Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 30, 2024, 09:42:12 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2069311 krát)
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6660 kdy: Říjen 05, 2016, 04:42:43 am

Tak ta tvoje postava tam blokovala bankeře do restartu  Smích
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6661 kdy: Říjen 05, 2016, 06:06:18 pm

Tak stejný scénář co včera kolem 17:00 hodiny lagy , po restartu zádná změna k lepšímu jen se mi povedlo po odlogu naklonovat postavu  Šok po opětovnem lognutí tak musim čekat na restart  Hněv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6662 kdy: Říjen 06, 2016, 01:10:06 pm

Dětičky asi něco stahují a ucpou celou linku.....
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6663 kdy: Říjen 06, 2016, 04:42:16 pm

Dětičky asi něco stahují a ucpou celou linku.....

To se hold stane  Smích a nic netrvá věčně ani to stahování, spíše jde o  to zda se dá kromě off-line, zabránit tomu klonování postav  Mrknutí
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6664 kdy: Říjen 06, 2016, 05:50:18 pm

Tak by je to chtělo trochu omezit v těch lagách se nedá ani kraftit xD
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #6665 kdy: Říjen 06, 2016, 05:54:51 pm

No je to nehorázný  Hněv  Pláč
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6666 kdy: Říjen 07, 2016, 10:06:49 am

   Neusi vim, ze Kandelabrie je tva dobra vule,ale chces nechat setrvaly stav, kdy se ze hry po 18:00 stava tahovou strategii?Neslo by stahovani velkych obsahu nastavit napr.po 2:00 v noci?
  Druha vec - zlepseni pohlceni zbroji a stitu.Pokud vyse uvedene vysvetleni je spravne, a to tedy,
ze se scitaji pouze dve nejsnejsi veci s pohlcenim.... Jak muzes toto nazvat Zlepsenim, zde jak pocitam, tak pocitam, vychazi mi bodove pohlceni(napr.stit + zbroj) jako totalni zhorseni!? (Kdyz tak mi to vysvetli,mozna mi jen neco unika)
Zaznamenáno

Sid
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6667 kdy: Říjen 08, 2016, 12:08:51 pm

Neusi, nic proti, ale jestli to takhle půjde dál tak tu zase nikdo nebude, v tomhle se nedá hrát prostě. ani chodit lokaci musíš přejít 2x aby ses dostal nakonec protože tě to po chvilce "portne" o kus dál
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6668 kdy: Říjen 09, 2016, 10:31:11 am

Zdravím. Rád bych se zeptal, jestli je normální, aby mě Vetešník nabízel za střední verdicitovou zbroj nečasu (3) z pokladu hraběte Drákuly
nesmírný a nepředstavitelný obnos 251zl. Pokud to je normální, přijde vám to v pořádku? Pokud ano, možná by stálo za zvážení, co se do těch pokladů dává nebo nad nabídkami Vetešníka.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6669 kdy: Říjen 09, 2016, 11:07:08 am

vetesnik pouziva prumerne ceny, ktere pouzivaji hraci mezi sebou...
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6670 kdy: Říjen 09, 2016, 11:12:31 am

tak to jsme v pr..... Smích
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6671 kdy: Říjen 09, 2016, 11:34:05 am

OZNÁMENÍ :
Dnes se s okamžitou platností zcela uzavřela Elfí ves !
DŮVOD:  Neustálé urážení a verbální napadání správce vesnice . Neustálé vykrádání Elfí vsi a domku správce vesnice ! 
             
 Kdo není člen spolku Elfí společenství se nedostane dovnitř ani ven. 
A kde začnou hrát nováčci ?
Jistě to vysvětlíš hráčúm s novýma postavama když Elfí je nejpoužívanější strartovní lokace defakto vyženeš lidi ....Chce to víc myslet než konat unahlené činy  Úsměv

Dotaz na Neuse : šlo by upravit lokace před horskou směr Brundibara a mlýn tak aby tam mohli začinající postavy expit ?
Poslední změna: Říjen 09, 2016, 11:47:34 am od Isidur Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6672 kdy: Říjen 09, 2016, 11:58:52 am

OZNÁMENÍ :
Dnes se s okamžitou platností zcela uzavřela Elfí ves !
DŮVOD:  Neustálé urážení a verbální napadání správce vesnice . Neustálé vykrádání Elfí vsi a domku správce vesnice ! 
             
 Kdo není člen spolku Elfí společenství se nedostane dovnitř ani ven. 
A kde začnou hrát nováčci ?
Jistě to vysvětlíš hráčúm s novýma postavama když Elfí je nejpoužívanější strartovní lokace defakto vyženeš lidi ....Chce to víc myslet než konat unahlené činy  Úsměv

Dotaz na Neuse : šlo by upravit lokace před horskou směr Brundibara a mlýn tak aby tam mohli začinající postavy expit ?

Uzavření vesnice nepomůže, protože mágové určitě a všichni kdo seženou kameny pro přenos se dostanou tam i ven.
To je nevýhoda upravy kouzla průchod sny.
Mág si na jakémkoli místě udělá kamen a pokud se dají do prodeje tak i ostatní postavy se ti dostanou kamkoli.
Takže staré postavy, které mají peníze si seženou kameny a polezou ti tam pořád, nebo je dostanou i zadarmo a budou škodit pokud je to jejich styl hraní.
Omezení pouze pro nové začínající hráče jak je napsáno výše, kteří tu nikoho neznají.
Bude potřeba najít jiné řešení.


Nějaké návrhy?
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6673 kdy: Říjen 09, 2016, 12:03:54 pm

Jeden mam dát spravce Elfí někomu komu to myslí dopředu popripadě at ji dočasně zpravuje DM než se situaqce pořeší ,kameny prdlajz řeší když se hráči nedostanou ke svým trezorum a bankéři ... proč by to měli ostatní hráči odnašet za flustrace hráče omezením či znemožněním hry...

PS budu dělat vratneho u schromaždiště a pouštět lidi a to prosim zadarmo  Škleb
Poslední změna: Říjen 09, 2016, 12:11:03 pm od Isidur Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6674 kdy: Říjen 09, 2016, 12:49:14 pm

 Ten kdo tady dělá ten nesmírný bordel je jeden člověk acc PaulVanDyk a acc imHungry  je to ale jeden a ten samý člověk .  Prosím Vás já nebudu shromaždovat kameny , mapy , esence a další jen proto aby je mohl Hungry spokojeně krást no to ne ! Už jsem upozornoval tady několikráte , že vykrádání domů je tu velmi špatně ošetřeno ! Nic se nedělo !  Vedení je jak američani - kradení je špatné a může pohřbít modul , ale mi jej tiše podporujeme.  Mně to vadí už dlouho !  Dnes  ten člověk opět začal řádit a nedá si pokoj . Žádám Neuse  a vedení aby to řešili a nebo jej potrestali tak aby to již nemohl opět provozovat.      Soukromně jsem psal Neusovi  , možnosti řešení ale myslím nemá čas takové lapálie řešit tak jsem musel něcoi udělat já.   Mrzí mne to ale poraďte jak to řešit?
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Stran: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS