Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 06:17:33 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Labilní a iracionálně uvažující DM  (Přečteno 16089 krát)
Bishop
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
kdy: Únor 27, 2013, 10:34:11 pm

Vážení přátelé, dnes DM AMY opět evidentně prokázala, že na svém postu nemá naprosto co dělat. Je smutné, že vedoucí modulu dovolí, aby ničila svou arogancí a neschopností server tak dlouho, ovšem až směšné je, že to dovolí i nadále. To co dnes předvedla ve hře, bylo vážně až k pláči a já podávám oficiální žádost, aby byla odvolána. Ničit svou zcestnou myslí hru hráčům, to už je vrchol. Pakliže stojíme o hru tady a tenhle server, musíme jako hráči jednat. Věřím, že někteří z Vás, jste s její hrou spokojeni, ale ubezpečuju Vás všechny, že jakmile se jí znelíbíte, nebude váhat Vám hru ničit a kazit. Je něco jako parazit, jehož je třeba se zbavit. Pevně věřím, že nebudete muset nikdy zažít, co dnes já a skupina společníků, jež mně doprovázela, ale otázka zní ...Spoléháte na to ?  Pokud máte zájem o tohle téma, tedy ptejte se a reagujte......
Zaznamenáno
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1 kdy: Únor 28, 2013, 12:57:19 am

Naopak ja som dnes nezachytila žiadnu chybu u Amy a naopak mne sa jej hranie veľmi páči Mrknutí teda okrem prípadov, kde dochádza k úmrtiam postáv, ale holt strata XP je malá v porovnaní s inými serverami

kdežto práveže Twinkee som dnes chytila pri minimálne dvoch prenášaní OOC do IC hry, ak neberiem do úvahy to, že vynáša veľa OOC vecí zo svojho postu DM, kde špehovaním postáv potom hrá, že to vie aj v hre, navrch jej správanie je absolútne nevhodné a tiež vulgárne.

 Mrknutí a pokiaľ takáto hrčka/DM môže zastávať post DM, tak Amy je totálny anjel vedľa nej
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Únor 28, 2013, 01:05:38 am

Nenapsal jsi nic konkretniho a jen se navazis do Amy.
Ne vzdy se ji vse povede, ale to se obcas stava kazdemu.
Amy tenhle server drzela a sama se o nej starala nepredstavitelne dlouho v dobe kdy se na to vsichni vykaslali.
To ze server ted (nahodou) znovu ozil je z velke casti hlavne jeji prace!
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Únor 28, 2013, 01:20:04 am

Nenapsal jsi nic konkretniho a jen se navazis do Amy.
Ne vzdy se ji vse povede, ale to se obcas stava kazdemu.
Amy tenhle server drzela a sama se o nej starala nepredstavitelne dlouho v dobe kdy se na to vsichni vykaslali.
To ze server ted (nahodou) znovu ozil je z velke casti hlavne jeji prace!

Přesně tak jsem stejného názoru a za tu dobu co tu hraju sem vlastně neměl s nikým problém.Jak s DM tak s hráči.
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Únor 28, 2013, 01:40:40 am

Nemám už co dodat, ale taky se Amy zastanu, neboť mé zkušenosti tvým vůbec neodpovídají. Zajímalo by mě, co za tím vězí, respektive co z toho se tě tolik dotklo.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Únor 28, 2013, 02:33:58 am

Sice se s Amy asi neshodneme na všem, ale dneska jsem její výtku bral naprosto s úsměvem na tváři a nezbývalo mi než jen přikyvovat. Uvědomte si prosím, že kanál [party], není jen pro partu, ale DM se vše co kdo v tomto kanálu vypustí zobrazuje v klasickém chatu......ať už mluví "kdokoliv". A teď si představte, že se snažíte řešit nějaký problém nebo tvořit Q nebo něco podobného a v chatu kde potřebujete udržet jakýs-takýs přehled, se vám jen míhají desítky keců. Polovina z toho jsou //ooc.

A to s tou pavučinou beru pouze jako zvýšenou snahu dosáhnout svého.
Amen Amy.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Únor 28, 2013, 02:38:56 am

Vážení přátelé, dnes DM AMY opět evidentně prokázala, že na svém postu nemá naprosto co dělat. Je smutné, že vedoucí modulu dovolí, aby ničila svou arogancí a neschopností server tak dlouho, ovšem až směšné je, že to dovolí i nadále. To co dnes předvedla ve hře, bylo vážně až k pláči a já podávám oficiální žádost, aby byla odvolána. Ničit svou zcestnou myslí hru hráčům, to už je vrchol. Pakliže stojíme o hru tady a tenhle server, musíme jako hráči jednat. Věřím, že někteří z Vás, jste s její hrou spokojeni, ale ubezpečuju Vás všechny, že jakmile se jí znelíbíte, nebude váhat Vám hru ničit a kazit. Je něco jako parazit, jehož je třeba se zbavit. Pevně věřím, že nebudete muset nikdy zažít, co dnes já a skupina společníků, jež mně doprovázela, ale otázka zní ...Spoléháte na to ?  Pokud máte zájem o tohle téma, tedy ptejte se a reagujte......

Jen nám vesele napiš co udělala tak strašného, že by jsi ji odvolával. Postavila vám do cesty Barloga co nešel zabít?? NO on nejde. Musíte chodit jinudy  Mrknutí
Já nevím, myslím že DM tu není proto aby jen odměňovalo. Proč ne poslat na skupinu plenících hráčů, stejně plenící hordy NPC? Například
Mě zajímá tedy co je za tou tebou zmiňovanou  arogancí a neschopností??
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Martyy
Nováček

Příspěvků: 12


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Únor 28, 2013, 03:00:55 am

...ale ubezpečuju Vás všechny, že jakmile se jí znelíbíte, nebude váhat Vám hru ničit a kazit.

Je mi líto, ale nemohu nic jiného než souhlasit.
Zaznamenáno
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #8 kdy: Únor 28, 2013, 03:10:46 am

Bohužel souhlasím s úvodním příspěvkem. DM amatérství je to co šedostínku vystihuje dokonale, i to byl jeden z důvodů proč jsem tady přestal hrát a na několik let opustil server, a když jsem se vrátil hned jsem s ní měl spor kdy se předvedla opět v plné parádě "iracionální, bezdůvodné a OOC zabití mé postavy" za což jsem nedostal ani kompenzaci, ani omluvu. Pokud někoho zajímá konkrétně co se stalo můžu mu to napsat. Kdybych byl sám ani bych to nevytahoval na povrch a nechal to plavat, ale...
Zaznamenáno

MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Únor 28, 2013, 05:07:07 am

Ak zacnete niekoho obvinovat tak sem hned uvedte dovod preco a so sa stalo.
S Amy som toho zazil dost . Dm nie o tom aby vse slo podle ako si to o nom prestavuje je tu na to aby sprestilo hru, postavili nejaku prekrazku, rebus, obcas pomohlo. Oni to robia vo svojom volnom case a dobrovolne za to by sme im mali byt vdacny.
Sam za seba moze povedat ze Am nie je dokonala a to co robi robi moc dobre
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Únor 28, 2013, 06:54:18 am

Naopak ja som dnes nezachytila žiadnu chybu u Amy a naopak mne sa jej hranie veľmi páči Mrknutí teda okrem prípadov, kde dochádza k úmrtiam postáv, ale holt strata XP je malá v porovnaní s inými serverami

kdežto práveže Twinkee som dnes chytila pri minimálne dvoch prenášaní OOC do IC hry, ak neberiem do úvahy to, že vynáša veľa OOC vecí zo svojho postu DM, kde špehovaním postáv potom hrá, že to vie aj v hre, navrch jej správanie je absolútne nevhodné a tiež vulgárne.

 Mrknutí a pokiaľ takáto hrčka/DM môže zastávať post DM, tak Amy je totálny anjel vedľa nej

Můžeš být konkrétní? Co ti jakože vadí? Já nic OOC do IC nepřenesla. A Že já sem špatný DM? Si vtipná, ale taky pěkná vlezdoprdelka jak tak koukám
Nejdřív sem ti byla dobrá, na hole a tak viď Mrknutí ale teď už stojíme proti sobě tak Twinkee je zrůda a Amy andělíček  Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb
Poslední změna: Únor 28, 2013, 07:00:44 am od Twinkee Zaznamenáno

Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Únor 28, 2013, 06:58:43 am

Sice se s Amy asi neshodneme na všem, ale dneska jsem její výtku bral naprosto s úsměvem na tváři a nezbývalo mi než jen přikyvovat. Uvědomte si prosím, že kanál [party], není jen pro partu, ale DM se vše co kdo v tomto kanálu vypustí zobrazuje v klasickém chatu......ať už mluví "kdokoliv". A teď si představte, že se snažíte řešit nějaký problém nebo tvořit Q nebo něco podobného a v chatu kde potřebujete udržet jakýs-takýs přehled, se vám jen míhají desítky keců. Polovina z toho jsou //ooc.

A to s tou pavučinou beru pouze jako zvýšenou snahu dosáhnout svého.
Amen Amy.

kdyby šlo o výtku kvůli OOC držím hubu, ale když se DM plete hráčům do PvP je jiná věc. Já to udělala kdysi v rámci RP s drakem, někteří si jistě pamatují.. a měla sem z toho problém jak hrom. Nemluvě o tom, že je mi divný jak příklusala jeho skoro celá parta. Ani nevíš kdo to začal, ale my za to dostaneme postih. A co takový Geofery který na náměstí ELfí začal sekat Angeluse to ne viď? Protože ten ti nepije krev tak jako my. A btw my zdrhali  Mrknutí Ale nechme to tak, už sem si zvykla že mi jdeš po krku, nestačí velekněžka. Už i Temprance

Jinak Amy až budeš trestat tak za 1) uděluje se varováni , 2) zjisti si přesné fakta a 3) poraď se s ostatníma z týmu. Vždycky to tak bylo tak nevidím důvod proč tu rozdáváš tresty na potkání, viz Marty několik lvlů dolu, bez nějaké konzultace a jen díky tomu že se ti nelíbí jeho styl hry. Tomu říkám důvod jako hrom!

Asi sem jiná škola co se týká DM, nespawnuju hordy hostile NPC před hráče aby chcípli. Nedělám na schvály, nikomu se do ničeho nes***.
A netrestám bez konzultace.....

Zlatá K1
Poslední změna: Únor 28, 2013, 07:24:22 am od Twinkee Zaznamenáno

Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #12 kdy: Únor 28, 2013, 07:26:53 am

Sice se s Amy asi neshodneme na všem, ale dneska jsem její výtku bral naprosto s úsměvem na tváři a nezbývalo mi než jen přikyvovat. Uvědomte si prosím, že kanál [party], není jen pro partu, ale DM se vše co kdo v tomto kanálu vypustí zobrazuje v klasickém chatu......ať už mluví "kdokoliv". A teď si představte, že se snažíte řešit nějaký problém nebo tvořit Q nebo něco podobného a v chatu kde potřebujete udržet jakýs-takýs přehled, se vám jen míhají desítky keců. Polovina z toho jsou //ooc.

A to s tou pavučinou beru pouze jako zvýšenou snahu dosáhnout svého.
Amen Amy.


Toto nie je pravda, nakoľko sa to poľahky dá zmeniť Mrknutí a myslím, že ako u hráčov, tak i u DMka, prosto pravý klik na tú lištu, kde sa ti vypisuje log z hry, dáš "okrem chatu družiny" ... a potom si klikneš prípadne na lištu vedľajšieho okna (normálne sa tam vypisuje boj), kde zas zvolíš "vrátane chatu družiny"

A čo som hovorila o tom nevhodnom a vulgárnom správaní Twinkee, tá to rovno aj sama dokázala hneď v prvom príspevku, čo napísala, takže ja k tomu môžem dodať len to, že na takého reči, ktoré neobsahujú nič konkrétne, ale len vyplakávanie sa, urážky a kopanie, mi fakt nestojí za to reagovať Mrknutí
A pokiaľ by sa malo riešiť OOC vynášanie informácií, tak nech sa mi Neus alebo kompetentný ozvú, pokojne pošlem screeny a logy Mrknutí Pokiaľ sa to riešiť nebude, ani ja tu viac nedodám.

PS: nikto nie je dokonalý a ani Amy nie je. Každý narobí chyby, ale zase ak by sa o Amy ako DM prišlo, svet by zastal a skoro by umrel. Ona drží tento svet pohromade IC dianím a podotýkam častým dianím. Neviem, čo sa včera udialo, či niekoho potrestala alebo nie, ale viem, že všetko bolo zohrané IG, a to aj príchod chlapcov, ktorí sa náhodou vtedy vracali z výpravy. A ručím za to, lebo som bola s nimi v kontakte a viem, čo sa dialo Mrknutí
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Únor 28, 2013, 07:46:23 am

Netusim co tu resite, takze se jen vyjadrim k OOC do party a trestum za to...

OOC do party je nejenom sobecka vec, ktera znaacne komplikuje praci DM, protoze behem questu mu odrolovava dialog vcelku rychlim tempem pokud je na serveru dost hracu, ale tez je to proti pravidlum tohoto serveru, coz je nejdulezitejsi. A pokud by nekomu vadilo, ze Amy rozdava pavucinky za OOC do party, tak sezerte me, protoze to byl muj navrh (pote co marne shoutem dvakrat krotila OOC do party) zalozeny na me zkusenosti z DM. Pri questech me stvalo ze nestiham jen kvuli tomu, ze mi jisti jedinci neustale odrolovavaji...tak jsem to zacal resit jednoduse, kazde OOC, ktere prislo do party a nebylo technickeho razu (odlog kvuli bugu, rozlouceni se s partou pri odchodu) bylo odmeneno pavucinkou. A kdo by to byl rekl, po trech tydnech teto meduciny si hraci zacali uvedomovat, ze OOC do party je cunarna a boli to i je, tak to proste prestali delat. A tak stastne zili dokud neumreli Vyplazuji jazyk

A nekteri by si meli uvedomit dost podstatnou vec, Amy tady tahne vetsinu svetopribehu a je jednoznacne nejaktivnejsi DM. A navest se takhle do jakehokoliv DM ve stylu uvodniho postu (zadna fakta, jen plivani), to chce zaludek...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Únor 28, 2013, 08:20:57 am

A nekteri by si meli uvedomit dost podstatnou vec, Amy tady tahne vetsinu svetopribehu a je jednoznacne nejaktivnejsi DM. A navest se takhle do jakehokoliv DM ve stylu uvodniho postu (zadna fakta, jen plivani), to chce zaludek...
Nemam k tomu, co dodat a vyjadrujem verejne Amy svoju podporu. Prosim hracov, ktori to vidia podobne, aby si dali tu robotu a napisali par riadkov. Amy to urcite pomoze. Budem rad, ked nam stazovatel napise nieco viac, lebo zatial to je velmi malo a ubohe.
Zaznamenáno

Thorwulf
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS