Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 08:46:06 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Je tohle v pořádku?  (Přečteno 15595 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
kdy: Duben 13, 2009, 07:35:09 pm

Tak jsem se lognul do hry, a koukám někdo přiběhl a vyspal se u ohniště (Amelie), tak jsem se zeptal, kdo je a ona odpověděla, jako nevrle, tak jsem se začal kouzlit, a chtěl jsem odejít, tak mě napadla, tak jsem se vyléčil, pak jsem pokračoval v kouzlení, a to mě dobila bez důvodu, je to v pořádku? Zde screen http://img4.imgup.eu/PK.JPG
Pak mě eště připravila o 7k peněz... Jako, nechci bejt nějakej co tu vyvolává konflikty, ale aby mě někdo zabil bez důvodu, jen protože je silnější, a eště mě obral o peníze, to je podle mě moc. To bych pak taky mohl čekat na hráče, co mají nové postavy zabíjet je a okrádat do aleluja...
Poslední změna: Duben 13, 2009, 07:45:55 pm od Crayfish Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amy
Host
Odpověď #1 kdy: Duben 13, 2009, 08:00:17 pm

Z toho co vidím, tě upozornovala že zautočí, pokud budeš kouzlit. Zřejmě se cítila ohrožená.
Nedělala bych z toho vědu, jen mě trošku zaráží, že tě okradla.
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Duben 13, 2009, 08:05:46 pm

Ja z toho vědu dělat budu, to že kouzlím, není důvod pro to, aby mě někdo zabil ani ne po minutě, co jsem se připojil an server po 4 dnech... a i kdyby se cítila ohrožená, tak když umí Hipsovat, tak mohla odejít a ne mě zabít....a jak je tam vidět, ja s ní nechtěl bojovat, až potom co na mě utočila, i po te co jsem si nahodil inv, abych odešel a ona na mě pořád utočila, tak sem na ní hodil paprsek, ale i tak je to docela nefer z její strany utočit na někoho o dost slabšího jen proto, že umí kouzlit a používá kouzla...neřeknul bych, kdybych začal kouzlit nekromancii, nebo na ni utočit, ale když jsem jí nic nedělal, nechapu důvod a to že mi napsala, abych nekouzlil, je snad moje věc ne?
Poslední změna: Duben 13, 2009, 08:08:27 pm od Crayfish Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
night
Nováček

Příspěvků: 39



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Duben 13, 2009, 08:07:31 pm

Z toho co vidím, tě upozornovala že zautočí, pokud budeš kouzlit. Zřejmě se cítila ohrožená.
Nedělala bych z toho vědu, jen mě trošku zaráží, že tě okradla.
takže když  řeknu že nemas chodit a ty se pohneš tak te muzu zabit a je to ok ? :p
Zaznamenáno


Zeke
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Duben 13, 2009, 08:08:27 pm

tak ja pripisu svoji verzi:

Amelie (druidka a ochrankyne prirody) prijde na odpocivadlo na okraji lesu a vyspi se. Probudi se a kousek od ni stoji ozbrojeny muz s kamama v rukach a jeste mnel cernou kapi. Amelie si promne oci a neznamy chlap zacne stekat ze kdo je. Amelie neozbrojena s odhalenou tvari se citi dotcena ze v jejim domove ji nejaky potencionalni lupic (ozbrojen, zahalena tvar, ve zbroji) Tak mu podrazdene odvrkne, ze co je jemu do toho kdo ona je. Na to dostane odpor a potencialni hrozba se zacne boostovat a podotykam ze to byly posilujici kouzla pro boj a take na zvyseni obrany. Amelie se tedy promenila a skocila na nej a ja jako hrac sem jeste stihal psat RP hlasky jako ze *skocil na nej* dokonce kobolt mluvil at nekouzli. Jelikoz porad kouzlil ikdyz leceni tak pak si lognul lahvicku kouzelneho brneni a pak ho amelie v promnene dorazila


kdyby skutecne chtel utikat jak pise tak zacne pred koboltem utikat. Apon logicky mi to tak prijde ze by mnel... To ze prisel o 7k penez je dle meho v poradku protoze Amelie usoudila ze je hrozbou pro les. Kdyz napadl ji, proc by treba nelovil zvirata a proto ho okradla a za pouzite penize da treba opravit krmelce.Kdyz bude nutny prilozim i screeny.
Zaznamenáno

Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Duben 13, 2009, 08:13:19 pm

tak ja pripisu svoji verzi:

Amelie (druidka a ochrankyne prirody) prijde na odpocivadlo na okraji lesu a vyspi se. Probudi se a kousek od ni stoji ozbrojeny muz s kamama v rukach a jeste mnel cernou kapi. Amelie si promne oci a neznamy chlap zacne stekat ze kdo je. Amelie neozbrojena s odhalenou tvari se citi dotcena ze v jejim domove ji nejaky potencionalni lupic (ozbrojen, zahalena tvar, ve zbroji) Tak mu podrazdene odvrkne, ze co je jemu do toho kdo ona je. Na to dostane odpor a potencialni hrozba se zacne boostovat a podotykam ze to byly posilujici kouzla pro boj a take na zvyseni obrany. Amelie se tedy promenila a skocila na nej a ja jako hrac sem jeste stihal psat RP hlasky jako ze *skocil na nej* dokonce kobolt mluvil at nekouzli. Jelikoz porad kouzlil ikdyz leceni tak pak si lognul lahvicku kouzelneho brneni a pak ho amelie v promnene dorazila


kdyby skutecne chtel utikat jak pise tak zacne pred koboltem utikat. Apon logicky mi to tak prijde ze by mnel... To ze prisel o 7k penez je dle meho v poradku protoze Amelie usoudila ze je hrozbou pro les. Kdyz napadl ji, proc by treba nelovil zvirata a proto ho okradla a za pouzite penize da treba opravit krmelce.Kdyz bude nutny prilozim i screeny.


Takže za prvé "stekat" to že se normalě zepta, kdo je neznamená, že štěká a každý den nevidíš zeleného člověka
Za druhe, že měl normalní oděv, upravený jako zbroj , nic neznamena (je to mnich)
Za třetí, když děláš proměnu, automaticky ti to hází odpor, ja neměl ani vyvolaný seznam hráčů, v tu dobu, co mě napadala a je trochu slbý se na tohle vymlouvat.
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Duben 13, 2009, 08:14:52 pm

A to že sem vypil lahvičku kouzelného brnění, nezanaměna, že s tebou chci bojovat, naopak sem doufal v to, že přestaneš utočit, a i kdyby ne, tak mě aspon nebudeš trefovat, a když jsi viděl, jak jsem loehký soupeř, tak nechapou, proč jsi mě nenechala naraněného, a neodešla, když jsem byl "slabá hrozba"Co???
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #7 kdy: Duben 13, 2009, 08:23:45 pm

dostal si moznost sklopit ocas a odejit pryc. po prvnim utoku sem prestal utocit a kdyz si znova zacal kouzlit tak sem zautocil podruhe (je to videt na screenu) tym moje vyjadreni konci, kdyz bude treba dolozim screeny

nejsem typ hrace co by prudil ani nechci zneprijemnovat hru ostatnim ale treba vedet kam muze tva postava zajit a kdy ma cekat smrt...
Zaznamenáno

Amy
Host
Odpověď #8 kdy: Duben 13, 2009, 08:24:13 pm

Kuci, ,domluvte se mezi sebou  Úsměv
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Duben 13, 2009, 08:27:50 pm

Ne, ty to prostě nechápeš astere... já nevím, jak ti to mám vysvětlit
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Arash
Host
Odpověď #10 kdy: Duben 13, 2009, 09:04:56 pm

Nevím na co si stěžuješ Crayfishi, Aster jen hrál IC svou postavu.
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Duben 13, 2009, 09:08:58 pm

Tobě připadá IC v pořádku, když napíše Ty nekouzlit ja kousat, jako omluva pro RP??? to mě pak taky může vadit, že někdo nosí tuhle barvu na zbroji, nebo že hipsuje, či používá inv. To prostě není omluva, když někomu napíšeš, nekouzlit, nemam to rad, že ti dá maximálně jednu ránu, ale až zabít? To je podle mě moc... chapu, kdybych ji uražel, či napadal, ale nic takoveho se nestalo.
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Duben 13, 2009, 09:13:57 pm

Hm, s tím odporem je to trošku diskutabilní.... Ale kromě toho, že byl Aster trochu moc drsný, tak mi to přijde OK.

Na mě dneska zaútočili bez odporu a bez důvodu a nedělám z toho komedii. Měl bych, když vidím, co se tu řeší?

Zdá se, že tu běhá hodně "trigger happy" hráčů, co rádi napadají slabé postavy. Měli byste se trošku uklidnit, tohle není WoW.
Poslední změna: Duben 13, 2009, 09:16:02 pm od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Host
Odpověď #13 kdy: Duben 13, 2009, 09:43:15 pm

Tobě připadá IC v pořádku, když napíše Ty nekouzlit ja kousat, jako omluva pro RP??? to mě pak taky může vadit, že někdo nosí tuhle barvu na zbroji, nebo že hipsuje, či používá inv. To prostě není omluva, když někomu napíšeš, nekouzlit, nemam to rad, že ti dá maximálně jednu ránu, ale až zabít? To je podle mě moc... chapu, kdybych ji uražel, či napadal, ale nic takoveho se nestalo.
Ano, považuju kouzlení jako přípravu k boji, tzn. tvoje kouzlení lze brát jako akt nepřátelství.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Duben 13, 2009, 09:50:21 pm

Jelikoz porad kouzlil ikdyz leceni tak pak si lognul lahvicku kouzelneho brneni a pak ho amelie v promnene dorazila
a nejdou ty zákeřňáky před kouzelným brněním?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS