Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 01:49:25 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 69 70 [71] 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 352050 krát)
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #1050 kdy: Únor 20, 2014, 02:49:46 pm

Co na tom, že nějaká postava neotevře všechno, to přece není klíčové, nebo jo?

...to je právě to, co nevím, jistý si nejsem a zatím z toho co vím mi připadá, že klíčové ano. Nechť si truhly a poklady opravdu vybírá jen ten nejlepší zloděj (i když jsem názoru, že spíš by klíč od truhel měl mít nějaký boss či jiný obyvatel toho dungu, jak už jsem tu párkrát viděl), ale zamčené dveře, hned na okraji dungu?

Nechci se tu moc rozepisovat, abych nevynášel nějaké IC info (o místech, kde jsem na to narazil - ale stejně to bude valná většina čtenářů znát), ale právě proto jsem se ptal, zda-li k takovým dveřím existuje klíč a nebo je nutné využít služeb zloděje
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1051 kdy: Únor 20, 2014, 02:51:58 pm

Vím jen o jednom minidungu, kde je potřeba na odemčení zloděj. Navíc tam se jde dostat i jinou cestou. A když už jsou nějaké dveře v dungu na klíč, je vždy někde páka, nebo klíč, nebo něco podobného. Neboj zloděj esenciální není. Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #1052 kdy: Únor 20, 2014, 02:57:35 pm

Ta uprava je delana z nejakeho duvodu, never tomu ze by se to nekomu chtelo zas menit. Zlodej je ted opravdu zlodej a ma ve svete uplatneni. Mag a sorc je sam o sobe dost univerzalni.
Jo, je to trochu nefer,ale takhle to je a je to zajimavejsi. Úsměv
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #1053 kdy: Únor 20, 2014, 03:01:52 pm

Vím jen o jednom minidungu, kde je potřeba na odemčení zloděj. Navíc tam se jde dostat i jinou cestou. A když už jsou nějaké dveře v dungu na klíč, je vždy někde páka, nebo klíč, nebo něco podobného. Neboj zloděj esenciální není. Úsměv

Super, to jsem potřeboval vědět. Takhle budu o to ochotněji hledat  Škleb
Zaznamenáno
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #1054 kdy: Únor 20, 2014, 03:05:39 pm

Ta uprava je delana z nejakeho duvodu, never tomu ze by se to nekomu chtelo zas menit. Zlodej je ted opravdu zlodej a ma ve svete uplatneni. Mag a sorc je sam o sobe dost univerzalni.
Jo, je to trochu nefer,ale takhle to je a je to zajimavejsi. Úsměv

Po informacích, co jsem dostal to zas až tak moc měnit nepotřebuju. Je podstatný rozdíl mezi tím se někam nepodívat a nebo jen něco z pokladu nezískat. Na poklady vysazený nejsem, ale když bych se do třeba 1/4 míst nemohl dostat jen kvůli tomu, že nemám postavu zloděje, zamrzelo by to pořádně.

Ti dva asi opravdu univerzální budou. Ale nedokážu si představit, jak hraje mág na K2 s omezením meditace. To hraje jen přes kouzly nabušeného henchmena?
Zaznamenáno
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #1055 kdy: Únor 20, 2014, 03:32:35 pm

Drviva vetsina sveta je volne pristupna, jen na par vyjimek. Za vse, orci poklad, nebo rude doly, i do dolu se vsak da dostat z druhe strany.. Stejne do verd dolu se da dostat s paklicem pres blata, nebo z podtemna kde koupis klic.

Je jen na tobe jestli venujes cas delsi ceste, nebo zabavnejsi skladani party.

Spousta lidi ma chut nebo duvod chtit zvladnout vsechno solo, ale o tom ta hra predse neni. Presto tady jako solista nejsi nijak vyznamne omezovan. Mrknutí
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #1056 kdy: Únor 20, 2014, 03:40:08 pm

Citace: Michal ...do verd dolu se da dostat s paklicem pres blata..
[/quote

Paklíčem? tj. stejně jako standard NWN, skill otvírání podpořen bonusem z paklíče? Si teď nepamatuju,kolik ty dveře mají, ale myslím, že něco málo pod 60 (takže zase zloděj Jsem v rozpacích)
Zaznamenáno
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #1057 kdy: Únor 20, 2014, 03:47:15 pm

Paklic mi padl jednou z beholdera v podtemnu, jinak sem myslel skill. Úsměv
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1058 kdy: Únor 20, 2014, 03:52:38 pm

Jinak bez té meditace je to vpohodě, průměrná prskafka si vpohodě vystačí. Tábořiště jsou na hodně místech, prodloužený kouzla trvají...ani si nevybavuji jestli tu s tím měl někdo problém...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1059 kdy: Únor 20, 2014, 08:15:13 pm

Právě proto bych to kouzlo upravil. Co je na tom tak báječného, vzít si na třeba 35-tém lvl 1 lvl zloděje a díky možnosti neomezeného skillu/lvl namaxovat otvírání na tomto jediném lvlu?

To už je větším unikátem právě ten kouzelník na 40-tém lvl Nevím co si myslet/Nerozhodný

Power build, to je na tom to báječné Úsměv Tady se RP moc nenosí, žel bohu.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1060 kdy: Únor 20, 2014, 10:47:52 pm

Jaktože ne? Vidíte tu snad chodit týpky co se normálně do talku baví o fotbale, nebo vykřikují že jsou RDD a potřebujou někoho, kdo jim pomůže expit?
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Rizzen
Mob
*
Příspěvků: 60



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1061 kdy: Únor 20, 2014, 11:40:53 pm

Zajímavé jak tady pořád převládá představa, že RP je jenom mluvení. RP = když zloděj vypáčí zámek, když bojovník vymlátí duši z oponenta, když drowí vrah dostihne oběť a bezeslova jí zamorduje, když nekromant vyvolá do boje demilicha. To vše je RP a mělo by být odměňováno formou XP od DM. Očekávám den kdy to většiny zdejších DMs docvakne.

Vzpomínám na Mustafu: NWN je bojová hra, 90% featů jsou bojových. Tak z této hry ponořené do násilného prostředí nedělejte The Sims, Díky.

PS: A ohledně powerbuildů. Věřte tomu, že každá postava jak v našem světě tak ve světě NWN, hledá nejsilnější, nejůčinější  a nejlepší prostředky jak být co nejlepší. Když klerici zjistí že krátkodobou návštěvou u mnichů se jejich moc zvýší tak to logicky budou dělat všichni.

Když Mág ve světě nwn zjistí, že vložením svých vědomostí do studia zlodějiny dokáže i toto řemeslo. Tak to KAŽDÝ racionální mág to udělá.

Je to racionální, logické, a nechápu že to někdo nechápe.

Vzpomínám si na stejnou diskusy cca před pěti lety, kdy si někdo stěžoval že je nenormální přezouvat 5 párů bot před bojem. Tehdy mustafa krásně řekl. Kdyby vám to mělo i v reálném životě zachránit život. Každý by se přezouval o stošest. A měl pravdu samozřejmě.
Zaznamenáno

Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #1062 kdy: Únor 21, 2014, 12:32:43 am

*tiše zavzpomínal na Mustafu a pak si povzdechnul*

Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1063 kdy: Únor 21, 2014, 06:48:26 pm

Jaktože ne? Vidíte tu snad chodit týpky co se normálně do talku baví o fotbale, nebo vykřikují že jsou RDD a potřebujou někoho, kdo jim pomůže expit?

Bavili jsme se o screenech, ne? Podívej se třeba do trestů Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1064 kdy: Únor 21, 2014, 07:17:21 pm

Jaký screeny? My se bavili o screenech? Co??? Já myslel, že jsem se bavili o tom, že se tu nehraje RP...nějak mě to nesedí *jde si dát sprchu a vrací se energický a plný sil*
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Stran: 1 ... 69 70 [71] 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS