Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Září 28, 2024, 11:56:07 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2200924 krát)
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #930 kdy: Srpen 22, 2008, 03:42:06 pm

Citace: "vanilka"
Citace: "Zax19"
...healing kit je více závislý na skillu heal, přičemž je asi nejfrekventovanějším způsobem léčení."


...kdyz uz se tu bavime o skilu "heal", mel bych otazku - proc neplati standart NWN pravidlo o automatickem hodu 20 mimo combat? viz - http://nwn.wikia.com/wiki/Heal_%28skill%29...


No... to je v zasadě jedno Úsměv kdysi někdo napsal že stare lečeni je oddaleno RP a je špatne od te doby se dělaj upravy ale stejně to stare zakladní bylo asi nejlepší Úsměv
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Twinkee
Host
Odpověď #931 kdy: Srpen 22, 2008, 03:47:17 pm

z topicu bezne dotazy se stava odpadkovy kos  :twisted:
Zaznamenáno
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #932 kdy: Srpen 22, 2008, 03:56:56 pm

Citace: "Calcathea"
Proč mam asi ten pocit?? když jsem jednoho krasneho dne prosazoval RP v podtemnu všichni ječeli. Když to dělal Lyc a Maku taky všichni ječeli že tak hrat nebudou.


...kdy? kdo? a nakonec - me je to sumak. ja hral na K1 za straze a tam se RP hralo. jo a kdyz onehda drowove prepadli starej kandahar, taky hrali RP. takze kdy? kdo? (kdyz uz jsi v predchozim postu pouzil dospelacky vyrazy "sral apod", ocekaval bych ted neco mene obecneho nez "jednoho krasneho dne" a "vsichni jeceli")...

Citace: "Calcathea"
Možna by aby ses dověděl něco o RP pomohlo aby sis pročetl pravidla EQ a něco o pravidlech by sis mohl taky pročist jejich pravidla v čem se liší od našich. Chcete RP server?? pak zavedte povinnost RP hrat.


...pockej, ono neni RP zkratka "role papiru" :lol:? pravidla EQ sou mi sumak, hraju totiz na Kandelabrii kde je zrovna ted jedinecna moznost se podilet na jejich tvorbe...

Citace: "Calcathea"
Ohledně postav. Je rozdil mit postavu ktera dava smysl jak buildově tak přiběhově a jak tys napsal "napasovat na build nějaky přiběh" To už mi tu taky kdosi řikal a snažil se mi IC obhajit singera...


...kazdy mozny i nemozny build muze mit svuj pribeh. howgh...

Citace: "Calcathea"
Mě stačilo jak mi nevim ted přesně kdo popisoval jak někde na K1 někoho zamordoval singer a oni ho chytli a řekli "to je ten vrah!" a on na to odpověděl: "jaky vrah?? ja jsem bard PM RDD. Tady tyhle buildy smysl nemaj ale zase sou tady jine perličky že??


..ten singer nebyl singer ale fighter/bard/rdd, jmenoval se Legolas a hral ho hrac s nickem Esbe (mimochodem mladsi bratr Cracka). kdo v te dobe hral na K1 si ted jiste s usmevem vzpomene na situace, ktery tyhle dve "zviratka" dokazali vytvorit. nicmene zpet k tve poznamce - NO A CO? to chces puvodni RP na K1 hodnotit podle hry dvou hracu a to navic jen z doslechu? mimochodem, kdyz Esbe pronesl tuhle pamatecnou hlasku, byl jsem asi tak pet yardu od nej..

Citace: "Calcathea"
A mimochodem smim vědět cos měl na K1 za postavu??


..jo, muzes. Johann de Galle, Cedric de Galle a Kaen. a mimochodem - Kaen byl taky "prasackej build" - bard/tormuv hrdina/pale master. no a? jeho pribeh je tady na foru a myslim si, ze skladbu tehle trech povolani vysvetluje vice nez dost..

..a uz nemam chut se tu porad hadat, takze jdu flamovat zase do jinyho topicu.. :twisted:
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Twinkee
Host
Odpověď #933 kdy: Srpen 22, 2008, 04:02:43 pm

flame battle,kdo vede?  :-D
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #934 kdy: Srpen 22, 2008, 04:05:51 pm

No dřiv sem ten system chápal bo v boji se asi tak dobře neobvážeš jako v klidu. Sice je to tu zohledněný i teď ovšem pochybuju, že by pruměrný člověk nedokazal v klidu zavazat ranu v kvalitě 20 hodu Úsměv Neusi ruku na srdce zas taková vyhoda ten 20hod neni proč to tam nenechat? Stejně to pomuže jen low lvlum bo high lvly se radši vyleči lektvarem nebo kouzlem.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #935 kdy: Srpen 22, 2008, 05:21:25 pm

Hi-lv se kouzlem lecit muzou... ale to ho nekdo musi umet.
Lektvaru se "prechlastas", takze lektvar se (doufam) hodi k rychle pomoci pro nejakem problemu.

A obvaz... no obvaz (1) je celkem na nic, hodi se k rychlemu obvazani v boji. Pro nejake leceni velkych zraneni je potreba kvalitnejsi obvaz... nikdy jsem to nepocital ale odhaduju ze treba neus ted 1ks obvazu (15) vyleci cca 250 zivotu.
Zaznamenáno
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #936 kdy: Srpen 22, 2008, 05:59:23 pm

No PM torm je docela slabej Úsměv Jak koukam taky hodně RP obhajitelny Úsměv No co si pamatuju ze sem zazil se strazema na K1 no coment mnozi hrali jako prasata.

A drow na K1 hrali svoje Radoby RP kterym jen zakryvali podobu hardcore PvP guildy Úsměv

Pokud si nehral za drowa nhodnot RP drowa Úsměv

Ano Každy mame jiny nazor na RP a hru lidi. Ja zastavam nazor že když už něco tak pořadně Úsměv Nebyli to na K1 jedini lidi co kazili hru pamatuju jich mnohem více jak z dřivějška tak později.

Nicmeně opiral jsem se o pevna pravidla.

Pořad jsem proto aby se dohodli a zastal se princip ber nebo nech.
Vyhneš se flamu a ostatnim věcem.

Proč mam pocit jako by tady někdo hrače prosil aby hrali?? Protože se tady pitve každa capina. Tak dejte status serveru RP stanovte zakony pro rasy města hru postavy a jejich vlastnosti boj a podobne věci a ne že se tady budou všeci hadat.

Vysledek?? nelibi odejdi. DiktaTURA... OMEZOVANI HRAČU BLAAABLAAABLAAA BUDOU ŘIKAT JEDNI A TI DRUZI SE S TIM SMIŘI A BUDOU HRAT.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #937 kdy: Srpen 22, 2008, 06:10:34 pm

To vanilla: To chce klid, hadas se s clovekem, u kteryho to smysl nema

To Cal: Mohl bys flamovani a napadani hry jinych omezit na konstruktivni prispevky? Na hru na K1 se prosim neodvolavej...Za Katiu si PKckoval co se dalo..

Co se tyce toho, zda je to RP servr..tak ano, je..a pokud sem na klientu, tak odmenuji slusne RP a za OOC davam napomenuti, pak prichazi ztrhnuti XP....ale stale se dela a kuti spousta veci, server se vyviji za chodu..viz novinky...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Orbi
Host
Odpověď #938 kdy: Srpen 22, 2008, 06:12:07 pm

ono je pekne hovorit o RP pravidlach, ale tak ich uz niekto konecne spiste a predlozte ...
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #939 kdy: Srpen 22, 2008, 07:13:53 pm

Jediná věc která se musí podložit je centrální mozek lidstva :lol:
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Amelor
Host
Odpověď #940 kdy: Srpen 22, 2008, 07:37:59 pm

Citace: "Eruruu"
Jediná věc která se musí podložit je centrální mozek lidstva :lol:

s tatarskou nebo kecupem?
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #941 kdy: Srpen 23, 2008, 01:43:11 am

Citace: "Calcathea"
...


souhlasim
Zaznamenáno

José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #942 kdy: Srpen 23, 2008, 05:41:41 am

Kdyby ste miň mleli a vic hraly Úsměv no dobře tedka sem neměl čas. Uchvátil mě opět stalker. Orbi tak ty pravidla sepiš ty a předlož, když tě to tu už nebaví flamovat. Mimochodem by mě zajimalo jaky pravidla chcete sepisovat. Podle mě zakladní už sepsaný jsou stačí, když je bude někdo "propagovat" viz ATM.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #943 kdy: Srpen 23, 2008, 08:02:16 am

Citace: "José"
...Podle mě zakladní už sepsaný jsou stačí, když je bude někdo "propagovat" viz ATM.


...asi tak...

...cim vic pravidel, tim min lidi je bude dodrzovat. to je obecna pravda. navic pravidla pro RP?! rofl a proc? dovolim si tvrdit, ze vsichni co tu hraji chapou vyznam slov "role playing" a vetsina se v RP vzajemne podporuje...

to Calcathea:
...ano, bard/PM/Torm by byl na K1 velmi slaby, straze hrali jako prasata, drowove jakbysmet a nebyt tebe jako vteleneho etalonu dokonalosti, server by prestal existovat...infantility forever...
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Orbi
Host
Odpověď #944 kdy: Srpen 23, 2008, 09:27:55 am

Citace: "José"
Kdyby ste miň mleli a vic hraly Úsměv no dobře tedka sem neměl čas. Uchvátil mě opět stalker. Orbi tak ty pravidla sepiš ty a předlož, když tě to tu už nebaví flamovat. Mimochodem by mě zajimalo jaky pravidla chcete sepisovat. Podle mě zakladní už sepsaný jsou stačí, když je bude někdo "propagovat" viz ATM.


no ja tu niesom ten co sa hada, ze treba spisat pravidla ... ale viz ludia co tu flamuju ... ja sa zastavam nazoru, ze dobrym RP hracom pravidla netreba
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS