Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 12:44:42 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2068959 krát)
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6390 kdy: Únor 20, 2014, 03:52:19 pm

je to udelane schvalne aby lidi nesolovali ale hrali v grupe
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #6391 kdy: Únor 20, 2014, 03:59:00 pm

je to udelane schvalne aby lidi nesolovali ale hrali v grupe

Teď to jde, ale když byly časy, kdy na serveru byli dvě postavy v průběhu celého týdne, bylo to poněkud horší

Takže ono každé opatření má i svou stinnou stránku.

Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6392 kdy: Únor 20, 2014, 05:00:33 pm

Reknu to spis jinak resilo se to tady uz milionkrat a pokazde se stejnym vysledkem kdo chce otevrit vsechny truhly a nespolehat se na jine lidi at si rozjede zlodeje :-D jinak se ale da hrat vpohode i bez nej.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #6393 kdy: Únor 21, 2014, 09:13:42 am

Reknu to spis jinak resilo se to tady uz milionkrat a pokazde se stejnym vysledkem kdo chce otevrit vsechny truhly a nespolehat se na jine lidi at si rozjede zlodeje :-D jinak se ale da hrat vpohode i bez nej.

*pokrčí rameny* nemusím otevřít všechny truhly, ale rád bych se dostal na všechna místa, která K2 nabízí (bez toho, abych si zakládal zloděje nebo IC cestou nelogicky hledal někoho, kdo to ovládá).

Proto bych navrhoval kombinaci TO na otvírání a někde nějakých klíčů. Nerozhoduje o tom, zda-li ten klíč bude mít nějaký šílený boss někde na druhé straně (rozumné by ale bylo, aby to bylo adekvátní k tomu, co je hlídáno - tj. aby černý drak nehlídal klíč od krysí jeskyně), ale je tu pak prostě možnost se tam dostat bez zloděje.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6394 kdy: Únor 21, 2014, 10:25:30 am

Ale tady se i bez zlodeje dostanes vsude. Neotevres vsechny truhly ale dostanes se uplne vsude. Sem tam musis neco obejit nebo tak ale dostanes se uplne vsude
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Barbar321
Nováček

Příspěvků: 48


Zobrazit profil
Odpověď #6395 kdy: Únor 21, 2014, 12:07:03 pm

Ale tady se i bez zlodeje dostanes vsude. Neotevres vsechny truhly ale dostanes se uplne vsude. Sem tam musis neco obejit nebo tak ale dostanes se uplne vsude

Super, to je přesně to, k čemu jsem se chtěl dostat a co jsem chtěl vědět (jak mi již včera jinde Bhall odpověděl)
Zaznamenáno
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #6396 kdy: Únor 21, 2014, 12:16:27 pm

Ale jo, najdou se mista kam se nedostane  Mrknutí
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #6397 kdy: Únor 21, 2014, 12:17:00 pm

Žádný si nevybavuju Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6398 kdy: Únor 22, 2014, 02:48:20 pm

Mam problem , a kdyz jsou tohle bezne dotazy tak se ptam .. je mozné aby me nekdo ZABANOVAL ip adresu ? protoze jsem musela jinam abych vubec se mohla podivat na stranku kandelabrie ze ktere se presouvam na forum. a z meho pc to proste nejde. nejsem si vedoma ze bych rekla neco co se nesmi , nebo ze bych nekoho urazila atd.. 
Zaznamenáno
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6399 kdy: Únor 22, 2014, 03:00:02 pm

tak ted jsem se chtela i prihlasit do hry a ani ta mi nejde ,  jen mi to napise chyba spojeni , nelze prelozit adresu ..
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6400 kdy: Únor 22, 2014, 06:44:28 pm

uz zase zrusili domenove jmeno...
ted by to melo zase fungovat, ale uz me nastvali

zacnete radeji pouzivat adresu kandelabrie.hopto.org
tady mam udelany skripty, ktere jsou to schopny automaticky udrzet v chodu... dokud to nekdo zase nekde nezmeni, aby donutil uzivatele platit...
Zaznamenáno
Valhala
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6401 kdy: Únor 22, 2014, 08:54:52 pm

dekuji za upozorneni, uz  jsem se fakt lekla ze jsem neco provedla  Škleb Škleb
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6402 kdy: Únor 22, 2014, 10:32:54 pm

mel bych dotaz sezenu tady v lektvaru nebo v hulce uplne kazde kouzlo? nebo alespon buffy? treba takove odraz smrt?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
nomis_b
Nováček

Příspěvků: 9


Zobrazit profil
Odpověď #6403 kdy: Březen 24, 2014, 10:41:29 pm

Nazdar,
Pár let sem nespustil nwn, leč sem ho měl nainstalované. Před cca 2 měsíci jsem si nahrál nový CEP atd pro K2, a od té doby se mi ve spell booku objevují všechna kouzla jako aktivní. Tedy když je zakouzlím, tak nevyblednou, ale tváří se, že jsou nepoužitá. Na spodní liště je přitom odpočet kouzel do 0 i včetně odbarvení v pořádku.
Zkoušel jsem si odstranit z overridu barevné ikonky kouzel, ale problém přetrvává.

Setkal se někdo z vás s tím? Netuší někdo, jak to odstranit ?


Zaznamenáno
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #6404 kdy: Duben 06, 2014, 11:14:10 am

Měl bych dotaz na nově zavedené jazyky Neusku. Kde se dají naučit? Dostanou je do vínku pouze nové postavy?
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Stran: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS