Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 12:10:37 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Labilní a iracionálně uvažující DM  (Přečteno 16087 krát)
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Únor 28, 2013, 11:10:36 am

A drahý příteli, to že pořád nemáš žádné konkrétní informace bude nejspíš tím,  že na tvůj názor na tenhle  problém, já úplně ...nestojím o něj, stojím jen o reakci té princezny, kdyby mně zajímalo, co k tomu máš ty, napíšu konkrétně ten problém, nemyslíš ?

Emorageee...  we need moar whineee!   Škleb Škleb Škleb

Tymto vyrokom si cely tentvo tvoj topic uplne diskvalifikoval. Ak mas s niekym osobne spory a nezaujimaju ta nazory ostatnych tak si to ries sukromne a nie verejne. Bud si nepochopil ucel "fora" alebo ...
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Únor 28, 2013, 11:12:42 am

Třeba se potřebuje před někým vytáhnout jak jí to nandal. Proto to píše na fórum a ne soukromě Smích
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Únor 28, 2013, 11:22:12 am

...

Gotcha...

Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Bishop
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Únor 28, 2013, 11:27:25 am

pakliže mi slečna, neodpoví na soukromou zprávu, nemám jinou možnost ty chytráku. Děkuji ti za tvou odbornou analýzu mého psychologického profilu, jen ti na ni dlabu kámo :-)
Zaznamenáno
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Únor 28, 2013, 11:35:24 am

pakliže mi slečna, neodpoví na soukromou zprávu, nemám jinou možnost ty chytráku. Děkuji ti za tvou odbornou analýzu mého psychologického profilu, jen ti na ni dlabu kámo :-)

Vzdy su moznosti... ako napriklad napisat verejnu vyzvu nech ti na tu spravu odpovie, ale to uz je pase.
To co si predviehol je naozaj ubohe a smutne.

A to ze na nieco dlabes nijako nepopiera skutocnost.  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Únor 28, 2013, 11:38:05 am

pakliže mi slečna, neodpoví na soukromou zprávu, nemám jinou možnost ty chytráku. Děkuji ti za tvou odbornou analýzu mého psychologického profilu, jen ti na ni dlabu kámo :-)


S analýzou lidí jsi začal ty už jenom tím jak jsi nazval toto vlákno. Dále jsi tím pokračoval o několik příspěvků níže.
A mohl jsi si toto vlákno zamknout a Šedostínka jako DM si to může odemknout ty chytráku.
Takže je mi jasné že ti jde jen o to, tady rozpoutat urážlivou diskuzi, kde ti bude pochlebovat nějaká parta kámošů.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Únor 28, 2013, 11:41:45 am

Tohle je strašný vtip.
Vlastně je to jedna z vlastností K2, která vzešla z K1... Pokud někdo kydal hnůj na hlavu DM tak to všichni komentovali a byl z toho nehoraznej flame.
DM jsou zástupci majitele světa...  a proto by měl být vyžadovaný určitý respekt a úcta, už jen to že věnují svůj čas dalších hráčům.
Čekal bych že pokud má hráč problém s DM tak napíše PM Neusovi ale rozhodně to nerozebírá na foru....
Pokud by na Th někdo napsal podobný příspěvek viz první od Bishopa tak bych okamžitě požadoval perma BAN pro toho člověka pro pošpinění jména DM... a minimálně varování všem kteří s ním souhlasili... Soukromé projekty nejsou o demokracii (což jsem si kdysi taky mylně myslel...).
Zaznamenáno
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Únor 28, 2013, 11:43:43 am

Takže je mi jasné že ti jde jen o to, tady rozpoutat urážlivou diskuzi, kde ti bude pochlebovat nějaká parta kámošů.

No tak to mu potom teda vobec nevyslo. Jedine co dosiahol ze nim ludia opvrhuju alebo sa z neho smeju.
A mozno prave to bol jeho ciel.  Škleb "Nikto ma nema rad!" cryyyyyyyyy whineeee rageeeee  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Únor 28, 2013, 11:57:45 am

Zeby Bishop dostal chut na darcek?
 Kroutím očima

Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Únor 28, 2013, 12:28:16 pm

Nenapsal jsi nic konkretniho a jen se navazis do Amy.
Ne vzdy se ji vse povede, ale to se obcas stava kazdemu.
Amy tenhle server drzela a sama se o nej starala nepredstavitelne dlouho v dobe kdy se na to vsichni vykaslali.
To ze server ted (nahodou) znovu ozil je z velke casti hlavne jeji prace!

Tu mas relevantnu odpoved od majitela servera, s ktorej jasne vyplyva, ze Amy ma jeho doveru. Takze si to budes musiet Bishope prebrat sam, alebo cez PM Neusovi, ked sa rozhodnes mu dat nieco "konkretniho". Zamykam.
Poslední změna: Únor 28, 2013, 12:36:07 pm od Arian Zaznamenáno

Thorwulf
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Únor 28, 2013, 08:17:24 pm

Jakákoliv zpětná vazba je dobrá zpětná vazba. Některá je využitelná a některá je spíš k pláči.

Pokud nedokážete hrát jako lidi a nepřestanete si z Kandošky dělat trávník pro Vaše ego, pak můžu slíbit, že spolu budeme mít problémy a je mi v celku jedno, jak to ponesete.
Pokud se budete podílet na světo-příběhu či budete přinášet jinou, přidanou hodnotu (kolik z vás to tady o své postavě může říct?) pak na druhou stranu můžu říct, že umím v ledasčem vyjít vstříc.

Tak jako tak, kadit na hlavu mi tady prostě nebudete nikdo, ať jste třeba DM nebo oligarcha, nebo hráč s dvacetiletou historií.

V krátkosti:

  • Allance Rayner (paladin) a jeho drowští přátelé (následovníci Loth) - pokud vám toto příjde normální, pak tady nemáte co dělat.
  • Probíhání v neviditelnosti neznamená, že vás určitá NPC nevidí. NPC je postava jako každá jiná a může se za vámi vydat a chovat se stejně, jako se chová PC.
  • Vámi prováděná akce vždy může vyvolat reakci. Zabití jednoho trpaslíka na vás může seslat hněv mnohých. NPC žijí svým vlastím životem, ne jenom skripty.
  • Vesnice elfů a její okolí je jedinou startovní oblastí a je to bezpečná oblast proto, že jsem tak rozhodla. Pokud někomu třikrát řeknu "nezabíjej PC a NPC v této oblasti" , nechám se do nekonečna ignorovat.

Víte proč se Kandelábrie znovu rozjela? Není to díky aktivitám Neuse a ani díky aktivitám Šedostínky. Samozřejmě že jsme se snažili a neus změnil dost věcí, na kterých kdysi trval (díky za to  Úsměv ), nicméně "kandoška" žije díky postavám jako je Romi, Nani, Yariel a další "matadoři" - to jsou lidé kteří hráli ne proto, aby si léčili ego, ale proto aby si užili "DnD".

Zkuste to občas taky a bude nám všem trochu lépe. A pokud místo OOC použijete IC forum, taky se nic nestane. Přinejlepším dáte šanci ostatním pochopit, proč děláte to - co děláte.
Poslední změna: Únor 28, 2013, 08:22:41 pm od Szedostinka Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS