Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 18, 2024, 05:09:32 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Násilné osvobození z vězení aneb zamyslime se  (Přečteno 14921 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Květen 27, 2009, 07:24:13 am

Takovehle silenosti vymyslime jen kvuly tomu, ze se objevuji pokusy (nevim jestli i ve hre, ale na foru urcite) ze hry pro sebe vyzdimat co nejvic i proti logice a nebo slusnosti. Kdyz by vsichni pouzivaly soudnost a slusnost nic z toho neni potreba!
Sam osobne jsem pro nejaky minimalni pravidla hlavne "technicke" zbytek nechat na RP hre... jak to vypada tak to nejde. Skoda, skoda, skoda, ... jak zajimave by se mohlo hrat.

Dohuzel tedy myslim ze ohlasovat by se osvobozovani melo. I kdyz mozna (nevim jestli se to podari vymyslet) nejak mene tvrde, obrance nemuze zavirat brany, najimat zoldaky, ... (slusnost a logika).

Osvobozovani z vezeni neni sranda, kolikrat nekdo nekde na svete zautocil na vezeni a nekoho osvobodil... hadam ze to bylo minkrat nez dobiti nejakeho mesta.
Nemuze se neustale hladce silou nekoho osvobozovat a doufat ze to vyjde... a vyhne se tak obvineny soudu.
Jestli osvoboditel jde "tupe" silou proti vezenskym strazim, tak at si uzije poradny odpor.
Nechapu hrace, proc to nekdo nezkousi nejdriv vyjednavanim (to plati i o odvraceni boje o Krater, vsechny styky nepratel se nam nejak redukuji jen na nasily... to je skoda) a nebo fintou. Tim myslim neco druhe strane presvedcive nalhat, vykoupit nebo vymenit zatceneho, podplatit nejakeho strazneho, atd... staci pouzit fantazii misto okamziteho utoku.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #31 kdy: Květen 27, 2009, 07:37:19 am

Tak to mi je zajimave, kdo se tady tupoou silou snaži vytlačit nekoho do podtemna?

Ono je strašne slušne, tolerantni a empaticke zautočit na nekoho tyden po tom jako dostane sve vytoužene mestečko.
Oni to nejak prokousli a zcela logicky chteli zachranit co šlo, nehledet na to že do toho mesta vrazili kopu času a penez.
A co na to vedeni? Ne Timpanii jim nedame, at si jdou do podtemna...
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #32 kdy: Květen 27, 2009, 08:21:23 am

Tak, je v tom krateru nechte když už to tak bylo zahraný. Takhle se  z toho udělá IC guláš.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Arash
Host
Odpověď #33 kdy: Květen 27, 2009, 09:50:46 am

Tak to mi je zajimave, kdo se tady tupoou silou snaži vytlačit nekoho do podtemna?

Ono je strašne slušne, tolerantni a empaticke zautočit na nekoho tyden po tom jako dostane sve vytoužene mestečko.
Oni to nejak prokousli a zcela logicky chteli zachranit co šlo, nehledet na to že do toho mesta vrazili kopu času a penez.
A co na to vedeni? Ne Timpanii jim nedame, at si jdou do podtemna...

Jsi trošku mimo mísu ted, zítra se jde na timpánii, ale jinak máš vesměs pravdu, navíc já už nemám náladu se hádat.
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #34 kdy: Květen 28, 2009, 10:06:02 am

Ještě k tomu vysvobozování (teď jsem si to teprve přečetl celý). Jako postavama neutrální (to znamená ani Asherah ani elfové) musím dát za pravdu Amelorovi. Myslím, že jste se nakonec dohodli na dvou hodinách. Osobně si ale myslím, že je to pořád málo. Během špičky je tu dost hráčů z obou stran, tak si prostě ohlašte den s tím, že osvobození může nastat od 19:00 - 23:00. Tak bych to viděl já aby to mělo charakter nějaký tajný akce a ne jen tupýho mlácení. S tím, že bych třeba omezil počet osvoboditelů na 2 - 3. Mohla by u toho bejt třeba i účast DM, který by  v případě odhalení osvoboditelů rozkřiklo o nich zprávu.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #35 kdy: Květen 28, 2009, 11:50:47 am

Ještě k tomu vysvobozování (teď jsem si to teprve přečetl celý). Jako postavama neutrální (to znamená ani Asherah ani elfové) musím dát za pravdu Amelorovi. Myslím, že jste se nakonec dohodli na dvou hodinách. Osobně si ale myslím, že je to pořád málo. Během špičky je tu dost hráčů z obou stran, tak si prostě ohlašte den s tím, že osvobození může nastat od 19:00 - 23:00. Tak bych to viděl já aby to mělo charakter nějaký tajný akce a ne jen tupýho mlácení. S tím, že bych třeba omezil počet osvoboditelů na 2 - 3. Mohla by u toho bejt třeba i účast DM, který by  v případě odhalení osvoboditelů rozkřiklo o nich zprávu.
No počet osvoboditelů bych neomezoval a čas bych nechal dřív, 18-22, hranici 22, protože přece jenom někteří chodí ráno do práce.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #36 kdy: Květen 28, 2009, 12:03:08 pm

Ještě k tomu vysvobozování (teď jsem si to teprve přečetl celý). Jako postavama neutrální (to znamená ani Asherah ani elfové) musím dát za pravdu Amelorovi. Myslím, že jste se nakonec dohodli na dvou hodinách. Osobně si ale myslím, že je to pořád málo. Během špičky je tu dost hráčů z obou stran, tak si prostě ohlašte den s tím, že osvobození může nastat od 19:00 - 23:00. Tak bych to viděl já aby to mělo charakter nějaký tajný akce a ne jen tupýho mlácení. S tím, že bych třeba omezil počet osvoboditelů na 2 - 3. Mohla by u toho bejt třeba i účast DM, který by  v případě odhalení osvoboditelů rozkřiklo o nich zprávu.
No počet osvoboditelů bych neomezoval a čas bych nechal dřív, 18-22, hranici 22, protože přece jenom někteří chodí ráno do práce.
no ten počet členů mě napadl protože 1. IC: osvobozování by mělo proběhnout potichu, což při tlupě deseti lidí moc nejde
                                                                                     2. OOC: očekávám, že při tak dlouhém časovém rozhraní tam nebude veznitelská strana připojená v tak hojném počtu, taky odpadne pozornost apod. Tak aby tam nenaběhlo 10 přivrženců Asherah a nezbyli ty tři chudáky co tam někde budou čekat. V podstatě by se to mohlo zneužít v útok, byť ne třeba za účelem dobytí.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #37 kdy: Květen 28, 2009, 12:35:53 pm

Ještě k tomu vysvobozování (teď jsem si to teprve přečetl celý). Jako postavama neutrální (to znamená ani Asherah ani elfové) musím dát za pravdu Amelorovi. Myslím, že jste se nakonec dohodli na dvou hodinách. Osobně si ale myslím, že je to pořád málo. Během špičky je tu dost hráčů z obou stran, tak si prostě ohlašte den s tím, že osvobození může nastat od 19:00 - 23:00. Tak bych to viděl já aby to mělo charakter nějaký tajný akce a ne jen tupýho mlácení. S tím, že bych třeba omezil počet osvoboditelů na 2 - 3. Mohla by u toho bejt třeba i účast DM, který by  v případě odhalení osvoboditelů rozkřiklo o nich zprávu.
No počet osvoboditelů bych neomezoval a čas bych nechal dřív, 18-22, hranici 22, protože přece jenom někteří chodí ráno do práce.
no ten počet členů mě napadl protože 1. IC: osvobozování by mělo proběhnout potichu, což při tlupě deseti lidí moc nejde
                                                                                     2. OOC: očekávám, že při tak dlouhém časovém rozhraní tam nebude veznitelská strana připojená v tak hojném počtu, taky odpadne pozornost apod. Tak aby tam nenaběhlo 10 přivrženců Asherah a nezbyli ty tři chudáky co tam někde budou čekat. V podstatě by se to mohlo zneužít v útok, byť ne třeba za účelem dobytí.
ad 2. nevim jestli jsi pochopil, co jsem myslel, tys navrhl 19-23, já říkám (už jsem to psal i o pár postů výše myslím) 18-22 nechat, protože někdo ráno vstává do šloky/práce. Dřív to ukončit, ne kratší dobu.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Květen 28, 2009, 02:06:15 pm

1. IC: osvobozování by mělo proběhnout potichu, což při tlupě deseti lidí moc nejde

Tohle je blbost... nezáleží, na tom kolik jich je, ale jak jsou schopní, npř 2 můžou dělat větší kravál, než 10 ... tohle bych nechal na skillech různých postav... npř vrahů, SD a zlodějů by mohlo jít klidně 6 nebo 8 ... ale válečník sotva 1... to by pak nešlo o IC, ale zase o to probít se, což podle mě není správné...
Tím sem chtěl říci, že když už se půjde osvobozovaz někdo z cizího uzemí, že by k tomu mělx být správné osoby... klidně si některé PC najmout Škleb
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS