Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 02:32:44 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 229213 krát)
Amy
Host
kdy: Srpen 29, 2009, 11:37:58 pm

Nemám přístup do patřičné sekce tak to dávám sem.

Dneska jsme s Theuregem kontrolovali stráže.
V kráteru by měly být čtyřicítky, platíme jak mourovatí.
Nicméně do boje se zapojil jen jeden strážný, co byl u hlavní budovy (mág)  a pak když umřel vyběhliz budovy jen dva (mág a bojovník).
Oba mágové se zapojili do boje jen rukama, žádné kouzla, nic. Neměli šanci.
Další obránci se už neukázali. Nevím jak je to nastaveno, ale když bouchnu do stolku v horské, stojí kolem mě hned pět vojáků, z toho další čtyři stojí venku...


Druhá věc - můžeš prosím zkontrolovat karmu? Chvíli ji mám, pak zas ne... nevímčím se to řídí. Někdy stačí proběhnout lokací a už mě zase maj rádi (Větrov)
Ted to začalo blbnout i v kráteru ...
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Srpen 30, 2009, 12:20:16 am

40 mate
zapoji se ty co vidi a dojdou... krater je trochu moc bludiste
chovani NPC je nahodne.. asi smula
pocet posil je nahodny a dalsi se objevuji az za dlouho

povest zkontrolovat nemuzu, protoze nevim acc+jmeno
jestli neni moc zkazena tak si NPC hazi na to jestli lumpa poznaji
takze to muze byt tim
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #2 kdy: Srpen 30, 2009, 05:55:05 am

Takže se mi může stát, že ač platím stejně jako Horská, budu mít při obraně jen tři NPC ? To pak nemá cenu platit. A chování mágů, kteří radši buší rukama - to se nedá opravit?
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Srpen 30, 2009, 09:04:54 pm

Pomohlo by i to, kdyby někdo opravil ten pitomý výkledek u vchodu do hlavní budovy Kráteru, kde se skoro vždycky jeden strážce zasekne za dveřma.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Říjen 27, 2009, 10:17:16 pm

zdravim..

Pisu to sem, protoze to povazuji za chybu serveru...

Celkem dlouho jsem tu nehral a po nekolika "usmudlanych" dnech, ktere jsem vetsinou venoval craftu, protoze nebylo kde expit akdyz bylo, nebyl dostatek priser, aby to bavilo a kdyz byl dostatek, nebyly expy, protoze nebyl nahrany cas - stale ten samy kolotoc.. mozna bych to i nudou prezil.. ale to, jak se tenhle server zmenil, z toho bych az zvracel..
Nebudu se tu nejak zvlast rozpisovat, pouze to strucne uvedu:

- DROW - jako nadrazena rasa a DRUID dohromady?? - prvni bliti..
- PK bezne a denne pod zastitou "privlastneni" dolu?? - bliti druhe..
- PK nejen samotneho hrace, ale rovnou druzina?? - bliti treti.. vlastne bohuzel - plny zachod..
- hrajete si tu na RP, ale lokace jsou stavene prevazne na buildy?
- hrajete si tu stale na RP, ale zkomoleniny typu DRUID Drowem je ok?
- craft je tak narocny, ze ho chape pouze cast hracu, kteri maji o neco vyssi IQ nebo s pekelne silnymi nervy ..
- a spousta dalsiho..

Je mi jedno jake odpovedi mi date, ci to rovnou smazete, ale vidim v tomhle serveru rychly zanik...
Nekdo by mel konecne otevrit oci a zapremyslet..
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Říjen 27, 2009, 10:40:54 pm

Chybou a castecnym resenim je zruseni statistik umrtnosti za posledni hodinu , pak nema ani hrac ani skupina hracu moznost  najit svoje cile  aniz by je to nestalo nic.

Pokud chce nekdo z akce drowu screeny poslu , at se muze pokochat krasnou hrou .
Poslední změna: Říjen 27, 2009, 10:47:30 pm od Isidur Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Říjen 27, 2009, 11:04:55 pm

Velkikej  omyl ,kouzlo najdi osobu .OOC cil ,jako prase .
Ke dnešku si své napíši  ,jen co vychladnu a vyčistím si pozvracenou klavesnici ....

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Říjen 27, 2009, 11:13:05 pm

Velkikej  omyl ,kouzlo najdi osobu .OOC cil ,jako prase .

ja se rad mýlím  Mrknutí a kdo nema kouzlo pouzije statistiky  Škleb
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Říjen 27, 2009, 11:17:23 pm

Prosim o vsechny screeny co k tomu kdo mate, podle toho co sem zjistil, doslo k utoku bez jedineho slova ci predehry na celou partu, takze to budu resit, takze prosim vsechny zainteresovane strany screeny nahrajte nekam a poslete mi link do PM. Dekuji
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Říjen 28, 2009, 09:48:23 am

já se do toho montovat nebudu ale můj názor je jednoduchý. VŠICHNI IC víte, že je zlatá hora válečná zona, tak proč tam vlastně lezete? Primárně bych potrestal Vás, ne drowy. Vaše postava musí vědět, že vstupem riskuje život, tak si přestante hladit ega a začněte hrát řádně.

A co se týká házení špíny na rod Grey. Nevímjestli si to vy hlupáci, s prominutím, uvědomujete, ale kdyby nebylo Greyů, nebylo by podtemno. \kde jsou ti slavní drowové co nevydrželi křížovou výpravu? Kde je ten ambiciozní spolek rudých orků?Tohle jsem uz zazil na DH a vecných utoku na upíry.

Jsou jací jsou. Jestli se vám to nelíbí, založte si drowy a vypráskejte je. Jinak už laskavě nechte tech večných rádoby podnětných stížností.

Tenhle server jde do kytek, ale hlavně díky vám, "lidem s patentem na to správné RP a rozum"
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Říjen 28, 2009, 10:45:07 am

Začal jsi docela slibně
já se do toho montovat nebudu…….
Zbytek je k pláči , „advokáte ". Pláč Pláč Pláč
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Říjen 28, 2009, 11:39:32 am

A co se týká házení špíny na rod Grey. Nevímjestli si to vy hlupáci, s prominutím, uvědomujete, ale kdyby nebylo Greyů, nebylo by podtemno. \kde jsou ti slavní drowové co nevydrželi křížovou výpravu? Kde je ten ambiciozní spolek rudých orků?Tohle jsem uz zazil na DH a vecných utoku na upíry.

Jsou jací jsou. Jestli se vám to nelíbí, založte si drowy a vypráskejte je. Jinak už laskavě nechte tech večných rádoby podnětných stížností.

Tenhle server jde do kytek, ale hlavně díky vám, "lidem s patentem na to správné RP a rozum"
Ty si k vyssej urovni komunikacie tiez svoje pridal.
Zaznamenáno

Thorwulf
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Říjen 28, 2009, 11:46:52 am

zdravim..

Pisu to sem, protoze to povazuji za chybu serveru...

Celkem dlouho jsem tu nehral a po nekolika "usmudlanych" dnech, ktere jsem vetsinou venoval craftu, protoze nebylo kde expit akdyz bylo, nebyl dostatek priser, aby to bavilo a kdyz byl dostatek, nebyly expy, protoze nebyl nahrany cas - stale ten samy kolotoc.. mozna bych to i nudou prezil.. ale to, jak se tenhle server zmenil, z toho bych az zvracel..
Nebudu se tu nejak zvlast rozpisovat, pouze to strucne uvedu:

- DROW - jako nadrazena rasa a DRUID dohromady?? - prvni bliti..
- PK bezne a denne pod zastitou "privlastneni" dolu?? - bliti druhe..
- PK nejen samotneho hrace, ale rovnou druzina?? - bliti treti.. vlastne bohuzel - plny zachod..
- hrajete si tu na RP, ale lokace jsou stavene prevazne na buildy?
- hrajete si tu stale na RP, ale zkomoleniny typu DRUID Drowem je ok?
- craft je tak narocny, ze ho chape pouze cast hracu, kteri maji o neco vyssi IQ nebo s pekelne silnymi nervy ..
- a spousta dalsiho..

Je mi jedno jake odpovedi mi date, ci to rovnou smazete, ale vidim v tomhle serveru rychly zanik...
Nekdo by mel konecne otevrit oci a zapremyslet..
Ty přemyšlej hrals někdy Thalii?  Tam bylo v podtemnu druidu že by ti vypadly oči z dulku. A to je přitom HCRP server kde ti nedovolí skoro nic.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Říjen 28, 2009, 11:51:30 am

Začal jsi docela slibně
já se do toho montovat nebudu…….
Zbytek je k pláči , „advokáte ". Pláč Pláč Pláč

A tobě nevymlouvej se na najidi osobu  protože se tam háže asi na vůli a já osobně tě nikdy nemužu najít. To platí i o ostatních prostě jsme tamtudy měli cestu a tepe  po cestě potkali. A co se tyčee statistik ty se obnovují co hodinu takže i kdyby podlen ich někdo jel většinou přijde pozdě na to aby protivníka zastihl.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Orbi
Host
Odpověď #14 kdy: Říjen 28, 2009, 11:56:31 am

zdravim..

Pisu to sem, protoze to povazuji za chybu serveru...

Celkem dlouho jsem tu nehral a po nekolika "usmudlanych" dnech, ktere jsem vetsinou venoval craftu, protoze nebylo kde expit akdyz bylo, nebyl dostatek priser, aby to bavilo a kdyz byl dostatek, nebyly expy, protoze nebyl nahrany cas - stale ten samy kolotoc.. mozna bych to i nudou prezil.. ale to, jak se tenhle server zmenil, z toho bych az zvracel..
Nebudu se tu nejak zvlast rozpisovat, pouze to strucne uvedu:

- DROW - jako nadrazena rasa a DRUID dohromady?? - prvni bliti..
- PK bezne a denne pod zastitou "privlastneni" dolu?? - bliti druhe..
- PK nejen samotneho hrace, ale rovnou druzina?? - bliti treti.. vlastne bohuzel - plny zachod..
- hrajete si tu na RP, ale lokace jsou stavene prevazne na buildy?
- hrajete si tu stale na RP, ale zkomoleniny typu DRUID Drowem je ok?
- craft je tak narocny, ze ho chape pouze cast hracu, kteri maji o neco vyssi IQ nebo s pekelne silnymi nervy ..
- a spousta dalsiho..

Je mi jedno jake odpovedi mi date, ci to rovnou smazete, ale vidim v tomhle serveru rychly zanik...
Nekdo by mel konecne otevrit oci a zapremyslet..
Ty přemyšlej hrals někdy Thalii?  Tam bylo v podtemnu druidu že by ti vypadly oči z dulku. A to je přitom HCRP server kde ti nedovolí skoro nic.

to ze ti tam nieco nedovolia neznamena, ze je to HCRP ... mne prisla Thalia ako obycajny RP server  ... k tomu, kazdy server sa riadi svojimi pravidlami a realiami ... pokial moze byt druid drowom na Thalii, neznamena to hned, ze moze byt na vsetkych serveroch
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS