Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 05:54:18 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 450 451 [452] 453 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2068763 krát)
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6765 kdy: Prosinec 15, 2021, 10:35:55 pm

Mám drobný problém. U nové postavy mi při první návštěvě pokladu začalo vypadávat z pokladů klasicky předmět ale jen +-20 zl.  První tři návštěvy pokladů byly v pořádku, tedy zlato ok. Nyní dalších cca 6 a vždy jen málo zlatáků + předmět. Takto si postava nevydělá na postup. A je již nyní ve ve velkém mínusu. Co s tím?

S tím ti možná pomůžu - pokud byly všechny neúspěšné poklady během dneška, tak by to mohlo být protože jsem včera přihlásil (a bratr taky) postavy, které mají potenciálně hodně peněz na účtech, a ekonomika se tím pádem dost proměnila. Řešení je v tom případě jednoduché, stavy kont snížíme (v Elfí je pár věcí k opravení, co jsem koukal, určitě se najde pár dalších míst, kudy povolit proud, v nejhorším si vyzkouším, jak se cítí boháči, když vyhazují miliony do koše.. Škleb
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6766 kdy: Prosinec 16, 2021, 02:52:14 pm

To jsou kšefty, když se zastaví takoví feudálové ve hře Úsměv Nic nevyhazovat,moje postava nemá co do pusy a hledá sponzora. Pláč Mistrovi jsem se snažil nabídnout čaj z bukvic, když postavě zvýší lvl, nicméně se tvářil tak, že pokud to zkusím znovu, zdraží mi dvojnásob.
Zaznamenáno

Sid
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6767 kdy: Prosinec 16, 2021, 10:51:50 pm

Mistrovi jsem se snažil nabídnout čaj z bukvic, když postavě zvýší lvl, nicméně se tvářil tak, že pokud to zkusím znovu, zdraží mi dvojnásob.

Hehehe, škoda že jsem to neviděl. Yariel by určitě vymyslel nějaké chytré kouzlíčko, kterým by ten okamžik zvěčnil. Škleb

Jinak jsem snížil objem peněz v ekonomice o třetinu, tak uvidíme, jaký to bude mít efekt. Pokud to nebude dost, budu pokračovat. Vtip docela je, že Elfí vesnice dost prodělává, a přesto je tak bohatá.. Co???
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6768 kdy: Prosinec 17, 2021, 11:43:12 am

No pokud si postava ponese z pokladu opet jen 20zl pisu na forum cervene.:-)
Zaznamenáno

Sid
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6769 kdy: Prosinec 18, 2021, 11:43:55 am

Problém stále přetrvává, postava dostala při první návštěvě dalších tří pokladů 3-17zl + předmět... Tohle se asi nedá moc hrát, aby se dalo férově vydělat. Co myslíte? Může s tím někdo něco udělat?


No pokud si postava ponese z pokladu opet jen 20zl pisu na forum cervene.:-)
Zaznamenáno

Sid
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6770 kdy: Prosinec 19, 2021, 01:14:11 pm

Side, co myslíš že ve hře od středy dělám? A řekl bys, že mi tímhle způsobem dodáš chuť ti s tím pomáhat dál? To je tak, abych tu formu nenechal úplně bez reakce.

Každopádně jsem včera snížil účet elfí vesnice o druhou třetinu, tak když budeš mít chuť vyzkoušet další poklady, můžeš. A když budeš mít chuť se podělit o výsledek na fóru, tak taky můžeš. Mrknutí Pojďme si hrát, když hrajeme hru Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6771 kdy: Prosinec 21, 2021, 02:55:14 pm

Tak jsem poklad vyzkousel a penize dostal, takze problem uz asi problemem neni Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #6772 kdy: Prosinec 25, 2021, 12:42:04 am

Chudáci elfáka takhle umřou od hladu.
Vám všem veliký Vánoční pozdrav od druidů Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Crusty88
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #6773 kdy: Leden 07, 2022, 06:13:35 pm

Spadl vám teď server?
Zaznamenáno

Věřící v JEHO. *podepsán Tarney Kirk*
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6774 kdy: Leden 15, 2022, 11:48:27 am

Tak už je to tu zase, Opět stejný scénář, postava dosáhne určitý lvl (nyní 12-13) a nově navštívené poklady začnou dávat kolem 30zl+- Omlouvám se, že se vyjádřím kriticky, ale ty dokonalé hlídací algoritmy, nyní dokonale k..í hru. Postup ve hře - 0, postava nebude mít na mistra a zase konec. Dá se s tím něco dělat???
Zaznamenáno

Sid
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6775 kdy: Leden 19, 2022, 05:24:52 pm

Tak už je to tu zase, Opět stejný scénář, postava dosáhne určitý lvl (nyní 12-13) a nově navštívené poklady začnou dávat kolem 30zl+- Omlouvám se, že se vyjádřím kriticky, ale ty dokonalé hlídací algoritmy, nyní dokonale k..í hru. Postup ve hře - 0, postava nebude mít na mistra a zase konec. Dá se s tím něco dělat???
vyrazit nekam dal od vesnice a uplne jinam nez "normalne"
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6776 kdy: Leden 23, 2022, 03:21:58 pm

Kdo hry uz jsem nevidel mozna 10 let... tam se nic nemenilo.
ALE male poklady muzou byt tim, ze jste v nejakem bohatem spolku, ale diky postaveni ani nemuze sahnout do pokladny...
Takze jsem vsechny bankovni ucty, ktere mely vic jak 1M, zmencil na max 1M. Napr. cirkev Dannan mela na uctu siiiiilene penize.
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6777 kdy: Leden 25, 2022, 07:33:09 pm

Kdo hry uz jsem nevidel mozna 10 let... tam se nic nemenilo.
ALE male poklady muzou byt tim, ze jste v nejakem bohatem spolku, ale diky postaveni ani nemuze sahnout do pokladny...
Takze jsem vsechny bankovni ucty, ktere mely vic jak 1M, zmencil na max 1M. Napr. cirkev Dannan mela na uctu siiiiilene penize.


Hola. Odzkoušeno, potvrzeno, teprve po odchodu z církve Dannan a restartu hry začala postava konečně dostávat v pokladech běžnou částku.
Jak jsem se zmiňoval výše, je to jeden z algoritmů, který velmi kazí hru. Škoda, že to tak dlouho přehlížíš.

Zaznamenáno

Sid
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6778 kdy: Leden 30, 2022, 08:45:38 pm

Teď když je chyba hry "opravená," nebo spíše upravená, bude kompenzován postavám ušlý zisk, kdy marně běhali po pokladech a našli tam téměř lautr nic?
V minulosti moje postava si díky kronikám získala maximální lvl, ale po nějakém měsíci co jsem se připojil měla najednou o několik lvl níže, ale kroniky, díky kterým se posunula byla pryč.
Psal jsem to Neusovi do PM, ale odpověd, do dnes nedorazila. Může dojít k nápravě a kompenzaci?
 
Zaznamenáno

Sid
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6779 kdy: Únor 02, 2022, 03:32:50 pm

Teď když je chyba hry "opravená," nebo spíše upravená, bude kompenzován postavám ušlý zisk, kdy marně běhali po pokladech a našli tam téměř lautr nic?
V minulosti moje postava si díky kronikám získala maximální lvl, ale po nějakém měsíci co jsem se připojil měla najednou o několik lvl níže, ale kroniky, díky kterým se posunula byla pryč.
Psal jsem to Neusovi do PM, ale odpověd, do dnes nedorazila. Může dojít k nápravě a kompenzaci?
 

 - Ještě se k tomu vrátím z jiné strany. je mi jasné, že K2 je soukromý svět a hráč nemá právo moc co žádat .... Jen by bylo docela fajn, šoupnout postavě 25 či 30K ať má na učitele a peníze si ve hře užije, když už jsem s ní tak dlouho pobíhal a snažil se najít kde je chyba. Ale to je tady na domácích.

 - Byl bych rád, kdyby se jedné z mých postav vrátili levely, když už přišla o kroniky a na max lvl se už jen tam nedostane.
Zaznamenáno

Sid
Stran: 1 ... 450 451 [452] 453 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS