Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 01:44:46 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231087 krát)
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Říjen 28, 2009, 12:54:49 pm

Kazdy z tech svetu ma svoje pro a proti. Podtemno ma snadnejsi pristup k drahym kamenum, povrch zase k rostlinnym surovinam.. ale nikde neni psano, ze by se moznosti postav ras a presvedceni meli rovnat.. to je proste blbost.
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Říjen 28, 2009, 12:55:24 pm

Fromátor + ostatní omluva za včerejšek, vše bylo hodně rychlé.
Celou záležitost řeší DM.

Osobně souhlasím ve více věcech s Geileeenem, kde jsou několikrát dříve založení hrdí Drowi. Po první nájezdu přestali hrát a vše bylo z pohledu povrchu v pořádku, nyní když dochází ke střetům v bojových zonách hledá se kde co....
Zaznamenáno

Sid
Orbi
Host
Odpověď #32 kdy: Říjen 28, 2009, 12:58:47 pm

Mne osobne "bojove strety" nevadia, pokial su akceptovane z oboch stran. To jest, ziadne "ja tebe ano, ty mne nie". Ak niekto chce utocit bez varovania, tak nech rata s rovnakymi utokmi na seba.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Říjen 28, 2009, 01:07:00 pm

POKUD by byla upravena vseobecna pravidla o tom, jakou rasu a jak hrat, co miluje, uznava, nenavidi a pod. a bylo nekde psane, ze druid je normalni u Drowu, nemam nic proti.. ale pokud to neni, tak je jasne, ze se podle techto pravidel obecne ridi. Pokud by se neridilo, byl by tu chaos, ktery tu prave vznika..

Jde o to že povrch a podtemno jsou jako 2 světy které jsou proti sobě. A aby to bylo vyvážené tak musí mít oba stejné možnosti, tzn. když si povrchnan založí druida musí si ho umět založit i podtemnák.

S tym ja nesuhlasim. Podtemno a povrch su jeden svet s nazvom Kandelabria. Hraci maju hrat spolu, pre spolocnu zabavu. Rozhodne by nemalo platit, ze podtemno a povrch musia byt samostatne, a co je v jednom, musi byt i v druhom.
Tak to je blbost rozhodně jsou dva oddělené světy pro společnou zábavu muže podtemnák hrát max s pmkama atd protože ty ještě jakž takž uzná že jsou něco víc jak povrchnan ale jinak jsou ty světy oddělené každý á svou ekonomiku každý má své zákony atd jedine co mužmeem mít společné jsou nějake smlouvi.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Orbi
Host
Odpověď #34 kdy: Říjen 28, 2009, 01:12:10 pm

Zalezi na uhle pohladu. Zatial to vyzera tak, ze podtemno a povrch maju spolocnu ekonomiku, kedze sa vyrobky volne pohybuju medzi "hranicami".

To ze mozes "hrat" len s pmkami je nezmysel. Hrat s nepriatelom sa da i inak ako len jeho zabitim.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Říjen 28, 2009, 01:19:36 pm

Zalezi na uhle pohladu. Zatial to vyzera tak, ze podtemno a povrch maju spolocnu ekonomiku, kedze sa vyrobky volne pohybuju medzi "hranicami".

To ze mozes "hrat" len s pmkami je nezmysel. Hrat s nepriatelom sa da i inak ako len jeho zabitim.

Dá, ale ne mezi čistým drowem a povrchnanem.   Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Říjen 28, 2009, 10:21:46 pm

Začal jsi docela slibně
já se do toho montovat nebudu…….
Zbytek je k pláči , „advokáte ". Pláč Pláč Pláč

A tobě nevymlouvej se na najidi osobu  protože se tam háže asi na vůli a já osobně tě nikdy nemužu najít. To platí i o ostatních prostě jsme tamtudy měli cestu a tepe  po cestě potkali. A co se tyčee statistik ty se obnovují co hodinu takže i kdyby podlen ich někdo jel většinou přijde pozdě na to aby protivníka zastihl.
Nabyl jsi pocitu ,že jsem odpovídal Tobě ,či mně zajímal tvůj názor ?!
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Říjen 29, 2009, 09:20:29 am

zdravim..

Pisu to sem, protoze to povazuji za chybu serveru...

Celkem dlouho jsem tu nehral a po nekolika "usmudlanych" dnech, ktere jsem vetsinou venoval craftu, protoze nebylo kde expit akdyz bylo, nebyl dostatek priser, aby to bavilo a kdyz byl dostatek, nebyly expy, protoze nebyl nahrany cas - stale ten samy kolotoc.. mozna bych to i nudou prezil.. ale to, jak se tenhle server zmenil, z toho bych az zvracel..
Nebudu se tu nejak zvlast rozpisovat, pouze to strucne uvedu:

- DROW - jako nadrazena rasa a DRUID dohromady?? - prvni bliti..
- PK bezne a denne pod zastitou "privlastneni" dolu?? - bliti druhe..
- PK nejen samotneho hrace, ale rovnou druzina?? - bliti treti.. vlastne bohuzel - plny zachod..
- hrajete si tu na RP, ale lokace jsou stavene prevazne na buildy?
- hrajete si tu stale na RP, ale zkomoleniny typu DRUID Drowem je ok?
- craft je tak narocny, ze ho chape pouze cast hracu, kteri maji o neco vyssi IQ nebo s pekelne silnymi nervy ..
- a spousta dalsiho..

Je mi jedno jake odpovedi mi date, ci to rovnou smazete, ale vidim v tomhle serveru rychly zanik...
Nekdo by mel konecne otevrit oci a zapremyslet..
Ty přemyšlej hrals někdy Thalii?  Tam bylo v podtemnu druidu že by ti vypadly oči z dulku. A to je přitom HCRP server kde ti nedovolí skoro nic.

Než začneš někde něco prezentovat je dobré mít před tím věc řádně prostudovanou nebo alespoň uvádět všechny fakta. Polovičatá tvrzení jsou dost zavádějící.

Jen tak pro ukázku: http://thalie.pilsfree.cz/narody-podtemna-90.htm

Jedná se o platné reálie a asi se shodneme na tom, že jsou zpracované ve velmi kvalitní formě a dávají jakousi představu o tom jak se k jednotlivým rasám stavět co se týče jejich hraní. Všichni kdo na svět vstupují by je měli znát a svým vstupem na svět pak stvrzují to že to akceptují (něco jako přepravní podmínky v hromadné dopravě - nastoupíš - souhlasíš - řídíš se jimi - vše je Ok -- nedodržuješ tak budeš postihován). Za mého působení v podtemnu výše zmíněného světa tam byl pouze jeden druid a to byl otrok (nedrow). Takže asi toliko k těm tunám drowích druidů na Thalii.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Snekoun
Host
Odpověď #38 kdy: Říjen 29, 2009, 09:26:02 am

Takže asi toliko k těm tunám drowích druidů na Thalii.

Že mu na to skáčeš  Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Říjen 29, 2009, 09:30:22 am

Takže asi toliko k těm tunám drowích druidů na Thalii.

Že mu na to skáčeš  Škleb Škleb Škleb Škleb

No jo když on mě tady těma zaručenýma zprávama z Thalie fakt zvedá ze židle (přiznávám jsem nervák). Thalii mám rád, stejně jako K2, každý svět je něco jiného a každý má své kouzlo a vrhání nečistot na něco co se nemůže bránit a ještě k tomu drobátko pokřivených je nehezký nešvar.  Škleb
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Říjen 29, 2009, 11:34:26 am

Takže asi toliko k těm tunám drowích druidů na Thalii.

Že mu na to skáčeš  Škleb Škleb Škleb Škleb

No jo když on mě tady těma zaručenýma zprávama z Thalie fakt zvedá ze židle (přiznávám jsem nervák). Thalii mám rád, stejně jako K2, každý svět je něco jiného a každý má své kouzlo a vrhání nečistot na něco co se nemůže bránit a ještě k tomu drobátko pokřivených je nehezký nešvar.  Škleb
No dobou jak jsem tam hrál já tak tam bylo víc jak 3 drowich druidu + nějaci svineblini druidi atd.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Říjen 29, 2009, 11:56:11 am

Prosim o vsechny screeny
http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=5979.msg117688#new
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Říjen 29, 2009, 12:10:35 pm

Takže asi toliko k těm tunám drowích druidů na Thalii.

Že mu na to skáčeš  Škleb Škleb Škleb Škleb

No jo když on mě tady těma zaručenýma zprávama z Thalie fakt zvedá ze židle (přiznávám jsem nervák). Thalii mám rád, stejně jako K2, každý svět je něco jiného a každý má své kouzlo a vrhání nečistot na něco co se nemůže bránit a ještě k tomu drobátko pokřivených je nehezký nešvar.  Škleb
No dobou jak jsem tam hrál já tak tam bylo víc jak 3 drowich druidu + nějaci svineblini druidi atd.

 Šok co to bylo za postavy?
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Listopad 11, 2009, 07:40:45 pm

Chcem nahlasit chyby

1. Vo vetrovskej arene sme bojovali s Theuregom, korektne cez rozhodcu. Pocas boja mi dal 2x odzbrojeni, vypadli mi obe kamy. Pak Theureg zemrel, ja som vzal jednu kamu a v tom mi padol net. Ked som sa pripojil tak druha kama uz nikde. Theureg musel pres ocistec(nvm proc nezavolal klerika)  bo ho rozhodca neozivil. Navic jsem dostal odpor na celej server a este ma aj zatkli. Nejvic me ale mrzi ta kama, to kdyz ostane vec lezet na zemi a kazdej odejde tak zmizne? Ci iba v arene?

2. Vo verdicitovom dole ked idete z hora a otvorite branu, obcas sa stane ze hornik vbehne donutra bojovat pak ostane za branou. Premyslam od koho si pak kupuje dalsia skupinka kluce...

3. ked vyvolam vodneho elementala tak jeho prvou akciou ked spatri nepriatela je utopeni (ak je vodny) a s tym si uberie vzdy presne polovicu hp.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Listopad 11, 2009, 07:46:08 pm

tak za 3 je to normální, to už každej ví a proto si bere elementála 2 krát, aby nebyl vodní Úsměv prostě jeho schopnost jako u vzdušnýho něco jako tlaková vlna, myslí si, že je to výhoda, mě se už párkrát povedlo, že mě tim i zabil a myslím, že nejenm mě... každý občas zapomene.

a to co píšeš u 1, tak se mi stalo něco podobneho, dal sem tam edwardovy chapadla, a když sem zabil nepřítele, zhoršila se mi karma a eště jeden ze střáží vlezl do chapadel a karma je v háji a od tý doby tu postavu nehraju, nema to smysl čekat až vyprchá... moc dlouho a soudy tu nejsou,  a než se nějakej udělá, je taková doba, že by mu IC slezly vlasy a nikdo by ho nepoznal...
Zaznamenáno




Orathe
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS