Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 30, 2024, 12:16:39 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11
  Tisk  
Autor Téma: OOC chování  (Přečteno 61791 krát)
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #135 kdy: Listopad 30, 2009, 07:44:57 pm

Jde o to, že i potech vsech incidetech svami sme se rozhodli ze vam dame moznost se usmirit, chteli sme unest vasi veleknezku a domluvit ji. Vysledkem toho je, že naprosto vsichni co tam byli a prohrali nad nami se uz nelogli po restartu zpet aby se to dohralo, v klidu si odesli a odmitli se lognout. Jeden znich se lognul, ale projistotu za jinou postavu. Pak nadava C62 na nejake nesmysli ze porusuje pravidla pri boji, zjevne kvuli pocitu ze neumi prohravat boco. Zadne porusovani pravidel jsem nevidel, s C62 se daji hrat pekne Rp hry a potom co jste ve vesnici prohrali ktomu taky melo dojit. Narozdil odvas jsem vam vsem nezacali sekat hlavy, ale zacli vas ozivovat, s textem do tellu ze jste svazani. Tomu se totiz rika Rp vite. No po oziveni si klidne nekolikrat dal utocite.
Usmirit se aha, unosem knežky... a ted jste sklamany že vam to nevyšlo, že se nenechala unest, nehrala tak jak jste si to predstavovali ano?
Dobu pro akci jste si vybrali sami, knežka vam utekla a zalezla do baračku, tam se odpojila, restart...

Co bylo ve vesnici nevim.
Prište pokud chcete neco dohrat po restarte, tak napišu hrači slušny tell a poprosim ho, vysvetlim mu to...
Mužu taky poslat PM na foru, skusit ICQ, zeptat se... nerozumim co vam v tom branilo.
Všechno jsou to slušni hrači a v prohrešcich se o nich nedočteš. To že nekdo muže mit dobry duvod nepripojit se te nenapadlo?
Tim že tu budeš rvat a osočovat nic nevyrešiš.
No ono to právě neskončilo. My čekali na jejich kumpany až se vrátí protože mají vstupenku dovnitř. Taky jsme je chytli ale prstě odmitly hrát. A po restartu se neobjevil nikdo kdo byl zapojen  do tehle akce ze sran protivniku to že utekla bylo v pořadku že se schovala v domě kde jsme se snažily proniknout taky ale mohli to dohrát  ale mě spíš zarazila neerp hra zaraxee= Amras ktery tu tak oc apeluje na to že chce hrát rp a mi mu to prej  kazime.
Poslední změna: Listopad 30, 2009, 07:49:44 pm od Tadomekaari Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #136 kdy: Listopad 30, 2009, 07:45:26 pm

ono by totiz vubec neskodilo kdyby tu byl nejak popis dane situace a ne jen rozepre mezi dvema hraci Mrknutí

takhle aby se v tom prase vyznalo

Ano přesně na to tu čekám viz. screen nahoře. C62 se nehodlá se mnou "srát", takže bych ho poprosil o zveřejnění stížnosti podložené příslušnými screeny, ať se můžeme bavit o konkrétních věcech.
Osobne jsem zadne screeny nedelal, protoze jsem najivne veril, ze cela vec probehne bez neceho takoveho. Bohuzel jsem se zmilil.
Pred nekolika dny real se nas rod dozvedel, ze rod Olath, napada a zabiji nase otroky. Situaci sla resit Pelanistra s Victorem do Vesnice, kde nas posleze pobila rodina Olathu, urezala, hlavy, okradli o penize. Podivne situace behem celeho incidentu tu uz nema ani smysl resit, navic dotycny clovek, ktery vlastne cely incident vyvolal byl jak jsem pred chvili koukal, potrestan. Cela situace zacala nanovo. Nas rod se stale snazil zjistit, kdo a proc napada nase otroky a zabiji je. Pochytali jsme nekolik clenu rodu Olath a nakonec se od nich samotnych dovedeli co se udalo ve vesnici. Zabiti nasich clenu a obetovani Lloth. Nas rod se snazil vymyslet jak situaci resit. Olathove rozpoutali valku. Dale tu bylo vloupani do Elgu ze strany Olathu, a dalsi napadani jednotlivcu naseho rodu. Rozhodli jsme se resit situaci tim, ze chytneme knezku rodu Olath a pokusime se s ni nejakym zpusobem domluvit, pokud mozno mirovou cestou. Knezka odmitla s nami jit po dobrem, navic se ostatni zacali chovat nepratelsky a priblizovat se nebezpecne k nasim postavam. Nathrae na prikaz knezky zabila jednoho clena Olathu dalsiho zranila a zacala pronasledovat spolu s Ceelast prchajici knezku. Dobehli jsme do vesnice, zacali se dobivat do domu, kdyz Ceelast objevila navrativsi se dva cleny rodu Olath. Opet jsme je zabili, jednoho clena jsem nekolikrat zvedli a on i pres to ze mel byt spoutan opet zacal utocit. Pote prisel restart a jeden clen Olathu se nalogoval za jinou postavu ostatni pro jistotu neprisli vubec. Tot vec z meho pohledu. Jestli vam tohle staci nebo ne je uz na vas. Cele to mohlo probehnout vicemene v klidu, kdyby se clenove Olathu nezacali chovat jak se chvoali. Mi nikomu hlavy nerezem, osobne jsem ani nikoho neokrad a vy presto se odlogovavte a brecite do tellu. tak ja uz fakt nevim. Sklidte si co jste zaseli nebo se na to hrani vykaslete. A nevi jaekj build mas na mysli ze je ucelove delanej proti vam? To mne opravdu rozesmiva. To si opravdu myslite, ze se nase hra toci jen kolem vas? Kdybyste meli aspon trochu diplomaticke schopnosti a nevyvolavali valecne stavy a zabijeni, tak se nic takoveho ani dit nemuselo. Jestli si myslite ze se rod drowu necha vykuchat ve vesnici a po zjisteni takoveho faktu, navic, ze jejich knezku uctivajici Lloth objetovali prave Lloth, se zavre ve meste a nehodla to resit, tak jste se spletli a meli na to myslet driv. Zajeete nejake RP a pak za nej nechcete nest nasledky a jeste se vymlouvate na OOC duvodu. Fakt smutny. Alekdo chce psa bit, hul si vzdycky najde.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #137 kdy: Listopad 30, 2009, 07:51:28 pm

Usmirit se aha, unosem knežky... a ted jste sklamany že vam to nevyšlo, že se nenechala unest, nehrala tak jak jste si to predstavovali ano?
Dobu pro akci jste si vybrali sami, knežka vam utekla a zalezla do baračku, tam se odpojila, restart...

Co bylo ve vesnici nevim.
Prište pokud chcete neco dohrat po restarte, tak napišu hrači slušny tell a poprosim ho, vysvetlim mu to...
Mužu taky poslat PM na foru, skusit ICQ, zeptat se... nerozumim co vam v tom branilo.
Všechno jsou to slušni hrači a v prohrešcich se o nich nedočteš. To že nekdo muže mit dobry duvod nepripojit se te nenapadlo?
Tim že tu budeš rvat a osočovat nic nevyrešiš.
Není snad automatika že když se něco do restartu nestihne tak se pokračuje po něm?
Nevím proč by měl člověk ostatní nějak nahánět.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Amelor
Host
Odpověď #138 kdy: Listopad 30, 2009, 07:52:50 pm

Usmirit se aha, unosem knežky... a ted jste sklamany že vam to nevyšlo, že se nenechala unest, nehrala tak jak jste si to predstavovali ano?
Dobu pro akci jste si vybrali sami, knežka vam utekla a zalezla do baračku, tam se odpojila, restart...

Co bylo ve vesnici nevim.
Prište pokud chcete neco dohrat po restarte, tak napišu hrači slušny tell a poprosim ho, vysvetlim mu to...
Mužu taky poslat PM na foru, skusit ICQ, zeptat se... nerozumim co vam v tom branilo.
Všechno jsou to slušni hrači a v prohrešcich se o nich nedočteš. To že nekdo muže mit dobry duvod nepripojit se te nenapadlo?
Tim že tu budeš rvat a osočovat nic nevyrešiš.
Není snad automatika že když se něco do restartu nestihne tak se pokračuje po něm?
Nevím proč by měl člověk ostatní nějak nahánět.
-Po restarte tu nebyvam v posledni dobe...
-Vec jsem pokladal za dorešenou...
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #139 kdy: Listopad 30, 2009, 08:27:03 pm

- původně tu bylo že vás nezajímá, že po restartu už nehrajeme, stejně tak mě nemusí zajímat vaše načasoví akce těsně před restart (to jen na okraj)
- prakticky ve všem souhlasím s Mikym a vše co napsal je celkem neskreslená pravda, alespoň u věcí kterých jsem se účastnil, ten kdo na návsi opakovaně napad jsem byl já a stejně tak jsem ignoroval telly od C62, důvod je zřejmý, opravdu s ním odmítám hrát a veřejně se k tomu přiznám a druhak jsem chtěl zůstat mrtvý a projít skrz očistec a to z důvodu blížícího se restartu, to že se do toho začalo tahat stínání hlav, okrádání atd. je mi upřímně líto, nesnáším to, jsem proti tomu a nikdy jsem nic takového neudělal a nehodlám s tím začínat, příčí se to mému přesvědčení a pohledu na věc
- nikdo by tu nebrečel pokud by se všichni chovali slušně, jediný kdo dnes koho slovně napadal a urážel byl C62 a je to zdokumentováno a vzhledem k tomu že byť se se mnou odmítá "srát" a dělám si z něj "prdel" nedoložil absolutně nic. Takže mě opravdu pouze vyhrožoval po tellu a sprostě mě napdal.
- bouhužel jsem čekal že to takto skončí, bál jsem se toho, protože jak jesm psal hra Viktora, Velekněžky, Hejkyny atd. se mi líbí a rád bych v ní pokračoval, bohužel hra C62 je naprosto v rosporu s mím pohledem na věc, jeho účelové chování shledávám nepřiměřeným a veřejně říkám, že si odmítám nechat kazit volné chvíle po zaměstnání tímto hráčem

screen před restartem:

Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #140 kdy: Listopad 30, 2009, 08:36:37 pm

Samozdřejmě jsem připraven nés odpovědnost za svoje chování. Odmítám se ale zodpovídat a nechávat se perzekuovat člověkem, kterého zajímá jen level postavy, kolik toho jak zabije a jak nás dokáže zničit všechny atd.. Relog a následné chování jeho postavy z akce jak píše Miky mám a rovněž připojuji. Jedná se mi o to aby si každý udělal obrázek. Je pravděpodobné, že jsem postižen dobou ve které žiji a nedokážu se řádně vžít do postavy a RP jiných hráčů, ale já si to alespoň dokážu přiznat a jsem dalek podvádět, účelově jednat, dělat cokoli co by pokazilo jinému hráči večer, bugovat a chovat se jako hulvát včetně sprostého nádávání.

Minulá akce a jednání s C62:





Předpokládám za své chování dostanu trest, poprosíl bych DM, aby se se mnou spojili přes PM, rád bych si některé věci domluvil, rozhodně nebudu zpochybňovat rozhodnutí, jen bych rád některé aspekty probral.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #141 kdy: Listopad 30, 2009, 08:42:18 pm

V brzké době tu budou další screen z druhého počítače, prosím tedy DM o posouzení stížnosti na mě a uložení trestu, rád bych od nich dostal odůvodnění rozhodnutí abych se podle toho mohl pro příště (snad) zařídit. Děkuji.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Orbi
Host
Odpověď #142 kdy: Listopad 30, 2009, 08:44:53 pm

Prepacte, ze sa ozvem, ale len ja sam som v tom totalne strateny a poriadne neviem o co ide a ake je vlastne obvinenie?
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #143 kdy: Listopad 30, 2009, 08:46:43 pm

A takhle to dopadá vždycky když se někdo nechá vytočit.

Jen nechápu Amrasi co tam pořád meleš o tom že C62 nějak podvádí záměrnou změnou postavy nebo tak něco.

A ještě něco. Podle mě bys měl dostat trest a hodně velký, děláš totiž to nejhorší co může hráč dělat. Snažíš se ostatní rozhádat a viditelně se ti to daří.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #144 kdy: Listopad 30, 2009, 08:49:12 pm

Promin ale z tech screenu co si poslal mi akorad vse vychazi proti tobe, napadas tady C62 pritom o tech situacich vis prd. A to ze jeste rikas, ze si zmenil build sve psotavy, ten build co mel predtim byl mnohokrat silnejsi.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #145 kdy: Listopad 30, 2009, 08:51:13 pm

Aspon že děláš screeny za to tě chválím ale ten pohled že mě zajímá jen lvly postavy a jak vás všechny zabít atd je právě to co se mi na tobě vubec neliby já tak nesmýšlím  to ty se furt situuješ do  pozice slunce a že se všechno děje jen kvuli tobě = změním si build tak abych tě efektivněji zabil i když jasně píšu že  kdybych tě chtěl efektivně zabít nechám si wiznu. Atd a to že jsem vyšší lvl to by tě nemělo jako správného hráče zajímat ne navíc to je jen dočasné.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #146 kdy: Listopad 30, 2009, 08:54:57 pm

Prepacte, ze sa ozvem, ale len ja sam som v tom totalne strateny a poriadne neviem o co ide a ake je vlastne obvinenie?

Obvinění jsme napsal na soukromé forum ale tady to připišu Amrase obvinuju z toho že  i když byl jasně před několika svědky několikrát sražen k zemi odpočítávání hp nebo  už tuhej a byl svázanej a resnutej aniž by šel do očistce tak vždycky začal utočit udělal to tak asi 3* než mi na něj došel ress a jak jsme ho dovedl do hospodskeho pokoje  resl tak odmital hrát a začal stím že hraju učelově atd atd. Co dodat po resu se neukazal vlastně se už neukazal nikdo z olathu jinak my slovem začali ještě před resem ale museli jsme prvně získat iic informace jak vypadá kněžka než jsme ji mohli vypatrat kuzly. Kvuli toho se to zdrželo jinak jsme vyšli docela brzo.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #147 kdy: Listopad 30, 2009, 08:55:22 pm

Prepacte, ze sa ozvem, ale len ja sam som v tom totalne strateny a poriadne neviem o co ide a ake je vlastne obvinenie?

Orbi, já hraju dole taky a nemám vůbec šajn o co go, takže si z toho nic nedělej  Mrknutí Som z teho volaky zmeteny
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #148 kdy: Listopad 30, 2009, 09:05:48 pm

To je mi nahodicka, ze po resu se ani jeden ze 3olathu nelogl.
Zaznamenáno
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #149 kdy: Listopad 30, 2009, 09:05:53 pm

Prepacte, ze sa ozvem, ale len ja sam som v tom totalne strateny a poriadne neviem o co ide a ake je vlastne obvinenie?

Obvinění jsme napsal na soukromé forum ale tady to připišu Amrase obvinuju z toho že  i když byl jasně před několika svědky několikrát sražen k zemi odpočítávání hp nebo  už tuhej a byl svázanej a resnutej aniž by šel do očistce tak vždycky začal utočit udělal to tak asi 3* než mi na něj došel ress a jak jsme ho dovedl do hospodskeho pokoje  resl tak odmital hrát a začal stím že hraju učelově atd atd. Co dodat po resu se neukazal vlastně se už neukazal nikdo z olathu jinak my slovem začali ještě před resem ale museli jsme prvně získat iic informace jak vypadá kněžka než jsme ji mohli vypatrat kuzly. Kvuli toho se to zdrželo jinak jsme vyšli docela brzo.
snad si to dobre pamatuju... kdysi bylo receno ze kdyz postave nedas pouta tak zadne "svaze postavu" neexistuje. ani omraceni postavy ala zabiju ju a ressnu, kdyz ju ressnes tak je ziva a moze utec... v pripade ze se nedohodnete... snad sem to nepopletl Škleb
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS