Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 02:37:14 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2056450 krát)
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6735 kdy: Srpen 27, 2017, 05:34:53 pm

Už nevím co s těma expama je .. na 15 za mrazáka 48 a na 16 za orka 65 .. Nedá se ot nějak opravit ? nebo poradit co s tím udělat ?
jake bylo slozeni druziny, pomocnici, vyvolane potvory, postavy a jejich lvl v obou pripadech?
nebyla tam jeste jina postava mimo druzinu?
atd.

byl jsem tam jen já a pomocník můj. Oba lvl stejný -> Mrazáci 15 , Orci 16  Nene jiná postava mimo družinu tam nebyla
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6736 kdy: Srpen 28, 2017, 09:35:48 am

Jestli chceš, můžeme to odzkoušet přímo ve hře. Jméno postavy je Zach, kdybys potřeboval vědět
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6737 kdy: Srpen 30, 2017, 01:31:17 pm

Další problém ... ( možná je to tou postavou já nevím .. je to ta samá .. ) Jdu odevzdat úkol to Timpánie knihovnici .. zeptám se jí na úkol a ona mi dá další, namísto toho, aby si vzala splněný. Možná je to tím, že tam jsou 3 knihovnice ..

E: tak to že tam jsou 3 s tím nemá nic společného .. Ted se mi to samé stalo u Handlíře v horské ... dal mi nový i když už ten původní mám hotový a u sebe.
Poslední změna: Srpen 30, 2017, 01:38:23 pm od PaulVanDyke Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6738 kdy: Srpen 30, 2017, 06:23:32 pm

Dnes sem měl problém splnit úžasný úkol za 500zl od Augurála z Horské vsi. Prý mám najít nějakou věc v okolí stok v Kandaháru. Prolezl jsem celé stoky a na konci nalezl akorát
nadrženého krále všech pavouků. V Kandahárských katakombách u kostlivců mágů nic. Pak už mě napadlo, že by to bylo jedině v té gildě jak jsou velké slizy, ta je poblíž stok.
Nicméně na 7 úrovni tam dveře z TO 60 opravdu nevyrazim a druhá cesta přes stoky je zatopená. Tyhle úkoly jsou za trest.
Zapomněl jsem k tomu ještě doplnit, že Kandahár se hemží Mlžnými pavouky a stoky jsou plné silných bytostí, jako např. ten snad 20cítkový vlkodlak, kterého jsem
reklamoval již před lety.
Stejně tak nechápu úkol za 1000zl, který mě posílá do Kandahárského hvozdu. Kandahárský hvozd má přitom XY lokací a než abych tam pro tisícovku bloudil, chlastal jeden lektvar
neviditelnosti (ty lektvary a čas ve výsledku budou stát víc peněz, než dostanu za úkol, pokud sem je zrovna nevyžebral na někom... viď Zachu Úsměv ) za druhým, při snaze se vyhýbat silným bytostem. Tak to se na to můžu vykašlat.
Poslední změna: Srpen 30, 2017, 06:38:59 pm od ram Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6739 kdy: Září 01, 2017, 04:44:02 pm

Dnes jsem přijmul úkol za 500zl (1úroveň) z oblasti Mokřin u hadí řeky. Celou oblast jsem prolezl a nic jsem nenalezl ani v těle Hadí řeka-údolí bambusů a ani v lokaci Ještěří tábor.
Tak já už nevím, kam to odkazuje.
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6740 kdy: Září 01, 2017, 10:06:50 pm

možná směrem dolu je tam taky jedno tělo
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6741 kdy: Září 02, 2017, 08:09:45 am

včera sem ještě doprohledal močály a nic a taky Waylander tam byl na průzkumu a našel jen to, co jsem já našel
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6742 kdy: Září 30, 2017, 12:41:51 pm

Chci se zeptat zda by šlo něco udělat s těmi poklady. Nemusím říkat co, protože to každý ví. Dále zda by šlo zavést kouzlo pro vyvolání silnějších pavouků tzv. Černé vdovy a Posvátného pavouka.
A poslední, zda by šlo zavést zlepšení popř. úprava přítelíčků (pro druida, hraničáře apod.) nebo zavedení dalších. Děkuji.
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #6743 kdy: Říjen 03, 2017, 01:39:43 pm

Chci se zeptat zda by šlo něco udělat s těmi poklady. Nemusím říkat co, protože to každý ví. Dále zda by šlo zavést kouzlo pro vyvolání silnějších pavouků tzv. Černé vdovy a Posvátného pavouka.
A poslední, zda by šlo zavést zlepšení popř. úprava přítelíčků (pro druida, hraničáře apod.) nebo zavedení dalších. Děkuji.
Tohle už se také řešilo , psal jsem o přidání více přítelíčků druidovi , avšak nikdo na skript apod , nemá čas přesto by se prý musel předělat celej systém , prostě K2 je celkově v RP hraní a úpravy v povolání a přidání lokací mrtvá.  Úsměv
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6744 kdy: Říjen 04, 2017, 09:21:40 am

Chci se zeptat zda by šlo něco udělat s těmi poklady. Nemusím říkat co, protože to každý ví. Dále zda by šlo zavést kouzlo pro vyvolání silnějších pavouků tzv. Černé vdovy a Posvátného pavouka.
A poslední, zda by šlo zavést zlepšení popř. úprava přítelíčků (pro druida, hraničáře apod.) nebo zavedení dalších. Děkuji.
Tohle už se také řešilo , psal jsem o přidání více přítelíčků druidovi , avšak nikdo na skript apod , nemá čas přesto by se prý musel předělat celej systém , prostě K2 je celkově v RP hraní a úpravy v povolání a přidání lokací mrtvá.  Úsměv
Rozumím. Nicméně si říkám, že tam kde je vůle, tam to jde.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6745 kdy: Říjen 09, 2017, 08:21:36 pm

Z tohoto serveru se stala nehorázná a nefungující sračka. Úpadek kam se člověk podívá. Když se o to nechce Neus nebo nevím kdo starat, tak proč to nevypnete? Nebo radši všichni utečte na K1.
Zaznamenáno
Crusty88
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #6746 kdy: Říjen 13, 2017, 04:16:32 pm

Ahoj tak se mi to nějak dostalo pod ruku.. Abych řekl pravdu tak jsem byl na K1 která se spustila krátce.. Ano K2 už není to co dříve Neus na to bohužel prdí.. Škoda že tu není někdo kdo by ten modul mohl upravovat.. Také se už začnu připojovat na K2 protože není možný že jsi na K1 a všichni tě chcou do party kvůli bufům třeba se nám to stalo s Morfinem (Fireanem) Morfin je zaklínač tak zezačátku se k nám s prominutím všichni srali, a potom nás vykopli .. Dnes se tam připojím a tady hráči mají 21 lvl :-) Tak kde je chyba? :-) Jako osobně si myslím že K1 je sice pěkný neříkám že to není dobrý že po dlouhé době.. Ale až se vrátí Fensa tak ať nikdo nechce aby Fensa nadával že spustili modul :-)
Každopádně se vracím na K2 a rame můžeš se také připojit :-) Něco vymyslím zakládal jsem si 1 lvl postavu tak zkusím něco dát do kupy.. No každopádně hezký den :-) A abych doplnil 1 hráč 19 lvl nebo 18 teď nevím se vymlouval na práci.. Chápu ale nemusí to hrát když jde do práce.. A navíc ze začátku se říkalo "Na každého počkáme"..  Hněv Mrknutí
Poslední změna: Říjen 13, 2017, 04:23:51 pm od Crusty88 Zaznamenáno

Věřící v JEHO. *podepsán Tarney Kirk*
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6747 kdy: Říjen 13, 2017, 04:58:50 pm

Zdar. Hraji pravidelněji (mezi směnami obvykle) s postavou (hráčem) Rechra, jsme teď 21 levely a jsme nejčastěji u ledových ghúlů. Ještě sem to nevzdal s tímhle dokurveným serverem, ale už sem
k tomu měl zase hodně blízko, poněvadž nervy mám jenom jedny. A ještě k tomu, když požádám hráče, aby mě neotravoval do tellu každých 20 sekund, on napíše, že mu nemusím odpovídat a za
30s se mě ptá na nějakou píčovinu, tak to už je předposlední hřebíček do rakve.
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6748 kdy: Srpen 18, 2018, 04:55:55 pm

Lze  ve hře udělat de-level postavy aniž by musela opakovaně umírat?
Zaznamenáno

Sid
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6749 kdy: Srpen 31, 2018, 05:42:48 pm

Lze  ve hře udělat de-level postavy aniž by musela opakovaně umírat?
jen s DM
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS