Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 11:37:02 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 11
  Tisk  
Autor Téma: OOC chování  (Přečteno 61757 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
kdy: Červenec 27, 2009, 03:13:02 pm

Zdar. Mám tu podivné OOC chování od acc BaldorKT. Usoudil jsem, že to není zrovna košer, tak to sem píšu pro posouzení.

Situace byla následující: Vlezl jsem s Belisarem do Kráterské budovy, odkud byl hlášen poplach. Narazil jsem tam na Vendelína Svitečka a Keline Beneseph nad tělem s papežským pojmenováním (viz screen). Vendelín tělo vzal, v čemž jsem mu chtěl zabránit když tu onen padlá pročel očistcem a vrhnul se na mě. Automatická reakce postavy byla ohnat se zpátky a tak ho Belisar zabil. Nasadil jsem mu pouta, oživil ho a vedl do vězení. Tam odmítl vlézt dovnitř, načež jsem mu odpověděl ať se hne nebo ho tam dokopu (screen). Nereagoval, tak jsem mu dal knockdown, který ho zase zabil. Odnesl jsem ho tedy do cely, že ho tam oživím a zavřu, když tělo zmizlo protože zase prolezl očistcem. Zbytek je ve screenu.

Druhý screen o trochu později zřejmě NWN odmítlo udělat, ale rozhovor po tellu se odvíjel v duchu, že jsem ho varoval, že jde o OOC chování a postnu to na fórum. On obdpověděl že mu to s tím oltářem nic nezakazuje a ať si to klidně zkusím doprovázeno výsměšným smajlíkem. Víc k tomu asi nedodám.



BTW, ta hláška You cannot use that item je právě od hůlky vzkříšení, když zrovna v tu chvíli zmizel.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #1 kdy: Červenec 27, 2009, 03:27:26 pm

No osobne tam ziadne OOC nevidim. Po smrti ma postava moznost IC sa vratit tam kde si priputala dusu. On toho bravurne vyuzil. Dokonca ta este oblafol a priviedol k tomu aby si ho zabil.

Holt je tak nastaveny system. Mozno by nebolo zle vypnut smrt vo vezeni /nekonecne krvacanie alebo neteleport do ocisca/.

Ostava len jedine. Zatykac.
Poslední změna: Červenec 27, 2009, 03:32:11 pm od Orbi Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2 kdy: Červenec 27, 2009, 03:30:30 pm

Priklanam sa skor k Orbimu nazoru a este by som rad dodal ze Venda bol svedkom ako Belisar zabil "zobraka" Úsměv)))
Zaznamenáno

Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červenec 27, 2009, 03:33:21 pm

OK. Takže když někdo někoho zajme, nasadí mu pouta a dotáhne ho do vězení, tak on se z toho jen tak vyvlíkne tím, že se nechá zabít a jeho tělo se jen tak rozplyne do prázdnoty?

Fajn, pokud to tak je, podřídím se podobným praktikám a nebudu se s tím dál oběžovat.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červenec 27, 2009, 03:34:38 pm

A nenapadlo Vás, že jste třeba ludkovi jak tu trolové říkají "zkazili hru"? Že chtěl onu postavu třeba zavřít, mučit a sehrát s ní nějaký RP?
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Orbi
Host
Odpověď #5 kdy: Červenec 27, 2009, 03:35:02 pm

OK. Takže když někdo někoho zajme, nasadí mu pouta a dotáhne ho do vězení, tak on se z toho jen tak vyvlíkne tím, že se nechá zabít a jeho tělo se jen tak rozplyne do prázdnoty?

Fajn, pokud to tak je, podřídím se podobným praktikám a nebudu se s tím dál oběžovat.

Ano, "rozplynie sa do prazdnoty"  tak ako vo vsetkych inych lokaciach. Zial vezenie nie je vynimka.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #6 kdy: Červenec 27, 2009, 03:35:53 pm

A nenapadlo Vás, že jste třeba ludkovi jak tu trolové říkají "zkazili hru"? Že chtěl onu postavu třeba zavřít, mučit a sehrát s ní nějaký RP?

Kto ze mu skazil hru? Mimochodom, na hru treba dvoch, a ocividne ten druhy s nim hru, na vezna a zalarnika, nechcel hrat .
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #7 kdy: Červenec 27, 2009, 03:38:27 pm

OK. Takže když někdo někoho zajme, nasadí mu pouta a dotáhne ho do vězení, tak on se z toho jen tak vyvlíkne tím, že se nechá zabít a jeho tělo se jen tak rozplyne do prázdnoty?

Fajn, pokud to tak je, podřídím se podobným praktikám a nebudu se s tím dál oběžovat.

ja bych rekl ze kdyz nekoho dotahnes do vezeni a tam ho zabijes tak tym to hasne. Postava byla ve vezeni zabita. Co vic chces na tom resit ? To ze jsi ho chtel ressnout uz je vec jina a jelikoz byla postava popravena tak snad nechces rikat ze ma cekat jestli ji nahodou neressnes  Kroutím očima
Zaznamenáno

BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červenec 27, 2009, 03:39:31 pm

Chtěl bych podotknout bláznivého žebráka a Svatého otce xD
Výsměšný smajlík byl myšlen asi toto xD jenže to neni výsměšný smajlík ale šklebící se smajlík xD píšu ho skoro pořád už ze zvyku ... Smích
Tim odmítnutím bylo myšleno asi že sem se sekl a nemohl se pohybovat což sem posléze psal xD
Následný kill a útěk přes oltář jsem nijak neplánoval tudíž veškeré ovace na mou bravurní strategii PRISONBREAK bych skromně odmítl xD
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červenec 27, 2009, 03:40:53 pm

A nenapadlo Vás, že jste třeba ludkovi jak tu trolové říkají "zkazili hru"? Že chtěl onu postavu třeba zavřít, mučit a sehrát s ní nějaký RP?
To že dáš postavu do vězení ji na minimálně den zabanuješ, tomu bych se bránil všemi prostředky.

Já osobně kdybych věděl že mě chce vsadit do vězení (bez toho aby to bylo nějak silně provázáno s příběhem světa a ovlivnovalo ho to), tak bych se mu normálně odpojil. Prostě hráči nemají právo dávat jiným hráčům bany na postavy. A za tím si stojím.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Červenec 27, 2009, 03:42:44 pm

A nenapadlo Vás, že jste třeba ludkovi jak tu trolové říkají "zkazili hru"? Že chtěl onu postavu třeba zavřít, mučit a sehrát s ní nějaký RP?

Kto ze mu skazil hru? Mimochodom, na hru treba dvoch, a ocividne ten druhy s nim hru, na vezna a zalarnika, nechcel hrat .

opět budu citovat troly "pokud nechce hrát s ostatníma at hraje singl"

Tady lidi tvrdí jen to co se jim zrovna hodí  Kroutím očima
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Červenec 27, 2009, 03:45:30 pm

A nenapadlo Vás, že jste třeba ludkovi jak tu trolové říkají "zkazili hru"? Že chtěl onu postavu třeba zavřít, mučit a sehrát s ní nějaký RP?

No, mě to přišlo jako že celá ta jeho akce je vyložena přiblblá provokace. Pojmenovat se zparchantěle po papežovi a s prvním levelem zaůtočit na první PC na které narazí, aby mohl hebnout, projít očistcem a zase prudit? Tam se už ani nic zkazit nedalo.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červenec 27, 2009, 03:47:40 pm

Ale co je na tom printu, jak sem koukal, že jsi ho sundal dřív, než byl poplach ... pokud to nebyl druhý poplach...
Zaznamenáno




Orathe
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Červenec 27, 2009, 03:48:38 pm

A nenapadlo Vás, že jste třeba ludkovi jak tu trolové říkají "zkazili hru"? Že chtěl onu postavu třeba zavřít, mučit a sehrát s ní nějaký RP?
To že dáš postavu do vězení ji na minimálně den zabanuješ, tomu bych se bránil všemi prostředky.

Já osobně kdybych věděl že mě chce vsadit do vězení (bez toho aby to bylo nějak silně provázáno s příběhem světa a ovlivnovalo ho to), tak bych se mu normálně odpojil. Prostě hráči nemají právo dávat jiným hráčům bany na postavy. A za tím si stojím.

Z toho vězení se můžeš ještě ten samý den dostat, chce to jen trochu hrát...
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Červenec 27, 2009, 03:49:40 pm

Ale co je na tom printu, jak sem koukal, že jsi ho sundal dřív, než byl poplach ... pokud to nebyl druhý poplach...

To tam není vidět. Zrovna jsem se bavil s Vendelínem o jeho těle, které mezitím zmizelo, když na mě něco zaútočilo zezadu. Než jsem stačil kamkoliv kliknout, zafungovala automatika NWN a on dostal dávku útoků.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: [1] 2 3 ... 11
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS