Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 07:38:49 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 230137 krát)
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Říjen 28, 2009, 12:01:55 pm

zdravim..

Pisu to sem, protoze to povazuji za chybu serveru...

Celkem dlouho jsem tu nehral a po nekolika "usmudlanych" dnech, ktere jsem vetsinou venoval craftu, protoze nebylo kde expit akdyz bylo, nebyl dostatek priser, aby to bavilo a kdyz byl dostatek, nebyly expy, protoze nebyl nahrany cas - stale ten samy kolotoc.. mozna bych to i nudou prezil.. ale to, jak se tenhle server zmenil, z toho bych az zvracel..
Nebudu se tu nejak zvlast rozpisovat, pouze to strucne uvedu:

- DROW - jako nadrazena rasa a DRUID dohromady?? - prvni bliti..
- PK bezne a denne pod zastitou "privlastneni" dolu?? - bliti druhe..
- PK nejen samotneho hrace, ale rovnou druzina?? - bliti treti.. vlastne bohuzel - plny zachod..
- hrajete si tu na RP, ale lokace jsou stavene prevazne na buildy?
- hrajete si tu stale na RP, ale zkomoleniny typu DRUID Drowem je ok?
- craft je tak narocny, ze ho chape pouze cast hracu, kteri maji o neco vyssi IQ nebo s pekelne silnymi nervy ..
- a spousta dalsiho..

Je mi jedno jake odpovedi mi date, ci to rovnou smazete, ale vidim v tomhle serveru rychly zanik...
Nekdo by mel konecne otevrit oci a zapremyslet..
Ty přemyšlej hrals někdy Thalii?  Tam bylo v podtemnu druidu že by ti vypadly oči z dulku. A to je přitom HCRP server kde ti nedovolí skoro nic.

to ze ti tam nieco nedovolia neznamena, ze je to HCRP ... mne prisla Thalia ako obycajny RP server  ... k tomu, kazdy server sa riadi svojimi pravidlami a realiami ... pokial moze byt druid drowom na Thalii, neznamena to hned, ze moze byt na vsetkych serveroch
No mě  o přišlo jako HCRP server i když mě např nedovolily hrát ani malou holku. Ale to je jendo každopáádně že když muže byt dpodtemnackej druid na thalii tak to vylučuje že by nemohl bejt i někde jinde. Záleží na WB jak to chtlěli ale kdyby nechtěli dole druida nedavaj tam přírodní oltář a lesy.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Orbi
Host
Odpověď #16 kdy: Říjen 28, 2009, 12:11:00 pm

ten prirodny oltar a lesy tam boli dane z ineho dovodu ... konkretne, hraniciari sa nemali kde modlit a lesy pribudli, lebo sa podtemnaci stazovali, ze maju malo surovin, hlavne dreva
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Říjen 28, 2009, 12:11:37 pm

A co se týká házení špíny na rod Grey. Nevímjestli si to vy hlupáci, s prominutím, uvědomujete, ale kdyby nebylo Greyů, nebylo by podtemno. \kde jsou ti slavní drowové co nevydrželi křížovou výpravu? Kde je ten ambiciozní spolek rudých orků?Tohle jsem uz zazil na DH a vecných utoku na upíry.

Jsou jací jsou. Jestli se vám to nelíbí, založte si drowy a vypráskejte je. Jinak už laskavě nechte tech večných rádoby podnětných stížností.

Tenhle server jde do kytek, ale hlavně díky vám, "lidem s patentem na to správné RP a rozum"
Ty si k vyssej urovni komunikacie tiez svoje pridal.

Promin Ariane, ale pokud se nad tím zamyslíš, tak poslední dobou se víc mluví, než aby se hrálo.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Říjen 28, 2009, 12:17:16 pm

ten prirodny oltar a lesy tam boli dane z ineho dovodu ... konkretne, hraniciari sa nemali kde modlit a lesy pribudli, lebo sa podtemnaci stazovali, ze maju malo surovin, hlavne dreva
Hmm ale zároveň tím technicky povolily druida v podtemnu. No mě osobně druid v pdotemnu problemy nedělá teoreticky to vysvětlíš tak že se stará o podtemnáckou zvěř a podtemnácký les. Takovy podtemnacky opak povrchnackeho druida. Koneckonců eqistuje i šedý druid. Jinak na K nemáš nijak zvlášť rozepsané realie. Kupřikladu patriarchální drowi rodina je sama o sobě blbost s realiema by to ani nebylo možný ale co naděláš je to jediný rod co dole hraje "hrál".
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Říjen 28, 2009, 12:17:22 pm

A co se týká házení špíny na rod Grey. Nevímjestli si to vy hlupáci, s prominutím, uvědomujete, ale kdyby nebylo Greyů, nebylo by podtemno. \kde jsou ti slavní drowové co nevydrželi křížovou výpravu? Kde je ten ambiciozní spolek rudých orků?Tohle jsem uz zazil na DH a vecných utoku na upíry.
To je panečku přístup, ve zkratce, budeme jim tolerovat i PK hlavně že v tom podtemnu někdo hraje....
Lidi s takovým názorem by neměli na RP serveru co dělat.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Říjen 28, 2009, 12:19:08 pm

A co se týká házení špíny na rod Grey. Nevímjestli si to vy hlupáci, s prominutím, uvědomujete, ale kdyby nebylo Greyů, nebylo by podtemno. \kde jsou ti slavní drowové co nevydrželi křížovou výpravu? Kde je ten ambiciozní spolek rudých orků?Tohle jsem uz zazil na DH a vecných utoku na upíry.
To je panečku přístup, ve zkratce, budeme jim tolerovat i PK hlavně že v tom podtemnu někdo hraje....
Lidi s takovým názorem by neměli na RP serveru co dělat.

Tak ale snad se to dá řešit jinak ne?
Pokud je to proti pravidlům, udělej screen ten pošli DM a nekaž život dalším lidem. Mě je u prdele kdo se s kým nemá rád. Chodím na foru, abych se něco dozvěděl, ne abych věčně poslouchal ty stejné nářky.
Jestli vám rod Grey Vadí, tak sakra zvedněte zadky, domluvte se a zautočte na ně, vypráskejte je z Elgu a bude pokoj.

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Host
Odpověď #21 kdy: Říjen 28, 2009, 12:20:47 pm

ten prirodny oltar a lesy tam boli dane z ineho dovodu ... konkretne, hraniciari sa nemali kde modlit a lesy pribudli, lebo sa podtemnaci stazovali, ze maju malo surovin, hlavne dreva
Hmm ale zároveň tím technicky povolily druida v podtemnu. No mě osobně druid v pdotemnu problemy nedělá teoreticky to vysvětlíš tak že se stará o podtemnáckou zvěř a podtemnácký les. Takovy podtemnacky opak povrchnackeho druida. Koneckonců eqistuje i šedý druid. Jinak na K nemáš nijak zvlášť rozepsané realie. Kupřikladu patriarchální drowi rodina je sama o sobě blbost s realiema by to ani nebylo možný ale co naděláš je to jediný rod co dole hraje "hrál".

ono ak by sa ten druid naozaj v tom podtemne staral len o prirodu, tak by myslim nikomu nevadil
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Říjen 28, 2009, 12:23:10 pm

ten prirodny oltar a lesy tam boli dane z ineho dovodu ... konkretne, hraniciari sa nemali kde modlit a lesy pribudli, lebo sa podtemnaci stazovali, ze maju malo surovin, hlavne dreva
Hmm ale zároveň tím technicky povolily druida v podtemnu. No mě osobně druid v pdotemnu problemy nedělá teoreticky to vysvětlíš tak že se stará o podtemnáckou zvěř a podtemnácký les. Takovy podtemnacky opak povrchnackeho druida. Koneckonců eqistuje i šedý druid. Jinak na K nemáš nijak zvlášť rozepsané realie. Kupřikladu patriarchální drowi rodina je sama o sobě blbost s realiema by to ani nebylo možný ale co naděláš je to jediný rod co dole hraje "hrál".

ono ak by sa ten druid naozaj v tom podtemne staral len o prirodu, tak by myslim nikomu nevadil
Taky se stará vem si že vás Gard pořád jen vykopává z dolů. Odnikud jinud nemáte tam co dělat jeho víra je pán kamene = že chrání přírodu a v podtmenu je příroda spíše kamenitá. A vy mu  rubete boha tím kutáním Úsměv
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Říjen 28, 2009, 12:26:28 pm

ten prirodny oltar a lesy tam boli dane z ineho dovodu ... konkretne, hraniciari sa nemali kde modlit a lesy pribudli, lebo sa podtemnaci stazovali, ze maju malo surovin, hlavne dreva
Hmm ale zároveň tím technicky povolily druida v podtemnu. No mě osobně druid v pdotemnu problemy nedělá teoreticky to vysvětlíš tak že se stará o podtemnáckou zvěř a podtemnácký les. Takovy podtemnacky opak povrchnackeho druida. Koneckonců eqistuje i šedý druid. Jinak na K nemáš nijak zvlášť rozepsané realie. Kupřikladu patriarchální drowi rodina je sama o sobě blbost s realiema by to ani nebylo možný ale co naděláš je to jediný rod co dole hraje "hrál".

ono ak by sa ten druid naozaj v tom podtemne staral len o prirodu, tak by myslim nikomu nevadil

Klid... kdyby se druid staral NA POVRCHU o přírodu, taky by nikomu nevadil. Ale protože jsou to ti SPRÁVNÍ druidi, nemluvíme o tom, že bydlí ve městě že?
Přestate s tím flamováním
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Host
Odpověď #24 kdy: Říjen 28, 2009, 12:35:35 pm

Netvrdim, ze povrch je svaty.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Říjen 28, 2009, 12:39:19 pm

Já vím.. promin.
Jen je toho poslední dobou čím dál víc.. rozebíráme druhé, pořád dokola a dokola...
Ani nevím, kdy někdo něco napsal do IC, nebo uspořádal něco pro ostatní...

nikde nic. prostě to jen zamrzí. Tenhle svět má obrovský potencionál, svou náplní, volností a tolerantnostní... proč to tlačit někam kam nechceme; věci se dají řešit i jinek než umělým zásahem z venčí ...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Říjen 28, 2009, 12:40:15 pm


Klid... kdyby se druid staral NA POVRCHU o přírodu, taky by nikomu nevadil. Ale protože jsou to ti SPRÁVNÍ druidi, nemluvíme o tom, že bydlí ve městě že?

A kdyby se kněžé nestarali o světský život ale věnovali se jen životu v motlitbách....
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Říjen 28, 2009, 12:44:39 pm

POKUD by byla upravena vseobecna pravidla o tom, jakou rasu a jak hrat, co miluje, uznava, nenavidi a pod. a bylo nekde psane, ze druid je normalni u Drowu, nemam nic proti.. ale pokud to neni, tak je jasne, ze se podle techto pravidel obecne ridi. Pokud by se neridilo, byl by tu chaos, ktery tu prave vznika..
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Říjen 28, 2009, 12:49:08 pm

POKUD by byla upravena vseobecna pravidla o tom, jakou rasu a jak hrat, co miluje, uznava, nenavidi a pod. a bylo nekde psane, ze druid je normalni u Drowu, nemam nic proti.. ale pokud to neni, tak je jasne, ze se podle techto pravidel obecne ridi. Pokud by se neridilo, byl by tu chaos, ktery tu prave vznika..

Jde o to že povrch a podtemno jsou jako 2 světy které jsou proti sobě. A aby to bylo vyvážené tak musí mít oba stejné možnosti, tzn. když si povrchnan založí druida musí si ho umět založit i podtemnák.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #29 kdy: Říjen 28, 2009, 12:52:42 pm

POKUD by byla upravena vseobecna pravidla o tom, jakou rasu a jak hrat, co miluje, uznava, nenavidi a pod. a bylo nekde psane, ze druid je normalni u Drowu, nemam nic proti.. ale pokud to neni, tak je jasne, ze se podle techto pravidel obecne ridi. Pokud by se neridilo, byl by tu chaos, ktery tu prave vznika..

Jde o to že povrch a podtemno jsou jako 2 světy které jsou proti sobě. A aby to bylo vyvážené tak musí mít oba stejné možnosti, tzn. když si povrchnan založí druida musí si ho umět založit i podtemnák.

S tym ja nesuhlasim. Podtemno a povrch su jeden svet s nazvom Kandelabria. Hraci maju hrat spolu, pre spolocnu zabavu. Rozhodne by nemalo platit, ze podtemno a povrch musia byt samostatne, a co je v jednom, musi byt i v druhom.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS