Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 30, 2024, 07:08:36 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Tisk  
Autor Téma: OOC chování  (Přečteno 61804 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #120 kdy: Listopad 29, 2009, 01:34:47 pm

Těší mě Váš zájem o mě a mé děti, kterým se snažím vštěpovat úctu ke starším, ale nenechat si srát na hlavu. Dále je učím, že bonzování je špatné a když už to udělají tak musí práskat správně. To ani dohromady nepochopíte. S úctou Čestmír Žáček.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #121 kdy: Listopad 29, 2009, 02:12:16 pm

Nezní to hned líp? Takhle se mi to líbí, bez útočného tónu a slušně.
Nakonec je z Vás i slušný člověk, chápu, anonymita internetu je strašlivě nepříjemná věc.

Hezký den a příjemnou hru Vám přeji taktéž, pane kolego.

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #122 kdy: Listopad 29, 2009, 05:51:44 pm

Špatně jste si to vyložili, to nebyla ani omluva, ani šlušně formulovaná odpověď. A kolegové už vůbec ne. Co zní líp, tak na to nehraju. Beru jen to, co je správné. Pro mě anonymita není strašlivě nepříjená věc, nesdílím učet, nick, postavy s nikým na žádnem fóru/ hře. A nestydím se za své názory. S úctou zase někdy.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #123 kdy: Listopad 29, 2009, 06:23:02 pm

Tvoje výpady a posty stojí poslední dobou opravdu za to .
"Slintáš "všade a za každou cenu .
Doporučil bych Ti návštěvu psychiatra ,pokud nedokážeš tolerovat  opačný  názor od tvého.
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #124 kdy: Listopad 29, 2009, 07:48:37 pm

Uctivě děkuji za vaše komentáře, poznamenám a přidám k další.
Krásný zbytek večera přeji.  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #125 kdy: Listopad 30, 2009, 06:39:06 pm

Tak je tu jedno podání stížnosti na mou osobu,



rád bych tedy požádal o přednesení stížnosti abych na ni mohl reagovat.

Děkuji.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #126 kdy: Listopad 30, 2009, 07:04:36 pm

...

Tak z tohodle mi je fakt na nic. My se tam snazime o nejakou hru svami, vymyslet neco jak vas dostat z toho do ceho jste se namocili, resime to narozdil odvas bez sekani hlav a jedineho co se od vas dockame je takova prasarna. Porad jsem doufal ze svami muze byt dobra hra, a že se to bude dat resit "normalne", ale tohle je vrchol a dost jste me zklamali.
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #127 kdy: Listopad 30, 2009, 07:12:24 pm


Tak z tohodle mi je fakt na nic. My se tam snazime o nejakou hru svami, vymyslet neco jak vas dostat z toho do ceho jste se namocili, resime to narozdil odvas bez sekani hlav a jedineho co se od vas dockame je takova prasarna. Porad jsem doufal ze svami muze byt dobra hra, a že se to bude dat resit "normalne", ale tohle je vrchol a dost jste me zklamali.

Tak já vcelku v klidu odpovím, mám rád tvoji hru, líbí se mi hra velekněžky a myslím, že jsem se snažil s vámi hrát seč mi síly stačili. S Viktorem jsem normálně komunikoval, s velekněžkou taktéž. To že se začali někde stínat hlavy je mi líto, nesnáším to, nedělám to a odsuzuji to. Vypadá to spíše tak že mám já a nejenom já osobní problém s C62 pro jeho účelové a OOC chování, stejně tak pro jeho ohýbání pravidel a vymýšlení nových a nových nepředložeností, které se snaží vnutit okolí "viz. jeho ovládnutí osoby - je hypnóza " atd.. Co se týče nevhodného chování a zneužívání systému, nebyl jsem to já, kdo si nechal účelově změnit postavu s ohledem na okolí atd.. Pokud jsem tě PiAnO zklamal, je mi to upřímně líto, ale nenechám si kazit volné chvíle, které si urvu v pracovním týdnu na vlastní potěchu a zábavu, člověkem kterému jsou cizí jakékoli morální zásady.

Edit: na vše máme dostatek screenů jak z dneštního dne tak ze včerejšího, tam je možno posoudit jak moc se C62 snaží zabavit ostatní a hrát čisté RP
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Awadar
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #128 kdy: Listopad 30, 2009, 07:17:20 pm

Já osobně jsem se nelogl, protože jsem neměl čas – nechápu proč tu neustále tyto věci řešíte těsně před restartem.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #129 kdy: Listopad 30, 2009, 07:19:16 pm

PiAn0, mužeš napsat koho z čeho tahate prosimte? Jinak muže težko nekdo vedet o čem mluviš.
Taky nechapu kdo a čim te mel zklamat, tak tady nervi do tmy ale napiš o co jde.
Zaznamenáno
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #130 kdy: Listopad 30, 2009, 07:21:40 pm

ono by totiz vubec neskodilo kdyby tu byl nejak popis dane situace a ne jen rozepre mezi dvema hraci Mrknutí

takhle aby se v tom prase vyznalo
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #131 kdy: Listopad 30, 2009, 07:24:43 pm

ono by totiz vubec neskodilo kdyby tu byl nejak popis dane situace a ne jen rozepre mezi dvema hraci Mrknutí

takhle aby se v tom prase vyznalo

Ano přesně na to tu čekám viz. screen nahoře. C62 se nehodlá se mnou "srát", takže bych ho poprosil o zveřejnění stížnosti podložené příslušnými screeny, ať se můžeme bavit o konkrétních věcech.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #132 kdy: Listopad 30, 2009, 07:28:09 pm

PiAn0, mužeš napsat koho z čeho tahate prosimte? Jinak muže težko nekdo vedet o čem mluviš.
Taky nechapu kdo a čim te mel zklamat, tak tady nervi do tmy ale napiš o co jde.
No já to přesně vyjasním. To jeho učelové myslí nejspíše předělávku ceelast z mága ženy na kněžku což je podle pravidel a dělá se to za podpory dm. Předělal bych to na necasteerskou postavu kdybych nepřišel o momentálně jediný pruchod sny v podtemnu a  jediny povoleny caster u drowky je kněz. Každopádně si myslí že jsou středem vesmíru a čeká že tahle předělávka je určená speciélně pro ně. Přitom když chceš někoho odrovnat je jasně wizna sd lepší. Pak kouzlo ovládnutí osobby nevím co to u tahá ono  při  tom jak jsme komunikovali  jsem jasně napsal že je to na domluvě mezi hráči já vydím ovládání osoby jako hypnozu =  poslušně udělá co che aniž by si to pamatoval on to viěl stejně s tím rozdílem že by to nenazval hypnozou protože prej postava v hypnoze nic nedělá jen odpovídá nemuže se hejbat. A ještě to ooc chování myslí asi to že po tom co jsem byl já s GLognarem, pak pelina a victor předemnou zabyxti jsem po restartu logl z ceelast. Přitom jsme jim ten den nic neudělal ani jsme nevytahl nohy z Elgu. Až další den jsme je začínal odchytávat vzal do domku na pár věcí se zeptal a pustil bez  nějakeho kilu nebo tak. A ptal jsme se je čistě jen na tu věc co jsme ic věděl a to byla ta že mučily naše otroky neptal jsme se je nanic co by se tykalo incidentu kdy zabyli tyhle 3 postavy. Prostě jen sběr informací ktomu měli možnost si pořidit nákladního brouka v elgu.
Poslední změna: Listopad 30, 2009, 07:36:30 pm od Tadomekaari Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #133 kdy: Listopad 30, 2009, 07:28:30 pm

Jde o to, že i potech vsech incidetech svami sme se rozhodli ze vam dame moznost se usmirit, chteli sme unest vasi veleknezku a domluvit ji. Vysledkem toho je, že naprosto vsichni co tam byli a prohrali nad nami se uz nelogli po restartu zpet aby se to dohralo, v klidu si odesli a odmitli se lognout. Jeden znich se lognul, ale projistotu za jinou postavu. Pak nadava C62 na nejake nesmysli ze porusuje pravidla pri boji, zjevne kvuli pocitu ze neumi prohravat boco. Zadne porusovani pravidel jsem nevidel, s C62 se daji hrat pekne Rp hry a potom co jste ve vesnici prohrali ktomu taky melo dojit. Narozdil odvas jsem vam vsem nezacali sekat hlavy, ale zacli vas ozivovat, s textem do tellu ze jste svazani. Tomu se totiz rika Rp vite. No po oziveni si klidne nekolikrat dal utocite a my vas kvuli tomu musime porad posilat k zemi a pak napise, ze tohle nechce hrat. Ti ostatni co po restartu nelogli zpatky a rikaji ze uz nemeli cas, tak se meli aspon nam ozvat ze uz po restartu nebudou a ne si jentak zmizet.
Poslední změna: Listopad 30, 2009, 07:32:01 pm od PiAn0 Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #134 kdy: Listopad 30, 2009, 07:41:41 pm

Jde o to, že i potech vsech incidetech svami sme se rozhodli ze vam dame moznost se usmirit, chteli sme unest vasi veleknezku a domluvit ji. Vysledkem toho je, že naprosto vsichni co tam byli a prohrali nad nami se uz nelogli po restartu zpet aby se to dohralo, v klidu si odesli a odmitli se lognout. Jeden znich se lognul, ale projistotu za jinou postavu. Pak nadava C62 na nejake nesmysli ze porusuje pravidla pri boji, zjevne kvuli pocitu ze neumi prohravat boco. Zadne porusovani pravidel jsem nevidel, s C62 se daji hrat pekne Rp hry a potom co jste ve vesnici prohrali ktomu taky melo dojit. Narozdil odvas jsem vam vsem nezacali sekat hlavy, ale zacli vas ozivovat, s textem do tellu ze jste svazani. Tomu se totiz rika Rp vite. No po oziveni si klidne nekolikrat dal utocite.
Usmirit se aha, unosem knežky... a ted jste sklamany že vam to nevyšlo, že se nenechala unest, nehrala tak jak jste si to predstavovali ano?
Dobu pro akci jste si vybrali sami, knežka vam utekla a zalezla do baračku, tam se odpojila, restart...

Co bylo ve vesnici nevim.
Prište pokud chcete neco dohrat po restarte, tak napišu hrači slušny tell a poprosim ho, vysvetlim mu to...
Mužu taky poslat PM na foru, skusit ICQ, zeptat se... nerozumim co vam v tom branilo.
Všechno jsou to slušni hrači a v prohrešcich se o nich nedočteš. To že nekdo muže mit dobry duvod nepripojit se te nenapadlo?
Tim že tu budeš rvat a osočovat nic nevyrešiš.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS