Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 12:30:32 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Labilní a iracionálně uvažující DM  (Přečteno 16108 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Únor 28, 2013, 08:22:22 am

..

Jen prosím, směle do mě  Mrknutí
Zaznamenáno

PUX5
Nováček

Příspěvků: 17


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Únor 28, 2013, 08:31:40 am

Občas čtu cizí fora a tenhle toppic mě zaujal.

Pan stěžovatel by si spíše měl prvně zamést před vlastním prahem....viz tohle z jiného modulu.... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=127396#p127396

Buger a ještě podporuje druhého bugera.

A Kora (kaya) ? Hraje jak se jí hodí a myslí jen na své ego Mrknutí

*mává a zase padá pryč*
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Únor 28, 2013, 08:34:26 am

No ať je Amy jaká je, tak buďme rádi že jí máme a i naše další DMka ( samozřejmě nesmím zapomenout i naší Twinkee a Pietase)

Jak píše Neus, nebýt jí, tak na tomto serveru asi ani nehrajete.

Sice je někdy nevyzpytatelná a bláznivá, ale právě tím je krásná  Mrknutí


Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Únor 28, 2013, 08:36:14 am

Jen prosím, směle do mě  Mrknutí
Je od teba velmi nepekne si uzurpovat topic, ktori patri "oslave" Amy, ktory sa nam tu raz zacas zopakuje. Nepochybujem, ze ked nieco budes viditelne robit, tak az ty budes mat svoj "oslavny" topic.Smích Teraz vazne vazim si aj drobnej DM prace, ktoru nie je vidiet a verim, ze ju robis. Amy je prva na muske a velmi sa mi nepaci trend, kedy sa hraci zacnu zakopavat okolo DMiek a zacinaju po sebe strielat.
Zaznamenáno

Thorwulf
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Únor 28, 2013, 08:38:22 am

Jen prosím, směle do mě  Mrknutí
Je od teba velmi nepekne si uzurpovat topic, ktori patri "oslave" Amy, ktory sa nam tu raz zacas zopakuje. Nepochybujem, ze ked nieco budes viditelne robit, tak az ty budes mat svoj "oslavny" topic.Smích Teraz vazne vazim si aj drobnej DM prace, ktoru nie je vidiet a verim, ze ju robis. Amy je prva na muske a velmi sa mi nepaci trend, kedy sa hraci zacnu zakopavat okolo DMiek a zacinaju po sebe strielat.

Možná nedělám Questy, protože to nechci Amy nabourávat. Ale asi bych měla aby viděli že něco dělám že jo? Úsměv
Spíš tu zastávám takovou tu technickou podporu, kdyby ně tak se tu Amy asi zblázní řešit každý prekérní problém  Kroutím očima

Ale kdo si myslíte že dělal questy předtím když Amy nebyla? Já a Mith  Úsměv
Zaznamenáno

Derken
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Únor 28, 2013, 09:24:51 am

K tomu náhlému zjevení "jeho" party...

Neřekl bych, že jsme jeho parta, nicméně Waltrově drahé polovičce záleží na tom, aby přežil a tak jsem musel jednat. Co se týče Ariho, tak ho Geofery hlídal v dole, takže určitě se přikloní na jeho stranu a ne na stranu třech černých, co nad ním stojí a jeden pronáší "Tak už ho setni." Běželi jsme akorát kolem z adamantinového dolu plný rudy a už téměř bez buffů. Neměli jsme ho ani v partě.. To, že ho sprasíte na jednom z nejfrekventovanějších míst a k tomu 2 lokace od města není náš problém, reagovali jsme jak jen jsme nejrychleji mohli a přiklonili jsme se ke straně, ke které nás táhli IC sympatie. Mrknutí Žádné OOC volání o pomoc v tom opravdu nehledej.. Chápu, že jsi rozhořčená z toho, že tvoje neohrožená kráska dostala na zadek od noobíků, co tu hrají něco málo přes 14 dní, ale je tomu prostě tak. Z mé strany to byla naprosto čistá IC akce a nechce se mi poslouchat, nějaké nepodložené obviňování z OOC volání o pomoc. 

Občas čtu cizí fora a tenhle toppic mě zaujal.

Pan stěžovatel by si spíše měl prvně zamést před vlastním prahem....viz tohle z jiného modulu.... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=127396#p127396

Buger a ještě podporuje druhého bugera.

A Kora (kaya) ? Hraje jak se jí hodí a myslí jen na své ego Mrknutí

*mává a zase padá pryč*

Rofe... Rofe.. Rofe... *kroutí hlavou a mává mu* Šup zpět do majáku  Polibek
Poslední změna: Únor 28, 2013, 09:30:10 am od Derken Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Únor 28, 2013, 09:33:01 am

K tomu náhlému zjevení "jeho" party...

Neřekl bych, že jsme jeho parta, nicméně Waltrově drahé polovičce záleží na tom, aby přežil a tak jsem musel jednat. Co se týče Ariho, tak ho Geofery hlídal v dole, takže určitě se přikloní na jeho stranu a ne na stranu třech černých, co nad ním stojí a jeden pronáší "Tak už ho setni." Běželi jsme akorát kolem z adamantinového dolu plný rudy a už téměř bez buffů. Neměli jsme ho ani v partě.. To, že ho sprasíte na jednom z nejfrekventovanějších míst a k tomu 2 lokace od města není náš problém, reagovali jsme jak jen jsme nejrychleji mohli a přiklonili jsme se ke straně, ke které nás táhli IC sympatie. Mrknutí Žádné OOC volání o pomoc v tom opravdu nehledej.. Chápu, že jsi rozhořčená z toho, že tvoje neohrožená kráska dostala na zadek od noobíků, co tu hrají něco málo přes 14 dní, ale je tomu prostě tak. Z mé strany to byla naprosto čistá IC akce a nechce se mi poslouchat, nějaké nepodložené obviňování z OOC volání o pomoc. 

Občas čtu cizí fora a tenhle toppic mě zaujal.

Pan stěžovatel by si spíše měl prvně zamést před vlastním prahem....viz tohle z jiného modulu.... http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=127396#p127396

Buger a ještě podporuje druhého bugera.

A Kora (kaya) ? Hraje jak se jí hodí a myslí jen na své ego Mrknutí

*mává a zase padá pryč*

Rofe... Rofe.. Rofe... *kroutí hlavou a mává mu* Šup zpět do majáku  Polibek

Mě navadí že sem dostala na prdel, kde sme ho měli sejmout jakože? Nikde a čekat až nás sejme on? Ale notak  Mrknutí Kdyby sme se nebránili tak nás zabije na náměstí a všechno bude ok, jak tak koukám
Zaznamenáno

Bishop
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Únor 28, 2013, 10:12:17 am

Hezký den, přátelé.. Vážím si Vašich reakcí, ale doufal jsem, že bude reagovat to děvčátko samo hlavně. Bendos, máš pravdu v tom, že ten server držela, ovšem držela server bez hráčů, což celkem vylučuje možnost, neustále něco kazit a škodit. Jenže je jiná situace a tedˇ už to prostě vadí. Nikdo  mně v životě nepřesvědčí, že server není o hráčích a je o zvůli DM. Nikdo. Oneile, nějaké ooc do party neřešíme tady, ani nikdy.Je to mnohem závažnější, když už o tom píšu i já se svým odporem cokoliv sem psát, to by jsi zrovna ty, měl vědět.Drahý Mino, když se Amy tak vehementně zastáváš, možná bys ji mohl navštívit a vzít odpovědnost za její milostný život na svá bedra, třeba by to konečně pomohlo, když ji evidentně chybí, třeba se ji v tý hlavičce rozsvítí konečně. Její přítel na to zcela kašle a já se mu vůbec nedivím. A nakonec, nehodlám tu veřejně rozebírat jak uplakané děvčátko, co se stalo, Amy má možnost se vyjádřit kdykoliv, leč asi má jinou práci...Každý kdo u toho byl, ví, co bylo nadmíru špatně, těch se to týká a vy ostatní spokojenci, dobře Vám tak....
Zaznamenáno
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #23 kdy: Únor 28, 2013, 10:30:53 am

Bishope, nemusíš do toho vnášet tolik emocí a mluvit o ní jako o děvčátku atp. Já s ní také mám špatnou zkušenost nezávisle na tobě, nicméně přenášení diskuse do téhle roviny se mi taky nelíbí. Důležitá jsou fakta.
Zaznamenáno

Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Únor 28, 2013, 10:36:32 am

...
A co tvoj osobny zivot? Je vsetko v poriadku? Bishopa mam zafixovaneho ako Bhaalovho brata, teda ak si to ty. Svojho casu sa vyjadrila jedna dievcina pri prezerani fotiek zo zrazu K1 (mal si na sebe mikinu Dimu Borgir), ze si "chutnucky na zozratie". Nechces sa na tento nelahky Q podujat sam? Smích
Opat koniec srandy - nepekny osobny utok na Amy, ovsem musim konstatovat, ze o podstate veci som sa stale nic nedozvedel a rad by som.
Zaznamenáno

Thorwulf
Tropmor
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 206


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Únor 28, 2013, 10:37:45 am

Tak komentovat úvodní příspěvek opravdu nemá smysl. Já sám za sebe jsem moc rád, že je tu někdo jako Amy, kdo se o tento svět stará (a to už hodně dlouho), jen mě mrzí, že většinu questů nestihnu buď proto, že nejsem ve hře, nebo proto, že jsem neschopák a unikají mi shouty  Úsměv Pokud bych kdy měl s jejím stylem hraní/DMkování problém, tak klady jejího DMkování výrazně převyšují případné zápory, a to že výrazně.

A ten poslední příspěvek od Bishopa (mimo svou opětovně nulovou informační hodnotu) už na můj vkus výrazně překročil hranici slušného chování, která by tu měla být tolerována...
Zaznamenáno

Hayriye - "The reward for goodness is self-satisfaction, wherein also lies great danger."
Ephemere Tir´eivra - “Revenge may be wicked, but it’s natural.”
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Únor 28, 2013, 10:40:39 am

Hezký den, přátelé.. Vážím si Vašich reakcí, ale doufal jsem, že bude reagovat to děvčátko samo hlavně. Bendos, máš pravdu v tom, že ten server držela, ovšem držela server bez hráčů, což celkem vylučuje možnost, neustále něco kazit a škodit. Jenže je jiná situace a tedˇ už to prostě vadí. Nikdo  mně v životě nepřesvědčí, že server není o hráčích a je o zvůli DM. Nikdo. Oneile, nějaké ooc do party neřešíme tady, ani nikdy.Je to mnohem závažnější, když už o tom píšu i já se svým odporem cokoliv sem psát, to by jsi zrovna ty, měl vědět.Drahý Mino, když se Amy tak vehementně zastáváš, možná bys ji mohl navštívit a vzít odpovědnost za její milostný život na svá bedra, třeba by to konečně pomohlo, když ji evidentně chybí, třeba se ji v tý hlavičce rozsvítí konečně. Její přítel na to zcela kašle a já se mu vůbec nedivím. A nakonec, nehodlám tu veřejně rozebírat jak uplakané děvčátko, co se stalo, Amy má možnost se vyjádřit kdykoliv, leč asi má jinou práci...Každý kdo u toho byl, ví, co bylo nadmíru špatně, těch se to týká a vy ostatní spokojenci, dobře Vám tak....

To si děláš legraci? Příště doporučuji nechat se jít projít než hned psát na forum. Přenášet útok do osobní roviny? Do osobního života lidí co tu hrají je ti pumpička a útočit takhle na někoho, je nejenom nedospělé, ale dle mého to překročilo hranici slušného chování a i hranici, při které by měla padnout odměna, a to je s dvěma škraloupama vcelku odvážné... Vcelku to začíná připomínat začátek tvého rozhovoru s DM z Thalie... Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Bishop
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Únor 28, 2013, 10:48:14 am

Pevně doufám, že bude, alespoň se trošku proberete, zastánci a bojovníci za hovězí....
Zaznamenáno
Bishop
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Únor 28, 2013, 11:01:32 am

A drahý příteli, to že pořád nemáš žádné konkrétní informace bude nejspíš tím,  že na tvůj názor na tenhle  problém, já úplně ...nestojím o něj, stojím jen o reakci té princezny, kdyby mně zajímalo, co k tomu máš ty, napíšu konkrétně ten problém, nemyslíš ?
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Únor 28, 2013, 11:07:08 am

Když to čtu tak je mi z Tebe Bishope šoufl.
Tvoje jednání je urážlivé a dětinské. Jediné co mi přijde je že jsi zřejmě labilní ty. Soudě už podle toho co jsi předváděl na TH.

Dalším příspěvkem to jenom potvrzuješ.

Nikdo tě nenutí tady hrát a já osobně bych ani s tebou hrát nechtěl a pokud bych mohl, dal bych ti klidně doživotní BAN za to co tady předvádíš a jak se vyjadřuješ.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS