 3-4 věci za 3k a pak další 2-3 za 84zl...pak řekl, že už nemá hotovost....jak před časem
 - zkoumal  jeho nabídku a další nové itemy v nabídce nemá....asi zatím
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5393 kdy: Květen 05, 2012, 06:38:39 am

potvrzuji, vetešník se chová stejně. Prosím aby u něj byl vypnutý limit prodaných věcí.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5394 kdy: Květen 05, 2012, 04:06:21 pm

Potkal sem včera vetešníka a měl prodej nastavený jak před pul rokem, nenabízel mi nic nového.
 - tz. koupil asi 3-4 věci za 3k a pak další 2-3 za 84zl...pak řekl, že už nemá hotovost....jak před časem
 - zkoumal  jeho nabídku a další nové itemy v nabídce nemá....asi zatím
hmm, tak to jsi asi nezkusil uplne vsechno
jeste je tam 1 nova volba v rozhovoru s vetesnikem

ceny jsou ted rizene jen prumernou cenou (jen kdyz nejsou statistiky, tak je tam nejaky odhad)
cena se neridi poctem prodanych veci, jen jich nejde prodat moc najednou, pak tvrdi, ze uz nema penize
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5395 kdy: Květen 20, 2012, 11:13:31 am

Bylo by složité zavést funkci....nasazení pout....třeba na sražené NPC, drowů, skřetů, lidí,lupičů, banditů atd.
Nebo možnost je nasadit při úspěšném hodu na omámení a pod.  Dík
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5396 kdy: Květen 20, 2012, 02:30:53 pm

Bylo by složité zavést funkci....nasazení pout....třeba na sražené NPC, drowů, skřetů, lidí,lupičů, banditů atd.
Nebo možnost je nasadit při úspěšném hodu na omámení a pod.  Dík
tak to netusim, ted je to cele jen "proti" PC
tezke asi bude stanovit pravidla jak nasazovat pouta, jak zastavit utoceni jinych NPC na spoutanou potvoru, jak resit dovedeni a vypusteni potvory ve meste, atd.
to vsechno by se muselo promyslet
Zaznamenáno
Mikes
Mob
*
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
Odpověď #5397 kdy: Květen 22, 2012, 11:06:49 am

Zdravím
Tak jsem se po delší odmlce znovu zapojil do hry a hned nemilé překvapení v Horské vesnici,při cestě do Zlatého dolu trošku narůbat rudy.To jste dali Orkům TS ? Myslím že to byli válečníci v tom fofru nebyl čas.A stejně jsem neunikl a skončil u ďábla  Úsměv
Zaznamenáno

Bardka a Boží bojovnice Misha
************************
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5398 kdy: Květen 22, 2012, 11:47:11 am

Orkove jsou nejvyšší lvl stráží myslím, takže se prostě neprojde  Co???

nevím jestli to můžu nastavit zpět, nechci se hrabat v práci Amy
Zaznamenáno

Mikes
Mob
*
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
Odpověď #5399 kdy: Květen 22, 2012, 03:44:28 pm

No dřív to šlo projít,ale muselo se počkat na ráno,až byli otevřeny brány.Takže teď se to má jako obcházet až kolem bojiště?
Zaznamenáno

Bardka a Boží bojovnice Misha
************************
Stran: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS