Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 01, 2024, 03:48:03 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2151236 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5400 kdy: Květen 22, 2012, 06:02:09 pm

No stačí sednout na loď do větrova a do dolů to máš kousek. Já brany nastavila na otevřený, protože byli zavřený i přes den  Smutek Tak asi kouknu i na ty stráže
Zaznamenáno

1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5401 kdy: Květen 31, 2012, 03:47:34 pm

Mám dotaz na pronájem domků v Elfí vesnici  Úsměv
Podmínky jsou stejné jako v Kandaháru?
Bez dílen a jen prodejní vitríny, nebo nějaké jiné podmínky aby se vědělo  Mrknutí
Mohla by se někam dát nástěnka a tam to napsat pro info nějaké prozatimní informace pro ty co chtějí obývat vesničku a postuně doplnovat  Úsměv
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5402 kdy: Červen 01, 2012, 07:45:23 am

Dílny jsou ve shromaždišti stejně jako vitríny, ty pouze zaplnila skoro všechny Nani takže si to musíte vykoupit Škleb
 Nebo to můžu vybrat za DM a naházet to zpátky Nani.. takže aspoň za mne žádný dílny v domkách  Kroutím očima
V kandaháru jste tam byli zalezlý pořád ve sklepě... a nikdo vás skoro nepotkal, jen když jste náhodou běželi do banky.
 Vitrínu možná přežiju, ale potom strácí význam ty ve shomaždišti. Tak nevím. Asi taky ne  Mrknutí
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5403 kdy: Červen 01, 2012, 12:06:28 pm

do vitrin se da nastavit limit vlozenych veci na jedno PC
takze to nemuze 1 moc aktivni clovicek ucpat ostatnim
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5404 kdy: Červen 01, 2012, 12:34:12 pm

No vítriny bohužel nebyli nastavený je tam limit 50 od postavy. Musím to přenastavit protože to už jaksi Amy neudělala.. Takže ať se Nani ozve ve hře, hodím jí zpět ty věci z vitrín  Úsměv

Jinak jak je to s výkupem? Mám ho zase začít dělat? Mrknutí
Zaznamenáno

1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5405 kdy: Červen 01, 2012, 01:48:33 pm

No ty vitríny snad vykoupíme časem takže by to tam mohlo zůstat, nebo se domluvit s Nani  Úsměv
A co se vitrín v domku týká tak bych možná i jednu bral, aby majitel domku ukázal co umí  Škleb mohl by nějaký ukázky výrobků mít v domku a ostatní dávat do veřejných  Mrknutí
Jinak dílny mě osobně nevadí klidně zaběhnu do schromaždiště.
Jo a ty vitríny jdou nastavit tak, že se dá prodávat i vykupovat v jedný zároven? Teda jestli budou povolený  Smích , ale jedna by se šikla.
A ten výkup to nevím no, třeba co s knihama co se najdou ty by se mohli vykupovat a ostatní věci s pokladů by bral vetešník nebo to hodit taky do vitrín a co se týká craftových věcí tak nevím co s nima ?
At písnou i ostatní a nějak to proberem  Úsměv
A ještě dotaz co je s Amy ?
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5406 kdy: Červen 01, 2012, 02:03:38 pm

Nemám tušení co je s Amy..

A ty vitríny ve shromaždišti jsou práve od toho aby každej z elfí ukázal co umí, ja nevím proč všechno chcete mít v domku.
 Ty jsou na bydlení ne na craftení a prodej věcí..
U výkupu a prodeje u vitrin to si nejsem jistá..
Na craftový věci můžu udělat "vykupovou místnost" když bude zájem
Zaznamenáno

1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5407 kdy: Červen 01, 2012, 02:14:23 pm

Dobrá jde o dohodu a s tím já nemám problém  Úsměv, když bez vitrín tak dobrá.
Ten prodej a nákup v jedný vitríně to snad Neus písne  Úsměv
Ta místnost na  výkup se bude někomu asi líbit, ale zase nebude žádnej pohyb do Chmelínkova k Palivci  Smích
Nebo to udělat jako specialní výkup pro potřeby Elfí vesnice jednou za čas a nebo jestli pravidelně  Kroutím očima
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5408 kdy: Červen 01, 2012, 03:25:06 pm

DM vykup bych nedelal,
zkusil bych jak se to bude chovat bez ovlivnovani cen, protoze DM nema k dispozici statistiky cen (je to hromada cisel) a at chce nebo nechce tak chodi "ne-nahodne" vic na nejake mista

"NPC" by meli vykupovat sami pres systemovy vykup
nebudou to zadne ohromne castky, ale meli by byt primerene a uplne spravedlive, protoze skripty se rozhoduji jen podle ceny+prumerne ceny+nahody

jestli se nepletu, tak NPC dostavaji na nakupy cca 500zl/den za hrajici PC - nejake naklady podle dani v jejich bydlisti
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5409 kdy: Červen 01, 2012, 04:59:34 pm

Ja jsem pro můžeme zkusit bez DM výkupu jak to bude fungovat, ted je peněz dost si myslím co na to ostatní nevím určitě se ozvou  Smích
tak jsem zvědav.
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5410 kdy: Červen 01, 2012, 05:08:58 pm

 Smích když myslíte?!

PS:  Valím oči! Super!  Ono hard jako hard, zase opatrně. Ne všechno náročnější a složitější musí být pro hru to pravé ořechové. Jsem za "stížení přístupu" k některým "věcem", ale
              ruku na srdce, za ten rok co jsem tady, zůstalo přes "všechna příkoří" tak kolem 5-6 PC /zdrávé jádro/, zbytek zkusil a nechytal se. Sleduji, že i jiní  občas
              lognou a "čeknou" , lesli je vše po "starém". Je to to co chceme, nebo chcete?
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5411 kdy: Červen 01, 2012, 07:39:58 pm

Co se tice domu tak bez vytrin a ak by uz chcel niekto tam mat vytrinu tak by sa zvysil poplatok ze prenajom.
Co se tyce vykupu pomoct Dm tak je tezko rict. kebyze sa riadi (regujuje) nejakp predaj surovin tak by to slo i bez toho vykupu Dm.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5412 kdy: Červen 01, 2012, 07:40:48 pm

on ten systemovy vykup funguje celkem dobre
jen neni videt, protoze se veci ztraceji pooomalu, ale nepretrzite
takze neni videt ta jednorazova hromadna akce DM

co koukam do logu tak, system kazdy den kupuje zbozi za 1k-2k zl
jsou tam i dny kdy koupil veci za vic jak 5k
a to je na "3 a 1/2" hrajicich lidi celkem dost ne?

a navic to hadam usetri spoutu casu DM, ktere muze delat veci, ktere pocitac sam nezvlada
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5413 kdy: Červen 01, 2012, 08:47:10 pm

Ale jasně, twin s amy to vymysleli v tom shromaždišti suprově...všechno v jednom:

- výkup řemesl. výrobků je v podstatě zrušený už 2 měsíce, takže o něm nemluvme.

- vitríny a řemesla bych do domku necpal vůbec ,jen nabytek a 1 max 2 truhly...stačí - má to aj výhody...nemusím běhat s postavou po 8 domech za výbavou.

- vitríny v shromaždišti bych upravil tak, aby do každé mohlo dat 1 PC 30-50 výrobků, věcí.

- knihy vetší problém:
1- příběhové - non coment -můžou se pěkně prodat na ostrově aj s xp
2- řemeslnické - problém, kam s nimi, nemluvme o tom, že si je někdo z nás koupí. Co s nimi?
3- kouzelné epic.   -průser, protože si je můžeme dát ehm...někam
Na knihy 2 a 3 zařidte výkup třeba NPC. Předci nejsou zadarmo, stojí hrací čas a nervy u dobíjení se k pokladu a nakonec skončí třeba jak dračí krev...jako smetí. Nebo?
Byli doby, když epic.kouzelne knihy se prodávali za 50-100k a nedavno řemeslnícké za 54k v bance. Ted za 20k epic. a 10k řemesla se vám zdá moc.
Poslední změna: Červen 01, 2012, 08:52:52 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5414 kdy: Červen 01, 2012, 11:01:51 pm

Nejsem proti skončení výkupu, ale co s věcma, co už jsou v těch vitrínách za daný ceny? Šok Konkrétně třeba ty knihy, pochybuju, že by je kupoval systém, hráči je dost dobře taky kupovat nemůžou a nejde to většinou ani vyndat, jak mám poznat která kniha je zrovna ta moje (a nebudu za ni sám sobě a prodavači platit)?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Stran: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS