Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 25, 2024, 09:09:57 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 352785 krát)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #150 kdy: Červenec 20, 2009, 06:50:21 pm

Maku už je tady...
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Amelor
Host
Odpověď #151 kdy: Červenec 20, 2009, 06:55:45 pm

Proto navrhuju "domaci vezeni" pro popravene.
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #152 kdy: Červenec 20, 2009, 07:06:11 pm

Sice už za drowy nehraju - stejně bych se za práva drowů popral. Když se vrátit k omezení drowů, musí se vrátit i výhody drowů.  Valím oči! Super! Úsměv Ne, teď bezesrandy. To je k ničemu. Tak nás drowové nebudou masakrovat za dne, ale v noci. Stížnosti a následny flame tu bude i tak. Chce to nějaké jiné řešení, než slepost (osobně si mi více líbil systém slepota + zranění světlem každých pár sekund - odpovídá to více zákonitostem drowů).
Poslední změna: Červenec 20, 2009, 07:12:27 pm od maku Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Amelor
Host
Odpověď #153 kdy: Červenec 20, 2009, 07:14:26 pm

Proto navrhuju "domaci vezeni" pro popravene.  Škleb
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #154 kdy: Červenec 20, 2009, 09:20:10 pm

Proto navrhuju "domaci vezeni" pro popravene.  Škleb
Bože muj to jsme si dal sám dokud neseženu  zase vybavení n a heckmena a nenaexpím atd atd ... takže pár dní máte pokoj.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #155 kdy: Červenec 20, 2009, 09:20:45 pm

Hmmmm. Tak se priklanim k nazoru Amelora. (Hezky zavřít Ceelasta do svého pokojíčku. A učit se budeš!)
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #156 kdy: Červenec 20, 2009, 09:58:13 pm

Hmmmm. Tak se priklanim k nazoru Amelora. (Hezky zavřít Ceelasta do svého pokojíčku. A učit se budeš!)
Jj a pak Ceelast umře vyčerpáním protože přečetla moc knížek s epickými kouzli Úsměv The End. A povrchnáci žili šťastně až do smrti kterou jim přivodilo zahájení koňského Demolition derby  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #157 kdy: Červenec 20, 2009, 10:56:17 pm

Hmmmm. Tak se priklanim k nazoru Amelora. (Hezky zavřít Ceelasta do svého pokojíčku. A učit se budeš!)
Jj a pak Ceelast umře vyčerpáním protože přečetla moc knížek s epickými kouzli Úsměv The End. A povrchnáci žili šťastně až do smrti kterou jim přivodilo zahájení koňského Demolition derby  Valím oči! Super!
*prosim dm o vymaz tehle a zprávi nad tím nevšiml jsme si ž tohle neni hydepark.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Amelor
Host
Odpověď #158 kdy: Červenec 21, 2009, 08:38:01 am

Nene, takhle jsem to nemyslel, zavrit "do podtemna", "povrchnana" zas "na povrchu".
Muže mu vyskakovat hlaška jako: "Citiš jak ti tohle misto primo vysáva silu, asi se važe s hodne silnou a neprijemnou vzpominkou."
+se s nim bude neco dít, nejednodušši bude asi nejake zraneni, predpokladam že lokace podtemno, povrch jso nejak rozdelene.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #159 kdy: Červenec 21, 2009, 10:11:00 am

Jasně, už to chápu. Výše trestu, měsíc se mi zdá adekvátní-pokud by dotyčný způsobil velké škody.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #160 kdy: Červenec 21, 2009, 10:18:51 am

Jasně, už to chápu. Výše trestu, měsíc se mi zdá adekvátní-pokud by dotyčný způsobil velké škody.

Ale tu nejde o potrestani ale spiš aby si hrači oddechli od masovych vrahu a podobnych "čisel" a aby ti nemohli po poprave hned pokračovat, nebo si je nepotkal na prochazce.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #161 kdy: Červenec 21, 2009, 10:22:38 am

To vypatrani a dolapeni taky neni snadna vec, tak by melo byt nejak odmeneno, ne že popraveny vesele pokračuje s menši prestavkou.
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #162 kdy: Červenec 21, 2009, 10:28:39 am

Jo, takhle bych to bral. Jak jsem již někde psal, je to divné. Zloduch zlobí, po hodinách hry ho povrchnané chytí, bude soud, poprava a vlastně když si dotyčný pospíší, jak se jim ještě stihne vrátit na stejné místo vysmát. Jak někdo poznamenal - jsme fantasy. To ano, ale mělo by to být tak, abychom hře nebránili v hraní. Vezměmo to třeba jako v podání Harryho Pottera. Temná pan nedopadl dobře a trvalo mu kolik (nejsem zrovna nějakej fanda, tak mě případně opravte) 16 let, než se dokázal vrátit na svět. Tak myslím, že by měsíc nebyl nějak přehnaný. Jen to nesmí být využíváno jako forma trestu, nýbrž jako normální průběh hry, tak aby byla zábavná. Zlo bude řádit, jakmile se nechá chytit, bude další pokračování v podobě soudu, trestu. Následně se třeba opravdu ten měsíc nedostane. Na druhou stranu nemám tušení, do jakých mezí to NWN zvládne udělat. Ale prostě vyčlenit určitou oblast, ve které se jedině a pouze bude moci pohybovat onen padlý zloduch. Je to mírnější forma, než mnou navrhovaná perm. smrt.. ale také by to mohlo být velmi účinné. A stejně jako perm. smrt by hře dodala hodně toho RP a IC hraní, což si jistě všichni přejeme.

A než k tomu začnete další přispívat, prosím odprostěte se už od nějaké vzteku na Drowku a myslete na to jako na celek, jako na systém hry. Dělat tyhle opatření jen kvůli tomu, že tu jedna drowka zlobí? To je nekoncepční. Buď se to zavede plošně tak, aby se usmrcený zloduch nevrátil na svět okamžitě ale třeba po týdnu, měsíci.. jak by bylo rozhodnuto šéfy K2. Dobro se bude chvilku kochat z toho, že je svět bezpečnější, lhot po uplynutí této doby se zlu podaří vrátit se na svět. Já bych nedával domácí vězení např. Drow zavřít v Podtemnu. Já bych prostě udělal lokaci jako třeba očistec ta by je to portlo a nemohli by projít na svět do uplynutí této doby. Myslím, že týden/měsíc není tak dlouhá doba, abychom nemohli vydržet nehrát za svou postavu. Za tu dobu můžeme udělat spousty jiných i třeba užitečných věcí.. nebo klidně hrát jinou postavu. Tohle přinese hře šmrc a notoričtí attakéři budou více zvažovat své činy. Na druhou stranu o proti perm. smrti to nebude svádět hrát pouze za dobré postavy  Škleb
Poslední změna: Červenec 21, 2009, 10:35:20 am od maku Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Amelor
Host
Odpověď #163 kdy: Červenec 21, 2009, 10:48:54 am

Jedna lokace je kruta, tyden malo (i když pro nektere nekonečna doba), vic je proste moc.
Uzemi podtemno/povrch je z meho pohledu idealne rešeni, pokud jde o tyhle dve strany a mesic je tak akorat, hrače to donuti vic hrat a premyšlet, posiat "ven" sve spoluhrače...

ED: 1. premyšlejme realne 2. Jedna lokace to je už primo trest...
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #164 kdy: Červenec 21, 2009, 10:55:14 am

Jenže to je přesně to, co jsme nechtěl. Rozdělíte "trest" na Povrch a Podtemno. To je přesně to, od čeho jsem chtěl, abyste se odvrátili. Momentálně zlobí drowka, až začně zlobit můj nekromant.. či mnoho dalších povrchnanských zloduchů... zavřete je na povrchu? Hmm, fajn .. já do podtemna stejne nikdy jít nechtěl. Uplně to ztrácí koncepční smysl a stává se z toho záležitost momentálního problému s Drowkou.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS