Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 12:45:16 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2068960 krát)
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6690 kdy: Říjen 10, 2016, 02:21:42 pm

Hele , vy všichni co se tu hádáte v nějaké hře , která je stará X let . Má to cenu vůbec ? .
Paule , ty dokážeš pomoci z hromadou věcí tobě asi bude též vadit když ti někdo něco dobrého šlohne . Známe to , když ti zabije někdo tvou postavu HNED HNED začneš psát proč si to udělal ? . Nehraješ RP . OMG celý svět se zboří ? . Je to stará hra , ve které ti nikdo rozkazovat nebude
Jachyme , jsi dobrý člověk vím že se o to staráš , ale proč se hádáš ?
PS : je to můj názor myslete si co chcete :-) , pište komentáře , piště že to není pravda , ale pravda to ve skutečnosti je . A nikoho jsem se nedotknul že se se mnou bavit nebude . To je můj názor .  Úsměv

Souhlasím. Osobně si myslím, že hádat se a podnikat nějaké zbytečné akce proti sobě, když nás je tu pár na serveru, je pičovina.  Budme rádi, že to je s účastí hráčů alespoň tak, jak to je, protože si mi Staří všichni pamatujeme, jak to bylo ještě před měsícem.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6691 kdy: Říjen 10, 2016, 04:06:02 pm

Hele , vy všichni co se tu hádáte v nějaké hře , která je stará X let . Má to cenu vůbec ? .
Představ si že to cenu má , vubec nejde o naky zabijení poctatou problému bylo uzamčení Elfí Vsi a pokud to tebe nes.. chápu, ale ostaní hráči by byly česky řečeno v řiti ,ono chce premýšlet nad dúsledky a jak piše Ram buďme radi za hrače a neomezujme jim prostor osobními konflikty  Mrknutí
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6692 kdy: Říjen 10, 2016, 04:14:45 pm

.....
Co vše se dá dozdobit? Dá se dozdobit např. odolnost na chlad? A dá se dozdobit jen jedna vlastnost? Díky.
Odolnosti na elementy najdeš na oblečení a zbrojích helmách ...
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6693 kdy: Říjen 10, 2016, 04:21:15 pm

.....
Co vše se dá dozdobit? Dá se dozdobit např. odolnost na chlad? A dá se dozdobit jen jedna vlastnost? Díky.
Odolnosti na elementy najdeš na oblečení a zbrojích helmách ...
Okej. Kyklopuv mec byl v tomhle ohledu tudíž unikat, poněvadž mel odolnost na chlad 10/-.
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #6694 kdy: Říjen 10, 2016, 04:30:01 pm

Já to říkal někdo bude mít negativní komentáře  Vyplazuji jazyk
Hele já zavření vsi nezařídil .   Šok
Poslední změna: Říjen 10, 2016, 04:37:18 pm od Firean Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6695 kdy: Říjen 10, 2016, 04:37:18 pm

Hele , vy všichni co se tu hádáte v nějaké hře , která je stará X let . Má to cenu vůbec ? .
Paule , ty dokážeš pomoci z hromadou věcí tobě asi bude též vadit když ti někdo něco dobrého šlohne . Známe to , když ti zabije někdo tvou postavu HNED HNED začneš psát proč si to udělal ? . Nehraješ RP . OMG celý svět se zboří ? . Je to stará hra , ve které ti nikdo rozkazovat nebude
PS : je to můj názor myslete si co chcete :-) , pište komentáře , piště že to není pravda , ale pravda to ve skutečnosti je . A nikoho jsem se nedotknul že se se mnou bavit nebude . To je můj názor .  Úsměv


Má cenu tvůj příspěvek ? ( ne <- To je můj názor. )

"dokážeš pomoci z hromadou věci tobě asi bude též vadit když ti někdo něco dobrého šlohne" Nechápu co mají ty dvě věci tam společného ... Jinak .. mě toho lidi ukradli .. něni to tak dlouho ci mi jeden nejmenovaný a dodnes nechycený zloděj ukradl asi 100+ baliků surových kůží draka ... Hold to vykradl, život jde dál tak jsem šel zase lovit ...

"Známe to , když ti zabije někdo tvou postavu HNED HNED začneš psát proč si to udělal ?" Hmm Hmm to by mě zajímalo kdy jsem to naposledy někomu psal a jestli vůbec .. Ale jak mě zabiješ tak ti to HNED HNED napíšu neboj.

"Nehraješ RP ." Kdybych nehrál rp, měl by tvůj nekromant v poličce v mém domečku 10 hlav. Aby si to pochopil .. Kdybych nehrál RP tvého nekromanta lovím už dávno, i bez toho Q co byl.

"OMG celý svět se zboří ? . Je to stará hra , ve které ti nikdo rozkazovat nebude " Tohle už jsem neměl sílu pochopit.

"PS : je to můj názor myslete si co chcete :-) , pište komentáře , piště že to není pravda , ale pravda to ve skutečnosti je . A nikoho jsem se nedotknul že se se mnou bavit nebude . To je můj názor .  " Budeme si myslet co chceme. Máme svojí hlavu. Jinak zbytečný příspěvek ta tvoje myšlenka, že někdo bude mít negativní názor. Když se ti nelíbí, jaký má někdo na tebe názor, zkus se změnit, smiř se s tím, nebo to ignoruj Úsměv já mám ještě jednu možnost ale tu ti neporadím na to přijdeš možná sám.

Poslední změna: Říjen 10, 2016, 04:56:25 pm od PaulVanDyke Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #6696 kdy: Říjen 10, 2016, 04:39:18 pm

Myslel jsem tím to RP nehraješ né tebe  Úsměv
A tak jo je to tvůj názor rád jsem si ho přečetl .
Tomu se říká pravý "stěr" okej kámo dostal jsi mě  Škleb  Smích
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6697 kdy: Říjen 10, 2016, 09:26:16 pm

Elfí ves byla zavřená jen asi 2-3 hodiny (možná i 3a půl)  pak jsem měl delší rozhovor s jedním hráčem a zůstala otevřená stále. Nyní je Elfí ves stále nonstop otevřená. Jsem ale rád že se na problém vykrádání opět i když zbytečně ukázalo .  Ten problém není tak malicherný jak si myslíte např. Waylender se mně ve hře ptal jestli jako jde vykrást dům který si za draho koupíš a platíš drahý nájem? Ano jde odpověděl jsem mu . A to ani ten hráč neví jak důležité je pro vesnici aby tam několik hráčů mělo domečky !  Je to pro tuto hru strategické !  Jinak budou vesnice špatně fungovat , budou škrtit náklady atd.  Něco se prostě vymyslí a vypadá to děsně dobře , ale takový rozmar jako vykrádání jakoukoli snahu po prosperující vesnici háže do záchodu.  Uvaha hráče: Proč bych si měl kupovat dům když mi jej vykradou ! Pořídím si raději dva nosiče a narvu vše do trezoru a na nosiče a do 12-15 batohů a pokud jsem obyčejný hráč tak mi to stačí .   -  No jo ale v té vesnici musí jít sehnat také nějaká esence , nějaké hadry , lahvičky atd atd , to znamená trochu větší zásoby pro řídící spolek .             
      - Kam jsme to došli když okrádání a kradení  je považováno za běžnou věc , to tu mládež ale pěkně vychováváme .
  RP ? Ale no tak to by musela ta dotyčná postava být lump , ano lump to znamená - hrát RP - mít to napsané v popisu postavy a hrát v souladu s přesvědčením - ano pak ano, ale né , že mam supermana sympaťáka a najednou mu hrkne v hlavě a je zločinec ! (neberte si příklad z cz politiků)    Za 10 let hraní NWN na všech cz serverech jsem viděl různé modifikace kradení , ale tady je ta nejhorší varianta.  Krade se na Thálii - Ne tam jsem to už 3-4 roky vůbec nezažil. Na Demoně ? Nee tam to po problémech také odstranili nebo veeelmi ztížili. Proč asi? Všude se dá koupit či pronajmout byt ale nikde Vám jej nikdo nevykrade , to prostě nejde !                     
     Vesnice na Kandošce potřebují nájemníky , ale nájemníci nebudou protože jen by dali všanc svůj materiál nenechavým rukám - tomu se říká paradox .
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6698 kdy: Říjen 10, 2016, 10:06:14 pm

Citace
Ten problém není tak malicherný jak si myslíte např. Waylender se mně ve hře ptal jestli jako jde vykrást dům který si za draho koupíš a platíš drahý nájem? Ano jde odpověděl jsem mu . A to ani ten hráč neví jak důležité je pro vesnici aby tam několik hráčů mělo domečky !  Je to pro tuto hru strategické !  Jinak budou vesnice špatně fungovat , budou škrtit náklady atd.  Něco se prostě vymyslí a vypadá to děsně dobře , ale takový rozmar jako vykrádání jakoukoli snahu po prosperující vesnici háže do záchodu. 
Ty to ještě řešíš ?? .. jinak čím dražší dům, tím větší TO zámku dveří .. Malej je pochopitelně snadné vykrást, horší je střední a nejtěžší je Velký. A nediv se že elfí pořádně nefunguje, když jste se o ty domy opravené nestaraly .. měli jste je tam všechny nově opravené pokud vím ( až na nějaké co byly obsazené ) a nechali jste je zchátrat .. Tohle na lupiče nesvádej Úsměv


Citace
Uvaha hráče: Proč bych si měl kupovat dům když mi jej vykradou ! Pořídím si raději dva nosiče a narvu vše do trezoru a na nosiče a do 12-15 batohů a pokud jsem obyčejný hráč tak mi to stačí . 

OD toho tam jsou .. Mnohme levnější než dům a ještě mobilní ..


Citace
 No jo ale v té vesnici musí jít sehnat také nějaká esence , nějaké hadry , lahvičky atd atd , to znamená trochu větší zásoby pro řídící spolek . 
I když esence jsou u překupníka ale ok ... Nikdo ti nebrání je dělat. Pokud nevíš jak vykrádání funguje měl by sis přečíst forum byla tu jedna zajímavost někde kterou asi nevíš


 
Citace
    - Kam jsme to došli když okrádání a kradení  je považováno za běžnou věc , to tu mládež ale pěkně vychováváme .
Ty to nějak moc hrotíš ... Nechtěl bys chodit na server častěji abys mláděž doučoval ? Smích Je to hra ze středověku a ve středověku se děli ještě horší věci než vykrádání kamaráde.


Citace
  RP ? Ale no tak to by musela ta dotyčná postava být lump , ano lump to znamená - hrát RP - mít to napsané v popisu postavy a hrát v souladu s přesvědčením - ano pak ano, ale né , že mam supermana sympaťáka a najednou mu hrkne v hlavě a je zločinec ! (neberte si příklad z cz politiků) 
 
Jsem nevěděl že na to, abych mohl hrát "lumpa" musím mít v popisku "Lump" ... Novinka pro mě .. Ale dám ti to tam Velkým, Tiskacím a ještě to podtrhnu co ty na to ?


Citace
Za 10 let hraní NWN na všech cz serverech jsem viděl různé modifikace kradení , ale tady je ta nejhorší varianta.  Krade se na Thálii - Ne tam jsem to už 3-4 roky vůbec nezažil. Na Demoně ? Nee tam to po problémech také odstranili nebo veeelmi ztížili. Proč asi? Všude se dá koupit či pronajmout byt ale nikde Vám jej nikdo nevykrade , to prostě nejde !   
   
Aby ti neukradly gauč, postel a televízor. Ty si stále s něčím nespokojen .. Stále si stěžuješ na něco co se ti tu nelíbí ... Nikdo tě nenutí tu hrát, bud se s tím smíříš a naučíš se s tím hrát, nebo hold ne a třeba přestaneš hrát.  Jinak nepsal si nedávno že je jeden tvůj příspěvek uplně poslední na tomto foru ? Smích

              
   
Citace
 Vesnice na Kandošce potřebují nájemníky , ale nájemníci nebudou protože jen by dali všanc svůj materiál nenechavým rukám - tomu se říká paradox .
Ale proč by nějakej Strašlivej a zlem prolezlej lump okrádal hráče o materiál. Takovej jde po něčem lepším .. ale slyšel jsem že se v elfí povídá, že u tebe neměl skoro co ukrást.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6699 kdy: Říjen 11, 2016, 01:57:38 am

      - Kam jsme to došli když okrádání a kradení  je považováno za běžnou věc , to tu mládež ale pěkně vychováváme .
  RP ? Ale no tak to by musela ta dotyčná postava být lump , ano lump to znamená - hrát RP - mít to napsané v popisu  postavy a hrát v souladu s přesvědčením
RP - role player a hoď ty kdož jsi bez viny, že tak nečiníš  Mrknutí a popis postavy je ooc informace i jmeno nad postavou je ooc informace ... chování hráčú je na zakladě ooc informací tak o co go ?  Škleb
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6700 kdy: Říjen 11, 2016, 09:23:06 am

Lidi, je nas tu par,kdyz se rozhadame, za chvili tu zase nikdo nebude.Navic pri pravidelnem "vecernim lagQuestu"tu moc prostoru pro hru neni...

Rame pro spolehlivou si jeste kvalitnejsi odolnost na chlad budes muset sehnat "kyklopovy trenky".Prvni moznost jak je nasadit, je radne vyprat s predpirkou na 90, aby se trochu srazili...Druha nechat postavu do nich dorust. Osobne bych doporucil variantu prvni. :-)
Zaznamenáno

Sid
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6701 kdy: Říjen 11, 2016, 10:36:59 am

Lidi, je nas tu par,kdyz se rozhadame, za chvili tu zase nikdo nebude.Navic pri pravidelnem "vecernim lagQuestu"tu moc prostoru pro hru neni...

Rame pro spolehlivou si jeste kvalitnejsi odolnost na chlad budes muset sehnat "kyklopovy trenky".Prvni moznost jak je nasadit, je radne vyprat s predpirkou na 90, aby se trochu srazili...Druha nechat postavu do nich dorust. Osobne bych doporucil variantu prvni. :-)

Kyklopovy trencle by měly byt soucasti povinne vybavy každého dobrodruha. Navrhuji o tom hlasovat.  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6702 kdy: Říjen 11, 2016, 10:52:30 am

Mám dotaz, zda budou v blízké době nějaké trhy, kde by se daly prodat nějaké nepotřebné či vyrobené věci, jak tomu bylo v minulosti? Děkuji.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6703 kdy: Listopad 15, 2016, 11:48:40 am

Hojte mam dotaz. Pokud jsem spravne pochopil posledni upravu ohledne zbroje a stitu znamena to tedy ze kdyz zbroj 0 pohlti +1 ze zbroj 5 pohlti +5 zbran?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6704 kdy: Listopad 15, 2016, 01:44:24 pm

Zbroj pohlcuje zranění od stejne kvalitní zbrane.
Takže 0 zbroj prorazí 1 a lepší zbraň.
1 zbroj prorazí 2 a lepší zbraň.
Atd.
Velikost pohlcení záleží na typu a vylepšení zbroje.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS