Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 16, 2024, 02:28:41 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Je tohle v pořádku?  (Přečteno 15652 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Duben 14, 2009, 01:32:46 pm

Jinak tohle je hloupost, roby nebo brnění by měl každý respektovat, at je má člověk, jaké se mu líbí, a že roba vypada jako fullplate, ted nemůžeš určit, když i kožená zbroj může vypadat jako fullplate, takže tady bych neřešil vůbec, jakou má ten dotyčný robu či zbroj. Kdyby nebyla upravovaná, tak to můžeš tvrdit, ale takhle ne. (Jestli jsi to Cagusi myslel, jako že to postava vydí RP, tak to že někdo má brnčo, nezanemá, že ho kůli tomu sejmu ne?)

Presne tak, ohanet se tym jak si psal vys v postech ze si nemel brnco ale jen robu upravenou na brnco mnela moje postava vedet odkud ? Jen tak pro tvou informaci Amelie mnela na sobe nulkovou robu co dostala na zacatku akorat ji mnela graficky upravenou. Ale nic to nemeni na tom ze si byl ve zbroji. Neznamena to ze lidi ve zbroji automaticky utoci ale za jistych okolnosti se to da vysvetlit ze si pripraven k boji.

Jo a ted jeste sem postrehl takovou malickost k tomu ze si chtel v invu utect pryc :
Dal si si inv a ja te nevidel (na screenu je videt ze sem mel 50% postih), pak si nekam odbehl stranou a ja sem chvilicku tapal do doby nez sirozsekl lavicku. A na screenu je pak hezky videt jak si si tu invis zrusil prastenim do lavicky. Taky je tam videt ze si mnel nacarovany ohen na zbrani, coz mi jako kouzlo k uteku moc nepripada. Takze nemuzu si pomoct ale ty si proste utect nechtel.

A celkove nemam chut se bavit o tom s clovekem ktery neprojevuje vubec zadnou vuli priznat si chybu a navic se mi vyhrazi ruznyma nasledkama po tellech, postihu od DM a ze mi to nezapomenes... Zeby vyhrozovani tellem az budes mit silnejsi postavu tak mi to vratis ?  Mrknutí a jen tak mimochodem taky tam priznavas ze si kouzlil podpurne kouzla. Bud rad ze nezadam na takzvanem RP modulu trest ja pro tebe za tyhle telly http://kell.wz.cz/3.jpg.

Takže jako předtím, za prvé, to že jsem rozseknul lavičku bylo ze dvou důvodů, ten první je, že když jsi na mě utočil a ja měl invis, tak mi došlo, že je nanic (nevím jak je to v koboldí přeměně, ale já myslel, žes mě viděl) a druhý, protože mě zajímalo, jak zareaguješ, když jsem se chtěl vyspat a vyléčit, bohužel, jak jsem nečekal, jsi pokračoval v utocích.
Za druhé, to že sem měl plamen na zbrani, bylo dřív než jsi mě napadl, tak nechapu co ti na tom vadí, a proč to vytahuješ, když jsem ho měl hned když jsi přišel.
A za třetí, když ti řeknu"to nezapomenu" nebo "DM to vyřeší" to je výhruška?  Šok Šok Šok
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Duben 14, 2009, 01:33:29 pm

Jinak naprosto souhlasím s Cendou, kterej to docela dobře vystihl, až na to, že sis nahodil tu přeměnu, až ses čerstvě vyspal...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Mithrandir
Host
Odpověď #32 kdy: Duben 14, 2009, 01:35:02 pm

Uz vas rozsudil Cagus(DM). Nieje co riesit.

A rozloupneme to, asterovi dám 3 bodíky ke zlému přesvědčení za okradení o peníze, a jsem zvědavý Clayfishovo RP, o kterém se tady moc mluvit nedá.
Konec tématu, zbytek si vyřiďte přes PM.

Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #33 kdy: Duben 14, 2009, 01:43:22 pm

Jenom upřesním, po konzultaci jsem to změnil na chaotic o jedna.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS